Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Kozyatağı Central Hospital kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 ade... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kozyatağı Central Hospital

Kozyatağı Mahallesi Kozyatağı Sokak No:19

34742 , Kadıköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kozyatağı Central Hospital kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kozyatağı Central Hospital İstanbul ilinde Kocayol Cad.kozyatağı sokakno:5 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengizhan Kolata Diğer

  Cengizhan bey ile 16.haftamda tanıştım riskli bir gebelik sürecim oldu hatta 10.haftamda sonlandırmam bile istendi ki bunu yapmadığım için ilk doktorum çok bozuldu ama şükürler olsun şuan 34.haftamdayım ilk gittiğim birçok dr dediklerini dinlemiş olsaydım gebeliği sonlandıracaktım yada bu haftalarımda benim için aşırı risk teşkil edecekti güyaa..ama cengizhan beyin sakinliği tecrübesi beni ve eşimi çok rahatlattı son 4 haftam umarım doğumda hamileliğim gibi kolay geçer ve hala çalışıyorum bu arada :)

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatma Nur Hacıbaloğlu Temel Diğer

  Gebeliğimin 6. ayında takibimi yapan doktorla yaşadığımız güven problemi sonucu yollarımız kesişti Fatma Nur Hanımla. Kendisi çok naif ,güleryüzlü , ilgili, dingin haliyle güven veriyor insana. Kontrollerde olumlu yaklaşımı , her şeyi tüm detayıyla açıklaması , tüm sorularınıza cevap vermesiyle huzur içinde ayrılıyorsunuz odasından. Bi problem olduğunda e-mail yoluyla ya da asistanına ulaşarak irtibat kurabiliyorsunuz ve mutlaka dönüş sağlıyor size. İyi ki yollarımız kesişmiş kendisiyle ve minik mucizemiz ellerine doğmuş

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Rafet Yiğitbaşı Diğer

  Rafet Hocam benim kahramanım. 2015 yılında 3. evre mide CA sı için ameliyatımı yaptı ve harika bir iş çıkardı. Tanıştığım ilk günden itibaren harika bir hekim olmasının yanısıra benimle birlikte olduğunu duygularımı anladığını hissettirdi. İyi ki sizi tanımışım.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Sevil Karagül Diğer

  Gerek hasta Dr.ilişkilerinde gösterdiği sıcak ve yakın ilgi,gerekse hastanın sorunlarını tesbit ; anlama ve tedavisinde gösterdiği bilgi ve beceri her türlü takdir ölçülerinin fevkindedir.Uzun süredir sol dizimdeki eklem kireçlenmesine bağlı yoğun diz ağrılarımı tedavide(ilaç ve enjeksiyon yapmadaki becerisi) beni adeta yaşama döndürdü.Mükemmel bir Hekim."Daha önceleri neredeydiniz?" diyeceği geliyor insanın.
  Kocaman Tşk.ler size Saygıdeğer Dr.Sevil Hanımefendi.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Sevil Karagül Diğer

  Bir akrabam sayesinde buldum sevil hanimi. Cok ilgilili davrandi sikayetimi sabirla dinledi diger doktorlar gibi kestirip atmadi. Yapilacak tedaviyi en ince ayrintisina kadar anlatti. Noralterapiden sonra hayatmda ilk kez kus gbi uyudugumu
  Soyleyebilirim. Ne gerekiyorsa onu yapti ne fazlasi ne azi. Migren icin herseyi denemis
  Biri olarak en ise yarayan sey noralterapi diyebilirim. Bu arada Kendisi bu zaman kadar gordugum en ilgili ve bilgili doktorlardan biridir.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Figen Temelli Akın Diğer

  Tüm muayenelerimde cana yakın tavırlı, her şeyi detaylı açıklayan bir doktor. Doğum esnasında da güç verip motive etmesi sayesinde normal doğum yaoabildim. Tüm süreçteki tavrından, anlayışlı yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengizhan Kolata Diğer

  Gebelik takibimi başından sonuna kadar Cengizhan bey yaptı. Doktor bey çok sakin yapıda ve bilgisi ile sizi her daim güvende hissettiriyor. Gebelik süresince aklımıza takılan tüm sorularımıza detaylı cevaplar aldık, doktor beye ihtiyacımız olduğu her zaman ulaşabildik. Normal doğum yapmayı çok istemiştim, kendisi de beni son haftama kadar destekledi ancak bebeğim bir türlü gelmeyince sezaryen ile hocamız bizi kızımıza kavuşturdu. Etrafımdaki arkadaşlarımın kötü sezaryen tecrübeleri ve bitmeyen ağrıları yüzünden sezaryenden hep çok korkmuştum. Ancak son haftaya girerken detaylıca konuştuk ve doğumumda her şey Cengizhan beyin anlattığı gibi oldu. Epiduralin etkisi geçer geçmez hemen ayağa kalktım, hemşirelerden ağrı kesici bile istemedim. Cengizhan bey doğum sonrasında da sürekli odamıza gelip benimle ve bebeğimizle ilgilendi. Ertesi gün taburcu oldum ve eve gittiğimde de hiç ağrı kesici almadım. Sezaryenin bu kadar kolay ve rahat olacağı hiç aklıma gelmezdi. Arkadaşlarımın yaşadıklarına bakınca bu konuda doktorun ne kadar önemli olduğunu anlıyorum. Doktorumuzun 30 yıllık tecrübesinin önemini detaylı muayenelerinden sonra doğum ile de anlamış oldum. Sayesinde hep çok güzel hatırlayacağım, çok rahat bir doğum tecrübem oldu. Kendisine sonsuz teşekkürler :) Hiç tereddüt etmeden kendinizi ve bebeğinizi güvenle emanet edebilirsiniz.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Tosuncuk Diğer

  Gözünde Şalazyon oluştuğu için gittiğim halde fazladan bir de göz derecelerime baktı ve mükemmel ölçülerde bir yakın gözlüğü sahibi olmamı sağladı.Muayene kontrol tarihim bitse bile kontrolü bırakmayıp sonuna kadar ilgilendi ve operasyon olmaksızın şalazyonunu kuruttu.Kibarliğı ve lgisi için ayrıca teşekkür ediyorum.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengizhan Kolata Diğer

  Sayın Cengizhan Kolata bey e tavsiye üzerine geldik. 14cm e yakın eşimde myom vardı ve eşim 5 aylık hamileydi hastane hastane gezdik ve hiç kimse üstlenmedi riskli şu bu diye ne proflar ne doçentler Allah kendisinden razı olsun işine hakimiyeti sakinliği bizlere verdiği güven çok önemliydi Ben yaparım dedi ve şuan çocuğumuzu kucağımıza aldık sayesinde hem myomu aldı hem bebeğimizi ve eşim ayağa kalkabildi kısa sürede. İyi bir doktor olmasının yanında çok da iyi bir insan teşekkür ediyoruz. Kendisine canı gönülden.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Figen Temelli Akın Diğer

  2 gebeliğinizde Figen hanım takip etti son derece Güler yüzlü hertürlü konuda bılgılendıren ılgılı bır doktor suanda 3.bebeğime hamileyım ve yıne Fıgen hanımın takıbınde devam etmekteyim sunu da belırtmek ısterım kendısı normal doğuma yonlendıren ve doğumda da son derece yakın davranmakta kendısıne herşey ıcın teşekkür ederım

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar