Hakkımızda

Adres bilgisi

Küçükyalı Delta Hospital

İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No: 4 Küçükyalı

Maltepe,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Toplamda 5000 metrekare alana kurulu olan Delta Hospital, 8 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğum Bakım Üniteleri, 4 adet yatağa sahip ameliyathane, Radyoloji Üniteleri, Laboratuar'a sahiptir. Hastane dahili, cerrahi branşlar, tanı ve tedavi üniteleri başlıkları altında yer alan tıbbi bölümlerde sağlık hizmeti vermektedir. Delta Hospital'da aşağıda ismi yazılı olan tıbbi birimler yer almaktadır:

Dahili Branşlar'da Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Beslenme ve Diyet, Dahiliye (İç Hastalıkları), Nöroloji gibi alanlarda sağlık hizmeti veren hastane, Cerrahi Branşlarda ise şu alanlarda sağlık hizmeti vermektedir: Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, El Cerrahisi (Mikrocerrahi), Ağız ve Diş Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, K.B.B. Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon. Tanı ve tedavi üniteleri olarak Erişkin Yoğun Bakım, Laboratuvar, Yenidoğan Yoğun Bakım, Acil Servis, Radyoloji gibi bölümleri bulunan Delta Hospital, İdealtepe Mahallesi. Akgüvercin Sok. No : 4 Küçükyalı, İstanbul ilimizde yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zeki Erdem

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • D

   Prostat büyümesi nedeniyle 10 yıldır şikayeti olan babamı başarılı bir ameliyatla tedavi eden Dr Zeki Erdem e gösterdiği ilgi ve güleryüzden dolayı teşekkür ediyoru başarılarının devamını diliyorum

  • E

   5 yıldır çocuk sahibi olamıyorduk. dr zeki erdem le tanıştık, başarılı bir ameliyat ve tedavi sonucunda çocuk sahibi oldum.Hastalığım süresince bilgi , beceri , deneyim ve güler yüzünü bizden esirgemeyen dr zeki erdem'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


 • Tuncay Yılmazer

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • O kucucuk ayakli minigim yogun bakimdan onun sayesinde kurtuldu. Eli opulecek cennetlik doktorluktan ote yuce insan. Canimin cani minigim biricik oglumun yasam melegi...

  • M

   genelde hastalığa çözüm üretiyor fakat hastalık kısa sürede yine baş gösteriyor veya

   farklı bi şekilde ortaya çıkıyor
   çalıştığı son hastanede muayene ücreti sgk ya bile çok yüksek durumumuzu aşıyor


 • Yıldıray Tuncer

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • A

   kendisinden çok memnun kaldık.çok ilgili güler yüzlü hastasını çok ilgili bir şekilde takip eden doktor.allah yolunu açık etsin babamda emeği çok.


 • Alper Kafkaslı

  Üroloji, Op. Dr.

  • E

   Sene 2007 .Bobrek sikayetiyle gittigim doktorum Alper Kafkasli'nin mesleki tecrubesi ve yuksek iletisim gucu sayesinde sagligima kavustum.Sene 2015 ve birdaha uroloji doktorunun kapisini calmadim.Gec kalinmis ama KOCA BIR TESEKKUR

  • S

   Daha önce de buradan yorum paylaşmıştım. Şu an ki son durumla ilgili teşekkürlerimi iletmek isterim. Annemin sol böbreğindeki idrar kanalı dardı. Bununla ilgili çok iyi bir şekilde Doktorumuz Alper Bey tarafından detaylı bir tahlil analizi yapıldı. 7 Ağustos tarihinde ameliyat olan, yaklaşık 1 ay sonra idrar kanalına takılı kateter çıkarıldı. Akabinde 15 gün içinde tekrar kontrol amaçlı tahliller yapıldı. Şu an annemin durumu çok iyi, Kasım ayında tekrar rutin bir kontrolü var. Alper Bey'e tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Kendisi gerçekten çok özverili bir doktor. İlgi ve yardımlarından dolayı minnettarız kendisine. Meslek hayatı boyunca başarılar dileriz.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Gülşen Gökçe

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Konum: Küçükyalı Delta Hospital

   Gülşen hanım, oğlumun doğumundan beri takibini yapan doktorudur, Aden'in meleğidir, anne dostudur, tavsiyemdir.


 • Cengiz Ülker

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • A
   Konum: Küçükyalı Delta HospitalHizmet: Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

   Cengiz Bey 82 yaşındaki annemin safra kesesi ameliyatını laporoskopi yöntemi ile çok başarılı bir şekilde ameliyat etti.Gösterdiği ilgiye güler yüze çok teşekkür ederim. Ayrıca hastaneden ve personelinden de memnun kaldık. Cengiz Ülker Allah size ve ailenize sağlıklı uzun ömürler versin.

  • L

   İnternetten siteden ulaştım hocama. Net birşekilde herşeyi açıkladı. Sol bacağımdaki varisten dolayı gittim. çok fazla ağrı yapıyordu. Hocama operasyon gerçekleştirdi ve şuanda çok iyiyim. bütün ağrılarım sona erdi. kontrole gidiyorum. detaylı olarak operasyon öncesi ve sonrası açıklama yaptı. kesinlikle tavsiye ediyorum ve ettimde zaten.


 • Elçin Çetingöz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • M
   Konum: başka bir yerHizmet: Gebe Takibi

   Elçin Hanımla ilk tanışmam bir hastalık sonucuydu ve beni yaşım itibariyle ilerideki yaşantıma zarar vermeyecek şekilde düzenli olarak kontrol altında tuttu. Tedavisiyle birlikte hastalığımı yendim. Dört sene sonra hamilelik sürecimde yıne elçin hanımı tercih ettim. Hem benim için hem bebeğim için çok açıklayıcı ve dikkatli bir doktordur. Çok disiplinli ve siZinde onun kadar titiz davranmanızı bekler. Bunun sonunda da kendinizi çok iyi hissedersiniz. Kadın doğum dediler mi herkese tavsiye edebileceğim guvenılır bır doktorumdur.

  • C

   Opr. Dr. Elçin Çetingöz inanılmaz rahatlatıcı ve özenli karakteri ile hem benim, hem de annemin gönlünü çalan doktordur. gerek rutin kontrollerde ki güvenilirliği gerekse kontroller sonucu çıkabilecek problemlerde ki şüpheci yaklaşımı ve doğru yönlendirmeleri ile hastasının içini rahatlatır ve oluşabilecek daha kötü senaryolardan korumak için uğraş gösterir. hamilelik dönemimde de kendisi doktorum olsun çok isterim, sadece çok sayıda ki hastasından bana yeteri kadar zaman ayıramamasından çekiniyorum.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Tahir Tosyalı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • I
   Konum: Küçükyalı Delta HospitalHizmet: Gebe Takibi

   3 doktor değiştirdikten sonra tavsiye üzeri Sn Tahir Tosyalı doktora gittim ve memnun kaldığım en iyi doktorlardan biri. Her ayrıntıya bakıyor detaylı muayene ediyor. Tedavi, yapılacaklar filan herşeyi eksiksiz söylüyor.
   Tam teşekküllü daha büyük ve özel hastanelerdeki doktorların çoğuna göre çok tecrübeli ve iyi muayene ediyor. İnşallah bu ilgi alakasını hiç kaybetmez. Hastanenin bu değerleri doktorumuzu kaybetmemesi lazım. Böyle değerli hekimler zor bulunuyor. Emeğinize ve ilginize teşekkürler.

  • Y
   Konum: Küçükyalı Delta HospitalHizmet: gebelik

   tahir beyle bugun tanıstım 30 haftalık gebeyim daha önceki doktorumun bu hastane ile anlasması artık olmadığı için arastırma yapıp tahir beye randevu aldım ve iyikide almışım keşke daha önceden tahir beyi tanısaymışımmm güler yüzü ilgisi babacan konusmaları eşimle bayıldık bir doktor ancak bukadar tatlı cana yakın şeker olurr çok ama çok memnunumm tahir beyden daha 1 kere gittim ama artık daimi doktorum olarak kalıcak teşekkürler tahir bey iyiki varsınız

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Reyhan Topuz Karahan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • O
   Konum: Küçükyalı Delta HospitalHizmet: Doğum Kontrol

   Mükemmel bi doktor.cook ilgili.hamileligim boyunca kendisine gittim.cok çok memnun kaldım.tavsye edrm

  • Alanında çok mükemmel bidoktor oğlumun doğumunda hiç bir problem yaşamadım artı kist vardı ameliyatımı Reyhan hanım yaptı çok temiz geçti hiç bir sıkıntı yaşamadım kadın doğum uzmanı olarak onu tercih ettim hiç şaşmam herkeze tavsiye edebilirim

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Faruk Ziya Saygı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Konum: Küçükyalı Delta HospitalHizmet: Normal (Vajinal) Doğum

   İkinci bebeğimin takibi ve doğumunu Faruk Ziya Bey gerçekleştirdi. Hamileliğim süresince ve sonrasında desteğini bir baba şefkatiyle hissettirmiştir.Tecrübeli ve konusunda uzman bir doktordur.

  • Konum: Küçükyalı Delta Hospital

   2 bebeğimi de dr. Faruk hocada yaptım 2. Hamileliğim çok zordu benim inancımı gücümü kaybettiğim yerde bana çok güzel destek oldu kendisi zaten ailemizdeki bütün bayanların doktoru ben çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ediyorum. Harika bir doktor.

  Tüm görüşlere (5) göz at