Hakkımızda

Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi Haziran 2003 yılı itibariyle Konya ve çevre illere sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. Hastanemiz 22 bin m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup toplam dört bloktan oluşmaktadır. 205 yatak kapasitesine sahip olan hastanemiz 43 makina kapasiteli DİYALİZ MERKEZİ , 88 yataklı ERİŞKİN VE ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ , 19 yataklı YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ünitesi , 11 yataklı Pediatri KVC Yoğun Bakım ünitesi ,2 adet DOĞUMHANE, 7 ayrı odası bulunan bir AMELİYATHANE , 1 adet FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ, ile görüntüleme ve laboratuar ünitelerinin yanı sıra öğretim üyeleri ve sağlık personelleriyle hizmetini sürdürmektedir. Hastanemiz bünyesinde ; Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi , Ortodonti , Ortopedi ve Travmatoloji , Romatoloji , Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi,Çocuk Alerji,Yenidoğan (Neonotoloji), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları ,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Onkoloji, Gastroenteroloji,Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi ,Kulak- Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nefroloji , Hematoloji , Nöroloji, Kardiyoloji ,Kalp-Damar Cerrahisi,Kadın Hastalıkları ve Doğum , Ruh Sağlığı ve Hastalıkları , Üroloji, Patoloji ,Girişimsel Radyoloji, İnme Tedavi Merkezi,Estetik ve Lazer Tedavi Merkezi, Dermatoloji ,Plastik Cerrahi kliniklerimiz bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler (229)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. M.Ufuk Ceran Normal (Vajinal) Doğum

  Acil olarak gitmiştim o kadar güzel naif bir doktor ki anlatamam herseyiyle mükemmel doğumuma kadar ilgilendi Allah razı olsun hocamdan güleryüzle ve çok kibar birisi herkesin gitmesini tavsiye ederim

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Javid M. Azarabadı Kalça Protezi

  Babam Yaşar Büyükekmekci 6 Ay önce 76 yaşında düşmeye bağlı ağrı ile hastane aciline giriş yaptık. Acil de muayne den sonra kalça kırığı tespitinde bulunuldu. Javid hocam ertesi gün beklememek gerektiği ve son derece bilgi vererek ameliyata aldı. Babam şuan sağlığı yerinde. Yürüyebiliyor. Kendisine çok teşekkür ederiz.
  Kontrol için geleceğiz
  İyi Çalışmalar

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hüseyin Savaş Göktürk Kolonoskopi

  Prof. Dr. Hüseyin Savaş Göktürk hocama çok teşekkür ediyorum.Güler yüzü ,Hastaya olan ilgisi beni çok memnun etti,gerçekten işinin uzmanı,hastasıyla gayet iletišimi güzel.endoskopi,kolonoskopiyi de en iyi şekilde yaptı.hastane çalışanlarida çok iyi.
  Saygılarımla.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Emel Ebru Özçimen Doğum Kontrol

  Emel Hocama arkadaşım tavsiyesi ile gittim alanında çok başarılı soru sormanıza gerek kalmadan herşeyi akıcı bir şekilde açıklıyor skolyoz ameliyatım ve boy kısalığım olmasına rağmen hamd olsun 38+5 sezeryan doğum ile kızımı kucağıma aldım Rabbim razı olsun...

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. M.Ufuk Ceran Sezeryan Doğum

  Benim gebeliklerim yüksek riskli. Genetik pıhtılaşma sorunum var. Doktor beylede ikinci gebeliğimde araştırma yaparken karşılaştım ve hayatımın en doğru kararını verdiğimi anladım. Bir sene arayla iki doğum yaptım ikincisi süpriz bir bebekti ve bu süreçte en büyük destekçimdi. Hiç bir durumu riske atmayan sizi telaşa sevk etmeden her detayı teker teker açıklayan işinin hakkını veren bir doktor. İki premature bebeğimde hatta kendimde sağlıklıysam şu anda doktor bey sayesinde. Ne kadar teşekkür etsek emeklerinin karşılığını asla ödeyemeyiz. Herşey için çok teşkkür ederiz. Allah razı olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

İlgili aramalar