Hakkımızda

Ekol Sağlık Grubu Hastaneleri olarak, İzmir ve tüm Türkiye’de olduğu gibi uluslararası ülkelerden gelen hastalara da hizmet verilmektedir.
Ekol Sağlık grubu Hastanelerinde; Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dahiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Estetik Ve Plastik Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Dermatoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Gastroenteroloji ve Kardiyoloji olmak üzere tüm branşlarda hizmet verilmektedir.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (927)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. İrfan Uruç Diğer

  Kolonoskopi yaptırmam gerekiyordu. İşlem sırasında kolon yırtılması riski olduğu iyi doktor arayışındayken buradaki olumlu yorumları görüp İrfan beyden randevu aldım. İlgili, sizi dinleyen, sorularınıza cevap veren ve en önemlisi de bilgisi ve duruşuyla güven veren bir doktor. Kolonoskopiyi de çok başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamladı. İşlem sonrasında sanki kolonoskopi olmamışım gibi normal hayatıma devam edebildim. Kendisi çok başarılı bir uzman.

  N
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Orçun Çelik Da Vinci Robotik Cerrahi

  Orçun Hocama, Sık idrara çıkma ve iyi huylu prostat büyümesi şikayetiyle gelmiştim . ilk görüşmemizden itibaren tüm tedavi sürecini - yapılacak işlemlerin nasıl yapılacağını bıkmadan ayrıntılı anlatarak, güler yüzlü, sakin tavrı ile yakından ilgilenerek güven vermesiyle Prostat ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası iyileşme sürecim çok hızlı oldu ve şikayetlerimin hepsi bitti. Bir yakınımın önerisi ile tanıştığım Orçun hocam şimdi arkadaşım oldu. Hocam İyi ki tanımışım sizi. Varolun.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Çağlar Çallı Sinüs Cerrahisi

  İzmir Ekol Hastahanesinde yapılan tetkikler sonucu hipofiz bezi adenomu teşhisi konuldu ve ameliyat olmam gerektiğini ameliyatımın burundan girilerek kapalı yöntem olacağı belli Olduktan sonra hipofiz bezine ulaşmak için burundan girileceğini bu işlemi,de Kbb uzmanı Çağlar bey tarafından yapılacağı kendisi ile de görüşmem gerektiğini öğrendim Çağlar bey ile tanışmam bu şekilde oldu görüşmeye gittiğim de güler yüzle ve samimikarşılaması hipofiz bezine ulaşmak için burun içinde hangi aşamaları yapacağını korkmamam gerektiğini net ve sade bir biçimde anlatması ve gitmeden önce yaptığım araştırmalar sonucunda mesleğinde ne kadar başarılı ve güvenilir bir hekim olması beni iyice ikna etti daha sonra Beyin ve sinir Cerrahi uzmanı ile birlikte çok başarılı geçen hipofiz bezi ameliyatımı gerçekleştirdi sevgi ve saygılarımla

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Günhan Güngör Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  11 ay önce 82 yaş babam bacak, ayak, bel ağrılarından yürüyemez ve acı çeker halde iken Gürhan Beye gittik. Kendisi kanal daralması çok ilerlemiş olduğunu ameliyat olması gerektiğini söyledi.
  1 kaç gün sonra Gürhan bey ameliyatı gerçekleştirdi. hastane süreci çok iyi geçti hastane sonrası sadece sağ bacakta ağrıları olunca tekrar gittik ameliyat sonrası yaşanabilen bir durummuş uyguladığı tedavi ile çok kısa süre sonra hiç bir ağrısı kalmadı. ilk başlarda valker ile kısa mesafeler yürürken zamanla mesafeleri arttırdı. yaklaşık 5- 6 ay sonra kendi başına baston ile yürür hale geldi. çok şükür şu an durumu iyi kendi başına işlerini hallediyor. Günhan beyin güleryüzü,ilgisi, bilgi paylaşımı, hastaya yaklaşımı, hastasını sahiplenmesi, uyguladığı tedavi planı güven veriyor ve hastada moral oluyor. Kendisine minnettarız..

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Uygur Bademcik Ameliyatı

  Burnumda nefes almama engel olan bir yapı olduğundan ameliyat oldum.bir sene kadar tam acilmasada sonrasında rahat nefes alabildim.Ameliyattan sonra eğik olan burnumun düzelmiş olduğunda gördüm.yani estetikte uygulamış bence ve çok iyi olmuş.daha sonra kizimizinda geniz ameliyatını ona yaptırdık .kendisinden çok memnunuz iyiki var ..

  I
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Orçun Çelik Böbrek Taşı Cerrahisi

  Yorumlardan bakarak tercih ettiğim bir hocaydı. Sık idrara çıkma ve iyi huylu prostat büyümesi şikayetiyle gelmiştim . Birkaç test sonucu aynı gün teşhisi koyup tedavim başladı .Hocanın kapıdan girer girmez güler yüzle karşılaması, sakin tavrı, herşeyi detaylıca açıklaması,sorularımızın hepsine yanıt vermesi , yapılacak işlemlerin ne olduğunu detaylı anlatması , ilgisi her şeyiyle iyi ki de tercih etmişim dedirtti. Evimize çok uzak olmasına rağmen kesinlikle takipli hastası olmaya devam edeceğim . Herkese de önereceğim .


  Bu yorumu yazmamın üzerinden epey zaman geçmesine rağmen takipli hastası olarak devam ettim ve şuan böbrek taşı ameliyatı oldum çok başarılı geçti bu süreçteki destekleriniz tavrınız ilgisinden dolayı kendisinden çok memnun kaldım

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Cenk Melikoğlu Yağ Dolgusu ile Meme Büyütme

  Ich hatte tolle Erfahrung bei Dr Cenk Melikoğlu. Meine Brust vergrößung OP verlief reibungslos. Immer wieder gerne ich empfehle Dr Melikoğlu 100% weiter.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Seval Nayman Diğer

  Kendisiyle 2 aylık bebeğimin zatürreye yakalanmasıyla tanıştım tüm tetkikleri yapıp yatışımız sağlandı 3 gün kendisine gelemeyen bebeğim Seval hanım tedaviye başlar başlamaz toparlanma belirtileri gösterdi hem dinleyen hem güler yüzlü hem de çookk güzel bir doktor kendisi . Kendisiyle tanışmamız tesadüfen oldu ama iyi ki bulduk kendisini :)

  Uzm. Dr. Seval Nayman

  Güzel düşünceleriniz beni çok mutlu etti, tatlı bebeğinizle sağlıklı günler dilerim ☺️

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Esat Çınar Diğer

  East Bey anneme katarakt ameliyatı yaptı ayrıca akıllı lens taktı . İnanılmaz ilgili , kibar ve süreci hastaya detaylı bi şekilde anlatıyor . Her anlamda çok memnun kaldık

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İrfan Özer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik için tedavi sürecindeyiz. Her türlü sorularımıza sıkılmadan cevap veren bizi yönlendiren işini titizlikle takip eden bir doktor. Kendisinden güzel haber alacağıma inanıyorum bir gün iyi ki varsınız hocam.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:4, Çiğli 35630
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Türk Nippon Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Doğa Sigorta Kooperatifi, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Unico Sigorta, Türkiye Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar