Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel Smyrna Art Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Tıp Merkezi İzmir ilinde Anadolu Caddesi Hitay Plaza No: 34 Salhane Bayraklı adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Smyrna Art Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Tıp Merkezi

Anadolu Caddesi No: 34 Salhane

35010 , Bayraklı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Smyrna Art Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Tıp Merkezi İzmir ilinde Anadolu Caddesi Hitay Plaza No: 34 Salhane Bayraklı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Funda Koçyiğit Diğer

  Funda hanıma hamile olduğum için başladım. Hamilelik sürecimi birlikte atlattık. O kadar memnun kaldım ki içim ve kafam rahat bir hamilelik geçirdim. Muayene dışı ne zaman arasam veya mesaj atsam kesinlikle açmadığı veya cevap vermediği olmadı hiç. Her konuda çok memnun kaldım

  H
  Doktor: Op. Dr. Funda Koçyiğit Diğer

  Tüp bebek tedavisine başlamayı düşünenlerin kesinlikle gitmesi gereken bir doktor ilk denememiz olmasına rağmen funda hanımın ilgisiyle transferimiz başarılı oldu tedaviye başlamak isteyenlere funda hanıma gitmelerini tavsiye ederim, teşekkürler funda hanım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar