Kordon Kadın Doğum Merkezi

(7 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kordon Kadın Doğum Merkezi

Anadolu Caddesi No:776/5B Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı

Karşıyaka ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cavit Mete Tarcan Diğer

  Mete beyden Allah bin kere razı olsun çok duacısı olucam o kadar kibar naif bır doktor ki çok bilgili 3 gebeliğimde çok rısklıydı başka doktorlardan çok kötümser yorumlar aldım Mete bey o kadar güzel takip ettiki çocuklarımı sağ salım kucağıma aldım Allah bin kere razı olsun hiç unutmayacağım doktorumu

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cavit Mete Tarcan Diğer

  Sevgili Mete Hoca,mükemmel bir doktor ötesinde de mükemmel bir abidir, gerek yaklaşımı gerekse yaşanacaklar da gösterdiği yollar çözüm odaklı bir insandır kendisi.Hamilelik sürecimin başından beri onunlaydık ve 38+2 de de sağlıkla bebeğimi verdi kucağıma ona ne kadar teşekkür etsek az.Her zaman bir abi bir baba şefkati ile yanaştığı için de ayrıca minnettarım.Sizi seviyoruz Mete hocam.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cavit Mete Tarcan Diğer

  Bundan 22 yıl önce beni dünyaya getiren canım doktorum. Şuan doğurttuklarını doğurtuyor, muayene ediyor bende onlardan biriyim. Mete beye güvenim sonsuz, her şeyinizle birebir ilgileniyor size detaylı şekilde anlatıyor, yaklaşımı o kadar güzel ki. Korkarak gittiğiniz muayeneden bir oh diyerek çıkıyorsunuz. İstediğiniz her şeyi rahatlıkla sorabileceğiniz, asla kafanızda soru işareti bırakmayacak bir doktor. 7/24 her konuda ulaşabiliyorsunuz. Yaklaşımı o kadar içten ki... Anne, kız inanılmaz memnunuz. Her kadına önerebileceğim bir doktor.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cavit Mete Tarcan

  Yıllarca sebebi bulunamayan hastalığımı bulan doktorumdur ,kendisiyle kaybetmiş olsamda gebelik sürecimdede beraberdik muhteşem doktorluğu sayesinde gebelik kayıbımın sebebinide bulmuş olduk halen tedavime devam etmekte muayene esnasında en ince ayrıntısına kadar bütün problemleri anlatması siz sormadan bütün sorularınıza cevap vermesi , gece gündüz ulaşabilmek ,, hastasına bu derece güven veren sakinleştiren pozifliğe çeken asla ve asla ticari amaçlı bakmayan mükemmel bir insan .Yorumları okuyanlar için söylüyorum bir kere muayene olup görüştükten sonra asla vazgeçemeyeceğiniz bir doktor :) İyi ki yollarımız kesişmiş kendisiyle geç karşılaştığım için kaybettiğim yıllara çok üzlüyorum :)

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cavit Mete Tarcan Doğum

  Gebeliğinin 18 inci haftasında mete bey ile yollarınız kesişti 7/24 kendisine ulaşabilmek her sorduğumuz soruya itinayla cevap vermesi güler yüzü kesinlikle tavsiye ediyorum ıyikide dr kızla yollarımız kesişti çok güzel bir gebelik ve doğum gerçekleştirdik sayesinde sezaryan olmama rağmen 3 günümde normal hayatına geri döndüm kesi olduğu için hafif sızlama dışında hiç bir sikayetim olmadı mete beye çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cavit Mete Tarcan

  Mete bey inanılmaz bir doktor 7/24 arayabilceğiniz sizi sakinleştiren doğru tekniği uygulayan biri kesinlikle herkese öneririm. 3 yıl devlet hastanesinde bebek sahibi olmaya uğraştıktan sonra kendisiyle yollarımız kesişti ve bir ay sonra tedavisiz hamile kaldım. Onun hakkını asla ödeyemem şuan 5.ayımdayım ve kendisiyle normal doğum düşünüyorum.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Haşmet Mesut Özsoy Serklaj

  Haşmet bey i tavsiye üzerine buldum ve gerçekten cok memnun kaldım o olmasa belki de bebegimi kaybedebilirdim serklaj ameliyatımı yaptı ne agrı ne sancı dogru düzgün dikiş yerinde kanama bile olmadı gerçekten süper bir doktor

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar