Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kocaeli ilinde İbni Sina mahallesi Sopalı Mevkii Derince adresinde bulunmaktadır. Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2622335490 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (279)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Kartal Hakan Yıldız Diğer

  Hocam işinin uzmanı gereksiz uzun cümlelerle kafanızı karıştırmıyor o zaten yapılması gereken neyse ona odaklanıp işini yapıyor. Hastaneye bacağıma vuran şiddetli patlamış Bel fıtığı ağrısı ile geldim bel Fıtığı amaliyata katılırken çok korkuyordum o sadece işini yaptı ve beni hayata bağladı şuan 1ay oldu be söylediği gibi herşey sürecinde ilerliyor ağrılarım artık yok bacağımın kesilmesine bile razı olduğum bir açıyla geldiğim hastaneden hocam sayesinde koşarak çıktım desen az gelir..

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Alpay Şerefhan Diğer

  Annem yaklaşık 15 yıldır belinden rahatsızdı,son 5 yıldır skolyoz,çatlak ve fıtıkta eklendi. Birkac doktora gittik;biri ameliyat olursa beyninde hasar kalır dedi,digeri de felc kalır dedi. Dr.Alpay Bey'e gittik "zor bir hasta ama hallederim inşallah"dedi.Ekim 2023 de annem Dr.Alpay Bey'e ameliyat oldu ve dediği gibi ameliyat başarılı oldu annem önce Allah'ın sonra Dr.Alpay Bey'in sayesinde felç olmaktan kurtuldu.Allah ondan razı olsun.Muşteşem doktorluğu dışında ilgisi, alakası,güleryüzlulugü ile harika bir doktor..Şuan annemin ağrıları yine var ama yeniden yapılan bir bel için de bu normal, insallah onlar da gececek.Iyi'ki varsınız Dr.Alpay Bey,hiç eksik olmayın..minnettarız.

  F
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Alper Gültekin Artroskopik Cerrahi

  2018 de kalça protez ameliyatımı yaptı 2018’den beri çok rahatım Alper hocama müthiş bir hoca kendisinin yolu açık olsun herkese tavsiye ederim

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Şener Diğer

  İdrar sorunlarım vardı. Şansıma Murat hocam denk geldi. 58 yaşındayım hayatımda ilk defa bu kadar hastası ile ilgilenen bu kadar yakınlık gösteren bir doktor görmedim. Gerek bilgisi gerek ilgilenme şekli her şeyiyle inanılmaz bir hekim. Her şey için çok teşekkür ederim sizin gibi bir hekim olduğu için koceelinde yaşayanlar için çok şanslıyız.

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Senelerdir bel fıtığı ağrısı çekiyordum. Sayısız hastane, sayısız kontrole gidip gelirken bel fıtığım patladı. Aykut Bey'in gerçekleştirdiği başarılı operasyon sonrası bel fıtığım alındı ve 6 adet platin takıldı. Önceki halime göre çok daha iyiyim. İlgili ve işinde uzman bir doktor.. Allah razı olsun.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Annemin omirilik daralması nedeniyle aşırı ağrıları vardı yürüyemez hale gelmişti bir çok doktora gittik net sonuç alamadık ta ki Doktor Aykut Gökbel Beye denk gelene kadar annemi ameliyat etti şu anda durumu iyi kendisi mesleğini seven hastalarıyla ve yakınlarıyla ilgilenen güler yüzüyle sorularınıza cevap alabileceğiniz harika bir doktor kendimizi şanslı hissettik ve hastane sürecini rahat bir şekilde geçirdik Aykut Beye çok teşekkür ediyorum emeğine yüreğine sağlık başarılarının devamını diliyorum eminim ki bi çok hastaya şifa olmaya devam edecektir

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Aykut hocamdan Allah razı olsun ayağına taş değdirmesin. Annemde bel fıtığı vardı ve fıtıkları patlamıştı ayrıca annem iltihaplı romatizma hastası olduğu için umuttepedeki doktorlar anneme ameliyat olamazsın diyip göndermişlerdi. Aykut hocam tekrar Allah razı olsun annemi ameliyat etti ve uzun süredir iki büklüm ve topallayarak yürümeye çalışan odadan mutfağa bile gidemeyen artık böyle kalacağım ve bir daha dik duramayacağım diyip hayattan ümidini kesen kendini eve kapatan annem şuan şükürler olsun eski haline geri döndü ve her gün Aykut hocama dualar ediyor.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Kendim Lösemi hastasıyım. Hastalığımdan önceki veya sonraki hayatımda hiçbir zaman ümitsiz olmadım. Ta ki annemin beyninde tümör olduğunu öğrenene kadar. Kocaelinde alanında Prof olan birçok doktorla görüştük. Hepsi anneme 2-3 ay ömrü var diyip eve gönderdi . Son umudumuz Dr. Aykut GÖKBEL oldu. Bize annemin durumunu çok daha iyi bir şekilde anlattı. Durumu daha ayrıntılı bir şekilde izah etti . Yaptığı açıklamalar bize güven verdi. Tekrardan umudumuzu yeşertti. Şüphe duymadan annemi doktor beye emanet ettik. Güzel geçen ameliyat ile şuan annem gayet iyi durumda :). Yoğun bakım sürecinde ve normal odada yatma sürecinde bile kendisi gayet ilgili bir doktor . Onunla tanışmak hayatımızda bir dönüm noktası oldu .
  İyi ki varsınız ve hep var olun.
  Ne kadar teşekkür etsek az kalır
  UMUDUMUZ :)

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Önce geçirmiş olduğum ameliyat sonrasında beyincikteki metastaz yani tümör için sayın Dr.AYKUT GÖKBEL’e muayene olduk ilgisi ve hastalıkla alakalı olarak verdiği bilgi bizi çok rahatlattı ve başarılı bir şekilde yaptığı operasyondan çok memnun kaldık. Böyle operasyon geçirecek olan hastalara sayın AYKUT GÖKBEL hocamı tavsi ediyorum. Gerçekten işinin ehli bir hoca kendisine ve ekibi ne mesleki hayatında başarılar diliyorum Allah razı olsun

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aykut Gökbel Diğer

  Sağlık çalışanıyım.Tereddüt etmeden sağlığınıza kavuşmak için Aykut Bey'e gelin.
  Aykut Bey bu genç yaşta bu kadar başarılı ,bu kadar mesleğine aşık, bu kadar hastasıyla empati kuran çok harika bir hekim olduğu için ayakta alkışlanmayı hakediyor. 68 yaşındaki annem bel daralması sebebi ile aniden şiddetlenen ağrılardan yürüyemez oturamaz uyuyamaz hale geldi vakit kaybetmeden ameliyat olması gerekiyordu.Ameliyatın riskleri çoktu ve korkuyorduk.Kurum farketmeksizin tek dileğimiz doğru hekime ulaşmaktı.Şükür Aykut Bey'e ulaştık ve güven veren açıklamaları bilgisi deneyimi hastaya yaklaşımı duruşu hemen karar vermemize sebep oldu.Tek kelimeyle harika bir hekim ve alanında çok çok başarılı.Aykut Bey'in sihirli elleriyle ameliyatın iyi geçeceğini bilerek emin olarak annemizi ameliyata yolladık .Sonrasında yoğunluğuna rağmen ilgisi alakası hergün ziyaret etmesi ve
  her an ulaşabilmek müthişti.Herşey için çok çok teşekkür ederiz.İyiki varsınız .Allah yolunuzu açık etsin

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

İbni Sina Mah. Sopalı Mevkii, Derince Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar