İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet genel c... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi

Hürriyet Mah. E.Edirne Asf.No:124/B 256 Sok. Beşyüzevler

Gaziosmanpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi İstanbul ilinde Hürriyet mahallesi E.edirne Asf.no:124/b 256 sokak Beşyüzevler Gaziosmanpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elvan Demiryay Öztürk Diğer

  Goz kapagi estetigi icin tavsiye uzerine kendisine ulastigim Sevgili Elvan Hoca Uzun zamandır tanıştığım en güler yüzlü en pozitif hekim, randevu dakikligi ,detaylı muayene ,bilgi aktarımı ve göz kapağı ameliyatı hakkinda iç rahatlatan konuşması ,operasyonda elinin hafifliği ve muhteşem sonuçAyrıca asistanı Berna Hanım saat gün gözetmeksizin her sorunuza bıkmadan cevap vermesi Ameliyathanede ki diğer tekniker arkadaşa inanın boneninizi onlugunuzu giymenize bile yardımcı oluyorlar Muhteşem bir ekipsiniz İstanbul Şafak Hastanesi böyle başarılı bir hekimi çatısı altında bulundurduğu için çok şanslı Göz kapağı estetigi düşünenler gönül rahatlığıyla Dr.ELVAN DEMİRYAY ÖZTÜRK'u tercih edin derim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Salih Bilgiç Diğer

  23.06.2022salih beye ameliyat oldum.doktor doktor gezdim,kuyruk sokumu ameliyatıni Salih hocadan başka kimse almadı..beni doktorlar kaderime terk etmişti.allah razı olsun Salih hocadan.suan çok iyiyim.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elvan Demiryay Öztürk Diğer

  Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim harika ötesi bir doktor. Şalazyon ameliyatım için gittim ve ilk randevumda müthiş bir enerji aldım bilgisi ve hasta ilişkileri mükemmel çok korkmama rağmen göz kapaklarımdaki sarkmalara da müdahale ederek sohbetle ve hiç acı duymadan ameliyatımı gerçekleştirdi. Buradan bir kez daha teşekkür ve sorunu olanlara tavsiye ediyorum sonuçtan çok memnun kaldım ellerinize sağlık Hocam.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Metin Çil Diğer

  Annemi 1 yıl önce safra kesesi ameliyatı için getirdik ameliyatı kötü geçti simdi baska doktorlarla tedaviyi düzeltmeye çalışıyoruz tavsiye etmiyorum.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elvan Demiryay Öztürk Diğer

  Elvan hanım'i bir arkadaşım tasviye etmisti. Ayrıca Doktor Takvimi'nde yorumları okumuştum. Göz kapakları aldırmak ile ilgili danışmak için gitmiştim. Elvan hanim ile tanışır tanişmaz cok guzel bir sinerji yakaladim. Beni cok rahatlattı. Hic düşünmeden 2 gun sonra kendimi ameliyat masasında buldum. Normalda çok korkuyorum ve hemen bayılırım ancak ameliyat 25 dakika sürdü ve hiç birşey hissetmedim, ayrıca seste duymadım.

  Göz kapaklarım şuanda tamamen düzelmiş durumda ve sonuç çok estetik ve güzel.duruyor.

  Elvan hanıma çok teşekkür ediyorum

  Herkese şiddetle tavsiye ediyorum

  Saygılarımla

  Tülin


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elvan Demiryay Öztürk Diğer

  Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine üst göz kapağı ameliyatı için Elvan Hanım ile tanıştım. Üst göz kapağımda ciddi bir deformasyon vardı. Operasyon gerçekten çok rahat geçti. Şu an ameliyat üzerinden 4 ay geçti ve gerçekten çok mutluyum. Verdiğim doğru karar olmuş tekrar teşekkür ediyorum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Salih Bilgiç Diskektomi

  Bel fıtığından geçirdiğim ilk ameliyat sonrası, diskler arasına yerleştirilen cagelerden, sağdakinin yerinden oynaması sonucu sinirde bası oluşarak sağ bacakta yanma, çekme şikayetlerim bulunmaktaydı. Salih beyin 21 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirdiği operasyon ile cageler olması gerektiği şekle, L4-5 disk platin ile sabitlenerek getirildi. Şimdi iyileşme sürecindeyim,şikayetlerim büyük ölçüde geçti diyebilirim. Ameliyat öncesi ve sonrası, ilgi alakası, bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri için kendisine teşekkür ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şehriyar Nazari Diğer

  Yıllardır Çeşitli tedavi ve ilaçlar ile geçmeyen ellerimdeki ve ayaklarımdaki derin çatlaklar; verdiği ilaçlar ve tedavi yöntemi ile tamamen iyileşti. Teşekkür ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Metin Çil Diğer

  Iki cocugumda da mastit oldum hastane hastane gezdim kimse gezmesin direk metil hocaya gitsin agridan atesden gunlerim zehir oldu tabiki hmetin hocaya gidene kadar allah raziolsun ondan


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şehriyar Nazari Randevu

  Kızımın deniz ve havuza girdiğinde bütün vücudunun kabarması üzerine gittiğimiz Dr Şehriyar bey in verdiği ilaçlarla sıkıntımız çok şükür Allah'a geçti. Zaten methini duyarak gitmiştik, bizim iyileşmemize de vesile olduğu için binlerce teşekkür..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar