Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi Kırklareli ilinde E5 Karayolu 1.bina Lüleburgaz adresinde bulunmaktadır. Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2884171224 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi
İstiklal Mahallesi E5 Karayolu 1. Bina, Kırklareli 39750
Kırklareli Lüleburgaz Devlet Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (8)

Genel skor

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aşkın Akkuş Anal Polip

  17/12/2018 tarihinde Lüleburgaz devlet hastanesinde Aşkın bey tarafından anal polip ameliyatı oldum. Tavsiye edeceğim bir doktordur. Hastaya yaklaşımı çok iyi ameliyat sırasında çok cana yakın davrandı çok korkmama rağmen beni psikolojik olarak rahatlattı eline koluna sağlık Allah yolunu ve bahtını açık etsin.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Tercan Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Doktorumuz Mustafa Tercan’ beye sonsuz teşekkür ederiz. Annemin safra kesesi ameliyatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi.Kendisinin nazik,anlayışlı ve yardımsever olması bir doktor olarak güven vermesi..Lüleburgaz sizin gibi önemli bir cerrahı kazandığı için çok şanslı.. Herşey için teşekkürler Mustafa bey..

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Tercan Annemin safra kesesi ameliyati

  Doktorumuz Mustafa Tercan Bey'e yazılı ve kalıcı bir teşekkür etmeden gecmeyecegim çünkü fazlasıyla teşekkürleri hak ediyor kendisi. Nazik, anlayışlı, yardımsever tavırları, bir doktor olarak güven veriyor, sonuçları da güvenimızı boşa çıkarmadı. Annemin safra kesesi ameliyatini çok başarılı gerceklestirdiginiz için size minnettarız. Sağ olun. Yolunuz hep açık olsun hocam.31.05.2018

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Tercan Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Safra kesemdeki polipler sebebiyle 2015 yilinda acil alinmasi kararina rağmen korkuyla kaçtiğim ameliyati Sayın hocam Op.Dr Mustafa Tercan'ın Lüleburgaza gelmesiyle ilk muayene sonrasi olmaya karar verdim.Hakkinda araştirma yaparak gittiğim muayeneye verdiği güvenle ve yüzündeki gülümseme bu kararı almama yardimci oldu.Sonuç olarak 24 saat icinde (laparoskopik yontemle)hersey bitti.Ameliyat sonrasinda ilgilerini eksik etmeyerek beni bu hastaliktan kurtardiği için kendisine çok çok teşekkur ediyorum.Tüm luleburgazlilara ve trakyaya tavsiye ediyorum...

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Tercan Safra Kesesinde Polip

  Laparoskopik safra kesesi ameliyatı oldum.Ameliyat sonrası herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Doktor Bey ameliyat sonrası gelip durumumu kontrol etti ve sorunsuz bir ameliyat olduğunu belirtip moral verdi. Ertesi sabah taburcu oldum. Hastaneden gayet kolay bir şekilde yürüyerek ayrıldım. Kendimi araba kullanabilecek kadar rahat hissettiğimi belirtmeliyim, ama tabi ki kullanmadım. Ameliyattan iki gün sonra neredeyse normal hayata döndüm diyebilirim. Mustafa Bey'e başarılı bir ameliyatla sağlığıma kavuşmama vesile olduğu için teşekkür ederim. Ayrıca hasta ile ilgilenme biçimi, iletişim becerisi, güler yüzü için de kendisini tebrik ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Tercan Anal fisur

  Ben iki ay önce hemoroid ameliyatı oldum ama şikayet lerim hiç azalmadı hergeçen gün arttı araştırma hastanesinde aylarca süründüm bütün hayatım alt üst oldu bittim adeta sürekli ağlıyodum ve dayanılmaz acılar çekiyorum devlet hastanesi araştırma hastanesi arasında mekik dokuyodum teşis bile koyamadılar sonra mustafa Tezcan A gittim hayat hastanesinde bu hastalığı çeken bilir yine ağlayarak girdim odasına o kadar farklı okadar samimi bi insanki allah ondan yüz bin kere razı olsun beni hemen ameliyata aldı ve iki aylık kabus yarım saat te bitti önce Allah A sonra mustafa beye yüzbinlerce teşekkürler hayatımın sonuna kadar minnetkar kalıcam çok tecrübeli ve en önemlisi allah korkusu olan bi insan bi abi gibi allah mustafa bey gibi değerlerimizi başımızdan eksik etmesin

  Op. Dr. Mustafa Tercan

  Geçmiş olsun. Sağlıklı günler dilerim.

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Tercan Anal Fissür Ameliyatı

  Malatya'da bu konu üzerine çokca doktor araştırdım ve Mustafa Hocam'da karar kıldım. Wc'ye girdiğimde ağlıyordum acıdan. Çok temiz bir ameliyat gerçekleştirdi kendisi, ameliyat olalı 4 ay oldu yenileme yok, ağrım, acım yok. Ameliyat sonrası ilgi ve alakası da taktir edilesi. Beni bu beladan kurtardığı için kendisine minnettarım, düşünmeden kendisine ameliyat olabilirsiniz. Sevgiler..

  Op. Dr. Mustafa Tercan

  Memnuniyetiniz bizi de memnun etti. Sağlıklı günler dilerim.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Tercan Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Laparoskopik safra kesesi ameliyati oldum.sevgili hocam sayesinde kisa surede ayaga kalktim.gosterdigi ilgiye mutevaziliga ve tecrubesinden dolayi tesekkurlerimi sunarim.

  Op. Dr. Mustafa Tercan

  Ben ekibim adına teşekkürlerinizi kabul ediyor sağlıklı günler diliyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular