Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(176 görüş)
Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Fethiye Mahallesi Sanayi Caddesi No:327/B

16140, Nilüfer,

İletişim Bilgileri

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Melda Yıldız

  Diş Hekimi, Dt.

  • E
   Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: kana

   dişlerimde soğuk ve sıcağa karşı hassasiyet vardı.
   Doktor hanım dişimdeki dolgu sinire çok yakın olduğu için kanal tedavisi olmam gerektiğini söyledi.
   Tedavinin ardından 1-2 gün içinde dişlerimdeki hassasiyet ve ağrı tamamen geçti.

  • A
   Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

   Dt. Melda Hanım'a öncelikle çok teşekkür ediyorum. Dört dolgumu kısa bir sürede ve sonrasında hiçbir sorun yaşamadan tedavi etti. Eli çok hafif ve çok pratik, kolayca bitiyor işlemler :) diş çekimi de öyle. Yani emin ellerdesiniz emin olun.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Nilüfer Çelik

  Diş Hekimi, Dt.

  • S
   Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diğer

   Dr. Nilüfer Hanım işini çok severek yapan bir hekim. Enerjisi, güler yüzü, çözüm odakliligi, tatlı dili harika.. ayrıca işinde oldukça profesyonel ve çok uğraşması gerekse bile sabırla her zaman en doğru tedaviyi uygular. Uzun yıllardır her zaman diş hekimi olarak kendisini tercih ederim.Bu zamana kadar kanal tedavisi, çürük tedavisi, rutin ağız bakımı ve kontroller konusunda tedavi oldum.

  • M
   Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Dolgusu

   Her zaman çok ilgili, güleryüzlü ve pozitif bir hekim. Kendi dişlerinizin ağzınızda kalması İçin yapılabilecek ne varsa yapar. En ulaşılmaz yerdeki 20 yaş dişlerime bile dolgu yaptı kendisi ve uzun süredir kullanıyorum. Bu sıralar yine bir dişimi daha kurtarmak İçin uğraşıyor. Tekrar teşekkürler Nilüfer hanım.

  Tüm görüşlere (21) göz at


 • Gökhan Tunalıgil

  Diş Hekimi, Dt.

  • M
   Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: İmplant

   Uzun bir ortodonti tedavisinden ve ardından protez kullanımından sonra, implant yaptırmaya karar verdiğimde Bursa klinik ile tanıştım. Sevgili Doktorum Gökhan Tunalıgil, bu süreçte tedavimi üstlendi.Hem yirmilik diş çekimi hemde implant tedavisine başladık bana her konuda destek ve yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.Asistanı Dilek hanıma da çok teşekkür ederim,bir abla şevkatiyle hep yanımda oldu. Bundan sonraki süreçte İnşallah herşey yolunda gider ve tedavim tamamlanır.
   SEVGİLERLE

  • Ö
   Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Dolgusu

   Hamile olduğum için diş tedavisi hakkında endişelerim vardı. Kendisi bu konuda beni; hamileliğin hangi aylarında tedavi olabileceğim ve bu tedavide nelerin ve nasıl yapılabileceğini anlattı. Ve işleme başlamadan önce kendimi güvende hissetmemi sağladı. Kısa süre içinde de hiç rahatsılık hissettirmeden diş dolgumu ve diş temizliğimi sağladı. Çok memnun kaldım. Tekrardan çok teşekkürler Gökhan Bey.

  Tüm görüşlere (50) göz at


 • Kerem Turgut Atasoy

  Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Diş Hekimi, Uzm. Dr.

  • S
   Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Çekimi

   Aşırı stres ve korku içerisinde gittiğim fakat Kerem bey sayesinde bu korkuyu yenerek sinirde olan diş ve kisti ağrısız ve acısız bir şekilde 25 dklik bir operasyonla Kerem beye aldırdım.İlgi alaka ve güler yüzlü davranışlarından dolayı Kerem bey ve ekibine teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim

  • Z
   Konum: Klinik Bursa Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Kemik Grefti

   Çenemde bulunan kist için kerem beye gittim. Mükemmel ilgi ve çok iyi bir operasyonla ameliyat oldum. Çok memnun kaldım. Hem uzmanlık, hem Güleryüz süper... Klinik Bursa nin tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (102) göz at


İlgili aramalar