Hakkımızda

Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi Haziran 2003 yılı itibariyle Konya ve çevre illere sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. Hastanemiz 22 bin m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup toplam dört bloktan oluşmaktadır.
205 yatak kapasitesine sahip olan hastanemiz 43 makina kapasiteli DİYALİZ MERKEZİ , 88 yataklı ERİŞKİN VE ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ , 19 yataklı YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ünitesi , 11 yataklı Pediatri KVC Yoğun Bakım ünitesi ,2 adet DOĞUMHANE, 7 ayrı odası bulunan bir AMELİYATHANE , 1 adet FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ, ile görüntüleme ve laboratuar ünitelerinin yanı sıra öğretim üyeleri ve sağlık personelleriyle hizmetini sürdürmektedir.
Hastanemiz bünyesinde ; Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi , Ortodonti , Ortopedi ve Travmatoloji , Romatoloji , Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi,Çocuk Alerji,Yenidoğan (Neonotoloji), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları ,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Onkoloji, Gastroenteroloji,Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi ,Kulak- Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nefroloji , Hematoloji , Nöroloji, Kardiyoloji ,Kalp-Damar Cerrahisi,Kadın Hastalıkları ve Doğum , Ruh Sağlığı ve Hastalıkları , Üroloji, Patoloji ,Girişimsel Radyoloji, İnme Tedavi Merkezi,Estetik ve Lazer Tedavi Merkezi, Dermatoloji ,Plastik Cerrahi kliniklerimiz bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (262)

Genel skor

  K
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Gülay Özel Şahin Allerjik Deri Testleri

  Kaşıntı şikayetiyle gittim.oda olabilir bu da olabilir tahlil sonucuna bakalım dedi.geleyim mi dedim hayır biz ararız dediler.üç defa aramanın sonunda idrar tahlilin temiz dediler.kan tahlili için 3 arama bir hastaneye gidişden sonuç alamayınca bıraktım uğraşmayı.hiç beğenmedim

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Emir Kaan İzci Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Bilgisi, yaklaşımı, takibi ve en önemlisi insanlığıyla örnek alınası bir hekim. Bel Fıtığı ameliyatından yıllarca kaçmıştır. Emir hocam sayesinde tüm ağrılardan kurtuldum.Ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisi tüm ağrılarınızı yok ediyor. Şehirdışından Ameliyatlarda ki başarısını duyarak gitmiştik. Çok daha fazlasının olduğunu bizzat yaşadık. Ağrılarımıza çare bulan tek doktor. Randevusunda hiç beklemedik. Telefonla sürekli iletişim kurduk. Süreçleri ince ayrıntısına kadar anlattı. Ameliyathanede moral verdi. Çok beyefendi bir doktor:18 yıldır ağrı çeken biri olarak çok mutluyum.

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Özgül Topal Bademcik Ameliyatı

  Bir yıldan uzun süredir tekrarlayan bademcik enfeksiyonum vardı. Konya'daki tüm doktorlari teker teker dolaştık ve bu süreç içerisinde kullanmadığım antibiyotik veya türevinde ilaç kalmadı. Serum yemekten kollarım morarmıştı. Özgül Hanım kesinlikle bir kere muayne edip ameliyat yapalım diyen bir doktor değil. Ona ilk başvurduğumuzda hastalığın neden kaynaklandığını öğrenmeye odaklandı. Bademcigin herhangi bir enfeksiyondan kaynaklı sıkıntı çıkarmadığını tespit ettikten sonra son çare olarak ameliyat oldum. Ameliyattan önceki ve sonraki süreç her şey gayet iyi geçti. Aynı zamanda aklınızda soru kalmıyor. Muhteşem bir bilgi donanımı var. Gerçekten her şeyden öte tıp ve doktorluk konusunda umudunuzu yeşerten biri. Gözüm kapalı herkese öneririm.

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Dyt. Ebru Yıldırım Diyetisyen Randevusu

  Ebru Hanım' a kızımızı getirdik. Güleryüzü, sevecenligi ve ilgili yaklaşımıyla gönlümüzü fethetti. Kendisinden çok memnun kaldık, bir pedagog edasıyla kızımızı sağlıklı beslenme konusunda bilgilendirdi. Ebru Hanım' ı iyi ki tanımışız. Başarılarının devamını diliyorum.

  L
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Erkan Yıldırım Radyoterapi

  2 yıl önce beynime pıhtı attı.Erkan Hocam beni 2 defa ameliyat etti.Şah damrımın olduğu yere stent attı.Şu anda herşey yolunda.Allah Erkan Hocamın ne muradı varsa versin.

  K
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Zeynel Gökmen Yenidoğan Takibi

  Bundan tam 12 yıl önce büyük kızıma bu günde 34 haftalık doğan kızıma önce allahın izniyle daha sonra zeynel hocamın gayretiyle hayata tutundular. Gerçekten mesleğinde ve insanlığıyla çok profesyonel bir doktor. Emeğinize sağlık hocam

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Zafer Şen Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Zafer hocamiz annemin diz platin ameliyatini yapti.Bir onceki ameliyatinin uzerinden epey zaman gecmesine ve annemin yasinin ilerlemesine ragmen agrisiz ve sorunsuz iyleşme suresi geciriyoruz.Kendisinden ve agrisiz ameliyat tekniklerinden haberdar oldugumuz icin kendimizi şansli hissediyoruz.Kesinlikle Zafer beyle görüsülmeden başka doktora klasik yöntemlerle diz platin ameliyati olunmamali!!!
  Kucak dolusu sevgiler saygilar hocam...Başarilariniz daim olsun

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Zafer Şen Diğer

  Zafer Hocam 10 Yaşındaki kızımın ön kol kemiğindeki büyüme çekirdeğine yakın sıkıntılı parçalı kırığın ameliyatını gerçekleştirmiştir. Ameliyat öncesi bilgilendirme ve ilgisi sayesinde içimiz çok rahattı. Ameliyat sonrası da kızım çok rahat. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az.

  Z
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. A.Gülhan Ünler Kanat Endoskopi

  Sevgili dr Gülhan Ünler yıllardır yaşadığım mide ve diğer problemlerine kısa sürede çözüm bularak hayat kalitemi yükseltti ne kadar teşekkür etsem azdır

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Özgül Topal Randevu

  Yaa çok tatlı bir insan. Gerçekten deneyimini açıklamalarından anlıyorsunuz. Gayet ilgili sempatik ve her sorunuzu önemseyip tekrar tekrar anlatıyor. Kızım 11 yaşında ve 3 aydır gidiyoruz. Sol kulakta duyma sorunu vardı ve göz burun akıntıları gece salyamız sürekli akıyordu ve horlama ağzı açık uyuma şikayetiyle gittik. Bir sprey ve bir çiğneme tabletiyle çocuk nefes alır hale geldi büyük oranda şikayetleri azaldı. İşitme testleri yapıldı kulak zarında çökme olduğu saptandı. Her aşamada Özgül Hn la rahatça iletişim kurabildik. Çok naif bir insan. İlgisi için çok teşekkür ediyoruz

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Hocacihan Saray, Saray Cd. No:1 Selçuklu, Konya, Selçuklu 42080
Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK
İlgili aramalar