Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi

Güzelbahçe Sok.No:20 Nişantaşı Teşvikiye

34365 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beslenme uzmanı uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 47 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 79 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 18 adet kardiyoloji uzmanı, 30 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 23 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 32 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 16 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Özel Amerikan Hastanesi İstanbul ilinde Güzelbahçe sokakno:20 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
46 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nihal Memioğlu Diğer

  Nihal Hoca;
  benim şimdiye dek gördüğüm, en esaslı hekimlerden, gerçek! hekimlerden biridir.Bilgisi, görgüsü, insanlığı ile beni mest etmiştir.Hiç bir endişeniz olmadan çocuğunuzu onun şifalı ellerine teslim edebilirsiniz.
  Kendisini tanımaktan dolayı çok mutluyum.Ne güzel ne mutlu bize ki; ülkemizde işini seven, insanı seven mükemmel hekimler var. Ata'mın da dediği gibi "beni Türk hekimlerine emanet ediniz"
  Kızımı erken ergenlik nedeniyle uzun zaman tedavi etmiştir.Kendisine minnettarım.
  Hanımefendi,güler yüzlü,gerçek bir hekimdir.
  Allah uzun uzun ömürler versin.
  Sevgilerimle..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Onur Tetik Diğer

  Yoğun diz ağrısı şikayetiyle gittim, en başta dizinden degil belinden dedi, belimin ağrımadığını belirtince de dizimi muayene etti ve MR'a yolladı, MR CD'sine baktıktan sonra herhangi bir teşhis koymayıp, agrı kesici ve vitamin vererek gönderdi. Ertesi gün çıkan MR raporumu mail atmama ragmen de kendisinden dönüş alamadım. Süreçte bana kesinlikle güven vermedi.Bir daha gitmeyi asla düşünmüyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Günter Hafız Adenoidektomi

  Ben hasta Hüseyin Demirbilek
  2021 Şubat ayı başında ağız içi kanser teşhisi kondu. Bu haberi aldıktan sonra kabullenmek çok kolay olmadı ancak bir sonraki adıma da geçmek için daha fazla beklememizin de bir anlamı yoktu. Hemen bu bölgeyi temizleyecek alanında uzman bir doktor arayışına girdik. Tüm yakın çevremizin işaret ettiği, önerdiği doktor Günter Hoca oldu. Randevuları oldukça yoğun olmasına rağmen çok hızlı planlama yaptık ve Şubat sonuna doğru ameliyatımızı olduk, ameliyatımız gayet iyi geçti, yapılan tetkiklerde bölgede hiç birşey kalmamıştı. Ardından tamamlayıcı tedavi olan ışına başladık. Şimdi de ışın tedavisini tamamladık, İnşallah bundan sonrasında da temiz bir dönem olacak bizim için. Bu süreçte bizi hiç yalnız bırakmayan, her sorumuzda bizi yönlendiren Günter Hocamıza teşekkürü bir borç biliriz. Günter Hocam kendi alanında çok ciddi ve haklı bir yere sahip. Hastasına güven veren bir yaklaşımı var. Sadece beni değil ailemi de bu süreçte yalnız bırakmadı. "Hocam ellerinize , aklınıza sağlık, iyiki varsınız!"


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Orhan Bilge Diğer

  Orhan Bilge annemin karaciğer tümör ameliyatını çok başarılı bir şekilde tamamladı•hastasına güven veren nezaketi ilgisi hastasına sevgiyle yaklaşımı takdire şayan bir doktor•
  Başımıza bu olay geldiğinde araştırmalarımızda bütün yollar Orhan Bilge ye çıktı•Bu zorlu yolculukta onunla olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz•Allah ondan razı olsun•elleri dert görmesin inşallah


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çağatay Taşkıran Diğer

  Çağatay bey, annemin önemli yumurtalık kisti operasyonunda göstermiş olduğu titizlik, alaka, samimiyet, güler yüz ve hastasına güven veren tutumuyla Türkiyedeki en başarılı Jin. Onkolog cerahlardan biri olduğunu gösterdi. 1 günde Laproskopik Ameliyat ile kistini aldı ve ayağa kaldırdı.
  Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz, tüm hastalara tavsiye ediyoruz..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yasemin Bölükbaşı Diğer

  Eşimin Radyoterapi tedavisi sırasında tanıştım.Hastaya yakın alakası ve moral veren pozitif yaklaşımı, tedavi süreci , etkieri ve yan etkileri hakkında verdiği detaylı bilgiler, tedavi sürecinde her zaman bizzat devreye girmesi tedavim sırasında edindiğim izlenimlerdi.Herkese özellikle tavsiye ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tufan Paker Diğer

  Tufan Hocayı 2007 yılında annemin kapak ameliyatı olması gerektiğinde tanışmıştık. annemin 3. ameliyatı ve riski çok yüksekti hiçbir doktor ameliyatı göze almamışlardı.Risk grubunda ameliyat ettiği 6. hastasıydı.Ameliyat öncesi ve sonrasında hasta ve hasta yakınlarıyla bile çok yakından ilgi ve alâka gösteren ender doktorlardandır. Allah uzun ömürler versin ve insanları sağlığına kavuşmasına vesile olmaya devam etsin. Böyle doktorların sayısını artırsın


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Orhan Bilge Diğer

  Sayın hocamız Orhan Bilge'ye canı gönülden teşekkür ediyorum. Konusunda uzman, hastasına ilgili, güler yüzlü, güven veren bir doktor. Ablam 46 yaşında ve safra yolu tümörü teşhisi konulduğunda, kemoya başlanılacağını ve genel cerrahi anlamında müdahalede geç kalındığı söylenmişti, sonrasında Orhan hocamızı önerdiklerinde bir umut doğdu içimizde ve hocamız ameliyatı yaparım dediğinde dünyalar bizim oldu. ve ablamın ameliyatı sonrasında kanserli hücre kalmadığını öğrendik... Orhan Hocamız gibi bilim insanlarının hep var olmasını diliyorum, iyi ki varsınız hocam. Allah sizi korusun.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şükrü Dilege Diğer

  8 yıl önce bugün, 14 Ocak 2013’de sol akciger alt lob’umdan Squamus tümor operasyonumu yaptı Prof. Dilege. Insanlığına, bilim adamlığına, cerrahi hünerine, hayran olduk. Bugün hala neşeyle, enerjiyle yaşama bağlıysam; ailem, dostlarım, öğrencilerim hayatta ve sağlı klı olmamdan sevinç duyuyorlarsa kendilerine çok şey borçluyum. Şükran & saygılarımı sunuyorum. Canınızı güvenerek & gülerek teslim edebilirsiniz. Karşınızda sağlam & pırıl pırıl bir insan, tevazu dolu bir hoca bulursunuz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Eftal Güdemez El Cerrahisi

  Sağ el bileğimin iç kısmında bulunan, sinirlere yapışık ve oldukça da büyük bir kisti mikrocerrahi yöntemi ile aldırdım. Eftal Bey gerek muayene aşamasında, gerek ameliyat sonrası hastanede yattığım süreçte, gerekse de ameliyat sonrası kontrollerde cok ilgili, sıcakkanlı ve alçakgönüllü idi. Basit görünen ancak oldukça zor bir ameliyatı sorunsuzca atlattım. Zira sinirlere zarar verilmeden kistin tam olarak çıkarılması gerekiyordu. Aksi takdirde tekrar oluşma ihtimali yüksekti. Tam olarak kisti çıkarmaya çalışırken sinirlere zarar verilmesi durumunda ise, elimde hareket eksikliği oluşması riski vardı. Ancak hiçbir sorun yaşamadım. 2,5 sene oldu, hiçbir sorunum yok. Kendisine çok teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar