Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet algoloji uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Gaziler Cad. Tepecik

Konak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet algoloji uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 21 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 83 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 9 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir ilinde Gaziler Cad. Tepecik Konak adresinde bulunmaktadır. İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324333333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Banu Yoldaş Diğer

  Babamın akciğer kanseri teşhisi sayesinde Banu Hanım ile iletişime geçtim. Ve en kısa zamanda yüz yüze görüşme ayarlayarak detayları yüz yüze görüştük.
  Babamın cerrahisine karar verildi ve Banu Hocam babamı ameliyat etti. 4 cm kitleyi hemde kapalı ameliyat ile .. Babam ameliyat olalı 2 hafta oldu ve maşallah iyi durumda . Gerek ameliyat öncesi sorduğumuz sorular gerek, ameliyat sonrası sorularımız , ziyaretlerimiz her daim cevap verip güzel
  enerjisiyle içimize su serpti. siz gibi hekimler iyi ki varlar. Allah razı olsun kendisinden Canım Banu Hocam :)

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Banu Yoldaş Diğer

  Yazmakta biraz geciktim sanırım inanmam biraz zaman aldı. Kendimi bildim bileli el ayak terlemem mevcut. Yaşam kalitemi baya etkiliyordu bu durum. Banu hocamla tanıştık bana çok şeffaf bir şekilde süreci anlattı ve ameliyat oldum. İlgisi, güler yüzlülüğü, başarısı gerçekten devlet hastahanelerinde bulabileceğiniz bir şans kendisi. Ellerimde gram terleme kalmadı. Ayaklarımda %80 azalma var diyebilirim. Allah razı olsun kendisinden. Ulu önderimizin "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz." dediği hekimlerden olduğuna inanıyor bir kadın olarak kendisiyle gurur duyuyorum. İyi ki varsınız.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Banu Yoldaş Diğer

  Çocukluğumdan süre gelen el ayak terlemesi için çok araştırmalar yaptım ve sonunda Banu hocamla tanıştım öncelikle tedavi süreci hakkında verdiği geniş bilgilerle beni rahatlattı hoş sohbeti güler yüzü ve samimiyeti de cabası 29 yıllık terleme şikayetimin dermanı Banu hocam güler yüzünüz solmasın çok teşekkür ederim

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Müge Yaşar Psikanaliz

  Biricik mügem. Ben kendisine yıllardan beri tedavi oluyorum. Hayatımın çok zor ve içinden çıkılmaz olduğu zamanlarda kızımın tavsiyesi üzerine bir psikiyatri destek almaya karar verdim. Şans eseri en erken randevu mügemin randevusuydu. Öylesine randevu alıp gitmiştim. İyi ki de gitmişim. Kendisi benim en sevdiğim tedavi sürecini birlikte devam ettireceğim bir doktor oldu. Ama bugün öğrendiğime göre Suat Seren hastanesinden ayrılmış nereye gitti nerde görev yapacak bilmiyorum. Tam her şey güzel yolunda gitmeye başladı dediğim bir dönemde hiç beklemediğim bir haber oldu bu. Mügecim eğer bu yorumumu okursan görev yaptığın hastaneyi bildir bana tedavime seninle devam etmek istiyorum.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Banu Yoldaş Diğer

  Çocukluğumdan beri ellerimde el terlemesi vardı yani artık dayanacak durumda değildim ve ameliyat olmaya karar verdim Google'a el terlemesi diye yazdım Banu hocayı gördüm en yukarıda sonra hakkındaki yazıları okudum düşünmeden gittim özel hastaneye gitsem bu kadar güzel olmaz diye düşünüyorum. Şimdi İnsanlar bazen kadınlara şiddet uyguluyor ya al işte bir kadının sayesinde iyileştim dikkat edin şiddet uygulayacağınız kadın Belki ileride sizin sağlığınıza kavuşmanız için sebebiniz olabilir Banu hocam siz eli değil ayağı öpülecek insansınız Allah sizden razı olsun Ben bir yere gideceğim zaman Ellerim terler ise ne yaparım diye düşünüyorum Başka bir şey düşünüyordum. Ameliyat oldum Ellerim bir daha terlemedi şimdi insanlarla tokalaşacağım zaman çok daha rahatım bu Özgüven bana çok çok iyi geldi. El terlemesi ile alakalı ameliyat olmak istiyorsanız hiç düşünmenize gerek yok çünkü Banu hocam hepsini hallediyor. yazın İzmir sıcağında Ellerime krem sürdüm ve hiç terlemedi. Terlediği dönemde asla elime krem süremezdim. Evde parmak arası terliğim var ama hiç giymemiştim başka bir terliğim daha var Deri olduğu için çok terleme yapıyordu onu da hiç giymemiştim artık rahat rahat giyiyorum

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Banu Yoldaş Diğer

  Banu hocaya el terlemesi şikayeti ile gittim.Güler yüzü ve tüm samimiyeti ile ameliyatı anlattı ve ameliyat olmaya karar verdim.Bu el terlemesi illetinden kurtuldum iyi ki Allah Banu hocayla beni karşılaştırmış teşekkürler güzel insan,güzel hocam.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Banu Yoldaş Diğer

  Spontan pnomotoraks sayesinde banu hanım ve ekibiyle tanıştım ve 2 ameliyat geçirdim.Gercekten ilgili güler yüzlü ve başarılı olan bu ekibe çok çok teşekkür ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Müge Yaşar Diğer

  Müge hanıma gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Yıllarca depresyon sebebiyle ilaç kullandım. Daha sonra hiçbir etki göremeyince doktor değiştirdim. Bipolar olduğumu öğrendim fakat doktorumun verdiği 7 ilaçla bile iyi hissetmedim. arkadaşım tavsiyesi üzerine Müge hanımla görüştüm ve tüm ilaçlarımı keserek tek ilaçla psikolojimi iyi yönde bambaşka bir yere taşıdı. Bi kere odasına girdiğiniz anda huzur hissediyorsunuz yaklaşımı çok güzel. Çok sempatik ve ilgili bir doktor. 1 senedir tedavime devam ediyorum ve verdiği ilaç tamamen nokta atışı diyebilirim çok kısa sürede çok iyi yönde bir gelişme oldu. Keşke en başında yolum kesişseydi bende senelerce bir çok yanlış gereksiz ilaçla durumum daha kötüye gitmeseydi. Hayatımda bazı değişiklikler oldu. Gerek iş ile ilgili gerek özel hayatımda. Ve bu kararları alıp hayatımda düzene giren herşeyi Müge hanıma borçluyum. En basit birşey için bile en kolay kararları vermekte zorlanırken, kriz anlarında hiçbir çözüm üretemeyip saçma sapan yollara sürüklenirken beni çok başka yere taşıdı kendisi. Kesinlikle psikolojik sorunlarınız varsa ve gittiğiniz doktorun tedaviyle ilaçlarla sizi hiçbir şekilde çözüme ulaştırmadığını düşünüyorsanız izmirdeyseniz mutlaka bir kez olsun Müge hanımla görüşmenizi tavsiye ederim. Tamamen ilaç karşıtı ve cidden çok gerekli görmedikçe ilaç vermek istemiyor. Hasta takibi çok hoşuma gitti . Odaya girdiğiniz anda devlet hastanesinde olmasına rağmen sizi tanıyor bir önceki görüşmede konuştuklarınızı hatırlıyor ve bununla ilgili konuşma yaparak başlıyor kopukluk kesinlikle olmuyor. Psikolojik rahatsızlıklarda doktorun yaklaşımının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Önceden gittiğim doktorlarda oraya girdiğimde o kadar huzursuz hissedip saçmalayıp çıktığımı biliyorum, üzerimde hissettiğim negatif enerjiden kendimi ifade edemiyordum. Çoğu tedavimi yarım bıraktım çünkü iyi yönde hiçbir gelişme göremedim. Çok kısa zamanda 7 tane ilacı bıraktırıp 1 tane ilaçla nokta atışı yapıp beni bambaşka bir yere taşıdığı için bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Neyse ki geç kalmadan Müge hanımla görüşme fırsatım olmuş. En zor zamanımda denk gelip beni saçma düşüncelerden yanlış kararlardan döndürdüğü için kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Üçvet Diğer

  Ahmet bey ve ekibine çok teşekkür ederim Annemi Nisan ayında Akciğer Ameliyat yaptı amelyat öncesi tutumu ilgisi veAmelyat sonrası yaklasımı çok iyiydi Allah herzaman yardımcısı olsun.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Müge Yaşar

  Müge hanımın uyguladıgı tedavi ve verdigi ilaçlar sonucu çok kısa bir süre agır depresyondan kurtuldum.özellikle verdigi ilaçlar öok etkili oldu ve hiç bir yan tesir oluşmadı. Hem yan tesir yaşamamam ve hem de verdiği ilaçların çok etkili olması gerçekten bir lüks.
  Tanrı Müge hanım gibi hastası ile ilgilenen ve hastasını çok iyi dinleyen doktoru başımızdan eksik etmesin.
  BEST OF THE BEST - GERÇEKTEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar