Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi

Güzelbahçe Sok.No:20 Nişantaşı Teşvikiye

34365 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beslenme uzmanı uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 47 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 79 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 18 adet kardiyoloji uzmanı, 30 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 23 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 32 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 16 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Özel Amerikan Hastanesi İstanbul ilinde Güzelbahçe sokakno:20 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Haldun Karagöz Diğer

  Müthiş bir cerrah. Beş damarıma bypass uyguladı. Bir haftada evdeydim, bir ayda da hiçbir şeyim kalmadı.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşe Seyhan Diğer

  Doktor Ayşe Seyhan Ata tanıdığım mükemmel bir doktor, Yumurta dondurma boyunca inanılmaz ilgi alâka deneyim ile tedavi ve işlem yaptılar. İnsanı pisikolojik olarak rahatlatıyor açıklayıcı bir şekilde anlatıyor.. Sizi dinliyor asla geçiştirmiyor.. yine onu tercih ederdim.. Hekimliği tartışılmaz çok iyi.. Hekimliğinin yanında insaniyeti var.. Onun yanına gidince insana güven veriyor.. Onu çok seviyorum!!! Hakkı ödenmez…

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Çetin Sarıoğlu Diğer

  BENCE DÜNYANIN EN IYI BEYIN CERRAHLARINDAN BIRIDIR.ÇOK AĞLIYORDUM VE KORKUYORDUM.GERCI BUNLARI YAZARKEN HALA O GUNU HATIRLAYIP AGLIYORUM YA.BEYNIMDE ANEVRIZMA VE AVM VARDI .VE KRITIK YERDEYDI.
  BIR COK DOKTORA GITTIM.AMA BEN BOYLE BABA GIBI BABA ,INSAN GIBI INSAN ,ISININ EHLI ,BENI ANLAYAN VE YEMIN EDERIM KI BABAM GIBI BENI DUSUNEN UZULEN BIR DOKTOR GORMEDIM.
  EMINDIM BENI KENDISI AMELIYAT ETMELIYDI
  CUNKU COK GUVENDIM VE ELINDEN GELENIN EN IYISINI YAPACAGINA EMINDIM..ALLAHIMA SUKURLER OLSUN KI KARSIMA ALI CETIN SARIOGLU GIBI BIR DOKTORU CIKARDI.
  YASADIKLARIMI ,UZUNTULERIMI ANLATMAMIN TARIFI YOK..OGLUMU ,AILEMI VE HAYALLERIMI DUSUNUYORDUM VE UZUNTUDEN CÖKMÜŞTÜM
  OYLE BIR AMELIYAT GERCEKLESTIRDI KI BEYNIMDE HIC BIR KALINTI BIRAKMADI.EMAR SONUCUM TERTEMIZ CIKTI..BOYLE BIR DOKTORU ALLAHIM BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN INSALLAH.
  OKADAR COK SEVIYORUM KI HOCAM SIZI NE YAZSAM BUNU ANLATAMAM ..AMELIYATA GIRMEDEN ONCE HOCAM DEDIM ONCE ALLAHA SONRA SIZE EMANETIM..SUKURLER OLSUN HOCAM IYIKI VARSINIZ..NE KADAR TESEKKUR ETSEM AZ..O YASADIGIM SURECTE SIZEDE SOYLEDIM BABAM GIBIYDINIZ.NASIL BABAM BENIM ICIN ELINDEN GELENI YAPTIYSA SIZDE AYNI SEKILDE YAPTINIZ..HEM PSIKOLOJIK OLARAK HEM BABA GIBI DAVRANARAK HEMDE DOKTORUM OLARAK..ALLAH SIZI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN..MINNETTARLIGIMI ANLATAMAM..CANIMSIN DOKTORUM

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abbas Burçak Kabaoğlu Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Arkadaşımın tavsiyesi ile burçak beye muayene oldum zaten muayenede Harika doktor olduğunu anlıyorsunuz. İkintaraflı kasık fıtığım olduğunu tespit etti.anlatımlarından zaten tecrubeli olduğunu anlıyorsunuz başka doktorada muayene oldum ve burçak beye tekrar geldim konuşup ameliyat gününü belirledik.zaten ameliyat olmadan ameliyat olmuş gibi size morel,motive ediyor harika insan burçak bey helal olsun.her yönüyle kaliteli insan.mükemmel şekilde ameliyatımı oldum herşey yolunda.ameliyat ekibinede çok teşekkürler ediyorum minnettarım.emeliyata karar vermiş arkadaşlara burçak beyi tavsiye ediyorum

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Dursun Buğra Diğer

  Sn.Prof. Dr. Dursun Buğra ile 2002 yılında tanıştım, çok zorlu safra kese ameliyatım sürecinde, dürüstlüğü, insanlığı ve usta bir el olduğunu gördüm. Bu yıl Nisan ayında yurt dışında yapılan endoskopi neticesinde bende yemek borusunda tümör saplandı. Hemen Dursun Hocayı telefonla arayıp bildirdim, telaşlanma gel hallederiz dedi. 2 gün sonra İstanbul da Sn Prof.Dr. Dursun Buğranın yanındaydım, onun gösterdiği doğrultuda Radyo ve Kemo terapi sürecini tamamladım ve Ağustos ayında amelyata hazırdım. Eşime hayatımı Dursun Hocada başkasına teslim etmem dedim, çünkü ona güveniyordum doktorluğuna ve insanlığına, Hocaya sormadım dahil amelyatın nasıl olacağını çünkü biliyordum usta bir ele teslim olduğumu. 22 Ağustos 11:50 de amelyatım başladı akşam 18:10 a kadar sürmüş. Bu gün benim doğum günüm oldu, Tanrının müsadesi ile ve Hocamın sayesinde. Yukarıdaki yorumların hepsine katılıyorum diğer Hocayı tanıya herkesle bir kez daha diyorum Hocam iyiki sizi tanımışım iyi ki varsınız, Allah size sağlıklı uzun ömürler versin.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abbas Burçak Kabaoğlu Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Dr. Burçak Kabaoğlu mükemmel bir cerrahtır, hem benim hem de kardeşimin kasık fıtığı ve apandisit ameliyatlarını çok başarılı bir biçimde gerçekleştirdi. Teşhis, tedavi ve iyileşme süreçlerinin tümünde bizimle bilgi paylaştı ve aklımıza bir şey takıldığı her durumda kendisine ulaşıp yanıtlar alabildik. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abbas Burçak Kabaoğlu Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Engin tecrübesi ve bilgi birikimi ile kasık fıtıgı problemini teşhis edip başarılı bir operasyonla sağlığıma tekrar kavuşmamı sağladı. Benim gibi kafası sıfır bir çalışan bir muhendise, sorunu ve yapılacak operasyon detaylı çizimler ile izah edip, sürecin başından sonuna kadar takvim planlamısını yapıp her adımında da görüş alış verişinde bulunduk. Kısacası baştan sona mükemmeldi.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Serap Uysal Diğer

  Psödotümör bulgularından dolayı kendisine geldik hayatımda gördügüm en kibar en anlayışlı doktordu konu üzerindeki detaylı açıklamaları,iletişiminin sadeliği bizi o kadar rahatlattı ki alanında uzman birçok doktor gezmemize rağmen yalnızca kendisi içimizi rahatlattı bu konuda bir doktor arayışınız varsa kesinlikle kendisine gelin zaten kendisi aklınızda en ufak bir şüphe dahi bırakmayacaktır

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Oluş Api Diğer

  Yeditepe’de tanıdım (2015) kızımı normal doğum ile doğum yaptım. Bilgisi,duruşu ile kendisine hayranım. Öğrenciye anlatır gibi tek tek açıklayarak her şeyi anlatıyor soru işareti kalmıyor insanım aklında. Herkese tavsiye ederim. İyi ki tanımışım.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Feryal İlkova Diğer

  Amerikan hastahanesine çok güvendiğimden kontrol amaclı Feryal hanıma gittim..Çok yogun çalışmasına ragmen elinden geldiğince zaman ayırdı..Kononoskopi yaptırmak istemiyordum ama gerekliliği konusunda beni ikna etti sonucda kansere dönüşebilecek 4 polip buldu..Hocama çok teşekkür ediyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar