Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 21 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 16 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 ade... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Darülaceze Caddesi No:25 Okmeydanı

34384 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 21 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 16 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 21 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 13 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 38 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 1 adet hepatoloji uzmanı, 40 adet iç hastalıkları uzmanı, 29 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 4 adet nükleer tıp uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 5 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 30 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 16 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Darülaceze Cad.okmeydanı Şişli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122217777 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Müjdat Adaş Diğer

  Her iki dizim çom ağrıyordu o yüzden hitti müjdat beyin tedavisinden çom memnunum prp uyguladı alla razı olsun şu an çok iyim herkese tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Volkan Aydın Diğer

  Mehmet Volkan Bey.

  İşinin ehli, hoşgörülü, güleryüzlü ve samimi bir klinik şefi. Sizinle olmak, sizin gibi doktorlara nefesimizi teslim etmek grur verici.

  Zor bir boyun fıtığı ameliyatı geçiren hastanız olarak, şimdi çok iyiyim.
  Her şey için sonsuz teşekkürler Mehmet Volkan bey.

  Saygılarımla


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Erol Aras Diğer

  Annemin sırt boşluğunda ağrısı vardı,Erol beye randevu aldık, çok sakin özgüveni yüksek bir doktor,idrar tahlili kan tahlili ve ultrason verdi.ultrason için hastane ileri tarihe vergi,Erol bey tahlillere baktı ve emin olmak için kültür testi istedi onu da yaptırdık.3 gün sonra tekrar gittik fakat o gün Erol bey yokmuş,tam odaya girecektik Erol bey geldi durumu anlattım Erol bey bizi başka bir odaya aldı,yani düşünün doktorun o gün hasta bakma durumu yok fakat bizi geri yollamadı,bu nezaket karşısında şaşırdım,test sonucuna baktı şükürler olsun temiz.işinde gerçekten uzman kibar ve öz saygısı çok iyi
  Çok teşekkür ediyorum size ve gideceklere kesinlikle Erol beye gidin


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fazıl Sağlam Diğer

  Babamin karin fitik ve kolostimi kapatma ameliyatini başarili bir şekilde yapti. Işinin ehli hastaya yaklaşımı ilgisi ve nezaketi takdir edilesi. Yaptığı operasyonun sonuna kadar arkasında. Gecenin bir yarısı yatağından kalkıp gelebilecek takdir edilesi bir hekim. Ne kadar teşekkür etsek hakkını ödeyemeyiz. Kendisi ve ekibine minnettarız.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Serap Üçler Yaman Diğer

  Huzursuz bacak sendromu ihtimali ile gittim.Ben böyle doktorları görmeye alışık değilim çok kibar,nazik ve ilgiliydi.Her sorunu irdeliyor.Çok teşekkür ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mukaddes Demiray Diğer

  Mamografi sonucumu değerlendirdi.Değerlendirirken elle muayene hakkında detaylı bilgi verdi.Mamografi de sonuçları izah etti .Ve uzun uzun açıklamalarda bulundu .Endişelerimi anlattım .Sağolsun dinledi .Mükemmel iletişimi ve empati yeteneği olan bir hekim .


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aslı Baykal Ertürk Diğer

  Memem de kitle nedeniyle hastaneye başvurdum genel cerrahinin ricasiyla randevum olmadan kabul etti ve yine genel cerrahi istemeden kendisi direk emarda çektirdi ben gerek işine olan saygısı gerek iletişim olarak çok çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ediyorum


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Veli Mihmanlı Diğer

  Randevu alıp odasına gittiğinde 2 erkek 3 kadın 5 kişi muayeneye girdiler. Önce perdeyi kapatmak istemediler sonra benim taciz anım var lütfen dikkatli olun dememe rağmen, alelacele kasılmamamı söyleyip azarlayarak beni zorladılar. Vücudundan kan gelmeye başlayınca bıraktılar. Yaptıklarının benim için çok incitici olduğunu söylediğimde verdikleri tepki de bunun zorunlu olduğuydu. Vücudumu nasıl zorladılar da hala kanıyor ve canım yanıyor.
  Asla uğramamanızı tavsiye ederim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tamer Özülker Hipertiroidide Radyoiyot (Atom) Tedavisi

  7 yaşında tiroid kanseri olan kızıma atom verilmesi gerekiyordu İstanbul'da gelmediğim hastane kalmadı çocuk olduğu için atom vermeyeceklerini söylediler son gittiğim hastanede ki doktor bizi Tamer hocama yönlendirdi . Hayatım da bu kadar ilgili naif mütevazi bir doktor görmedim Prof. olmasına rağmen kesinlikle o egodan olmayan hastalarına sanki bir akrabasıymış gibi davranan mesleginin hakkını verelim vere yapan mükemmel bir insan iyi ki tanıdık.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Volkan Aydın Diskektomi

  Bel fıtığı rahatsızlığımdan dolayı uzun zamandır çektiğim acılar çok saygı değer doktorum sayın Prof. Dr. VOLKAN AYDIN sayesinde son buldu.Güler yüzüyle ilgi ve alakadarlığıyla aileden biriymiş gibi hissettiren samimiyetiyle bile tedavi başlamış oluyor sanki.. sihirli elleriniz dert görmesin inşaAllah hocam sizi tercih etmekle Çok doğru bir seçim yaptığımı bir kez daha anladım.Gözü kapalı güvenilecek bir insan her aramamda hemen dönüş yapan hiç sıkılmadan sorularımı cevaplayan bir hekim kendisi. Açıkçası böyle bir hekimle herzman karşılaşmadık. Ne kadar anlatsam övsem azdır. Beni sağlığıma kavuşturdunuz acımı dindirdiniz rabbim de sizin sağlığınızı daim etsin inşallah herşey için çook teşekkür ederim
  Selda çoklaş


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar