Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Konya Numune Hastanesi Konya ilinde Ferhuniye Mahallesi Hastane Caddesi No:22 adresinde bulunmaktadır. Konya Numune Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322354500 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres

Konya Numune Hastanesi
Ferhuniye Mahallesi Hastane Caddesi No:22, Selçuklu 42060
Konya Numune Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (150)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Kazım Gürol Akyol Diğer

  Mükemmel bir doktor. Oğlumun akciğeri sönmesi tedavisi boyunca gerek oğlumla gerekse bizimle ilgisi alakası son derece güzeldi. Ayrıca işinin de son derece ehli.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Cengiz Eser Diğer

  Mide ve böbrek taşı rahatsızlığım için gittim. Kısa sürede tahlil tedavi ve gerekli bıranş yönlendirme yaptı. Mükemmel bir dahiliyeci. Hastayı dinleme, gereken tahlilleri isteme, sonucu değerlendirme ve hastaya gerekli bilgileri vermenin yanında mütevazi davranışıyla tam bir dahiliyeci.
  Başarılar, hayırlı uzun ömürler dilerim.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ömer Yücel Diğer

  Annemi uzun zamandır hastalanmadığı için doktora götürmemiştim.Genel muayene yaptırmak için 28.02.2024 tarihinde hocamıza götürdüm.Hocamızın ilgi ve alakasından dolayı çok memnun kaldık.Gerekli tahlilleri geniş kapsamlı yaptırıp çok yakından ilgilendi.Allah böyle başarılı doktorlarımızın yolunu açık etsin.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Adil Akkaya Diğer

  Bel fıtığı ve kanal daralması şikayeti ile başvurduğum doktorum adil akkaya hocam zor olan bir ameliyat sürecimi başarı ile tamamladı benim tavsiyem size ameliyat denilen bir vakayı alternatif tedavi ve fizik ile geçeceğini düşünerek tedavinizi korkarak sancılı bir hale benim getirdiğim gibi getirmeyin doktorum on tane platin takmasina rağmen ve omur ilik daralmam olmasına rağmen ikinci gün ayağa kaldır di kendisini tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bir hekim kendisi Allah razı olsun

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Atlı Laparoskopik Cerrahi

  Eşimin safra kesesinde taş teşhisi ile kendisine başvurduk. Çok ilgili bir doktor. Tetkiklerden sonra hemen ertesi güne ameliyat yaptı. Anestezi bir hafta sonraya uygun olduğunu belirtse de durumun acil olduğunu belirtip risk aldı ve laparoskopik cerrahi ile safra kesesini aldı. Elim bir gün sonra ağrısız şekilde taburcu oldu. Reçeteyi alerjik ilaçları göz önünde bulundurarak yazdı. Muayene olmak isteyenlere de şiddetle tavsiye ediyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Savaş Yaşar Diğer

  Savaş Bey'i anlatmaya sözcükler yetersiz kalır. Covid tedavimi de gerçekleştirmişti. Çok ilgili güler yüzlü bir hekim. Sekreteri de çok kibar. Odasında duvarda Atatürk'ün Bi toplantı anını gösteren tablo da çok müthiş duruyor.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tevfik Görgülü Diğer

  Dr. Tevfik Görgülü annemin safra kesesi ameliyatini gerceklestirmistir.Gösterdigi ilgi alaka ve basarili ameliyatindan dolayi ailece sukranlarimizi sunariz.Meslek hayatinda basarilarinin devamini diler saglikli bir omur temenni ederiz.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İsamettin Bahadır Laparoskopi

  İsamettin Bey'e 15.Kasım.2023 Tarihinde safra kesesi ameliyatı oldum Ameliyat öncesinde ve sonrasında tecrübesi,ilgisi ,merhameti ve sabırla dinleyerek bütün sorulara cevap verip aydınlatmasından dolayı çok memnun kaldım iyi ki varsınız

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Nisa Çetin Kargın Diğer

  Çok bilgili ve ilgili nisa hanım annemle ilgilendi..romatoid artrit ve diyabet için ozon tedavisi uygulandı annem faydasını gördü nisa hanım tek annemin değil halamın babamın benim ailemizin doktoru oldu .. ilgisi ve sevecenliglğiyle hepimizin tedavisiyle ayrı ayrı ilgilendi ve randevu usulü çalıştığı için bekleme gibi bir durumunuz olmuyor ve uzunca muayene ediyor hastaliginizla ilgili bilgiler verip açıklamalar yapıyor sekreteri de öyle ilgili kesinlikle tavsiye ediyoruz

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Savaş Yaşar Diğer

  Bir senedir çektiğim ağır astım hastalığını tek seferde yazdığı ilaç tedavisiyle hamdolsun geçirdim, Çok kibar, anlayışlı.Kendisinden Allah razı olsun.Kesinlikle doktordan doktora fark olduğunu bir kez daha anladım

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Konya Numune Hastanesi, Selçuklu şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Konya Numune Hastanesi, Selçuklu şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrah, Göz Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Ürolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Radyolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Psikiyatrist, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Biyokimya Uzmanı, Patolog, Nörolog, Dermatolog, Göğüs Cerrahı, Mikrobiyolog, Kardiyolog, Nükleer Tıp Doktoru, Acil Tıp Doktoru, Pratisyen Hekim, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Nefrolog, Radyasyon Onkoloğu, Gastroenterolog, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı.
 • Konya Numune Hastanesi, toplam 602 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Adenoidektomi, Akustik Nörinom Cerrahisi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Beyin Sapı Odyometrisi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Dikiş, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Endovasküler Embolizasyon, Enjeksiyon Im.
 • Hayır, şu anda Konya Numune Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Konya Numune Hastanesi bu adreste hangi zaman dilimlerinin uygun olduğunu henüz belirtmedi. Takvimlerinde hangi zaman dilimleri olduğunu size bildirebilmeleri için doğrudan Konya Numune Hastanesi ile iletişime geçmenizi öneririz.
 • Müsaitliği kontrol etmek için doğrudan telefonla Konya Numune Hastanesi ile iletişime geçin.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Konya Numune Hastanesi adresi Ferhuniye Mahallesi Hastane Caddesi No:22 Selçuklu şeklindedir.