Hakkımızda

Adres bilgisi

Küçükyalı Delta Hospital

İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No: 4 Küçükyalı

Maltepe,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Toplamda 5000 metrekare alana kurulu olan Delta Hospital, 8 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğum Bakım Üniteleri, 4 adet yatağa sahip ameliyathane, Radyoloji Üniteleri, Laboratuar'a sahiptir. Hastane dahili, cerrahi branşlar, tanı ve tedavi üniteleri başlıkları altında yer alan tıbbi bölümlerde sağlık hizmeti vermektedir. Delta Hospital'da aşağıda ismi yazılı olan tıbbi birimler yer almaktadır:

Dahili Branşlar'da Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Beslenme ve Diyet, Dahiliye (İç Hastalıkları), Nöroloji gibi alanlarda sağlık hizmeti veren hastane, Cerrahi Branşlarda ise şu alanlarda sağlık hizmeti vermektedir: Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, El Cerrahisi (Mikrocerrahi), Ağız ve Diş Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, K.B.B. Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon. Tanı ve tedavi üniteleri olarak Erişkin Yoğun Bakım, Laboratuvar, Yenidoğan Yoğun Bakım, Acil Servis, Radyoloji gibi bölümleri bulunan Delta Hospital, İdealtepe Mahallesi. Akgüvercin Sok. No : 4 Küçükyalı, İstanbul ilimizde yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zeki Erdem

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • D

   Prostat büyümesi nedeniyle 10 yıldır şikayeti olan babamı başarılı bir ameliyatla tedavi eden Dr Zeki Erdem e gösterdiği ilgi ve güleryüzden dolayı teşekkür ediyoru başarılarının devamını diliyorum

  • E

   5 yıldır çocuk sahibi olamıyorduk. dr zeki erdem le tanıştık, başarılı bir ameliyat ve tedavi sonucunda çocuk sahibi oldum.Hastalığım süresince bilgi , beceri , deneyim ve güler yüzünü bizden esirgemeyen dr zeki erdem'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


 • Tuncay Yılmazer

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • O kucucuk ayakli minigim yogun bakimdan onun sayesinde kurtuldu. Eli opulecek cennetlik doktorluktan ote yuce insan. Canimin cani minigim biricik oglumun yasam melegi...

  • M

   genelde hastalığa çözüm üretiyor fakat hastalık kısa sürede yine baş gösteriyor veya

   farklı bi şekilde ortaya çıkıyor
   çalıştığı son hastanede muayene ücreti sgk ya bile çok yüksek durumumuzu aşıyor


 • Yıldıray Tuncer

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • A

   kendisinden çok memnun kaldık.çok ilgili güler yüzlü hastasını çok ilgili bir şekilde takip eden doktor.allah yolunu açık etsin babamda emeği çok.


 • Alper Kafkaslı

  Üroloji, Op. Dr.

  • E

   Sene 2007 .Bobrek sikayetiyle gittigim doktorum Alper Kafkasli'nin mesleki tecrubesi ve yuksek iletisim gucu sayesinde sagligima kavustum.Sene 2015 ve birdaha uroloji doktorunun kapisini calmadim.Gec kalinmis ama KOCA BIR TESEKKUR

  • S

   Daha önce de buradan yorum paylaşmıştım. Şu an ki son durumla ilgili teşekkürlerimi iletmek isterim. Annemin sol böbreğindeki idrar kanalı dardı. Bununla ilgili çok iyi bir şekilde Doktorumuz Alper Bey tarafından detaylı bir tahlil analizi yapıldı. 7 Ağustos tarihinde ameliyat olan, yaklaşık 1 ay sonra idrar kanalına takılı kateter çıkarıldı. Akabinde 15 gün içinde tekrar kontrol amaçlı tahliller yapıldı. Şu an annemin durumu çok iyi, Kasım ayında tekrar rutin bir kontrolü var. Alper Bey'e tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Kendisi gerçekten çok özverili bir doktor. İlgi ve yardımlarından dolayı minnettarız kendisine. Meslek hayatı boyunca başarılar dileriz.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Hakan Gürbüz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • 19 haziranda saat 22.00 de sezaryen oldum gece saat 1 de ayaktaydim. Bana olan yaklasiimi ve tecrubesi ile Cok ama cok memnun. 10 tane doğursam yine Hakan hoca derim...

  • I

   ilgili, güler yüzlü ve anlayışlı bir doktor. Kesinlikle tavsiye edebilirim, hamilelik sürecim ve doğumum herşey çok yolunda ve çok güzel geçti.

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Gülşen Gökçe

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Konum: Küçükyalı Delta Hospital

   Gülşen hanım, oğlumun doğumundan beri takibini yapan doktorudur, Aden'in meleğidir, anne dostudur, tavsiyemdir.


 • Cengiz Ülker

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • A
   Konum: Küçükyalı Delta HospitalHizmet: Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

   Cengiz Bey 82 yaşındaki annemin safra kesesi ameliyatını laporoskopi yöntemi ile çok başarılı bir şekilde ameliyat etti.Gösterdiği ilgiye güler yüze çok teşekkür ederim. Ayrıca hastaneden ve personelinden de memnun kaldık. Cengiz Ülker Allah size ve ailenize sağlıklı uzun ömürler versin.

  • L

   İnternetten siteden ulaştım hocama. Net birşekilde herşeyi açıkladı. Sol bacağımdaki varisten dolayı gittim. çok fazla ağrı yapıyordu. Hocama operasyon gerçekleştirdi ve şuanda çok iyiyim. bütün ağrılarım sona erdi. kontrole gidiyorum. detaylı olarak operasyon öncesi ve sonrası açıklama yaptı. kesinlikle tavsiye ediyorum ve ettimde zaten.


 • Elçin Çetingöz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • M
   Konum: başka bir yerHizmet: Gebe Takibi

   Elçin Hanımla ilk tanışmam bir hastalık sonucuydu ve beni yaşım itibariyle ilerideki yaşantıma zarar vermeyecek şekilde düzenli olarak kontrol altında tuttu. Tedavisiyle birlikte hastalığımı yendim. Dört sene sonra hamilelik sürecimde yıne elçin hanımı tercih ettim. Hem benim için hem bebeğim için çok açıklayıcı ve dikkatli bir doktordur. Çok disiplinli ve siZinde onun kadar titiz davranmanızı bekler. Bunun sonunda da kendinizi çok iyi hissedersiniz. Kadın doğum dediler mi herkese tavsiye edebileceğim guvenılır bır doktorumdur.

  • C

   Opr. Dr. Elçin Çetingöz inanılmaz rahatlatıcı ve özenli karakteri ile hem benim, hem de annemin gönlünü çalan doktordur. gerek rutin kontrollerde ki güvenilirliği gerekse kontroller sonucu çıkabilecek problemlerde ki şüpheci yaklaşımı ve doğru yönlendirmeleri ile hastasının içini rahatlatır ve oluşabilecek daha kötü senaryolardan korumak için uğraş gösterir. hamilelik dönemimde de kendisi doktorum olsun çok isterim, sadece çok sayıda ki hastasından bana yeteri kadar zaman ayıramamasından çekiniyorum.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Vehbi Demirkol

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M
   Konum: başka bir yerHizmet: Bronsit

   Cocugum 2.5 yasinda bronsit yasadi acile goturdum igne verdiler hic bir ise yaramadi vehbi beye tavsiye uzerine gittim hekimler tip merkezinde kendisi uyguladigi tedavi yontemiyle yavrum iyilesti ve en onemlisi hastaligi tekrar etmedi onceden ufak bir nezlede tikaniklik ciğere kadar iniyordu vehbi beyden allah razi olsun işinin ehli cocuklarinizi deneme tahtasi yapmayin acillerde ben fayda gormedim vehbi bey 9dan 8e kadar pazar haric hergun hizmet veren bir doktor meslegine adamis kendini allah uzun saglikli ömürler versin

  • Konusunda gerçek bir uzmandır yorumlarda belirtildiği gibi hiç bir şey kaçmaz hiçbir detayı atlamaz emin olmadığı hiç birşeye karar vermez. Sırf giresunda bulunduğum bir dönemde İstanbula kendisine kontrole gidip geldim ve beni sağlığıma kavuşturdu. Çevremde çcouklarına farklı doktorlarda derman bulamayan bir çok yakınımın çocuklarını sağlığına kavuşturdu.Allah başımızdan eksik etmesin. Kendi yavrumda önce allaha sonranonun ellerine emanettir hastalık söz konusu olduğunda.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Veli Gültemiz

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • M
   Konum: Küçükyalı Delta HospitalHizmet: Diz Ameliyatı

   Annemiz 70 yaşında, bir dizinden diz protezi ameliyatı oldu. Ameliyat çok başarılı geçti. Ameliyat öncesi, ameliyat süresince ve sonrasındaki fizik tedavi sürecinde Veli Bey'in annemize ve bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakaya sonsuz teşekkür ederiz. Çok bilgili, çok nazik ve çok mütevazi bir insan/doktor. Kendisini tanıdığımız için çok şanslı hissediyoruz kendimizi.

  • B
   Konum: Küçükyalı Delta HospitalHizmet: Ayak Amputasyonu

   Ayağımın ağrısı için gittiğim Veli Bey güler yüzü ve hem şikayetim hem de hayat ile ilgili verdiği tavsiyeler beni çok etkiledi. Çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (6) göz at


İlgili aramalar