Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç h... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi

Ana Cad. Malatya Yolu

38000 , Kayseri ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi Kayseri ilinde Ana Cad.malatya Yolu adresinde bulunmaktadır. Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3525121030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Funda Kıranatlıoğlu Fırat Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Merabalar Funda hocam bilgisiyle samimiyetiyle alanında gerçek bir uzman babamın dizlerindeki kireçlemeden ve geçirmiş olduğu felçten dolayı büyük yürüme sıkıntısı vardı dört ay önce Funda hocamla tanıştık ve babama dizden iğne tedavisi uyguladı şuanda babam (70) genel durumu çok iyi oturup kalkmasında yürümesindeki sıkıntıları düzeldi hiç dereddüd etmeden gidebileceğiniz bir hekim kesinlikle tavsiye ediyorum başarılarının devamını diliyorum hocama.

  Uzm. Dr. Funda Kıranatlıoğlu Fırat

  Bu güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Funda Kıranatlıoğlu Fırat Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Kalçamda ağrım vardı Funda hanıma randevulu olarak gittim beni güler yüzle karşıladı ilgiyle dinledi tetkikleri yaptı hastalığımı sürekli takip etti tedavimi yaptı her gittiğimde aynı ilgi ve güler yüzlü buldum şimdi iyiyim Funda Hanıma müteşekkirim en zor günlerde yanımdaydı keşke hergittiğim polikinlik te bir doktor Funda Hanım bulabilsem

  Uzm. Dr. Funda Kıranatlıoğlu Fırat

  F. Hanım değerli görüşünüz için çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Funda Kıranatlıoğlu Fırat Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  İş yerinde arkadaşımin tavsiyesi ile bel fıtığından dolayi gittim. Muayenesinde gayet ilgili, alakalı ve bilgili bir doktor. Fizik tedavi yapılmasını uygun gördü. Tavsiye ederim.

  Uzm. Dr. Funda Kıranatlıoğlu Fırat

  Değerli görüşünüz için çok teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Funda Kıranatlıoğlu Fırat Ameliyatsız Diz Ağrısı Tedavisi

  Funda hanıma tavsiye üzerine gittim. Ciddi diz agrisi cekiyordum. Detaylı muayenesi ve yaptığı tedaviler sonucu şu an iyiyim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar