Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzman... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

Ali Çetinkaya Bulvarı No:26 Alsancak

Konak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 7 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 9 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi İzmir ilinde Ali Çetinkaya Bulvarı No:26 Alsancak Konak adresinde bulunmaktadır. İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324636465 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Osman Akten Diğer

  Kayınpederimin aynı anda fıtık ve safra kesesi ameliyatlarını çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren Ali Osman Bey Aynı anda iki ameliyat gerçekleştirmesine rağmen dinç bir şekilde ayağa kaldırabilecek operasyona imza atmıştır. Kendisinden çok memnunuz meslek hayatında başarılar dileriz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Osman Akten Diğer

  Babamın kasık fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Doktor Ali Osman Beyin hem bilgi birikimi hem mesleğindeki başarısı hem de hastalara güler yüzlü anlayışlı tavrı olsun kesinlikle gönül rahatlığı ile kendinizi emanet edebileceğiniz biri. Şifalı elleri ile mesleğinde başarılarının devamını diliyoruz..


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Osman Akten Diğer

  Jinekomasti ve 8 ay sonrasında Pilonidal Sinüs Ameliyatımı Ali Osman Hocam Gerçekleştirdi. Kendisi Gayet İlgili Ve İşinin Ehli, Profesyonel ve aynı zamanda anlayışlı bir doktor. Kendisine Teşekkürlerimi İletiyorum. Sağlık sıhhat ile Hocam. İyi ki varsınız


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Tuncel Diğer

  Bugün anneme protez diz ameliyatı yaptı Şenol hoca. Bugüne kadar ilk defa bir doktora yorum yapıyorum. Tek kelime muhteşem diyorum. Doktorluğu tecrübesi ve insanlığı örnek nitelikte. Hastanız yıldız Gargar teşekkür ediyor. Muhtemelen sabah görüşürüz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şölen Derici Diğer

  Migren teshişi konulmuştu seneler önce kullandığım ilaçlar etki etmedi. Sonradan Şölen DERİCİ doktorumuz migren botoksu yapıyorum bence uygulayalım dedi. iyikide kendisini dinlemişim. Gece ataklarım, kusmalarım ve sürekli olan baş ağrım o iğnelerle son buldu. kimse hiç düşünmeden yaptırsın. doktorumuz iyiki var :)


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şölen Derici Akupunktur Tedavisi

  Değerli doktoruma çok teşekkür ederim Beni bu Migren belasından kurtardınız Allah razı olsun tedavim devam etmektedir iyiki varsınız daha nice hastalara şifa verirsınız Saygılarımla


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Saadet Deniz Demiral Nöralterapi

  Boyun ve omuz ağrıları için Saadet Hanım’a başvurdum. MR çekilmesinin ardından ilgili ve özverili davranarak iğne ile tedavi uyguladı. Başkası olsa ağrı kesici hap, merhem yazıp eve gönderirdi ama doktor hanım gerçekten herkese en iyi şekilde yardımcı olmak için yoğun bir çaba harcıyor.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Tuncel Diğer

  salı günü nevvar salih işgören hastanesi acil servisinden giderek sol dizimde oluşan ödem için doktor şenol beyde muayene oldum mesleğine olan bağlılığı hastayla kurduğu diyalog mükemmel ötesi dizimdeki sıkıntıyı uyguladığı tedavi yöntemiyle geçirmiş oldum kendisine meslek hayatında başarılarının devam etmesini dilerim. tüm tanıdıklarımada kendisini tavsiye edeceğim işini en mükemmel şekilde yapan ender insanlardan birisi


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Osman Akten Diğer

  Ali Osman hocama göğüsümde sertlik hissetmem ve ağrı başlaması sebebiyle gittim. Hastalarına karşı çok nazik, tane tane anlatıp açıklıyor. Zaten herkes de kendisini çok methediyor. Memnun kaldım, bundan sonra rutin kontroller için adresimiz belli :)


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Hilmi Mercan Diğer

  3 yaşındaki oğlumun bağırsak invajinasyonu şüphesiyle Hilmi hocama bir arkadaşımızın önerisiyle gittik. İyi ki gitmişiz. Akhisarda doktorların gazı var dediği çocuğumuzun ince bağırsağının kalın bağırsağın içine geçmesi nedeniyle oluşan tıkanıklığı giderebilmek adına Doktorumuzun bizlere verdiği destek inanılmazdı. Kendi çocuğu gibi ilgilendiğine inandık gerçekten. Oğlumuz da geçirdiği operasyon neticesinde sağlığına kavuştu. Şimdi 7 yaşında Kaya, en ufak bir sorun yaşamıyor çok şükür. Biz hala Hilmi hocamı gıyabında anıyoruz. Hayatta sizin gibi iyi insanlarla karşılaşabilmek çok güzel hocam.

  Op. Dr. Mehmet Hilmi Mercan

  Geçmiş olsun tekrar, nice sıhhatli yılları olsun A'nın, selamlar


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar