Hizmetler

Hakkımızda

Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi Haziran 2003 yılı itibariyle Konya ve çevre illere sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. Hastanemiz 22 bin m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup toplam dört bloktan oluşmaktadır.
205 yatak kapasitesine sahip olan hastanemiz 43 makina kapasiteli DİYALİZ MERKEZİ , 88 yataklı ERİŞKİN VE ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ , 19 yataklı YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ünitesi , 11 yataklı Pediatri KVC Yoğun Bakım ünitesi ,2 adet DOĞUMHANE, 7 ayrı odası bulunan bir AMELİYATHANE , 1 adet FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ, ile görüntüleme ve laboratuar ünitelerinin yanı sıra öğretim üyeleri ve sağlık personelleriyle hizmetini sürdürmektedir.
Hastanemiz bünyesinde ; Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi , Ortodonti , Ortopedi ve Travmatoloji , Romatoloji , Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi,Çocuk Alerji,Yenidoğan (Neonotoloji), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları ,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Onkoloji, Gastroenteroloji,Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi ,Kulak- Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nefroloji , Hematoloji , Nöroloji, Kardiyoloji ,Kalp-Damar Cerrahisi,Kadın Hastalıkları ve Doğum , Ruh Sağlığı ve Hastalıkları , Üroloji, Patoloji ,Girişimsel Radyoloji, İnme Tedavi Merkezi,Estetik ve Lazer Tedavi Merkezi, Dermatoloji ,Plastik Cerrahi kliniklerimiz bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Konya Başkent Üniversitesi Hastanesi
Hocacihan Saray, Saray Cd. No:1 Selçuklu, Konya, Selçuklu 42080
Konya Başkent Üniversitesi Hastanesi logo
Sigortalar
Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (279)

Genel skor

  Ş
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aylin Önder Dirican Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamileliğim boyunca güler yüzlü ve sakin tavırlarıyla beni çok rahatlattı her konuda gerekli tüm bilgileri verip beni bilgilendirdi. Aylin hanım sayesinde çok kolay ve güzel bir hamilelik, doğum süreci geçirdim.Yanındaki hemşireside çok güler yüzlü ilgili. Bir hamile kadın için en iyi tercih Aylin hanımı seçmek olur.

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hüseyin Savaş Göktürk Endoskopi

  Prof Dr.Hüseyin Savaş Göktürk hocama Endoskopi yaptırmak için bu gün gittim Midemde ne sorun varsa kendisi tek tek anlattı sanki karşınızdaki Profesör değil de kırk yıllık arkadaşınız gibi o kadar cana yakın bir insan ki anlatamam iyi ki hocamı tanımışım Gastroenteroloji çalışanları ve hastane çalışanları on numara insanlar kesinlikle tavsiye ederim mide sorununuz varsa Hüseyin hocama dan başkasına gitmeyin derim.Selami Yılmaz

  R
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Zeynel Gökmen Yenidoğan Takibi

  35 haftalık dünyaya gelen bebeğimizin yenidoğan yoğun bakıma alınmasıyla başladı hocamızla tanışmamız. Tedavinin her aşamasında bizi bilgilendirdi. Sorduğunuz her soruya cevap veren, insanı rahatlatan, bebeğe ve ebeynlerine yaklaşımı on numara olan bir doktor. Kontrollerimiz Zeynel hocamızda gönül rahatlığıyla devam ediyor.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Berna Botan Yıldırım Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Akciğer kanseri teşhisi konulduğunda, hayatımın ne kadar değişeceğini ve zor bir süreçle karşılaşacağımı bilmek beni oldukça korkutmuştu. Ancak sizin profesyonel yaklaşımınız, sıcaklığınız ve deneyiminiz sayesinde bu süreci daha yönetilebilir hale getirdiniz.Hastalarınıza olan empatiniz ve bilgi birikiminiz beni her zaman rahatlattı.

  G
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi M.Volkan Akdoğan Kulak Tüpü Takılması

  Hocam Jia teşhis ve tedavili kızımın iki kulağına tüp taktı ve geniz etini aldı. Bir çok doktorun yapmaya çekindiği operasyonu yaptı. Detaylı bilgilendirmelerde bulundu. her sorduğum soruya cevap aldım . anne baba olarak bize kızımıza yaklaşımı harikaydı.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Gülay Özel Şahin Normal Randevu

  Bir Yıl önce eşimin batın ameliyatı yerinde oluşan enfeksiyonu 3 gün gibi kısa bir sürede iyileştirmesi gönlümüzde taht kurnasına sebep olmuştu. Dün eşimin ışın tedavi sonrası oluşan yaraları için başvurduk. kısa sürede iyileştiğini buradan paylaşacağıma inanıyorum. Görür görmez aldığımız pozitif enerji ile zaten iyileşme yoluna adım attığımızı hissettik Üstadımız Doktorumuza minnettarız. Tanrı başımızdan eksik etmesin.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aylin Önder Dirican Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk gebeliğimdi ve ben gebeliğin başında Aylin hocayı bulana kadar çok stresliydim. Ne zaman kendisiyle tanıştık tamam dedim artık rahat olabilirim bu gerçekten çok iyi bir doktor ne derse tamamım. Tüm süreç boyunca bebeğimle kendi bebeğiyle ilgilenir gibi ilgilendi. O şefkati ve güleryüzü görmek beni hep rahatlattı. Bunun yanına bilgisi ve tecrübesi de eklenince harika bir gebelik süreci geçirmiş oldum. Emeği o kadar büyük ki geriye dönüp baktığımda doğum hikayemi korkutucu değil de güzel anılarla hatırlıyorum hep. Normal doğum düşünmüştük ve Aylin hocam da hep teşvik edici olmuştu. Son gün aksilikler olduğunda bile istersen deneyelim dedi ama ortak kararımız o an için daha mantıklı olan sezaryenden yana oldu. Bana bazen normal olan sezaryendir demişti benim için normali oydu ve güzel sonuçlandı. Umarım her zaman değerini bilen hastaları olur

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aylin Önder Dirican Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Canım Aylin hocam o kadar naif o kadar ilgili ki iyi ki onun önderliğinde bir gebelik geçirdim. İlk gebeliğimdi başından doğuma kadar her randevuda aşırı ilgili ve bilgilendiriciydi. Doğumda da yaptığı her adımları ve yapmam gerekenleri açıklayarak ilerledi ve her şey istediğim gibi oldu güzel bir doğum gerçekleşti. Kızımın göbek adı Aylin umarım onun gibi sevgi dolu, saygılı, başarılı bir kadın olur.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Sinem Ekin Aile Terapisi

  Canım Sinem hocam , “iyi”kim.Samimi ve güven veren tavrı ile ilk seanstan itibaren hayatıma dokundu kendisine minnettarım.İşini severek yaptığı gözlerindeki ışıktan belli oluyor.Odasından çıkmak istemem ,her seansa koşa koşa giderim :) Profesyonel,samimi aynı zamanda sınırları çok net,inançlarınıza ve değerlerinize karşı hassas, alanına inanılmaz hakim…Konya’da olması büyük şans :) Tereddüt etmeden hemen randevu almanızı tavsiye ederim…

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. A.Gülhan Ünler Kanat Diğer

  Gülhan hocaya bir kaç senedir geçmeyen mide sorunlarım için gidiyordum. Bir çok derdime derman oldu kendisi. Anlayışı, iletişimi, vicdanı, hastaya verdiği önemle mükemmel bir doktor. Bağırsağımda olan bir problemden kaynaklı kontrolü altında hastanede yatmak durumunda kaldım. Belki Gülhan hocayı dinleyip yatış yapmasaydım daha büyük sorunlarla karşılaşabilirdim. Sayesinde çok şükür eski sağlığıma kavuştum.İçtenlikle her şeyi tek tek açıklayıp ilgilenmesi, zaten insanın içini rahatlatma konusunda çok iyi. Gözüm kapalı güvenip herkese tavsiye edebileceğim saygıdeğer bir hekim. Emekleri içinde minettarım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular