Bilgileri düzenle

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beslenme uzmanı uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 47 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 79 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 18 adet kardiyoloji uzmanı, 30 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 23 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 32 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 16 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Özel Amerikan Hastanesi İstanbul ilinde Güzelbahçe sokakno:20 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • İstanbul Özel Amerikan Hastanesi

  Güzelbahçe Sok.No:20 Nişantaşı Teşvikiye

  İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Can Kavuzlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   KADIN HASTALIKLARI DEYİNCE BENİM İÇİN BİR NUMARA OLAN DOKTORUM CAN KAVUZLUYA SONSUZ MİNNET DUYGUSU İÇİNDEYİM..SAYESİNDE YILLAR ÖNCE ÇOK BAŞARILI BİR RAHİM AMELİYATI GEÇİRDİM SAKİNLİĞİ POZİTİFLİĞİ İLE DOKTOR KORKUMU YENMEMİ SAĞLADI KENDİMİ ÇOK RAHAT HİSSETTİĞİM SON DERECE GÜVENDİĞİM MÜKEMMEL BİR DOKTORDUR O..BÜTÜN ARKADAŞLARIMA TAVSİYE ETTİM HERKESE EDİYORUM..

  • çok memnunum

   Can Bey'e sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. hem tedavi sürecindeki profesyonelliği için hem de hiç bir zaman kaybetmediği güleryüzü, pozitif tutumu, sorun çözücü yaklaşımları ve de verdiği her türlü destek için kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

 • İlker Manavbaşı

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi son derece tecrübeli ne yaptığını bilen ve kesinlikle sizi rahatlatan bir cerrahtır. Ben çok memnun oldum. Yıllardır burun ameliyatı olmak için doğru adresi arıyordum ve Sayın İlker Bey'e çok teşekkür ederim. www.ilkermanavbasi.com.tr web sitesinde detaylı bilgi edinebilirsiniz. Araştırma yaparken bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   İşinde uzman çok değerli bir doktordur. Burnumun ikinci ameliyatını yaptı artık nefes alabiliyorum. Yüzüme yağ dolgusu yaptırdım ve 8 yaş genç gösteriyorum :))

 • Şenol Çarıllı

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Şenol bey ayağımda oluşan bir kesik sonucu toplar damardaki sonlanmayan kanamayı tedavi etti. Haftalarca başka doktorların tedavi edemediği yarayı Şenol bey yarayı dikmeden açık bırakarak ve sürekli pansuman ile tedavi etmeyi başardı. Kendisinin çok başarılı bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

 • Mehmet Selahattin Demirhan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Başarılı bir doktor. Özellikle omuz bölgesinde bir çok başarılı operasyona imzasını atmış biridir. Herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   2002 yılında omuzdaki hill sack die tabir edilen eklem başı kırılması ve zedelenmesi sonucu ameliyatımı başarılı şekilde gerçekleştirdi. ameliyat edilen sağ omzum şu anda çok iyi durumda. diğer omzumda da aynı problem var eğer büyük bi problem yaşarsam tekrar gideceğim.

 • Tülin Tuğlular Fıratlı

  Hematoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Tedavimdeki yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederim.

 • Levent Tabak

  Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   teşhis ve tedavi konusunda çok yetkin

 • Yener Temelli

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   merhaba...2 senedir yener beyin hastasıyız .1 sene önce kızımın ameliyatını yaptı.çok başarılı bir sonuç aldık.bu senede 2. ameliyatımızı yapacak..Allah onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.ortopedik bir sorununuz varsa ve yolunuz Yener Hocayla kesiştiyse içiniz rahat olsun .herkeze bol sağlıklı günler...

 • Bilgehan Yılmaz

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bilgehan Hanım konusunda uzman ve tecrübeli bir doktordur. Varolan bir cilt rahatsızlığıma 10 yıldır bir türlü teşhis konulamamaktaydı. Bilgehan Hanım teşhis edip aklıma gelebilecek her türlü sorumu sıkıntımı cevaplamıştır.

 • Sabahattin Umman

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sabahattin hocayla tanıştığımda daha 15 yaşındaydım...1hafta tıp fakültesinde yattım ve bana okadar iyi baktı ki şuanda iyiysem onun sayesindedir....şuanda 22 yaşındayım ve çok iyiyim ...yılda 1 defada olsa ziyaretine gitmek çok güzel...sizi seviyoruz hocam iyi ki varsınız

 • Tuncer Beyoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bu doktora yanlış hatırlamıyorsam 1 yada 1bucuk sen önce kulak zarım patlaması sonucu büyük bir agrı ile gittim.çok sıcakkanlı çok anlayışlı ve tatlı bir adam vardı karsımda.o zaman american da deıl farklı bir yerdeydi.çok derece profosyel bir şekilde kulağımı tedavi etti ( yama yapt) ve ilaç yazdı kullandım ve suan çok ii kulağım.tavsiye edebilceğim bir doktor.yanlız biraz yüksek muayenesi okadar.