Kocaeli Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi kadrosunda 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet radyoloji... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kocaeli Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Yahya Kaptan Mah. Hanedan Sokak No:4 Otobüs Terminali

41050 , Kocaeli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kocaeli Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi kadrosunda 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Kocaeli Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Kocaeli ilinde Yahya Kaptan mahallesi Hanedan sokakno:4 Otobüs Terminali Kocaeli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz Diğer

  Lenf ödem hastasıyım Ömer beye başvurdum.Uyguladığı tedaviden çok olumlu sonuçlar aldım.İlgisi alakası ve beyefendi kişiliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.iyiki karsıma çıkmış.Bu hastalıkla ilgili arayışta olanlar için kesinlikle tavsiye ederim.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Zelal Yıldız Diğer

  Geçirdiğim iş kazasında üst tendon kopması sebebiyle el hastası olarak gittiğim romatemde 30 günlük bir tedavi gördüm. İlk gittiğimde küçük bir lastiği bile esnetemezken şimdi tüm gücümü kullanabilir durumdayım.hasta takibi, gerekli egzersiz ekipmanları ve profesyonel çalışanları ile çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Fizik tedavideki profesyonellikleri bir yana,samimiyeti ve sıcakkanlılığı ile aile ortamı yaratıp bizlere bir arkadaş gibi yardımcı olmaları ruh sağlığınızıda iyileştiriyor.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz El Rehabilitasyonu

  Ben Kenan Sönmez...başımdan geçen bir ameliyat sonucunda..sol elimde ve sol elimin baş ve işaret parmağında kuvvetsizlik ve kavrama zorluğu vardı ..Ancak fizyoterapist Ömer Boz beyi tanıyana kadar azda olsa bir ümitsizlik vardı ..Ancak kendisini tanıyıp Benim tedaviye başladıktan sonra ümidim ve umudum hayli yükseldi gözlemlediğim kadarı ile çok iyi bir eğitim aldığı ve kendisini bu işe adadığı belli oluyordu inanınki kendisini mesleğine adamış olduğu göz ile farkedilebilir..kendisini canı gönülden kutluyorum . Ben kendisinden razıyım Allah da ondan razı olsun...

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz Diğer

  Yaklaşık 2 aydır dizimden şikayetlerim vardı ve düzgün bir şekilde yürüyemiyordum. Mr sonucuma bakan doktorlardan bir kısmı ameliyat olmamı bir kısmı da dizime alacağım fizikle iyileşeceğimi söylediler. Doktorun yönlendirmesiyle dizim için Ömer Beyle tedaviye başladık. Tedavi sürecim devam ederken Ömer Bey asıl sorunlu bölgemin dizim değil belim olduğunu anladı ve belime uyguladığı tedaviyle birlikte iyileşmeye ve düzgün bir şekilde yürümeye başladım. Kendisiyle yollarımız kesişmeseydi belki dizimden boş yere ameliyat olmuş olacaktım. İşine olan saygısı ve hastalarıyla iletişimiyle örnek bir fizyoterapist. Kendisine burdan çok teşekkür ederim.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz Bel - Boyun Fıtığı

  Kocaeli Romatem Hastanesi için Fzt. Ömer bey bir değer, hastası ile iletişimi, tedavi sürecinde hastasını çok iyi dinleyerek rahatsızlıkla ilgili analiz yapması, uyguladığı tedavi veya rahatsızlıkla ilgili hastanın anlayacağı dilde bilgilendirme yapması, hastasının günlük evde uygulanması gereken egzersizlerle ilgili paylaşımlarda bulunmasını ve fiziksel beden sağlığı hakkında bilimsel görüş ve düşünceleri çok güzel, bunun haricinde Manuel uygulama yapması da gerçek anlamda tedavinin sonuca odaklı olmasını sağlıyor, uyguladığı fizik tedaviden çok memnun kaldım. Ayrıca naif kişilik yapısı, işine olan sevgisi saygısı ve hastalarına yaklaşımı da çok güzel. Ömer beyden iki kez fizik tedavi aldım. İkisinden de çok memnun kaldım. Ömer bey size ve çalışma arkadaşınıza emekleriniz için çok Teşekkür ediyorum. Saygılar.

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz Diğer

  Diz ağrılarım sebebiyle Ömer Bey'e geldim. Daha ilk seanstan etkisini gördüm. Seanslar ilerledikçe ağrılarım azaldı. İlgi alaka ve verilen tedaviden çok memnun kaldım. İşinin hakkını veren bir fizyoterapist. Herkese öneriyorum. Kendisine çok teşekkür ederim :)

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz Diğer

  El bileğimdeki karpal tünel sendromundan dolayı Ömer bey e başvurdum. Yıllardır çektiğim ağrılar,el uyuşukluğu,kuvvetsizlik vs hepsi 3.seansta azalmaya başladı. 15 seans sonunda gözlr görülür bir ilerleme kaydettik ve düzenli şekilde yaptığım egzersizlerle hiç bir sıkıntım kalmadı. Kendisini tercih ettiğim için çok memnunum. Teşekkürler

  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz Boyun Fıtığı

  Emar sonuçumdan sonra 3 tane fıtığım olduğunu ögrendim tabiki panik yaptım daha sonrasında romatemde 15 günlük fizik tedavisi sürecim basladı ilk başlarda bunun bi işe yaramayacağını sadece akım verdiklerini düşünmüştüm ömer bey manuel terapi uyguladıktan sonra daha iyi oldum uyuşmalarım azaldı kaslarım güçlendi agrılarım azaldı henüz 12 gün oldu . kesinlikle tercihiniz ömer boz bey olmalı bu süreçte hep yanımda oldu motive etti ve ilgilendi her gün nasılsınız demekten bıkmadı usanmadı .....işini severek yapan fizyoterapist ömer beye minnettarım...

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz Manuel Terapi

  Şiddetli sırt ağrısı ve boyun fıtığı şikayetim ile başvurdum. Fizyoterapistim ÖMER BOZ terapi öncesi detaylı olarak hastalık geçmişimi öğrenip Manuel terapi ve akım tedavisi uygulamaya başladı.Ağrılarimdan dolayı kendimi psikolojik olarak çok kötü hissederken ,terapi esnasında bilgilendirmeleri ilgi alakası ve terapi sonrası önerdiği egzersizlerle ağrılarimdan kısa sürede kurtuldum ve tedavim iyiye doğru gidiyor. Başlangıçta ağrılarım geçmeyecek diye korkarken şimdi iyki Ömer Bey diyorum. İlgi alakası ve bilgileriyle beni iyileştiren fizyoterapistim ÖMER BEY'E çok teşekkür ediyorum.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Boz Çocuğum icin

  Ben = salih kaymaz Benim çocuğum epilepsi sipy yani dogum esnasında oksijensiz kalmasından ötürü bedensel engelli Fzt Ömer bey bize çok yardımcı oldu ve onun sayesine çocuğum bizlere göre biraz hada iyi Ömer bey e çok tesekur eder ve herkese tavsiye ederim kendisi çok iyi bir Fizyotepapist kendisinden Allah razı olsun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar