Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 a... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İbni Sina Mah. Sopalı Mevkii

Derince ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kocaeli ilinde İbni Sina mahallesi Sopalı Mevkii Derince adresinde bulunmaktadır. Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2622335490 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  14.11.2022 TARİHİNDE ANİ OLARAK BABAMIN YÜZ FELÇİ TEŞHİSİ İLE HASTAHANEYE YATIŞ YAPTIK . EMAR SONUÇLARINDA BEYİN TÜMÖRÜ OLDUĞU VE KÖTÜ HUYLU OLDUĞU TESPİT EDİLDİ. BİRDEN FAZLA PROFÖSÖR İLE GÖRÜŞÜLDÜ VE TAVSİYE ÜZERİNE AYKUT BEYDE TEDAVİ OLMAYA KARAR VERDİK.İLK BAŞTA ÇOK ENDİŞE VE KORKUMUZ VARDI. BUNLARIN ÜSTESİNDEN BİZİMLE SÜREKLİ İLETİŞİMDE OLARAK AYKUT BEY YARDIMCI OLDU İÇİMİZİ RAHATLATTI 18.11.2022 TARİHİNDE BABAMIN BEYİN AMELİYATINI YAPTI . AMELİYAT GAYET BAŞARILI GEÇTİ. RADYOTERAPİ VE KEMOTERAPİ SÜRECİMİZ BAŞLAYACAK .AYKUT BEY ÇOK İYİ VE GÜLERYÜZLÜ OLMASININ YANI SIRA MANEVİ OLARAK DESTEK ÇIKAN HASTASINA VE HASTA YAKININA POZİTİF DAVRANAN YAPTIĞI İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYAN AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI TAKİPTE OLAN BİR HEKİMDİR. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ AİLECEK . BÖYLE BİR HEKİM İLE KARŞILAŞMIŞ OLDUĞUMUZ İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ.TEKRARDAN AYKUT BEYE VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Aykut Bey iyi bir hekim olduğu kadar hastalara olan yaklaşımları ve ilişkileriyle son derece harika bir doktor. Belimdeki kırık sebebiyle kemik zoru operasyonu geçirdim ve tedavi sürecimin başından sonuna kadar detaylı ve özverili bir şekilde açıklamalarda bulunarak sürecin benim için çok daha kolay geçmesini sağladı. Eline ve emeğine sağlık, teşekkürederim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Yaklaşık 6 ay önce eşimin beyninde kitle olduğunu öğrendik. Randevumuz olmadığı halde bizimle çok güzel ilgilendi.Bir süre doktor araştırdık. Herkez bi başkasını önerdi ama biz Aykut beyin bize olan samimiyetine, güler yüzüne, bi abi bi kardeş gibi davranmasını o kadar çok beğendik ve güven duyduk ki ondan başkasını terciğ etmedik. Bu gün çok doğru Bi karar vermenin sevinçindeyiz. Ameliyatı çok başarılı geçti. Hastanede ki ilgisi bizi özel hastanede gibi hissettirdi. Aykut bey bizim en büyük şansımız oldu. Bizim gibi orta gelirli ailer için böyle daha çok doktorlara ihtiyacımız var. Bizim karşımıza Aykut beyi çıkaran rabbime bin şükür olsun... Aykut bey rabbim sizi korusun, ömrünüze ömür katsın, ayağınıza taş değdirmesin . Herşey için sonsuz teşekkür ederim.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  S.a oncelikle aykut hocanin insanlara karşi insanliği iletişimi yaklaşimi gercekten harika ben 17.11.2022 de boyun fitiğiindan ameliyat oldum kol agrim hemen gecti ameliyattan sonra dger şikayetleriminde geçecegini biliyorum eminim çunku işini cok guzel yapan bi doktorumuz doktordan ote abi kardeş gbi hastasiyla gerçekten gönül rahatliği ile muane olabilirsiniz buyuk bi deger bizler için..

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  İş kazası sonucu kafatasında hayati risk oluşturan kırıklar olan babamın çanakkaleden buraya sevk sürecinde, hastaneye geldikten sonra ameliyata kadar geçen süreçte, ameliyat sırasında ve ameliyattan sonra gerek babama gerekse bize gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum kendisine. Riskli bir bölge olmasına rağmen babamın ameliyatını hemen kabul etti ve bizi sakince bilgilendirdiği için içimizin rahatlamasını sağladı. Gerek ameliyatta hastaya gösterdiği özen gerekse hasta yakınlarına karşı sergilediği olumlu tavırları ve mesleğinin kutsallığının farkında olan sayın Op. Dr. Aykut Gökbel hocamıza sonsuz saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Aykut Bey, hekim olarak iyi olduğu gibi hasta ve yakınları ile iletişimide muhteşemdi. Bizlere durum hakkında yorumlarını paylaşırken insanı rahatlatan konuşması,pozitifliği,insana değer veren tavrı fazlasıyla memnun edici.Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler.Babam ameliyat öncesi fazlasıyla tedirgindi onu her ziyaretinde muhabbeti sakinliği ile babam bile korkularını yenmişti beyin tümörü ameliyatını başarıyla atlattık.Rabbim ilmini ve sayılarını artttırsın.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Ben 07.11.2022 tarihinde boyun fıtıgından ameliyat oldum Aykut Gökbel hocaya ameliyat öncesi birçok hocaya göründüm hepsi ameliyat dedi bana en son Aykut beye muayene oldum çok sıcak samimi güler yüzlü dogal bir insan kendisi kendisine muayene olduktan sonra ameliyata Aykut hocaya karar kıldım özel saglık sigortam olmasına ragmen çünkü Aykut hoca gerçekten çok ilgi ve alakalı samimi bir insan ameliyatım da çok iyi geçti şuan iyiki ameliyat olmuşum diyorum o kadar agrıyı çektikten sonra ameliyat sonrası bu kadar rahatlıyacagımı tahmin etmemiştim Aykut hocaya çok teşekkür ederim Allah razı olsun ondan ama şunu söylemek isterim ameliyat olacaksanız Aykut hocada gözünüz arkada kalmaz o kadarını söyleyeyim size

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Kocaeli de gerçekten iyi bir doktor. Abimin riskli beyin tümörü ameliyatını çok başarılı bir şekilde yaptı. Doktor hasta iletişimi okadar iyi ki sizi rahatlatıyor ve motivasyon ediyor. Her şey için çok teşekkür ederiz. Gerçekten Kocaeli için büyük bir değer.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  58 yaşındaki babamın beyin tümörü ameliyatını yaptı aykut hoca ilgi alaka becerikli eline koluna sağlık hocamın gerçekten çok sevecen bir doktor allah razı olsun eline emeğine sağlık

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Prof.Zafer Beyin tavsiyesi üzerine Annemiz icin randevu aldik Aykut Hoca beldeki kanal daralmaları ve takılması gereken platin vidalarla ilgili gayet net ve açıklayıcı bilgilendirmelerde bulundu ve kafamızda soru işareti kalmadan ameliyat için karar verdik, 4 kasımda ameliyat yaptı,gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası ilgi ve alakasından dolayı gerçekten çok memnun kaldık, Annemiz 4 gün sonra taburcu edildi,Allah razı olsun böyle beyefendi,samimi ilgi alakasını hiçbir hastasından esirgemeyen ve sürekli güler yüzlü bir doktorla karşılaşmanın büyük bir şans olduğunu düşüyorum.Allah Aykut Bey gibi Doktorlarımızın sayısını arttırsın.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar