Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 21 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 16 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 21 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 13 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 38 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 1 adet hepatoloji uzmanı, 40 adet iç hastalıkları uzmanı, 29 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 4 adet nükleer tıp uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 5 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 30 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 16 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Darülaceze Cad.okmeydanı Şişli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122217777 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (80)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Fazıl Sağlam Diğer

  Fazıl Bey’i tanımadan internet üzerinden araştırıp gitmiştim. Yıllardır sırtımda iltihaplanıp büyüyen yağ bezesi vardı. İlk operasyonum olduğu için küçük bir operasyon olsa bile korkuyordum. Muayene için gittiğimde direkt operasyon günü verildi. Operasyon sırasınca Fazıl Bey’in konuşmalarını dinlerken korkum geçti. Sonrasında da ağrım bile olmadı. Kendisi çok cana yakın ve mesleğinde bilgili bir doktor. Bu küçük operasyonda bile çok ilgilenildi. Her şey için çok teşekkür ederim.

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Ass. Dr. Mustafa Erkoç Flexible Üreteroskopi

  Muhteşem bir doktor.. çok sakin çünkü işini bildiginden ...Böbrek taşı urs ameliyatı yaptı ..ilk ameliyatta taşın yeri zor bir yerdeydi vede ureterim dar olduğundan çok zorlamadan ilk ameliyatta ne gerekiyorsa yapıp çok da zorlamadan böbreğimi çoğu taşımi aldı...iste onun için hoca ne kadar kirabildiyse kırdı diğerlerini de ya ikinci ameliyat yaparız yada belki de benim dusurmemle olabilir kanaatine vardı.ki doğruydu bence((önce doğruluk doktora aittir sonra bana))ikinci ameliyatta hepsi temizlendi çok şükür iyiyim.ELLERİNE SAĞLIK.
  YA ARKADAŞIM KENDİNE GUVENEN NE YAPİLMASİ GEREKTİGİNİ VE DE ZAMANİNİ BİLEBİLEN İNSAN DOKTORU.sadece SAĞLIK DOKTORU DEĞİL.
  ONCE GUVEN İLKESİ DUNYADA YAŞAMİN ANA DUSTURU .DOKTOR BEYDE BUNU FAZLASİYLA BECERİP ALKIŞI HAK EDİYOR.
  SAĞOLSUN VAROLSUN.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Yavuz Uyar Diğer

  Merhabalar 28 mart tarihinde hastamızın ameliyatı prof. Dr. Yavuz uyar hoca tarafından yapıldı çok başarılı Bi ameliyat gerçekleştirdi kendisine çakmak ailesi olarak şükran ve teşekkürü borç biliriz meslek hayatında kendisine başarılar dileriz.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Canan Bolcu Emir Diğer

  Kendisi merhameti,ilgisi, hastalığın tedavi yönteminde kendinden emin tavrı, tecrübesine inandığım hekimim.5yildir tedavisine devam ettiğim MS hastaligimda dediklerini harfiyen uygularim.Kendisine teşekkür ederim.

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Suat Erol Çelik Diğer

  Suat bey babamın menenjiom ameliyatını yaptı. Kitlesi çok büyük ve odemliydi Allah ondan razı olsun minnettarim işini çok iyi yapan çok bilgili ülkemizde olduğuna şükrettiğim nadir insanlardan biri ve çok mütevazi babamın ameliyatını çok guzel yaptı çok güvenilir bir doktor

  Z
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Suat Erol Çelik Diğer

  İyiki karşımıza çıkmış dediğim ender bir insandır kendisi. 2016 veya 17 senesinde okmeydanı hastanesinde staj yaparken tanıdım hocamı. Babamın %50 bile yürüme şansı yokken ve 4.ameliyatı olacaktı. Babam onun sayesinde yürüyor ve çalşyor şuan. Ve 7 yıldır bir kez bile şuram ağrıdı lafını duymadım ağzından. Fıtıktan kurtuldu babam. Yıllar sonra yarın kendisini ziyaret edip ailecek muayene olup bu kez annemin beli için başvuracağız. Ve ona yıllar öncesini hatırlatıp, o zaman çocukken yapamadığım teşekkürü yapacağım. Üstelik meslekten biri olarak artık. Sizin gibi insanlar hep var olsunlar hocam. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Allah uzun ömürler versin. Nice hastalara şifa olsun o eller.

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Erol Aras Diğer

  Hocam gercekten cok güleryüzlü,cok titiz,mükemmel bir insan ve hekim ,kendisine mütesekkirim,sistoskopide tümörü farketti ve yapilacak hususunda beni cok iyi aydinlatti ,sağolun varolun hocam..

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Elif Ünal Diğer

  Geçirdiğim epileptik nöbet sebebiyle acil doktoru kendisine yönlendirme yapmıştır. BT ve MR yorumları yerinde ve detaylıdır. Sağ oksipitalde menengioma tanısını sağlamıştır. Alabileceğim kararları ve olası süreçleri bana detaylı ve vakit ayırarak izah etmiştir. Sorularımı sabırla dinleyip cevaplamıştır. Görevini başarıyla yaptığı için teşekkürler.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Ass. Dr. Zafer Serenli Yeğen Diğer

  Babamin karin agrisi sikayetiyle hematoloji bölümün yonlendirildik bizde mhrs uzerinden zafer hanıma sıra aldik. zafer hanımın ilgisi alakası fazlasıyla iyi ve samimiydi . Insanın arasira özel hastanede olup olmadığını teyid etmesi gerekiyor diyebilirim. Öyleki anlamadığımız birseyi tekrar sormaya gerek kalmıyor sağolsun anlamadığınızı anlayıp tekrar anlatıyor :) tercih edilebilecek cok iyi bir doktor

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Müjdat Adaş Diğer

  Her iki dizim çom ağrıyordu o yüzden hitti müjdat beyin tedavisinden çom memnunum prp uyguladı alla razı olsun şu an çok iyim herkese tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Darülaceze Caddesi No:25 Okmeydanı, Şişli 34384 Google Haritalar'da göster
SGK