Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Küçükyalı Delta Hospital

İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No: 4 Küçükyalı

Maltepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Toplamda 5000 metrekare alana kurulu olan Delta Hospital, 8 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğum Bakım Üniteleri, 4 adet yatağa sahip ameliyathane, Radyoloji Üniteleri, Laboratuar'a sahiptir. Hastane dahili, cerrahi branşlar, tanı ve tedavi üniteleri başlıkları altında yer alan tıbbi bölümlerde sağlık hizmeti vermektedir. Delta Hospital'da aşağıda ismi yazılı olan tıbbi birimler yer almaktadır:

Dahili Branşlar'da Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Beslenme ve Diyet, Dahiliye (İç Hastalıkları), Nöroloji gibi alanlarda sağlık hizmeti veren hastane, Cerrahi Branşlarda ise şu alanlarda sağlık hizmeti vermektedir: Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, El Cerrahisi (Mikrocerrahi), Ağız ve Diş Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, K.B.B. Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon. Tanı ve tedavi üniteleri olarak Erişkin Yoğun Bakım, Laboratuvar, Yenidoğan Yoğun Bakım, Acil Servis, Radyoloji gibi bölümleri bulunan Delta Hospital, İdealtepe Mahallesi. Akgüvercin Sok. No : 4 Küçükyalı, İstanbul ilimizde yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Reyhan Topuz Karahan Diğer

  Anadolu yakası Maltepe civarı kesinlikle başka doktor aramayın En baştan beri normal doğum isteyen ben canı çok tatlı olan ben doğum esnasında ağrıdan ısrarla sezaryene alın beni diye yalvarmama rağmen sizin müthiş emeğinizle üstelik suni sancı alıp normal doğumla bebeğime kavuştum doğumdan sonra başucuma gelip saçlarımı okşayıp bak gördün mü yapabilecegini biliyordum demenizi unutamıyorum iyi ki varsınız gerçekten hakkınız ödenmez canım doktorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Reyhan Topuz Karahan Diğer

  Kesinlikle tavsiye ederim. Hamileliğimden itibaren beni takip etti. Çok güler yüzlü, her soruma herzaman cevap veren çok ilgili ve samimi bir doktordur normal doğum için beni cesaretlendirip doğumu gerçekleştirdi. Kendisine binlerce kez teşekkür ederim..


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahir Tosyalı Diğer

  Tahir Bey'e ne kadar teşekkür etsem azdır. 2019da doğum yaptım. Kaç kere gece hastaneye üşenmeden geldi, ne zaman arasam ulaştım. Sürekli en iyi bilgiyi verdi doğum anına kadar. Doğumdan sonra da hep çok iyi ilgilendi. Iyi ki Tahir Bey. Birçok tanıdığımı da memnun kaldığım için yönlendirdim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahir Tosyalı Diğer

  Doktor Tahir Beye çook teşekkür ederiz.Ablamın doğum sürecinde ilgi bilgi ve alakası ile bizleri mest etti o kadar pozitif bir insanki enerjisi bizlere moral oldu doğum anından sonrasına kadar bir dakika bile bizleri yanlız bırakmadı her zaman bir telefon kadar yakınımızda oldu.9 ay boyunca kendisine ve asistanına bize olan ilgilerinden ve sabırlarından dolayı çook teşekkür ederiz sevgiler


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Reyhan Topuz Karahan Diğer

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2 tane normal doğum yapan eşime açılma var suni sancı ile doğum yapabilirsin diye 10 gün önceden yatış yaptırdı. Tam 8 saat suni sancıdan sonra eşimde açılma olmayınca suyunu patlattı. Yine açılma olmayınca çocuk tehlikede diyip sezeryana aldı.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Gürbüz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Her zaman tavsiye edeceğim harika doktor. Ona çok teşekkür ederim. Ayrıca sezeyanda da çok başarılıdır kendisi, karnımda ameliyat izi bile yok gibi. Ailecek seviyoruz kendisini


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Veli Gültemiz Diğer

  Veli Hocamla şiddetli ve teşhisi konulamayan bel- sırt ağrılarım sonucunda tanıştım.Kendisi ilk randevumda teşhis ve tedavimi belirledi. Gereksiz hiçbir test, görüntü vs istemedi. Tüm tahlil sonuçlarımı titizlikle tek tek inceledi. Ağrılarımla ilgili tedavisi çok kısa sürede fayda etti. Tüm hastalarıyla çok yakından ilgili. Bu devirde işini bu denli önemseyen, tüm hastalarına aynı özveriyi gösteren kimseyi görmemiştim. Saygıdeğer hocamdan Allah razı olsun.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahir Tosyalı Diğer

  Kesinlikle kimseye tavsiye etmeyeceğim bir doktor oldu kendisi. Gebeliğim boyunca gittiğim, hamilelikte de içime doğmuş gibi sorduğum “gecenin herhangi bi saatinde gelen doğumlara geliyor musunuz” diye “evet” demesine rağmen doğumuma geç geldi. ilk onu aradığımda mesgule attı. Hastaneye gittiğim de saat 04.00 hemşire doktoru arayıp bebeğimin anne karnında kakasını yaptığını söyledi. Buna rağmen sabah 8.30 geleceğini soyleyip 4 saat sonra ameliyata aldı. Doğumdan sonra Bebeğimin kakasını yaptığı bize söylemedi bile. Ta ki bebeğim doğumdan sonra yoğun bakıma alınınca söylemek zorunda kaldı. Bebeğimle 5 gün ayrı kaldım O yüzden kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Reyhan Topuz Karahan Diğer

  kesinlikle gidin benim 3 çocuğumu da o doğurttu ve diğer sorunlarımda da her zaman yardımcı oldu çok dakik bir kadın sempatik, nazik, akıllı
  Düşünmeden gidin derim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahir Tosyalı Diğer

  Annemin karın ağrısının sebebini bulan tek doktor. 8-9 ay gitmediğimiz hastanede kalmamıştı ama Tahir beye geldikten sonra hemen tanıyi anlayıp ameliyat etti ve şu an annem çok iyi. Odasına girer girmez çok güzel karşılıyor ve dinliyor. Muayeneyi uzun tutuyor belki rahatsızlik sebebine göre değişebilir ama biz her girdiğimizde 40 dkkadan önce çıkmıyoruz. Sırada bekleme durumuda olmuyor tabii acil ameliyat gibi bir durum yoksa. Teşekkürler Tahir bey umarım uzun zaman bizlerle olursunuz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar