Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Abide-İ Hürriyet Cad. No: 166

34381 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Bora Başaran Diğer

  Bora Hocam, kız kardeşime 30 Mayıs'ta tükürük bezi ameliyatı gerçekleştirdi. Kendisi hastalara yaklaşımı, yeteneği ve insanlığı ile gördüğümüz dört dörtlük doktorlardan birisi oldu.
  Kardeşimin tükürük bezlerinde bu zamana kadar görülmemiş fazla sayıda taş mevcuttu, ve bu çok sayıda taşlar yüz sinirlerine çok yakın olduğundan dolayı yüz felci geçirme olasılığı çok yüksekti. Kardeşimin geçmişinde kalp rahatsızlığı ve skolyoz vakası bulunduğundan ve bu zamana kadar bu kadar tükürük bezinde bu kadar taş görülmediğinden dolayı bu vaka oldukça zor bir vakaydı ve Bora Hocam sayesinde kız kardeşim felç olmadan taşlarından kurtuldu.
  Buradan doktorumuza sonsuz teşekkür ve minnet ediyoruz, iyi ki varsınız.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Gören Şahin Diğer

  Doktor hanımı internetteki özgeçmişinden görerek kendisine başvurduk. Annemin kansızlık şikayeti vardı. Deniz hanım bizi olası hastalıklar hakkında detaylı bilgilendirdikten sonra yaptığı tetkikler sonucu MDS hastalığı teşhisini koydu. Yaklaşık 6 aylık bir tedavi sonrasında herseye mükemmel gidiyor. Bu süreçte ne zaman ihtiyaç duysak yanımızda oldu. Mükemmel bir doktor, mükemmel bir insan. İyi ki tanıdık kendisini, herseye için çok teşekkür ediyoruz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Bora Başaran Diğer

  Bora bey'de sol kulağımdan otoskleroz ameliyatı oldum. Ameliyat başarılı geçti ve duymam arttı. Ameliyat sonrası şikayetim olmadı ve duyma testi sonuçlarım iyi çıktı. Kendisine her zaman ulaşabildim ve destek alabildim. Çok içten ve iyi bir insan. Teşekkür ediyorum.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Alper Toker Diğer

  Alper hocamı nasıl anlatsam, benim için değerini nasıl tarif etsem bilemiyorum. Dilimin döndüğünce aktarmak isterim. Mesleki başarısı sayesinde hayattayım ve sağlıklıyım. Profesyonel duruşu yanısıra bu kadar mütevazı, ilgili, samimi bir doktor olamaz. Özellikle kanser gibi uzun ve zor süreci olan bir hastalıkta; güvenebileceğiniz, size detaylı ve mantıklı açıklamalar yapan bir hocanızın olması çok çok önemli.
  Değerli hocamla karşılaşma hikayemi kısaca paylaşmak isterim. 2021 Agustos ayında kızımın doğumu sonrası korona oldum ve  bu sayede ön mediastende yaklaşik 10 cm-6 cm boyutlarında bir Timoma kitlesi olduğu,  kalbe ve akciğere de yaslandığı ortaya çıktı. 2.5 yaşinda oğlu ve daha 20 günlük kızı olan bir anne için kanser olduğunu öğrenmek tahmin edersiniz ki berbat bir durum.
  Yaklaşık 1.5 aylık uzun bir teşhis koyma süreci sonrasında ablam ve annemin Alper hocamın adına ulaşmasıyla benim kurtuluş hikayem başladı diyebilirim. Hemen iletişime geçip kendisine durumu anlattım. Hem kendisi hem koordinatörü Hakan bey hikayeyi duyunca yakından ilgilendi ve Alper hocam mutlaka operasyon öncesi kemoterapi almamı önerdi. 4 kür kemoterapi sonrası şubat 2022'de Alper hoca ve Erkan hoca başta olmak üzere ekibi Florence Nightingale'de ameliyatımı yaptı.
  Patoloji raporu sonrası tümörün türü dolayısıyla koruyucu amaçlı 5 kür daha kemoterapi aldım. Şu an çok şükür ki çok iyiyim.
  Eylül ayından Temmuz ayına kadar süren bu yorucu süreçte, benim anlamlı anlamsız ve çoğu zaman tedirgin ruh halimle sorduğum sorularıma kararlı ve bir o kadar sakinleştirici şekilde verdiği cevaplarla beni psikolojik olarak da ayakta tutan kıymetli hocama ve ekibine (özellikle Erkan hocama ve Hakan Bey'e) çok çok teşekkür eder, içtenlikle saygılarımı sunarım.
  Çiğdem Çetin


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu Diğer

  ismim YUNUS 110 derecelik skolyoz hastasıydım ta ki AZMİ HOCA ile tanışana deek. 20 yaşıma kadar gittiğim tüm doktorların felç kalacaksın dediklerini asla unutamıyorum . Lakin AZMİ hoca ne dedi hiç korkma sen benim hastamsın dedi . Ve 2 ameliyatla o şifalı elleriyle dümdüz etti. ameliyatın üzerinden 2,5 yıl geçti çok şükür bu dakikaya kadar da bi sıkıntım yok . ALLAH razı olsun , uzun ve hayırlı bi ömür versin AZMİ HOCAYA...


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Bora Başaran Diğer

  Dr. Bora Başaran’a 2 Mart 2020 tarihinde deviasyon ameliyatı oldum. Burnumda operasyon sirasinda ufak bir duzeltme de istedim ve kapali ameliyat ile cok kolay yapilabilecegi soylendi. Ameliyat sonrasi burnumda hem egrilik hem de cokme yasandi, ayrica deviasyon ameliyati gecirdigim sag burnumda nefes 0’a kadar indi. Kendisi surecte odem oldugu gerekcesi ile bekletti ve ardindan ufak bir operasyon onerdi. Baska gittigim doktorlar ameliyatin hatali yapildigini ve deviasyonumun devam ettiğini soylediler. Kendisine revizyon icin guvenemedim ve 2. Ameliyati 2 yil sonra baska bir doktorda gerceklestirdim. su an alabildigim nefes sonrasi ilk ameliyatimin ne kadar basarisiz gectigini bir kez daha anladim. Bu farkindalik sonrasi surecimi buradaki diger kisiler ile de paylasmak istedim. Herkese gecmis olsun.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Bora Başaran Diğer

  Babama 4. evre ağız tabanı kanseri tanısı konuldu. Tümör çene kemiğini sardığı için çene kemiğinin çıkarılıp ardından bacaktan kemik alınıp yeniden çene kemiği yapılacağı söylendi. Bir çok doktor bu ameliyatın çok meşakkatli ve uzun olacağını bildiği için cesaret edemedi. Bir şekilde yolumuz Bora Bey’le kesişti bu konunun uzmanı olduğu için bu ameliyatı üstlendi ve 11 saat süren başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Gerek ameliyatta ki başarısı gerek ameliyat sonrası ilgisi alakası takdirde şayandı. Varlığıyla hem güven verdi hem de bu süreci daha rahat atlatmamıza vesile oldu. Doktorluğunun yanısıra merhametiyle hem hastaya hem de biz hasta yakınlarına destek oldu. Kendi gibi ekibinde ki her insan da çok özel hepsine emekleri için teşekkür ederiz


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Ezelsoy Diğer

  Dr. Mehmet Bey işinde son derece başarılı ve merhametli bir insan. Varis ameliyatı oldum.. çok ilgili ve anlaşılır bir şekilde benimle ilgilendi. Ameliyatım çok başarılı geçti. Ertesi gün normal hayatıma devam ettim.. sonsuz teşekkürler..


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Abdullah Göğüş Diğer

  Abdullah Göğüş hocamız ailemizin ortopedisti oldu adeta,annemin kalça protez ameliyatını da mükemmel şekilde yıllar önce yapmış idi,bugün de henüz küçük yaşta olan oğlumun dirsek yaralanması sonucu kolundaki eğrilme şikayetimiz ile ilgilenmiş ve derin bilgisi,engin tecrübesi ile bizi yine en doğru şekilde aydınlatmıştır ve tedavi planımızı yapmıştır. Hocamız işinde bir numaradır, son derece ilgilidir.Zaten tıbbi bilgisi başka bir şeye gereksinim bırakmamaktadır,açıklamalarını nefes almadan dinlersiniz. Sonsuz teşekkürlerimizi sunarız ve sizlere de hiç düşünmeden hocamızı tercih etmenizi gönülden öneririz.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Herman İşçi Diğer

  Hamileliğimin çok sıkıntılı bir sürecinde kendisine gittik bu kadar hastasını ve işini sahiplenen oldukça bilgili bir hekim daha önce görmemiştim. Bizim şansımız oldu Herman bey iyi ki karşılaştık kendisiyle.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar