Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 10 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrah... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi

Zuhuratbaba M.Dr.T.Sağlam Cad.N10 Bakırköy

Bakırköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 10 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 28 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 18 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 23 adet iç hastalıkları uzmanı, 22 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 10 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 9 adet kardiyoloji uzmanı, 15 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 12 adet nöroloji uzmanı, 10 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, 1 adet yoğun bakim uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Zuhuratbaba M.dr.t.sağlam Cad.n10 Bakırköy Zuhuratbaba adresinde bulunmaktadır. İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2124147171 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selçuk Köse Diğer

  Selçuk hocama torasik outlet sendromundan dolayı muayene oldum. Ona gidene kadar gezdiğim tüm doktorlardan hiç memnun kalmamıştım adam akıllı ne olduğunu ne riski olduğunu bile söylememişlerdi. Biri çıkıp seni ameliyat etmemiz gerekiyor boynundan giricez dediler ve o zaman araştırmalarımın sonucunda karşıma Selçuk hocam çıktı çok şükür . Kendisi hastalığı detaylı bir şekilde bana anlattı bu hastalığa neden olan fazla bir kaburgam vardı nabzım düşükse ameliyat edeceğini söyledi detaylı bir şekilde kontrol etti ve daha sonra ameliyata karar verdi. İyi ki karşıma çıkmış iyi ki kendisi ameliyat etmiş. Hem 1.kaburgamı hem fazla kaburgamı aldı koltuk altından girerek. ilgi ve alakası çok çok iyi. Hasta ve hasta yakınına oldukça anlayışlı bir doktor Allah kendisini başımızdan eksik etmesin. İyi ki karşılaşmışız kendisine buradan da çokkk teşekkür ediyorum

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Levent Yaşar Abdominal Ultrasonografi

  Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun Levent Bey çok iyi bir doktor ben çok memnun kaldım kasığımda şişlik vardı açıkçası biraz korkmuştum çünkü çevremdeki insanlar belki ciddi birşey vardır belki çocuk sahibi olamazsın demişlerdi ama Levent Bey içimi rahatlattı detaylı bilgi verdi ilgilendi bir sorun olmadığını söyledi asistanı da aynı şekilde cok teşekkür ederim
  Allah sizleri başımızdan eksik etmesin iyiki varsınız.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yavuz Onur Danacıoğlu Diğer

  Onur hocam yanma ve karın ağrısı şikayeti ile gittiğimde bana mesane ağrı sendromu tanısı koydu ve hızlı şekilde tedavime başladı. Birçok doktoru gezmeme rağmen kimse tanımı doğru koyamamıştı. Yaklaşık 4 aydır çok rahatım, yıllardır çektiğim acılar geçti. Üniversite hastanesinde beni can kulağıyla dinleyen ve gerekli tüm işlemleri yerine getiren böyle özverili ve anlayışlı bir doktorla karşılaştığım için çok şanslıyım. Başarılarının devamını diliyorum.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Eyüp Gemici Diğer

  Eyüp bey öncelikle teşekkürlerimi sunarım. Annemin göbek fıtığından daha önce 2 kere ameliyat oldu daha önce ve bağırsak yapışması sorunuyla her 3 ayda bir bir kaç günümüz hastanede geçiyordu. 3.kez fıtık patlayınca acilden Bakırköy Sadi Konuk hastanesinde acile geldiğimizde annemin ameliyatına Eyüp Gemici bey girdi başarılı yaptığı ameliyat sonrası annem fıtık sıkıntısından kurtuldu 6 yıldır hiç bir sorun yaşamadı. Eyüp beye çok teşekkür ederim. Allah Razı Olsun kendisinden.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hatem Hakan Selçuk Anjiyografi

  Öncelikle selam Allah herkese acil şifalar versin Ben Kocaelinde tavsiye üzerine Hakan Hocama yönlendirildim Sol Gözüm fissür yırtılması nedenli kaybetmek üzereydim Hocam sağolsun ekibi ile birlikte tedavi sürecimi hazırladı ve kısa zamanda sol göz yırtılmış damarlara anjü yapılarak yırtılmış damarı kapatmasıyla sağlığıma kavuşmamı sağlamıştır Ekibine ve kendisinden Allah razı olsun.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Semra Yılmaz Psikiyatrik İlaç Tedavisi

  Üniversite sınavına hazırlanıken bana çok yardımcı olan değerli doktorum.Sınava hazırlanma ve sınav sürecimde beni her zaman destekleyen istediğim bölüme ve hedeflerime ulaşmamda bir doktordan çok arkadaşça yaklaşımlarıyla anksiyetemi kontrol altına almamı sağladı.hayattaki en önemli iyikilerimden olan canım doktorum

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yavuz Onur Danacıoğlu Prostat Biyopsisi

  2 yıldır prostat hastalığım vardı doçent doktor onur beye randevu aldım tedavim yapıldı her şeyin emeğine Güler yüzüne ilgi ve alakasına sonsuz teşekkürler ederim

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Gökçedağ Diğer

  Akın hocam zorlu bir bel fıtığı ameliyatından sonra beni sağlığıma geri kavuşturdu. Sorunun tespiti, tedavi öncesi ilaç perhizi, ameliyat sonrası takibi muazzam. Gerçek bir profesyonel. Kendi kliniği olsa boş kalmaz hastalarına güven aşılamayı bilen biri. Allah razı olsun sizden hocam.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Semra Yılmaz Çocuk ve Ergen Psikolojisi

  Merhabalar ben Elif’e Turhan, 16 yaşında bir ergen çocuk annesiyim. Semra hanımla oğlum iki yaşındayken tanıştık.Oğlum güçlü bir Hiperaktive ve dikkat eksikliği hasta adayıydı. Semra hanıma referansla gitmiştim .Tanıştığımız ilk günden bu yana kendisi ve çevresi için pozitif değerler üreten iletişimi ve işbirliği içinde hızlı sonuca ulaşan anne sevgisiyle kucaklayıp her hastasına gerektiği kadar vakit ayıran bir hekimle yol aldığım için çok şanslı oldumuzu düşünüyorum. On dört yıllık süreçte yaşadığımız her sorunda Semra hanım bir tek oğluma değil tanıdığım onlarca çocuğun hayatına da girerek kaliteli bireyler olmalarını sağladı.Annelik serüveninde sizinle tanıştığım için oğlumu sağlıklı yetiştirmeme yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizin gibi hekimlerin daha çok olması dileğiyle.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Semra Yılmaz Bireysel Terapi

  Sınav döneminde geçirdiğim depresyon ile mücadelede bana fevkalade destek olan sevgili doktorum. Mesai saatleri dışında dahi hastaları ile ilgileniyor. Devlet hastanesinde böylesine işinin ehli ve tatlı bir doktora rastlamak bir mucize. Randevu vakitleri kısa olmasına rağmen şahsî vaktini kullanıp sizinle terapi yapıyor, 2-3 ayda bir gidebilmeme rağmen beni her seferinde güler yüzüyle ve uzun süredir tanıyormuşcasına karşılıyor. Verdiği yönlendirmeler ve ilaçlarla kendimi çok çok daha iyi hissetmeye başladım, kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Allah ondan razı olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar