Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Konya Meram Asker Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz ha... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Konya Meram Asker Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Konya Meram Asker Hastanesi Konya ilinde Millet Cad.no:20 adresinde bulunmaktadır. Konya Meram Asker Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3323212041 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Askeri Hastane

Adres bilgisi

 • Konya Meram Asker Hastanesi

  İhsaniye Mahallesi Millet Cad. No:20, Selçuklu

  42000, Konya,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Karan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • AHMET BEY LE BİR ARKADAŞIM VASITASI İLE TANIŞTIM VE TANIŞTIĞIM GÜNE ŞÜKÜRLER OLSUN. BİR ÇOK İLDE BİR ÇOK DR GÖRDÜM AMA AHMET BEY ÇOK FARKLI ÇOK İYİ. İNSANA İNSAN KIYMETİ VERİYOR VE ONA UYGUN (ANTİBİYOTİKTEN UZAK) TEDAVİ VEREREK HEKİMLİK YAPAN BİR DR. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.

  • Bence Ahmet Bey çocuklarımı içim rahat olarak kendisine teslim edebileceğim ,işini hakkıyla yapan,Konyadaki tek çocuk doktorudur.Büyük oğlum doktor beyin sayesinde antibiyotiklerle fazla muhattap olmadan atlattı hastalıkalarını ama küçük oğlumda malesef ahmet bey özel klinikten ayrılınca başka doktorlara gitmek zorunda kaldık.Oğlum bütün bir kışı iğnelerle geçirdi.İşte fark bu.


 • Devrim Deniz

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Bugün ilk kez hava hastanesinde muhaneye gittim hem hastaneden hemde hocamdan ilgilenmesinden memnun kaldım