Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Karabük Safranbolu Devlet Hastanesi

İnönü Mah. SağlIk Sok,

78600 , Safranbolu ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengiz Çetinkaya Diğer

  Merhaba, yaklaşık 30 yıldır karnimda şişlik ve ağrı şikayetiyle gitmedigim doktor kalmamıştı hep gaz teşhisi konulup ilaç verilip gonderiliyordum. Bir gun şiddetlenen karın ağrım sebebiyle Cengiz beye başvurdum.Kendisi tüm tetkikleri titizlikle yaptı ve sorununun safra kesesi taşı olduğu teşhisini koydu.ameliyat olacağım sürece kadar ilaç takibi kan takipleri gibi tetkiklerimi takip etti. İltihaplanan safra kesemi başarılı bir sekilde almistir. Ameliyat sonrasında da sık sık odamda ziyaretimi gerçekleştirmiş olup, detaylı bilgilendirmeler yapmıştır. Doktorumdan, hemsirelerden ve hastaneden özel hastane statüsünde hizmet aldım bu kadar beklemiyordum mükemmeldi herşey.Ozellikle Cengiz bey gibi işinde başarılı hastasıyla son derece ilgili takipli, guleryuzlu sevecen bir doktorla tanıştığım için çok sansliyim. Gittiğim ozellerde bile bu kadar iyi hizmet almamistim.hic şüphesiz Cengiz beye gidebilirsiniz kendisi hakkında ne kadar yorum yapsam azdır tanıyınca anlayacaksınız.sonuna kadar mesleğini hakkıyla icra eden bir hekim başarılarının devamını diliyorum çok teşekkür ediyorum kendisine


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burcu Aynacı Kahraman Katarakt Ameliyatı

  Görmemde bozukluk olmasından dolayı Dr hanım a muayene oldum.Katarakt teşhisi koydu. Doktor hanımın ilgisi ve alakası sayesinde kafamdaki soru işaretleri kalktı.Aklıma takılan bütün sorulara içtenlikle ve sabırla dinleyetek güler yüzle cevap verdi. Çok güzel muayenemi yaptı.Kendisine buradan da teşekkürlerimi sunmak istiyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin