Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Alerji Merkezi

Harbiye Mahallesi Teşvikiye Caddesi No:37/3 Karaosmanoğlu Apartmanı

34367 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Akçay Allerjik Deri Testleri

  7 aylık bebeğimin egzeması için Ahmet beye randevu aldık. Yaptığı tahliller ve deri alerji testi sonucu net bir gıda alerjisi gözükmedi. Anneye 1 ay boyunca katı bir gıda diyeti uyguladı ve her geçen gün yasakları arttırdı ancak egzemada herhangi bir gerileme olmadı. Sonrasında başka bir doktora başvurup kontrol yaptırdığımızda alerji testi sonrasında yoğun ev tozu akarı, fıstık ezmesi ve buğdaya alerjisi olduğunu gördük ve şu anki tedavi sürecini buna göre ilerletiyoruz. Egzemada ciddi azalmalar oldu ve tedavi olumlu sonuç verdi.

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Kızımın çoklu besin alerjisi sebebi ile tanıştık kendisiyle. İnanılmaz tatlı bir insan. Alerjiyi biliyorduk ama ne yapacağımızı hiç bilmiyorduk ve bizi o kadar güzel yönlendirdiler ki bütün korkularımızı yendik önce. Ve sonra kendimize güvendik, inandık. Her takıldığınızdan bize sabırla yol gösterdi, enerjiyle bize de enerji verdi Umut verdi Ecem hanım. Güler yüzünü samimiyetini hiç eksik etmedi, gece gündüz tatil demeden hep yanımızdaydı ve biz bu yüzden kendimizi daha da güvende hissediyorduk. Ecem hanım sayesinde diyetimiz daha kolay ve dayanılır hale geldi ve şimdi ne yapacağımızı daha iyi biliyoruz. Alin şuanda daha mutlu bir bebek İyi ki İstanbul alerji merkezi ile yolumuza devam etmişiz

 • R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Oğlumun besin alerjisi için kendisinden destek alıyoruz, sakinliği, bilgilerinden emin olması, her soruya mutlaka geri dönmesi ve açıklama yapması insanı gerçekten çok rahatlatıyor, alerjik bebekleri yaşayan bilir, stresi gerginliği her şeyi çok zor. Bu süreci birlikte aşacağımıza eminim, çok teşekkür ediyoruz kendisine her şey için

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Kızımdaki alerji sorunları vardı. Kendisinin ilgisi ve duruma yaklaşımı çok iyi ve pozitif. Her konuda bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Ecem Hanımla oğlumun çoklu besin alerjisinde tanıştık. Bebeğim 6 aylıkken tanıdım kendisini ama keşke daha önceden tanışsaymışız. Bebeğim çok mutsuzdu alerji kaynaklı, bende yeterli beslenemediğim için güçten düşmek üzereyken bir ümit randevu aldım. Üstelik pandemide online görüşme avantajıyla benim için büyük kolaylık oldu. Şuan bebeğim 9 aylık ve çok daha mutlu bir bebek, alerjimizde hafifledi. Ne zaman bişeyler sorsam hemen cevapladı canım doktorumuz.. Bende sayesinde diyete girdiğimi anlayamadan atlattık zor dönemleri. Tecrübeniz ışık oldu, sıkıntılarımızı aştık çok sağolun. Alerjik bebeği olan anneler hiç düşünmeden gitmenizi öneririm. Sevgiler..

 • A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Kızımın çoklu gıda alerjisi yüzünden neredeyse aç yaşıyordum. Ecem hanım ile tanışman sayesinde Ecem hanımın verdiği beslenme listesi sayesinde hayatım normale döndü. Sizi sabırla dinler. Çok ilgili,bilgili ve işini severek yapan biridir. İyi ki tanımışım.

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Ecem hanımla kızım 6 aylikken istanbul alerji merkezinde tanısdık.Güvenilir ulasılabilir isinde uzman hastasina guven veren bir doktor.Kızım şuan 9 aylık ve alerjimiz bitti bu surecde bana ve kızıma beslenme programlari düzenleyip her aradığımızda ulasip ve destek olan bir doktor herkese tavsiye ediyorum.İyiki Ecem hanimla tanışmısız.

 • A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Ecem hanımla kızımın besin alerjisi dolayısıyla tanıştık. Kendisi çok bilgili, ilgili ve kibar bir doktor. Online yada yüzyüze görüşmelerimizde gereken hassasiyeti göstererek tekrar tekrar anlatıyor. Ayrıca her daim telefon ile görüşüp sorularımızı sorabiliyoruz. Kendisini iyi ki tanıdık :)

 • C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Ecem hanimla bebegimin alerji sorunu sonrasi tanistik..coklu besin alerjisi oldugu ve emzirdigim icin beslenme kalitemin dusmemesi gerektigini dusunurken bir diyetisyen arayisina girdim ama alerji bilgisi benim icin cok onemliydi ve bianda ecem hanimi yerde ararken gokte buldum.beni alerji konusundada oldukca bilgilendirdi ayni zamanda olumlu telkinleriyle kendimi cok daha iyi hisssetmemi sagladi ...sempatik guleryuzlu ilgili ve her an ulasabilir olmasi whtsap uzerinden destegiyle bize cok yardimci oldu umarim herkese sifa olur ...

 • Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ecem Tuğba Özkan Diğer

  Doktorumuz güleryüzlü, ilgili ve yardımsever Sorularınızı daima açıklıkla yanıtlar.
  Kendisinden kızımın besin alerjisi için destek alıyoruz ve tanıdığımıza memnun olduk. Kızıma iyi geldi

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar