Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Cerrahi Hastanesi

Ferah Sok.No:22 Nişantaşı

34360 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Cerrahi Hastanesi kadrosunda 2 adet androloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Cerrahi Hastanesi İstanbul ilinde Ferah sokakno:22 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
26 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Doğum Kontrol

  Dünyanın en tatlı doktoru ile karşı karşıyasınızdır. Çooook iyi bir insan merhametli şefkatli ilgili . Akrabanız gibi. Bana çok yardımcı oldu hem endometriozis hastalığımda hem doğum kontrolümde çok saygı değer ve tedavisine inanıp güvendiğim bir insan son kontrollerim hariç tüm gebelik sürecimde yanımdaydı doğumu başka sebeplerden ötürü başka biryerde yaptırmak durumunda kaldım fakat rüyalarımda bile hep doktorumu gördüm hep o olsun istedim şartlar el vermedi hem tedavimde çok iyi ilerledik hem gebelik sürecimde içiniz rahat olsun en doğru yerdesiniz öyle beş dk ayırmaz da kendisi uzuuun uzun konuşur anlatır içinizi rahatlatır tüm detaylara hakim olursunuz. İyi ki varsınız hocam sizi çok seviyoruz


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Diğer

  Hocamıza smear test sonucumla gittim. HPV ile ilgili bulgudan ötürü zaman kaybetmeden biyopsi yaptık. Bu kadar acı eşiği düşük bir insan olarak, neredeyse hiçbişey hissetmedim diyebilirim. Çok güven verdi ve rahatlattı.Ali hocamızın biyopside gosterdiği titizliği ve arkasından yaptıgı dogru konizasyon sayesinde aslında durumun daha ciddi olduğunu anladık. Burada doktorumuzun aldığı kararlar ve öngörüleri bizi son teşhise götürdü. Kendisije ne kadar teşekkür etsem azdır. Her daim sorularımı cevapladı, ilgilendi,güven verdi.Sayesinde çok erken evrede tümörü fark ettik. Ne kadar teşekkür etsem az. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Mehmet Ali Mungan bey'e menapoz şikayetlerim, ve menapoza girip girmediğim hakkında ziyarette bulundum. Kendisi öncelikle benim bu konuda bozulmuş olan psikolojimi düzelterek ve problemimin kökenine inerek bana son derece yardımcı olmuştur. Kendisini herkese tereddütüm olmadan tavsiye ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Sezeryan Doğum

  Kendisi hem ihtisasında son derece bilgili hem de bir o kadar alçak gönüllü bir doktordur. Hastasıyla empati kurabilen, hamile psikolojisinden anlayan ve önem veren, hamilelik sürecini sizinle beraber ve sizi aydınlatarak en iyi şekilde yürüten mükemmel bir doktordur. Eşim ve ben hamileliğin ilk anından itibaren kendisinin danışmanlığında hareket ederek çok rahat bir süreç yaşadık. Her an kendisine ulaşabildik ve her seferinde sorularımıza ve kaygılarımıza çok doyurucu cevaplar aldık. Doğum da kendisinin icra ettiği epidural sezeryan operasyonu ile başarılı bir şekilde gerçekleşti. Çevremde daha önce gördüğüm sezeryan sonrası sıkıntıların hiç birini yaşamadım. Buradan öncelikle Dr. Mehmet Ali Beye ve tüm İstanbul Cerrahi Hastanesi çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Sezeryan Doğum

  Canımız doktorumuz Mehmet Ali Bey. Kendisi ile 2019-10. ayda tanıştık ve çok güzel bir hamilelik süreci yaşadım.Kendisine iki arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Anlattıklarının beş on katı daha iyi ilgili bir hekim. Hem hamilelik sürecinde hem de sonrasında sorduğum her soruya hızlıca cevap verir. Allah'a şükür oğlumu sağlıkla kucağıma aldım ama bir yandan da Mehmet Ali Bey ile yürüttüğümüz bu süreç bitti diye burukluk hissettim. Biz son ana kadar doğumu normal olarak planlanmıştık ama bebeğim hiç kanala girmediği sancım gelmediği ve zamanında doğum olmadığı için suyunda azalma oldu ve sezeryan doğuma karar verdik. Sezeryan ile doğum bir ameliyat sonuçta ve sonrasında bazı zorlukların olabilir. Ancak ben sezeryan doğumu sadece bir operasyonmuş gibi geçirdim çok ağrım olmadı ve çok çabuk ayağa kalkarak bebeğime hemen adapte olabildim. Keşke imkan olsa bir sürü çocuğum olsa da yine Mehmet Ali Bey ile hamilelik sürecini geçirsem. Her kim ki hocama gitmeyi düşünüyor ise hiç tereddüt etmeden hemen randevu alsın. Kendisine tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Rabia Güneş Randevu

  Muayene esnasında gayet ilgili davranan, günceli takip edip körü körüne ilaca bağlı kalmayan acil durumlarda da rahatlıkla ulaşabildiğimiz doktorumuz. Her aradığımızda dönüş alabiliyoruz. Düzenli aylık kontrollerimizde muayene süresini gayet uzun tuttu, çok ilgilendi. İletişimi çok iyi. Ayrıca erken sünnet önerisi ile de acısız şekilde sünnet yapıldı. İlgisine teşekkür ederim


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hakan Birkent Diğer

  Prof. Dr. Hakan Birkent ile yollarım iyi ki kesişti dediğim günleri yaşıyorum.

  Neden mi?

  Sesimin inceliğinden dolayı etrafımdaki insanların doğrudan ya da dolaylı yollarla sesimdeki bu inceliği bana bir şekilde belli etmeleri beni mutsuz bir adama dönüştürme yolundaydı. Çözümü ararken, en doğru adres olarak tanımlanan Prof. Dr. Hakan Birkent ile yollarım kesişti. Sesimi kalınlaştırabileceğini söyledi ve ameliyat öncesi ve sonrasındaki bütün endişelerimi benden alan, yaşım ve bedenim ile en uyumlu olan, sesimi ameliyat sonrası duyduğumda en çok olmasını istediğim düzeye getirmeyi başaran ADAM! PR. DR. HAKAN BİRKENT!

  Evet! Artık ses kalınlaştırma ameliyatı olmuş ve çok mutluydum. Etrafımdaki insanlardan aldığım pozitif tepkiler ise

  Radyocu gibi sesin var! Karakteristik bir sesin olmuş! Sesin kalınlaşmış! Seslendirme yapmalısın! Ve tabi ki annemin tepkisi "Ameliyat sonrası eğer telefonda, anne demeseydin senin olduğunu anlayamayacaktım!" gibi söylemler.

  Teşekkürler HAKAN HOCAM!!!


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Celal Ünver Diğer

  Celal bey baş dönmesi problemi yaşayan eşimin hayatını kurtardı. Kendisine ömür boyu minnettar kalacağım.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hakan Birkent Rinoplasti

  Kısa zaman önce ses kalınlaştırma ameliyatımı gerçekleştiren saygı değer hakan hocaya çok çok teşekkürlerimi sunarım beklentimden daha çok başarılı bir şekilde ameliyatımı gerçekleştirmiştir hakan hoca sayesinde hayata bakış açım değişti özgüvenimi kazandım Allah herkese hakan hoca gibi doktor nasip etsin Allah sizden razı olsun.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Sezeryan Doğum

  Eşim doğum yaparken hiçbir sıkıntı yaşamadık, gördüğüm en sabırlı, işine hakim, güncel bilimi takip eden bir doktor. Şiddetle tavsiye ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar