Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Pendik Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk sağl... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Pendik Devlet Hastanesi

Dr.Orhan Maltepe Cad.No:17

Pendik ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Pendik Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Pendik Devlet Hastanesi İstanbul ilinde Dr.orhan Maltepe Cad.no:17 adresinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164912937 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tolga Tuncel Diğer

  Dr.Tolga hocam çok mükemmel birisi şuanda hastasıyım hamilelik süresi hocamız sayasinde hastayı bilgilendirmesi anlayışı işini en iyi şekilde yapması mükemmel gidiyor.başarıların devamını dilerim ve Tolga hocam teşekkürler iyiki varsınız


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yasemin Uz Psikanalitik Psikoterapi

  Bir-çok doktora gittim kaygı bozukluğu için ancak hiç birinden istediğim verimi alamadım gelinim Yasemin hn gittiğini ve memnun kaldığını söyledi ve randevu aldı Yasemin hn çok ilgilendi ve verdiği ilaçlar çok iyi geldi su an 3 ay oldu ve çok memnun kaldım


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serhat Keser Diğer

  Kırık el parmağımdan açık ameliyat oldum .Sağol sun Serhat bey çok başarılı bir ameliyat yapti.ilgi +tecrübe sonuç = başarı


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Hakan Gülen Diğer

  hakan hoca bu zamana kadar gördüğüm en iyi kbb uzmanlarından biri buru etlerim vardı ve operasyon sırasında ilgi ve alakası çok iyiydi gayet memnunum teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tolga Tuncel Doğum Kontrol

  Tolga Bey'i ilk 2011 yılında tanıdım. İlk 2 hamileliğimde düşük ile sonuçlandığı bir süreçte Tolga Bey'in öngörüsü ve doğru teşhisleri sayesinde genetik olarak kan pıhtılaşması sorunum olduğunu öğrendik. Tedavi sonucunda 2012 yılında kızıma kavuştum. 2017 yılında da oğluma. Tabi ki ikisinde de doktorum Tolga Bey'di. Çocuk sahibi olabilmek belkide Bir anne-baba için en hassas ve özel konulardan biri. Bu süreçte bize gerek moral motivasyonumuzu yüksek tutmamızda yardımcı olarak gerek doğru zamanda doğru tedaviyi uygulayarak iki çocuğumuza kavuşmamızı sağlayan Tolga Bey ailemizde hep sevgi ile anılacak bir doktor. Doğrusu özel hastaneye gitseydim böyle bir ilgi göremezdik herhalde. İyi ki sizi tanıdık ve iyi ki varsınız.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengiz Kaya BENİGN LİPOMATÖZ NEOPLAZM

  Vücudumda yıllardan beri olan ve beni rahatsız eden, git gide büyüyen et parçasını hocam aldı. 2 yıl oldu sıkıntı yok, dedikodular vardı aman aldırmayın falan sakın dinlemeyin.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Zümbül Atasoy Cocugumu rutin kontrole goturmustum

  Zümbül Atasoy hocam.4 ultrasonun bulamadigi kitleyi öpülesi elleriyle bulan ultrasonlara değil ellerine güvenen bir efsane.sayesinde bebegimin hastaligini ogrendik hic bir belirti yokken hemde.belki kotu bir hastalik.ama ya daha gec farketseydik.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar