Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi

Saraçoğlu Caddesi No:120

35000 , Ödemiş ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi İzmir ilinde Hastane Cad. A-B Blok adresinde bulunmaktadır. İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2325445113 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mahmut Kırlı Diğer

  Kendisi aile doktorumuzdur, 21yıl oncede doğumuma sebeb olan doktordur o olmasa suan hayatta olmayacaktım kendisine 1 can borçluyum sayesinde hayattayım.

  Ş
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Murat Kebapçıoğlu Diğer

  Haziran-2019 da safra kesesi ameliyatı oldum .Doktorum Murat Beyin ilgisi ve tecrübesiyle başarılı bir ameliyat geçirdim. Sonrasında da şikayetim olmadı. Tavsiye ederim.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ebru Yılmaz ilaç

  kendi sorumsuzluğumdan yeşil reçeteli ilacım bayram üzeri bittiği için gitmiştim. erkek dr lar korktu sgk ile başları derde girer diye. Allah bin kere razı olsun ebru hanım yardımcı oldu. beni mağdur etmedi. bayram üstü. umarım Allah da onu her iki cihanda da mağdur ve mahsun etmez.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Banu Azize Dıramalı azize banu dramalı

  uzun zamandır nörolojik rahatsızlığım var banu hanıma gittim çok ilgilendi bendeki diğer rahatsızlarıda ortaya çıkardı kendisinden çok memnunum düzenli olarak her ay gidiyorum hastaneye inanın harika bir insan kendisine teşekkür ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin