Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 15 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve s... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Merkez Mah. Mimarsinan Cad.6 Sok.

Bağcılar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 15 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 10 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 12 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 7 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Merkez mahallesi Mimarsinan Cad.6 sokak Bağcılar adresinde bulunmaktadır. İstanbul Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2124404000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Azmi Tufan Diğer

  Bir hekim olarak hastaya olan insani yaklaşımı, teşhis ve tedavideki başarısı ile tüm övgü ve teşekkürü hak etmektedir. Uzun süredir çektiğim bel fıtığı ağrılarımi başarılı geçirdiğim operasyon ile sona erdirdi. Eski yaşam kaliteme kavuşturdu. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Başarılarının devamını dilerim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Oktay Adanır Diğer

  Ateşli silahla vuruldum bacağımda 13 cm kemik eksikti. Hocam kemik uzatma işlemi uyguladı. 11 ameliyat sonrası kemik oluştu ve kaynaması gerçekleşti şuan hiçbir sorunum kalmadı çok şükür hocam elinize kolunuza sağlık
  (Bence Türkiye'nin en iyi ortopedi doktoru )


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ertuğrul Okuyan Diğer

  Öncelikle Sayın Hocam PROF.DR Ertuğrul OKUYAN bey’e ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.
  Bundan 7-8 ay evvel Konya da annem anjio oldu fakat açamadıklarını söylediler ve by-pass olması gerektiğini söylediler.Yurt içi ve yurt dışı birçok hastaneyi gezerek sayın Hocamız PROF.DR Ertuğrul bey ile tevafuk tanıştık.bugun muayenesinde bizi o kadar güzel karşıladı kendi ofisimizde gibi hissettik.anneme annem diye hitap etmesi hastalarına hep sıcakkanlı bakışı annem anjioda iken annemin moralini yüksek tutmak için canı gönülden çabalayan bir hocamız rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin rabbim sizin ömrünüzü hayırlı olsun eylesin.Hocamız CD mizi izlediğinde stent yöntemiyle açacağını söylediğinde dünyalar bizim oldu. Ve o gün bugun oldu elhamdulillah annem çok başarılı bir operasyon geçirdi rabbim hocamızın elinden şifayı eksik eylemesin Rabbim hocamdan razı olsun inşallah İyiki varsınız ERTUĞRUL HOCAM


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Faruk Oktay Diğer

  Sevgili Mehmet Faruk hocam çok ilgiliydi. Deviasyon ve rinoplasti ameliyatı geçirdim. Baştan sona bütün süreç mükemmel geçti. Ameliyatımı olalı 2 ay oldu ve çok memnun kaldım. Eline ,emeğine sağlık. Gözünüz kapalı kendinizi hocamıza bırakabilirsiniz. Her şey için teşekkür ediyorum.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şeyda Bayel Belli Diğer

  Şeyda Hanıma annemizi götürdük kulağında sıkıntı var idi. Kendisi titizlikle annemin kulağını temizledi. Annem yürüyemediği için diğer arkadaşlar da hasta yatağına koyarken ve yataktan indirirken bana yardım ettiler. Şeyda Hanım annemi diğer testlere de yönlendirdi. Yönlendirdiği yerdeki arkadaşlar (Doktor ve odyometristler) da çok iyi ilgilendiler dolayısıyla annemin ilk kez bu kadar etraflıca ve titizlikle kontrole ve testlere tabi tutulduğunu söylemek isterim. Annemin muayene ve test sonuçlarında edindiğimiz veriler bizim annemiz için daha iyi rota çizmemize sebep olmuştur; çözüm olmuştur. Şeyda Hanım ve ekibine çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ozan Beytemur Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi

  Ozan Bey’e başka bir ortopedi doktorunun tavsiyesi ile gidiyorum.Ayak bileğimde kitle var ve 2017’den beri düzenli olarak kontrole gidip gelmekteyim,gayet iyi ilgili ve bilgili bir doktor ve ayrıca şu an bulunduğu hastanenin başhekimi,kesinlikle öneririm.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Oktay Adanır Diğer

  Çok iyi bir hekim, iyi bir insan hastaları ile ilgili benim HUMERUS kemiğim kırılmıştı diğer doktorlar bana ameliyat olmamı söylediler. Beo Oktay bey'i daha öncelerden bildiğim için kendisine ulaştım. Röntgen filmime bakıp evet ameliyat olabilir fakat ben ilgileneceğim dedi benim alçımı söktürüp tekrar kendisi yaptı. Beni yakın takibe alarak AMELİYATSIZ olarak iyileştirdi. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim. İYİKİ VARSINIZ HOCAM. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN. SELAMLAR.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ozan Beytemur Diğer

  Annemin bacağındaki tümör tedavisi sırasında Ozan beye denk geldik. Süreci en başından tespit ve tedavi eden çok başarılı bir doktor. Tümörün damar ve sinire etkisi çok fazlaydı ve hocamız sayesinde çok başarılı bir ameliyat ile alındı. Başından sonuna ilgisi ve alakası aynı derece de kaldı. Süreç boyunca çok doktor araştırdık ve en iyi seçimi yaptığımızın farkına vardık. Hem hastahane hemde Ozan hocaya tüm ilgisi için çok teşekkürler. İyi ki sizin gibi bir doktora denk gelmişiz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ertuğrul Okuyan Anjiyogram

  Hocamdan Allah razı olsun bende anjiyo oldum çok çok iyiyim hocalık ilgi alaka mükemmel Ertuğrul hocama sıhhat ve selametle hayırlı ömürler diliyorum


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Atilla Çelik Diğer

  İşini iyi yapan her herkese teşekkür etmeyi borç bilirim.Onkoloji hastası annemin ameliyat ve tedavi sürecini büyük bir özen ve hassasiyetle gerçekleştiren annemi sağlığına kavuşturan Doç. Dr. Atilla Çelik Bey'e çok teşekkür ederiz. Aynı zaman da bu zorlu süreçte biz hasta yakınlarına da güleryüzüyle ve tüm içtenliğiyle destekci olan harika bir doktor kendisi, iyi ki sizin gibi mesleğini hakkıyla yapan bir doktora düştü yolumuz, her zaman duacıyız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar