Hakkımızda

Adres bilgisi

Kurtköy Ersoy Hastanesi

Kurtköy Mah. Ankara Cad. No: 390/3

34912 , Pendik ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
86 görüş

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Sezim Şafak Burun Estetiği


  Çocukken geçirdiğim bir kaza sonucunda burnumda eğrilik ve nefes darlığı oluştu. Birçok doktora danışmama rağmen hiçbiri bana güzel bir çözüm sunamadı. Ümidimi yitirmek üzereyken karşıma Ayşe Hanım çıktı. İlk muayenede ameliyat olmaya karar verdim. Kendisiyle iletişimimiz ameliyat öncesi ve sonrasında çok iyiydi. Burnumun şekli tam istediğim gibi oldu. Ayrıca burnum çok güzel nefes alıyor. Ayşe Hanım’a çok teşekkür ediyorum. :)


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fethi Ahmet Türegün Diğer

  İlk defa gittim 3.5 yaşındaki oğlum için kasık fıtığı vardı feti beyden Allah razı olsun ameliyatını yaptı çok şükür iyiyiz gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz çok teşekkürler feti bey


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Sezim Şafak Burun Estetiği

  İyi günler ben Seyhan AĞYEL .Yaklaşık 50 gün önce rinoplast yöntemi ile burun ameliyatı oldum,ameliyatın başından beri bana verdiği özgüven ve pozitif enerji sayesinde bir an bile şüphe duymadım.Benim için çok önemli olan bu ameliyatı kendine özgü profesyonel yöntemle uygulayıp, ameliyat sonrasında da beni çok güzel bilgilendirdiği ve hiç bir endikasyon yaşamamı sağladığı için çok teşekkür ederim.Her hasta ile ayrı ve özel bir şekilde ilgileniyor,herhangi bir problem olmaması için önceden tedbirli davranan naif ve güzel insanı herkese tavsiye ediyorum.Sanırım çok şanslıyım :)


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fethi Ahmet Türegün Sünnet

  Op.Dr.Fethi Ahmet Türegül hocamı bende anlatmak isterim 18/08/2021 de
  T,1 Diyebet olan 11 yaşında oğlumu sünnet etti çok memnun olduğumu ve hiç düşünmede gide bileceğiniz en doğru adres ayrıca tüm çalışan ekip dende çok memnun kaldım Op.Dr.Fethi Ahmet Türegün e 10 üzerinde 10 puan hiç düşünmeden gidebileceğiniz en doğru adres saygılarımla


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fethi Ahmet Türegün Üroloji Randevusu

  Teşekkürler fethi beye çok yardımcı oldu gerçekten. Uroloji sorunum için gitmiştim ve çok memnun kaldım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayşegül Kalın Diğer

  Tek kelime ile mükemmel bir doktor. ilk bebeğimi doğurdum bunun telaşı verdiği ilk hamilelikle ilgili endişeler her ne varsa tüm sorularıma sabırla ve güler yüz ile cevap veren bir doktor. O kadar çok şey merak ediyordum ki sorularımı liste yapıp götürüyordum ona bile sabırla cevap veriyordu. Insan yeterince gergin oluyor bu konuda çok desteği oldu doktorumun Allahrazi olsun.. Ayrıca özel hastanelerin sezeryana yönelmeleri durumu Ayşegül hanimda asla yok. Gebeliğim boyunca bir kez olsun sezeryan konuşmadık. Oğlumu normal doğum ile dünyaya getirdim. Doğuma doktorumuz geldi. O kadar alışmışım ki sanki ailemden biri gibi özledim doktorumu. Rabbim tüm hamileleri böyle işini seven doktorlarımızla karşılaştırdık inşallah...


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Esra Kaya Diğer

  Implant tedavi sürecimde Esra Hanim ve Ekibi guleryuzlu bilgili ve ilgililer. Diş tedavi korkularimı yenmeme cok buyuk faydalari oldu, gayet memnunum.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ziya Kurban Yurt Diğer

  Nefes darlığı sebebi ile Op.Dr. Ziya Kurban Yurt beye randevu aldım ve gittim.Yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine ,Kendisi ve ekibi oldukça iyi hastayı dinleyen yaklaşımları gayet hoş.Tomoğrafi çektirdim ve sistemde sorun olduğundan dolayı asistanın bilğisayarına düşmedi Ziya bey ise -2 kata inerek sonuca bakmaya gitti sonucu bana söylemek için geri geldi bunu gerçekten beklemiyordum takdir edilesi bir haraket bu bazılarına göre normal yada olması gereken bir şeydir ama benim için oldukça önemli.1 hafta sonra kontrole tekrar gidicem inşallah güzel haberler alma niyetiyle.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ziya Kurban Yurt Akciğer Cerrahisi

  Merhaba ,
  24.11.2020 tarihinde 00.30 da Covid-19'dan nefes alıp vermem zorlaştığı anda ailem 112'yi aradılar. Baygın halde Ambulans ile Özel Kurtköy Ersoy Hastanesine götürdüler. Acilde yapılan ilk müdaheleden sonra Pamdemi servisine yatırdılar. Başta Kurtköy Özel Ersoy Hastanesi olmak üzere; Doktorum, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Ziya Kurban YURT Hoca; bana tedavim sürecinde sabretmemi tavsiye ederek, elinden gelen her türlü moral ve desteği vererek, ayağa kalkamama vesile olmuştur. Kendilerine ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. İşinin ehli,özverili, güven verici , hastanın psikolojisinden anlayan, günde en az iki defa kontrole gelen
  Doktorum Ziya Kurban YURT 'a minnettarım. Hayatı boyunca mesleğinde başarılar diler, saygılarımı sunarım.
  Ayrıca Ersoy Hastanesi Yönetimine, doktorlarına, hemşirelerine, Acil müdahale ekibine, hasta bakıcılarına teşekkür ederim. Ziya Hocamın ekibine; hemşire,teknisyen, hasta bakıcıları hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
  Doktorum Ziya Hoca'yı yetiştiren ailesine , hocalarına böyle bir evlat , böyle bir insan ve böyle başarılı bir doktor olmasına vesile olan herkesten Rabbim razı olsun. Kendileri ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
  Mehmet KARAARSLAN ve Ailesi...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yakup Yıldırım Artroskopik Cerrahi

  Doktor Yakup hocama ve ekibine ilgi alakasından ve başarılı ameliyatımdan dolayı çok teşekkür ediyorum beni yıllardır çektiğim diz ağrılarımdan kurtardı. Çok zor olan ameliyatın 2 ay sonunda tek bastonla çok rahat ayakta durup yürüyebiliyorum. Eskisinden iyi olacağını düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar