Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Konya Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş heki... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Konya Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi

Fatih Mahallesi İstanbul Cad. Hast. Sokak

42613 , Konya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Konya Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Konya Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Konya ilinde İstanbul Cad.hast.sokak Ilgın adresinde bulunmaktadır. Konya Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3328816100 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Devlet Hastanesi
İlgili aramalar