Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi İstanbul ilinde Rıhtım Cad.misakı Milli sokakn-2 adresinde bulunmaktadır. Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164147448 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Kızılay

Adres bilgisi

 • Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi

  Rıhtım Cad. Misakı Milli Sok. N-2, Kadıköy

  34714, İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Doğan Yıldırım

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • S

   Genel cerrahi denilince akla gelecek tek insan : dogan yildirim .kalbinin guzelligi yuzune vurmus adeta.hastalariyla yakindan ilgilenen ' acisini bile hissedebilen mukemmel biri.benim titizlik ,isinde bilgisinde kaleminde her kelaminda ustat.size tavsiyem kesinlikle dogan bey.ayrica eli de hafiftir ameliyatim onun sayesinde dahada rahat gecti.cok Tesekkur ederim.allah sayinizi artirsin insallah .

  • Hemoroid tedavimde,ve fıtık ameliyatımda ki yardımları ilgisi ve güleryüzü için teşekkür ediyorum.Babamı da ameliyat için kendisine getirdim. O da çok memnun kaldı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at