Uzmanları gör

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi

Güzelbahçe Sok.No:20 Nişantaşı Teşvikiye

İstanbul,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beslenme uzmanı uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 47 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 79 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 18 adet kardiyoloji uzmanı, 30 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 23 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 32 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 16 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Özel Amerikan Hastanesi İstanbul ilinde Güzelbahçe sokakno:20 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Teoman Dal

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • D

   Bir doktorumun yönlendirmesi ile tanıştım kendisiyle. Uzun zamandır da benim doktorum. Teoman Bey'in yaptığı tespit ve teşhislere çok güveniyorum. Kendisinde sinüzit ve ses telleri üzerinde polip için ameliyatı oldum. Ameliyatım çok zordu ama çok başarılı sonuçlandı. Takibi ve kontrolleri çok iyi olan bir hekim. Teoman Bey çok güvenilir biri ve tedavi sürecinde de çok başarılı. En önemlisi Teoman Bey bir şey yaparsa en iyisini yapar. Tıbbi bilgileri, teşhisleri ve tedavileri açısından çok memnun kaldığım, kendisine canımı gönül rahatlığı ile teslim ettiğim saygıdeğer bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • G

   Daha önce yaptığı ameliyatları duymuştum ve herkes çok memnundu. Ayrıca akademik kariyeri olsun, hakkında yapılan hasta yorumları olsun olumlu bir izlenim vermişti. Yüzyüze görüşünce de güven duygusu oluşturdu bende ve kendisine ameliyat olma kararı aldım. Deviasyon ameliyatı oldum ve çok başarılı geçti. Okuduğum süreç yorumlarında zor bir süreç olduğu yazılıyordu ama çok olumlu ve başarılı geçti. Öncesinde bilgilendirmesi ve sonrasında ilgisi çok memnun ediciydi. İşinin ehli ve eli çok hafif bir hekim; kontrol sürecimde de çok memnun kaldım ve hiç acı hissetmedim. İhtiyaç duyduğumda ulaşabiliyorum. Hem estetik hem de sağlık anlamında çok faydalı bir ameliyat oldu. Çok yapay görünmesi konusunda çok korkum vardı; öncesinde 3 boyutlu çizimleri göstermişti tabiki, ama korkularım geçmemişti. Sonuçta çok doğal görünen bir burnum oldu ve çevremden de olumlu geri bildirimler aldım. İyi ki de olmuşum bu ameliyatı. Bütün bu operasyonla ilgili korkularımı, olumsuz düşüncelerimi tersine çevirdi ve kesinlikle tüm süreçten çok memnunum.

  Tüm görüşlere (15) göz at


 • Banu Taşkın

  Dermatoloji, Dr.

  • G
   Konum: İstanbul Özel Amerikan HastanesiHizmet: Randevu

   Bir süredir yuzumdeki sarkma ve soluk sagliksiz gorunumden cok rahatsizdim fakat uygulamalar sonrasi olusabilecek yan etkilerden cok tedirgin oldugum için bir türlü girisimde bulunamiyordum. Tavsiye üzerine Dr. Banu Hanimla görüştüm, bana 4d yuz gençleştirme yontemini önerdi, samimi sicak tavri ve ehil konuya hakim oluşu beni rahatlatti. Uygulama sirasinda sadece sicaklik hissi oluşuyor, sonrasinda ise hafif kizariklik disinda yan etkisi olmadi ve günlük hayatima devam edebildim. İkinci seans sonrasi cildimdeki sarkma beligin bir şekilde toparlandi, daha genç parlak bir görünüm oluştu, kendimi gerçekten iyi hissediyorum. Dr. Banu Hanım'a çok teşekkür ederim...

  • M
   Konum: İstanbul Özel Amerikan HastanesiHizmet: Dermapen

   Dr. Banu Taskin’a 2018 den bu yana gidiyorum. Cildimin daha iyi gorunmesi icin aldigim randevularda gerek iletisimi gerekse onerileri ile benim icin hep dogru yonlendirmeler yapti. Cildimin tipine gore en uygun cozum, tedavi ve takibi uyguladi. Tedaviler sonrasinda hem ben hem de cevremdeki insanlarin cildimle ilgili pozitif geri donusunu de aldim. Bendeki guzel etkileri gorup Banu hanima gitmeye baslayan arkadaslarimin sayisi da oldukca fazla. Dermapen ve BBL yqptirdim. Her ikisinde de gozle gorulur cilt kalitemde iyilesme ve lekelerde azalma gerceklesti. Islemlerin basindan sonuna kadar karsilasacagim her basamakla ilgili de bilgilendirme yaparak ve aciklayarak uygulama sirasinda da rahatlamama sebep oldu. Tedavi sikligi ve takibi acisindan da oldukca memnun kaldim. Benim disinda ogullarimin egzama&alerji ile ilgili yasadigi problemlerde de kendisinden destek aldim. Uyguladigi tedavi yontemi, kendisinin ulasilabilirligi ve iletisiminin aciklayaci ve rahatlatici olmasi sebebiyle oldukca memnun kaldim. Bir anne olarak hem cozumu bulmak hem de iletisimi guzel saglamak beni oldukca rahatlatti. Bunu da eklemek istedim.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Şenol Çarıllı

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • A

   Şenol bey ayağımda oluşan bir kesik sonucu toplar damardaki sonlanmayan kanamayı tedavi etti. Haftalarca başka doktorların tedavi edemediği yarayı Şenol bey yarayı dikmeden açık bırakarak ve sürekli pansuman ile tedavi etmeyi başardı. Kendisinin çok başarılı bir doktor olduğunu söyleyebilirim.


 • Mehmet Selahattin Demirhan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • A

   Başarılı bir doktor. Özellikle omuz bölgesinde bir çok başarılı operasyona imzasını atmış biridir. Herkese tavsiye ediyorum.

  • 2002 yılında omuzdaki hill sack die tabir edilen eklem başı kırılması ve zedelenmesi sonucu ameliyatımı başarılı şekilde gerçekleştirdi. ameliyat edilen sağ omzum şu anda çok iyi durumda. diğer omzumda da aynı problem var eğer büyük bi problem yaşarsam tekrar gideceğim.


 • Tülin Tuğlular Fıratlı

  Hematoloji, Prof. Dr.

  • N

   Tedavimdeki yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederim.


 • Vedat Aytekin

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • H

   Ben 2004 yılı şubat ayında ilk enfarktüsü geçirdim. Acıbadenm Hastanesi'ne (Kadıköy) acil olarak ambülansla götürüldüm. Tıkanan damar balon ile açıldı ve bir stent takıldı. Olayl bu kadarla geçiştirilemez durumdaydı. Daha dört tane problemli damar vardı ve hastanede bana 10 gün içerisinde by-pass ameliyatı olmam gerektiği bildirildi. Daha sonra Koşuyolu Kalp Hastanesine gittim Başhekim beni bizzat muayene etti ve o da mutlaka by-pass olmam gerektiğini söyledi. Arkadaşım olan Çapa'da Prof. Küçükoğlu'na gittim ve o Prof. Dr. Vedat Aytekin'i önerdi. Vedat Bey saatlerce beni muayene etti ve ilgilendi. By-pass olmama gerek olmadığını, stentle o an için gereken iyileştirmeyi sağlayabileceğini, by-pass'ın belki yıllar sonra gerekebileceğini ve aneliyatta kullanılacak olan yedek damarların saklı kalmasının daha doğru olacağını söyledi. Kandisine %100 inandım. Hemen hastaneye yattım. Üç tane daha stent taktı. Tali bir damarın tıkalı olduğunu ama stent takılmasının mümkün olmadığını, bunun beni yokuş veya merdiven çıkarken zorlayacağını söyledi. Müdahaleyi yaptığı Eylül 2004'ten bu yana 6,5 yıl geçmesine rağmen şu ana kadar hiç enfarktüs geçirmedim. Yedek daamrlarım da (meme ve bacak,kol) hala sapasağlam duruyor. İleride yine Vedat Bey'in stentle giderebilemeyeceği bir terslik olursa by-pass olmaktan çekincem yok. Ama bende öyle bir kanaat var ki, ömrümün sonuna kadar Vedat Bey by-pass olmadan beni tedavi edebilecek... Ona inancım tam. Yıllar da bütün yaptıkları ve söylediklerinin doğruluğunun kanıtı. Daha fazla söze gerek yok. Allah Vedat Bey2den razı olsun ve onun gib bilim adamlarını fazlasıyla versin.


 • Bilgehan Yılmaz

  Dermatoloji, Uzm. Dr.

  • Ç

   Bilgehan Hanım konusunda uzman ve tecrübeli bir doktordur. Varolan bir cilt rahatsızlığıma 10 yıldır bir türlü teşhis konulamamaktaydı. Bilgehan Hanım teşhis edip aklıma gelebilecek her türlü sorumu sıkıntımı cevaplamıştır.


 • Tuncer Beyoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • S

   bu doktora yanlış hatırlamıyorsam 1 yada 1bucuk sen önce kulak zarım patlaması sonucu büyük bir agrı ile gittim.çok sıcakkanlı çok anlayışlı ve tatlı bir adam vardı karsımda.o zaman american da deıl farklı bir yerdeydi.çok derece profosyel bir şekilde kulağımı tedavi etti ( yama yapt) ve ilaç yazdı kullandım ve suan çok ii kulağım.tavsiye edebilceğim bir doktor.yanlız biraz yüksek muayenesi okadar.


 • Mustafa Çetiner

  Hematoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • G

   Kendisi şu ana kadar tanıdığım en iyi hekim diyebilirim.


 • Fatin Cezayirli

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • Ö

   çok iyi bir hekim iyilik meleği


İlgili aramalar