Hakkımızda

Adres bilgisi

Küçükyalı Delta Hospital

İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No: 4 Küçükyalı

Maltepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Toplamda 5000 metrekare alana kurulu olan Delta Hospital, 8 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğum Bakım Üniteleri, 4 adet yatağa sahip ameliyathane, Radyoloji Üniteleri, Laboratuar'a sahiptir. Hastane dahili, cerrahi branşlar, tanı ve tedavi üniteleri başlıkları altında yer alan tıbbi bölümlerde sağlık hizmeti vermektedir. Delta Hospital'da aşağıda ismi yazılı olan tıbbi birimler yer almaktadır:

Dahili Branşlar'da Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Beslenme ve Diyet, Dahiliye (İç Hastalıkları), Nöroloji gibi alanlarda sağlık hizmeti veren hastane, Cerrahi Branşlarda ise şu alanlarda sağlık hizmeti vermektedir: Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, El Cerrahisi (Mikrocerrahi), Ağız ve Diş Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, K.B.B. Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon. Tanı ve tedavi üniteleri olarak Erişkin Yoğun Bakım, Laboratuvar, Yenidoğan Yoğun Bakım, Acil Servis, Radyoloji gibi bölümleri bulunan Delta Hospital, İdealtepe Mahallesi. Akgüvercin Sok. No : 4 Küçükyalı, İstanbul ilimizde yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Gürbüz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Her zaman tavsiye edeceğim harika doktor. Ona çok teşekkür ederim. Ayrıca sezeyanda da çok başarılıdır kendisi, karnımda ameliyat izi bile yok gibi. Ailecek seviyoruz kendisini


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Veli Gültemiz Diğer

  Veli Hocamla şiddetli ve teşhisi konulamayan bel- sırt ağrılarım sonucunda tanıştım.Kendisi ilk randevumda teşhis ve tedavimi belirledi. Gereksiz hiçbir test, görüntü vs istemedi. Tüm tahlil sonuçlarımı titizlikle tek tek inceledi. Ağrılarımla ilgili tedavisi çok kısa sürede fayda etti. Tüm hastalarıyla çok yakından ilgili. Bu devirde işini bu denli önemseyen, tüm hastalarına aynı özveriyi gösteren kimseyi görmemiştim. Saygıdeğer hocamdan Allah razı olsun.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Gürbüz Diğer

  Hamileliğim boyunca, kendisiyle doğuma kadar devam eden süreçte,engin tecrübe ve bilgisinden faydalandiğim gerek doktor yeri geldiğinde arkadaş olabileceğiniz muhteşem bir karakter.kafanızı gereksiz yere bulandırmaz, herşeyin olması gerektiği gibi ilerlemesini belirtir,fazla ilaç yada testlerden kaçınır.Düşünmeden tercih edebileceğiniz uzman dr'dur.Espri ve sıcak kanlı olması ekstra hastayı rahatlatıyor.Oğlumun sağlıkla dünya'ya gelmesini sağlayan güzel insandır kendisi.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Daniş Dikmen Diğer

  Trafik kazasını sonucu köprücük kemiğim kırıldı ve Doktor Daniş Dikmen beye tavsiye üzerine gitmiştim kendisi çok ilgili ve işinde profesör bir insan nokta atışı yaparak tedavi etti ameliyatsız bir şekilde sağlığıma kavuştum kendisine minnettarız Allah kendisinden razı olsun


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahir Tosyalı Diğer

  Kesinlikle kimseye tavsiye etmeyeceğim bir doktor oldu kendisi. Gebeliğim boyunca gittiğim, hamilelikte de içime doğmuş gibi sorduğum “gecenin herhangi bi saatinde gelen doğumlara geliyor musunuz” diye “evet” demesine rağmen doğumuma geç geldi. ilk onu aradığımda mesgule attı. Hastaneye gittiğim de saat 04.00 hemşire doktoru arayıp bebeğimin anne karnında kakasını yaptığını söyledi. Buna rağmen sabah 8.30 geleceğini soyleyip 4 saat sonra ameliyata aldı. Doğumdan sonra Bebeğimin kakasını yaptığı bize söylemedi bile. Ta ki bebeğim doğumdan sonra yoğun bakıma alınınca söylemek zorunda kaldı. Bebeğimle 5 gün ayrı kaldım O yüzden kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Reyhan Topuz Karahan Diğer

  kesinlikle gidin benim 3 çocuğumu da o doğurttu ve diğer sorunlarımda da her zaman yardımcı oldu çok dakik bir kadın sempatik, nazik, akıllı
  Düşünmeden gidin derim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahir Tosyalı Diğer

  Annemin karın ağrısının sebebini bulan tek doktor. 8-9 ay gitmediğimiz hastanede kalmamıştı ama Tahir beye geldikten sonra hemen tanıyi anlayıp ameliyat etti ve şu an annem çok iyi. Odasına girer girmez çok güzel karşılıyor ve dinliyor. Muayeneyi uzun tutuyor belki rahatsızlik sebebine göre değişebilir ama biz her girdiğimizde 40 dkkadan önce çıkmıyoruz. Sırada bekleme durumuda olmuyor tabii acil ameliyat gibi bir durum yoksa. Teşekkürler Tahir bey umarım uzun zaman bizlerle olursunuz.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Reyhan Topuz Karahan Diğer

  Doktor hanımı önermiyorum. Henüz 25 yaşındayım ve smear testimde Lsil hücreye rastlandı. Sonradan gittiğim iki kadın doğum uzmanı, yaşımın gençliğinden ötürü riskli bir durum görmezken, Reyhan hanım, hastanesinde kolposkopi olmadığını bana söyleyerek, LEEP tedavisini uygulamakta ısrar etti. Uslubu beni çok telaşlandırmaya yönelikti ve moral bozucuydu. Bundan dolayı samimiyetinden kuşku duyduğumu belirtmeliyim.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Daniş Dikmen Diğer

  İYİ Kİ DANİŞ BEY ! Değerli doktorumuza Giresun'da kaza geçirip ameliyat olan dedemin tedavisinin devamı ve ananemin de uzun yıllardır ayak ve bacak kısmında bulunan büyük şiş sebebi ile başvurduk. Danis beye gittiğimizde
  inanılmaz bir ilgi ve bilgi birikimi ile karsilastik. Kendisi gerek dedem gerek ananem ile cok ilgilendi önerdiği ilaçlar ve yardımları ile dedem hizli bir iyileşme gösterdi. Ananeme de önerdiği tedavi ve ilaçlar ile fayda sağladı. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz. Bundan sonra her yıl Giresun'dan geldiklerinde Danış Bey tarafından muayene/tedavi süreçlerinin devam ettirilmesini istediler. Biz de ailecek kendisinden cok memnun kaldık. Hem insanligi ile hem de bilgisi ile cok iyi bir hekim. Kesinlikle öneriyoruz. Teşekkür ederiz.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Daniş Dikmen Diğer

  Selamlar annemin iki dizinde de kireçlenme ve sıvı kaybı yüzünden kemiklerde aşınma olmuştu tavsiye üzerine danış beyle irtibata geçtik sağolsun ameliyatla iki dizine de platin takarak bütün agrılarını dindirdi ve eskisi gibi yürüyebiliyor artık yerinde ve doğru tedavi ALLAH sizden razı olsun hocam güvenibileceğimiz nadir hekimlerimizden biri


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar