Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bağlarbaşı, Feyzullah Cad. No:39

34844 , Maltepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet psikoloji uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Atatürk Cad.çam sokakno:3 Maltepe adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hüsnü Süslü Algoloji Randevusu

  benim yüzümde nöropatik agrılar vardı 10 yıldan beri beni cok yıpratmıştı gitmediğim doktor kalmamıştı hüsnü sonra internette hastalığımla ilgili araştırma yaparken hüsnü hocayı gördüm hocamıza randevu aldım belirli seas aralıklarıyla sinir blokajları yaptı ve yanında ilaç tedavisiyle agrılarımı kontrol altına aldı. ilaçlarımı düzenli olarak hüsnü hocamızdan yazdırır ve kullanırım iyiki hüsnü hocayı tanımışım bilgili ve tecrübeli hastalıkla ilgili yapılması gerekenleri yorumları detaylı bir şekilde anlatıyor. hastalarına karşı neşeli ve pozitif

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuğba Erener Ercan Diğer

  Prematüre doğan kızımız Duru'nun hem doğum anında hem de 2 yaşına kadar sürecin takibini yaptı. Kendisine tüm bu süreçte ki güler yüzlülüğü, ilgi ve özeninden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisine o kadar güveniyorduk ki benim gibi panik ve endişeleri olan birini bile rahatlatmayı başıyordu. Çok kahrımızı çektiniz hakkınızı helal edin hocam. Kızım şuan 5 yaşında. Biz sizi unutmadık iyi ki varsınız.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Selim Nalbant Diğer

  Sayın Doktorum Selim Nalbant Hocam ile tanışana kadar romatioid artrit hastalığından muzdariptim. Hocamın teşhisi, tedavisi ve ilgisi sayesinde normal yaşantıma geri döndüm. Herşey için sonsuz teşekkürler..

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ümit Özekici Diğer

  Ümit Hoca anne olmak isteyen bir kadın için büyük bir şans iyi ki var. Hamile kalma ve hamilelik sürecimde ki sakinliği, bilgilendirmesi ve yönlendirmeleri ile beni strese sokmadan hiç paniklemeden tamamlamama yardımcı oldu. Harika bir ekibi var. Hastanenin tüm imkanları, çalışanları hastanın konforu üzerine.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz Randevusu

  endoskopik sinüs ameliyatı oldum, çok başarılı sonuç aldım , daha önce gittiğim doktorların hiçbirinden böyle sonuç alamamıştım, aynı gün ayağa kalktım , eli çok hafif , tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Kesinlikle alanında görmüş olduğum doktorların en başarılısı, burdan Deniz Hocama teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Manuk Manukyan Diğer

  Prof. Dr. Manuk hocam eşimin safra kesesi ameliyatını geçen hafta başarıyla
  yaptı. Bugüne kadar tanıdığım en iyi doktor, en iyi insan ve işine candan bağlı bilgili ilgili bir insan. Tanıyan herkesten aynı şeyleri duydum. İyi ki varsınız Manuk hocam Allah sizden razı olsun. Elleriniz dert görmesin, insanlara şifa vermeye yıllarca devam edersiniz inşallah.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Deveci Diğer

  Eşimin 3 sene önce başka hastanede olduğu ameliyatlar sonucu kapanmayan açık yarasi vardı.gitmedigimiz doktor kalmadı defalarca ameliyat oldu.2 kere greg 3kere genel cerrahi ameliyatı oldu.caresizdik.hickimse çözüm bulamıyor du artık şarlatanların eline düşmüştük yara tedavi merkezlerinde kremler satılıyor onlardan medet uymanızı istiyorlardı.arayis içindeydik eşimi devamlı enfekte oluyordu hastanelerde geçiyordu hayatımız.ugur hocam tünelin ucundaki ışık gibi bir tavsiye sonucu girdi hayatımıza.hastami ve hastalığını dinledi araştırdı inanın daha önce doktorlardan farklı bir şekilde eşimi ameliyat edip tabiri caizse azrailin elinden çekip aldı.nefes aldığım hergun hocama dua edeceğim.tesekkur ederim ugurbey

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Diğer

  Oğlumun geniz etinden dolayı çok fazla sıkıntısı oluyordu. O kadar doktora gittik ama Deniz bey ameliyat edilmesi gerektiğini söyledi. Geniz eti kulaklarımızda da sıvı birikmesini sağlamıştı. Deniz bey hem geniz etimizi aldı hem de kulak tüpü taktı. Oğlum ameliyattan çıkar çıkmaz atlayıp zıplıyordu. İlgisi ve yaptığı başarılı operasyon için kendisine çok teşekkür ederiz.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi David Terence Thomas Yenidoğan Cerrahisi

  Oğlum 2 yaşına gelmeden David hocamdan sünnet için randevu aldık. Uygun gördüğü gün sabah oğlumun yatışını yaptık ve sünnet edildi. Ameliyat günü öğleden sonra taburcu edildik. Hiç kanama olmadı. Oğlum aynı gün öğleden sonra bezini bağlayıp koşup oynamaya başladı. Bu süreci sıkıntısız atlattık. Hocam çok teşekkür ediyoruz. Şimdi yeğenimin sünneti içim görüşüyoruz.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Alper Karaoğlan Mikrocerrahi

  Şiddetli fitik agrisi ve fitik patlamasi sonucu hızlıca müdahale ve ameliyat eden Değerli Prof Dr Alper Karaoglan hoca,ekibine ve Maltepe hastanesine cok tesekkur ederiz. Ameliyatimiz cok rahat gecti sicakkanliligi ve yardimseverligi cok yardimci oldu. Elleri dert görmesin sonsuz sevgilerimizle..Murat Şimşir

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar