Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağl... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

Yazır Mevkii Toki Konutları

Selçuklu ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Konya ilinde Yazır Mevkii Toki Konutları Selçuklu adresinde bulunmaktadır. Konya Beyhekim Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322631141 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Neslihan Soran Diğer

  İşini severek ve ilgiyle yapan çok iyi bi doktor. Alerjik rinit tedavisi için gittim çok faydasını gördüm. En önemlisi de hastalıgımı empati kurarak beni motive etmesi. Böyle güleryüzlü anlayışlı doktorlara ççok ihtiyacımız var özellikle de devlet hastanelerinde.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mithat Arıcıgil Diğer

  Hocam bilgisi ve tecrübesi ile çok güvenebileceğiniz bir cerrahtır. 2 yıl önce olduğum rinoplasti ameliyatı ile resmen hayatım değişti çok teşekkür ederim hocam herşey için


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mithat Arıcıgil Diğer

  Geçen yıl mithat hocada rinoplasti ameliyatı oldum. Sonuçtan çok menmun kaldım kendisini şiddetle tavsiye ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mithat Arıcıgil Diğer

  2019 yilinda rinoplasti ameliyatimi yapti Mithat Hoca. Hem bilgisi hem ilgisi ile insana oyle guven veriyor ki tereddut etmedim hic ameliyat olmaktan. Ameliyat oncesinde de sonrasinda da oyle guzel ilgilendi ki iyi ki Mithat Hoca dedim hep. Rinoplasti dusunenlerin mutlaka bir gorusmesi gerek kendisiyle. Bana her sorana siddetle tavsiye ettigim etmekten de bikmayacagim bir doktor.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mithat Arıcıgil Diğer

  Çok uzun zaman araştırtım burnuma estetik yaptırmak için ama asla cesaret edip karar verememiştim. Sayın hocam o kadar güzel ilgilendi ve yardımcı oldu ki çok memnum kaldım. Cok rahat bir ameliyat süreci geçirdim ve sonuç mükemmel keşke daha önce yaptırsaymışım herkese tavsiye ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Çağlak Diğer

  Boğaz ağrısı ve şişmesinden dolayi 15 gundur sıkıntı yaşıyordum artik yemek yiyemez konuşamaz hale geldim.3 farkli hastanede doktorlara tedavi oldum hiç faydasi olmadi.en son Fatih hocaya geldim onun tedavi yöntemiyle akşama iyileşme başladi.Allah razi olsun hocam.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Umut Genç Diğer

  Doktor Umut bey ilgili alakalı güler yüzlü ve işinin ehli bir cerrah burun ameliyatı oldum kıkırdak ve et vardı başlarda korkuyordum.umut beyın guveni ve konuşmaları korkumu yenmeme sebep oldu. Ameliyatımı oldum şimdi cok iyiyim. Ellerine sağlık herkes tavsıye edebilirim. Hiç düşünmeden ameliyatınızı olabılırsıniz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sıla Çalışkan Diğer

  Sıla Hanıma sanrılarım,endişelerim ve unutkanlıklarım sebebiyle gittim. Sıla hanım çok ilgili karşıladı,dinledi,yönlendirdi ve ilaç tedavi desteğini uygun gördü. Sıla hanım daha ilk görüşmeden güven veren,sakinleştiren ve bu sorunlarımı aşacağıma inandıran bir hekim oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arif Ali Gençtürk Diğer

  Çok ilgili ve sevecen Bi doktor . Yanlış olduğunu düşündüğü testlerimi tekrar yaptırarak beni antibiyotik kullanmaktan kurtardı.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şükrü Salih Toprak Diğer

  Eşimi 5 kere ameliyat etti başarılı geçti mide ameliyatindan 30 kg vermişti ilgi ve alakası için teşekkür ederim tekrar Konya'ya donmenizi çok istiyoruz


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar