Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Cerrahi Hastanesi

Ferah Sok.No:22 Nişantaşı

34360 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Cerrahi Hastanesi kadrosunda 2 adet androloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Cerrahi Hastanesi İstanbul ilinde Ferah sokakno:22 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Rabia Güneş Randevu

  Mükemmel bir doktor. Çok ilgili, alanında her türlü yeniliği takip eden çok dikkatli çocuklar ve ebeveyn ile iletişim mükemmel bir doktor. Oğlumun çoklu besin alerjisini sayesinde çok erken anlayıp tedavi işe hasarsız bir şekilde atlattık. Bir ilacı yazıyorsa kesin gerekli olduğu içindir ve en temiz içeriğe sahip ilaçtır. İyi ki yollarımız kesişti iki oğlumun da doktoru oldu. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Diğer

  kendisine idrar sorunlarım nedeniyle istanbul cerrahi hastenesi'nde ulaştım. bu yaşıma rağmen jinekolojik muayeneden çok korkan bir insanım ve ağrı eşiğim düşük..ama mehmet ali bey beni o kadar rahatlattı ki sağ olsun. cidden muayene öncesi hasta ile uzun uzun konuşup onu sakinleştiriyor... eli çok hafif, yavaş yavaş her kontrolü hastaya süreci anlata anlata gerçekleştiriyor.. sabırlı ve psikolog tavrında..korkma canin yanarsa b planimiz da var diyor...bana baya bi islem yapti ama hic canim yanmadi sadece ben stres yaptim...ve titiz gereken her seyi yapiyor...bu yaşıma geldim ve eşime ben ilk kez jinekolog gördüm dedim...artık bir doktorum var ve bu yüzden çok memnunum..güler yüzünüz ve sabrınız için çok teşekkürler hocam...iyi ki varsınız...

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Normal (Vajinal) Doğum

  Hamileliğin 2. ayında acil de tanıştık. Tahlillerimi bizzat takip edip bilgilendirdi. Kalan 7ay da aynı hassasiyetle devam etti. Her muayene sohbet havasında geçti, yüzümüz gülerek, içimiz rahat çıktık. 39.haftamın sonunda çok şükür hiç dikişsiz normal doğum gerçekleşti. Tekrar doğum yapacak olsam hiç düşünmeden doktorumu arar bulurum. Tüm emekleri için çok teşekkürler.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kutalmış Albayrak Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Elinde spor yaralanması yaşayan basketbolcu oğlum için muayeneye gittik. Zaten kendisi ile ilgili çok fazla olumlu yoruma rastlamıştım, ancak yaptığı muayene, teşhis ve tedavi o kadar etkiliydi ki oğlum 1 haftaya kalmadan spor hayatına devam edebildi. Tekrar yaşanmaması için yaptığı iletişimi, tavsiyeleri de bir o kadar değerliydi. Doktorumuzu şiddetle tavsiye ediyorum. Çok Teşekkür ederiz hocamıza.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Normal (Vajinal) Doğum

  Evime yakın olduğu için İstanbul Cerrahi Hastanesi’ni tercih ettim ve hocamla şans eseri tanışmış olduk. Bütün gebelik sürecimi kendisi takip etti. Her randevuda yaklaşık 1 saat ayırdı, her şeyi detaylı bir şekilde anlattı, açıkladı. Allah’ın izniyle normal doğum yaptım ve Mehmet Ali hocam da doğumu çok kolaylaştırdı. Tüm süreç boyunca hep yanımda oldu, destekledi. Sağlıkla evladımı kucağıma aldım. Gerçekten çok iyi, konuşkan, bilgili bir doktor. Kesinle tavsiye ediyorum. Teşekkürler hocam.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Beyza Çitçi Yalçınkaya Nöroloji Randevusu

  Uzun yillardir migren hastasiyim. 10 yildir Beyza Hanim takip ediyor. Artik doktordan cok ote benim icin. Gece, gunduz, haftasonu, gebelik surecimde ne zaman arasam ulasabildim. Migrenli hastalar bilirler, hayat kalitesi cok etkilenir bu hastaliktan. Sayesinde cok daha iyiyim. Her zaman danisabildigim ve icimi her kosulda rahatlatan doktoruma cok tesekkur ederim.

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Doğum Kontrol

  Dünyanın en tatlı doktoru ile karşı karşıyasınızdır. Çooook iyi bir insan merhametli şefkatli ilgili . Akrabanız gibi. Bana çok yardımcı oldu hem endometriozis hastalığımda hem doğum kontrolümde çok saygı değer ve tedavisine inanıp güvendiğim bir insan son kontrollerim hariç tüm gebelik sürecimde yanımdaydı doğumu başka sebeplerden ötürü başka biryerde yaptırmak durumunda kaldım fakat rüyalarımda bile hep doktorumu gördüm hep o olsun istedim şartlar el vermedi hem tedavimde çok iyi ilerledik hem gebelik sürecimde içiniz rahat olsun en doğru yerdesiniz öyle beş dk ayırmaz da kendisi uzuuun uzun konuşur anlatır içinizi rahatlatır tüm detaylara hakim olursunuz. İyi ki varsınız hocam sizi çok seviyoruz

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Diğer

  Hocamıza smear test sonucumla gittim. HPV ile ilgili bulgudan ötürü zaman kaybetmeden biyopsi yaptık. Bu kadar acı eşiği düşük bir insan olarak, neredeyse hiçbişey hissetmedim diyebilirim. Çok güven verdi ve rahatlattı.Ali hocamızın biyopside gosterdiği titizliği ve arkasından yaptıgı dogru konizasyon sayesinde aslında durumun daha ciddi olduğunu anladık. Burada doktorumuzun aldığı kararlar ve öngörüleri bizi son teşhise götürdü. Kendisije ne kadar teşekkür etsem azdır. Her daim sorularımı cevapladı, ilgilendi,güven verdi.Sayesinde çok erken evrede tümörü fark ettik. Ne kadar teşekkür etsem az. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Mehmet Ali Mungan bey'e menapoz şikayetlerim, ve menapoza girip girmediğim hakkında ziyarette bulundum. Kendisi öncelikle benim bu konuda bozulmuş olan psikolojimi düzelterek ve problemimin kökenine inerek bana son derece yardımcı olmuştur. Kendisini herkese tereddütüm olmadan tavsiye ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Mungan Sezeryan Doğum

  Kendisi hem ihtisasında son derece bilgili hem de bir o kadar alçak gönüllü bir doktordur. Hastasıyla empati kurabilen, hamile psikolojisinden anlayan ve önem veren, hamilelik sürecini sizinle beraber ve sizi aydınlatarak en iyi şekilde yürüten mükemmel bir doktordur. Eşim ve ben hamileliğin ilk anından itibaren kendisinin danışmanlığında hareket ederek çok rahat bir süreç yaşadık. Her an kendisine ulaşabildik ve her seferinde sorularımıza ve kaygılarımıza çok doyurucu cevaplar aldık. Doğum da kendisinin icra ettiği epidural sezeryan operasyonu ile başarılı bir şekilde gerçekleşti. Çevremde daha önce gördüğüm sezeryan sonrası sıkıntıların hiç birini yaşamadım. Buradan öncelikle Dr. Mehmet Ali Beye ve tüm İstanbul Cerrahi Hastanesi çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar