Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bağlarbaşı, Feyzullah Cad. No:39

34844 , Maltepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet psikoloji uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Atatürk Cad.çam sokakno:3 Maltepe adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Uzun zamandır burun tıkanıklığı, burun akıntısı şikayetlerim vardı.Bir ay önce enfeksiyon sebebiyle kendisinden randevu aldım. Tetkiklerimde polip olduğu ,sinüslerimin dolu olduğu ortaya çıktı.Doktor Deniz bey neden ameliyat olmam gerektiğini çok güzel açıkladı. Polipli sinüzit ameliyatı oldum. Ameliyatım çok başarılı geçti.Deniz bey ameliyat sonrası kontrollerimde de çok ilgilendi.Sorularımı aydınlatıcı şekilde cevapladı.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Deniz Hocama bir tavsiye üzerine horlama ve uyku apnesi tedavisi için görüş almak üzere gittim. Kendisi çok ilgili bir şekilde bana yapılabilecek işlemler hakkında detaylı bilgi verdi. Ameliyat için gün belirleyip ameliyat oldum. Burnumdaki ve boğazımdaki geniz etinin alınması ile ilgili operasyon çok başarılı geçti. Deniz Hocam ameliyat öncesi ve sonrasında ilgi alakası ile daima yanımda oldu. Gerek kendisine gerekse hastane çalışanlarına bu özen için teşekkür ederim.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Merhaba 3 yaşındaki oğlumun horlama, ağzı açık uyuma ve sık sık boğaz enfeksiyonu gibi şikayetleri vardı deniz bey ilk muayenede geniz eti ve bademcik ameliyatı olması gerektiğini olmazsa ilerde ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalacağımız konusunda açıklayıcı bilgiler iletti. Sorunları dinleyen ve bunlara açıklayıcı bilgiler veren bir doktor. Ameliyatı başarıyla gerçekleştirdi. İyileşme süreci oldukça hızlıydı herhangi bir sorun yaşamadık. Kendisine teşekkürlerimi sunar başarılar dilerim.

  Doç. Dr. Deniz Demir

  Teşekkür ederim. Geçmiş olsun


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Nazal polip , mastoid mukosel amliyato olup aynı gün taburcu oldum. Çok başarılı bir operasyon ve süreç oldu. Çok kısa sürede sağlığıma kavuştum. İş hayatıma döndüm.
  Teşekkürler hocam

  Doç. Dr. Deniz Demir

  Geçmiş olsun sağlıklı günler dilerim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Deniz Bey'e sürekli burun tıkanıklığı ve horlama problemim nedeni ile gittim; problemin nedenlerini; ve çözüm yollarına ilişkin yapmış olduğu detaylı açıklamaları ; muayene esnasındaki iletişimi ilk defa ameliyat olacak olmama rağmen tam bir guven sagladi; ameliyat ve tedavi süreci ile ilgili tum ongorulerinin gerceklestigini söyleyebilirim. Yine ameliyat sonrasi ilk günlerdeki ilgisi de oldukça memnun ediciydi; Her şey için teşekkür ederim Deniz Bey

  Doç. Dr. Deniz Demir

  Geçmiş olsun.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Sancar Bozkurt Diğer

  Oğlum 9 yaşında Ülseratif Colid hastası. Allah doktorumuzu iyi ki karşımıza çıkardı. Size mesafa tanımadan yetebilen, tedavisi oldukça sonuç veren bir doktor. Benim oğlum çok ağır yakalandı bu hastalığa, buna rağmen atak geçirdiği günlerde bile okuluna ve sosyal yaşantısına devam edebiliyor. Asla uzak şehirdeyim, İstanbul'da değilim diye düşünmeyin, süreçleri uzaktan bile yönetebilir, hastasını asla cevapsız bırakmıyor. Bağırsak sorunu yaşıyorsanız mutlaka gitmeniz gereken bir doktor. Allah sizinle yollarımızı iyi ki kesiştirdi. Bu hastalık çok zor ama sizin sayenizde hayatımız kolaylaştı. Bir anne olarak hayatım boyunca doktorumuza minnettar olacağım. İlgisi, alakası, tedavisi herşeyinle müthiş bir insan.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Diğer

  Kulağımın sürekli akmasıyla ilgiyle şikayetlerim vardı ayrıca Operasyon olmaktan da korkan biriyimdim taki deniz hocayla karşılaşana kadar ameliyat olmam gerektiğini kulak zarımda çökme olduğunu söyledi ameliyatı oldum ve korkulacak birşey yokmuş gayet başarılı bir ameliyat geçirdim ameliyat öncesi ve sonrası Bütün süreci yakından takip ettiği ve emekleri için çok teşekkür ederim iyiki varsınız Deniz hocam


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Deniz hocam size denk gelmek gerçekten çok çok güzel. Yaklaşık 10 yıldır burnumdaki kemik yamukluğu ve diğer problemlerden ötürü, nefes almakta güçlük çekiyordum ve hatta nefes aldığımı sanıyordum. Bir çok kez operasyon için adım atmış olsamda hem ameliyat süreci hemde daha sonraki süreçlerin zor olacağını düşşnerek cesaret edememiştim.
  Ama sizinle ilk randevu gününden itibaren oluşan güven ve daha sonrasındaki alakanızdan ötürü ilk öncellikle teşekkür etmek istiyorum.
  Yapılan ameliyat sonrası yüzümde herhangi bir morarma yada şişlik olmaması, hızlı bir şekilde ilerleyen iyileşme süreci gerçekten çok şaşırtıcı.
  İşinin ehli iyi doktorlara denk gelmek gerçekten çok önemli. Bundan sonrası için rahat rahat nefes almakla birlikte ameliyat sürecinide en güzel şekilde atlatmak cabası oldu. Tekrardan teşekkürler hocam.

  Doç. Dr. Deniz Demir

  Geçmiş olsun. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Deniz Demir Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Burnumda bulunan eğrilik ve buna bağlı olarak nefes almada zorlanma ve uykuda horlama şikayetim için danıştım Sn. Deniz hocama. Ameliyat öncesinde sikayetlerimle ilgili detaylı kontrol sonrası sikayetlerime neden olan bilgileri aktardı ve yapılacak olan ameliyatın artı ve eksilerini belirtti. Farklı bir doktor ile de muayene olmama rağmen çok güzel bir güven duygusu aşıladı. Kendisine güvenerek girdiğim bu yolda akılda soru işareti kalmadan burun ameliyatı oldum. Yaklaşık olarak 10 günlük bir süreç geçti ve henüz tedavim tamamlanmadı ancak ameliyat öncesine göre şuan kendimi daha sağlıklı hissediyorum. Başta sn. Deniz hocam olmak üzere tüm hastane personeline ilgi ve alakalarindan ötürü çok teşekkür ederim.

  Doç. Dr. Deniz Demir

  Teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Deveci Diğer

  Anal fissür ameliyatımı gerçekleştirerek ilgisi ve bilgisiyle kendinizi güvende hissettiren beni sağlığıma kavuşturan çok değerli hocam Prof. Dr. Uğur Deveci'ye ve ameliyat ekibine şükranlarımı sunar teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar