Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Koç Üniversitesi Hastanesi
Maltepe Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:4, Zeytinburnu 34010
Koç Üniversitesi Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, ... AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (157)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Muzaffer Ozan Altuntaş Diğer

  Babamin 3.evre larenks kanseri tedavisini ve ameliyatini sorunsuz bir sekilde gerceklestirmistir.Hastaligin ve tedavisinin nasil yurutulecegini cok aciklayici ve anlasilir bir dille hasta yakınlarına anlatmasi,guler yuzlu ve sicakkkanli durusuyla size guven veren bir doktor.Hastane ortami,ameliyat sonrasi takip ve ilgi mukemmeldi.Alaninda uzman mukemmel bir doktor tanistigimiz icin cok memmununuz.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Orhan Ağcaoğlu Diğer

  Annemin tiroit nodül ameliyatını gerçekleştiren mükemmel ötesi doktor
  Ameliyat olması gerektiğini bile o kadar güzel anlattı ki ona çok güvendik sürecin başından sonuna kadar çok nazik çok ilgili çok sempatik en önemlisi çok b lgili ve isabetli kararlar verip uygulayan harika bir doktor

  S
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Burçin Sağlam Diğer

  Bugün Sürekli çarpıntı şikayeti için gittiğim İyiki gitmişim diyebilecegim herkese tavsiye edebileceğim harika bir doktor ne mutlu böyle türk doktorlarına gurur verici. Hastayı sevgi ve sabırla aydınlatan örnek bir doktor herkese tavsiye ederim

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Orhan Ağcaoğlu Diğer

  Cok basarili bir fitik ameliyati gecirdim. Hocami herkese tavsiye ediyorum. Oyle bir doktorla karsilastigim icin cok mutlu ve sansliyim.

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Levent Oğuzkurt Diğer

  Babamın sol ayak diz alt bölgesinde üç damarı pıhtı atması sebebiyle tıkalıydı yürümekte zorlanıyordu 200 metre yürüyüp dinleniyordu birçok doktora gittik ama müdahale edilmesi halinde önemli ölçüde risk var babanızın ayağı daha kötüye gidebilir dediler tedavisi yok diyende oldu daha kötü şeyler diyende oldu ailece moralmen çökmüştük yaptığım araştırmalar neticesinde kıymetli prof dr Levent OĞUZKURT hocamızla konuştum kendisi bize net konuştu ve ben o damarları
  95 açarım dedi ve riskide yok dedi.Erzurumdan İstanbul'a gittik kendisi bizimle çok iyi ilgilendi detaylı açıklama yaptı ve anjiyo yapacağını söyledi ve bizde tereddüt etmeden tamam dedik.Anjiyo sonrası babamın ayağındaki tıkanıklık açıldı ve sağlığına kavuştu Levent hocamızın emeğine yüreğine sağlık Allah böyle değerli hocalarımızı başımızdan eksik etmesin.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Orhan Ağcaoğlu Diğer

  Orhan Ağcaoğlu doktoruma 1ay önce PARATROİD ameliyatı oldum.İşini o kadar gönülden yapıyor ki stres olduğum ameliyat bana sıfır stres yarattı.

  Orhan abi sayesinde;abi diyorum çünkü alanındaki sayısız başarı,ödül ve işindeki duayenliğine rağmen yaklaşımları beyefendiliği ile tam bir abi edasında.Büyüdükçe küçülen olmak kolay değildir.

  17 yaşında buralara yorum yapmayı sevmem.Ama hiç düşünmeden bu tür ameliyatlarda güveneceğiniz biri olmasını istedim.Bulunduğum şehirde bu ameliyatı sorunsuz yapabileceğini hiç kimse net olarak söylemedi.

  İnsanın gönül rahatlığı ile kendini emanet edebileceği böylesine doktorların olması beni çok mutlu ediyor.O kadar iyi durumdayım ki, Allah ondan razı olsun

  Ailesi gibi görüp içten ve samimi yaklaşımlarla kontrolde bile bana ve aileme verdiği güven tarif edilemez.

  Orhan abi ben seni iyi ki tanımışım

  Bu sene üniversite sınavına gireceğim şimdi keşke sözelci olmayıp mesleğini yazabileceğim sayısalı seçseydim diyorum.

  İyi ki hayatımıza girmişsin

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Mert Turğal Diğer

  Düşük tehdidi ile Mert Hocama gittik. Tabiki çok endişeliydik. Mert Hoca çok güzel muayene etti, çok detaylı bilgi verdi, içimizi rahatlattı. Ayrıca doktorumuz çok güleryüzlü, çok nazik, çok deneyimli ve iletişimi çok keyifli onu görmek bile insanı iyileştirebilir:) eşimde bende muayeneden ayrıldığımızdan bu yana hocamızın pozitifliğinin etkisindeyiz iyiki varsınız hocam. Tedavimize Mert Hocanın planladığı gibi devam ediyoruz, ilerleyen süreçle ilgili nezaman kontrole geleceğimiz veya olası riskler herşeyi tek tek anlattı, kafamızda soru işaretiyle değil de aydınlatılmış olarak hastaneden ayrıldık.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Tarık Esen Sistektomi

  Konseyde aldığı önemli bir kararla pelvik bağ dokumdaki tümörü parsiel sistektomi ile temizce alıp mesane, rahim ve yumurtalıklarımı kaybetmemin önüne geçen canım doktorum. Mükemmel Türkçesi ve gür sesiyle gayet anlaşılır bir şekilde tüm süreci detaylarıyla anlatan ve olabilecek tüm senaryoları hastasına aktarabilen nadir doktorlardandır. İnsani yönü çok kuvvetlidir bu sayede karşısındakine öyle bir güven verir ki kendinizi her olasılık için çok hazır hissedersiniz. Hastanede yattığım bu süre zarfında da beni kontrole gelip bir baba şefkatiyle yaklaşıp beni hayata bağlayan biricik doktorum iyi ki varsınız. Ne yazsam burdan az size hayatlarımıza dokunmaya var gücünüzle devam etmenizi dilerim.

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Orhan Bilge Diğer

  Merhaba Orhan hoca muhteşem bir doktor güler yüzlü işinin ehli 2015 te vipil ameliyatı 2023 te karaciğer ameliyatı oldum sonsuz

  herkese

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Özgür Öktem Diğer

  Son derecede bilgili, iletişim kurabilen, insanı rahatlatan, rahat hissettiren bir doktor. Özgür bey'i özellikle kendim araştırıp bulmuştum. Hamilelik sürecinde çok detaylı takip edip, her zaman meslektaşlarından gerektiğinde ikinci görüş de alan bir doktor. Annenin ve bebeğin sağlığını ve iyiliğini ön plana alan bir doktor. Acil sezaryen olmam gerektiğinde gecenin bir vaktinde kalkıp ameliyata geldi ve hep sonrasında detaylı takip etti durumumu. Yüz yıldız olsa verirdim, eksik olmasın.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Koç Üniversitesi Hastanesi, Zeytinburnu şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Koç Üniversitesi Hastanesi, Zeytinburnu şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Radyolog, Genel Cerrah, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Kardiyolog, Acil Tıp Doktoru, Patolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Psikiyatrist, Ürolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Gastroenterolog, Aile Hekimi, Nörolog, Göz Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Hematolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Radyasyon Onkoloğu, Göğüs Cerrahı, Onkolog, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Nükleer Tıp Doktoru, Nefrolog, Jinekolojik Onkoloji Cerrahı, Psikolog, El Cerrahı, Çocuk Cerrahı, Dermatolog, Alerji Hastalıkları Doktoru, Genetik Uzmanı, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Neonatolog, Çocuk Psikiyatristi, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme Uzman, Çocuk Romatoloğu, Metabolik Cerrahi Uzmanı, Pratisyen Hekim, Mikrobiyolog, Çocuk Alerjisi Doktoru, Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Çocuk Hematolojisi Doktoru, Çocuk Kardiyoloğu.
 • Koç Üniversitesi Hastanesi, toplam 523 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Böbrek Ultrasonu, Diyaliz, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Enjeksiyon Im, Enjeksiyon Iv, Esd (Sedimantasyon), Hemodiyaliz, Keratinin Kan Testi.
 • Hayır, şu anda Koç Üniversitesi Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Koç Üniversitesi Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Koç Üniversitesi Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Koç Üniversitesi Hastanesi adresi Maltepe Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:4 Zeytinburnu şeklindedir.