Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 8 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 14 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nöroloji uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi İzmir ilinde Özmen Cad.no:147 adresinde bulunmaktadır. İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324525252 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi
Kozağaç Mahallesi Özmen Caddesi No:147, Buca 35390
İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (102)

Genel skor

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ebubekir Alper Özer Diğer

  3ay önce burun estetiği ameliyatı oldum. Ameliyat sürecim o kadar güzel geçti ki ağrım olmadı hiç burnum tam istediğim gibi oldu. Doktor bey ameliyat öncesi, ameliyat sonrası her zaman ulaşılır olması beni her zaman rahatlattı. Doktor Bey hastalarınla iyi iletişim kurduğu ve içimdeki endişeyi korkuyu atmamda her zaman yardımcı oldu. Çevremde burnum çok beğenildi. Sürekli iyi yorumlar alıyorum doktorumu soruyorlar ben de hiç şüphe etmeden herkese öneriyorum.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Banu Gümüştaş Diğer

  Babam Cvo geçirdikten sonra yatışı Banu hanıma yapıldı. İyi ki de öyle olmuş. Kendisi çok ilgili bir hekim. Her sorumuzu ve talebimizi karşıladı ve bizi aydınlattı. Kendisine güvenilirsiniz alanında araştırmacı ve etkili bir doktor olduğunu düşünüyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ebubekir Alper Özer Diğer

  Yıllardır Nefes alamama, koku hissetmeme ve burunda gelişimsel bozukluk probleminden dolayı gitmiş olduğum dr.lar ameliyat olmam gerektiğini söylemelerine rağmen riskten dolayı ameliyatımı yapmak istemedi. Tesadüfen dr Alper bey e muayeneye gittiğimde, muayene sonrası ameliyatı yapabileceğini söyledi ve başarılı bir şekilde sağlığıma kavuştum. Ameliyat sonrası her hangi bir sorunum olmadı. Başarılarının devamını dilerim.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ebubekir Alper Özer Diğer

  Başımdan ne büyük ne de küçük bir ameliyat geçti o yüzden ilk başlarda çok korktum panikledim Apler hocaya anlatınca sabırla beni sakinleştirmesi bitmeyen sorularıma cevap vermesi en ufak bir aksilikte bilgilendirmesi iletişimi her şeyi harikaydı burnumdan da çok memnunum var olun

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ebubekir Alper Özer Diğer

  Ani işitme kaybı şikayetiyle Alper beye başvurdum. Kendisi hem yaptığı detaylı açıklama ile beni tedaviye başlamadan rahatlattı. Tedavinin en başından en sonuna kadar net açıklamalarla ve özgüveni sayesinde çok şükür olumlu sonuç aldım. Sol kulağımda ileri derece sensorinoral işitme kaybı ile başladığımız tedavi sonunda hafif derecede sensorinoral işitme kaybına kadar geriledi çok şükür. Doktor beyin hiperbarik oksijen konusundaki açıklaması da gayet olumluydu . Alper Hocam. Tıp Bayramınız kutlu olsun.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ebubekir Alper Özer Diğer

  Alper Bey, 28.12.2023 tarihinde burun ameliyatımı gerçekleştirdi. O tarihten şu ana kadar tek bir sorun dahi yaşamadım. Ameliyat süreciyle ilgili hiç bir sıkıntım olmadı. Ameliyat sonrası ağrı, sızı gibi durumlar gelişmedi. Doktor Beyin iletişiminin mükemmel oluşu, ilgisi bana kendimi iyi hissettirdi. Burnum ise muhteşem oldu. Kendisine çok minnettarım. Kendisini iyi ki tanıdım.

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ebubekir Alper Özer Diğer

  5 yaşındaki kızım kulak tüpu ve geniz eti ameliyati oldu alper bey hem cok ilgili cok basarili ve cok cok iyi bir doktor bizim tek tercihimiz ve tek guvendigimiz doktor

  C
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Sercan Aydın Diğer

  İyi bir hekimle karşılaşmanın ne kadar büyük bir şans olduğunu deneyimledik eşimin akcigerinde nodul ameliyatını yaptı bu amaliyatta büyük bir endişe içindeydik ama dr SERCAN bey bize mukemmel bir iletişim mutavazi kişiliği ile bu süreci atlatmamizda bize destek oldu amaliyat öncesi ve sonrası sürekli kendisi ilgilendi pansumanimiza kadar kendisineonsuz saygılar

  C
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Sercan Aydın Diğer

  Sercan hocamla 2021 de kaburga kırığı teşhisi ile tanıştık dikkati sayesinde sağ akcigerde nodul olduğunu gördü ve süreçte bizi detaylı bir şekilde bilgilendirdi 2024 te başarılı bir ameliyat ile bizi büyük bir sıkıntıdan kurtardı iyi ki yolumuz kesişti hastasina bukadar özen gösteren insan olarak kıymet verendegerli doctorumuz Sercan Aydın beyin haki ödenmez bu alanda şifa arayan herkese yürekten tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Sercan Aydın Diğer

  Haziran 2023 tarihinde Pnömotoraks tehşisi konuldu gece acile gittik saat 2.30 da Sercan bey evinden gelip bana müdahale yaptı . Ameliyatım gayet başarılı geçti sonrasındada hep yanımızda oldu. Ne zaman gitsek hala yardımcı oluyor hayatımda tanıdığım en iyi doktorlardan birisi . Eline emeğine sağlık .

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular