Hakkımızda

Adres bilgisi

Kurtköy Ersoy Hastanesi

Kurtköy Mah. Ankara Cad. No: 390/3

Pendik,

İletişim Bilgileri +90 850...

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Kuruluştaki doktorlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Halil İbrahim Durmuş

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • I

   Kontrol amaçlı tesadüfen gittim.Doktorumuzun yaklaşımı, tecrübesinden ve tedavi sürecinden memnun kaldım.

  • E
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Muayene

   Halil İbrahim Bey uzun zamandır babamın doktorudur, takibi sırasında sorularımıza yanıtlarıyla, her zaman destek olmuştur. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, kendisine minnettarlığımı iletiyorum.


 • Bülent Çakmak

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Doç. Dr.

  • N
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Ameliyat

   Hastanenize girdiğim andan itibaren çıkışına kadar tüm personelinizin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. 4. kat başhemşire ve ekibinin ilgisinden fazlasıyla memnun kaldık. Hemşirelerin güzel uyum içinde çalışmasını tebrik ediyorum. Ayrıca eşimin ameliyatı için birçok hastaneden görüş aldık ve muayene olduk. Doktorların hepsi Histerektomi ameliyatının kapalı olamayacağını ve bunu hiç bir doktorun yapamayacağını söyleyerek eşimi açık ameliyata yönlendirmişti. Son olarak Ersoy Hastanesinde Doç. Dr. Bülent Çakmak'a eşmi muayene ettirdim, ameliyatı KAPALI (laparoskopik) gerçekleştirebileceğini söyleyerek bizleri rahatlattı ve eşimin korkularını yenmesini sağladı. Ameliyatı gerçekleştiren doktor Kerime Hanım ve özellikle Doktor Bülent Bey'e minnettarım. Ersoy ailesine teşekkürlerimi sunarım.

  • B
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: prolaktin yükselmesi

   Kendisi sıkıntımla ilgili gittiğim ikinci doktordu. önceki doktorun yanlış yönlendirmelerini, doktor bey sayesinde atlattım. bilgi ve tecrübesini işine çok iyi yansıtmış başarılı bir doktor. hasta psikolojiine göre yaklaşımı her zaman pozitif. İlgi alakası ve bilgilendirmesi de çok iyi. tüm sorularınızı içtenlikle cevaplıyor. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Özlem Baysal

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon, Prof. Dr.

  • H
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Yaygin kas agrilari, kas gucsuzlugu, tenisci dirsegi

   İki yıldır tüm vücudumda yaşadığım yoğun ağrılar ve ayrıca tenisçi dirseği hastalığım için başvurdum. Detaylı bir muayene ve sorgulama ardından bir kaç tetkik ile kısa sürede tanı koydu. Iyk gün tedaviye başladı. Gerek ilaç, gerekse kuru iğne ve ESVT gibi yöntemler kullandı. Kısa zamanda ağrılarım azaldı. Şimdi egzersiz ve ilaç tedavisi devam ediyor. Kendisine ve fizik tedavi ekibine yakın ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkürler ederim.

  • B
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Randevu

   Ben Ersoy hastanesinde diz ameliyati oldum ve kaslarimi guclendirmek için doktor hanıma geldim.Sagolsun cok detaylı ve sabırla inceledi durumumu ve fizioterapistlere yonlendirdi.Ziyaretimden memnunum.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Esra Aydın Şahin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • N
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Randevu

   Güler yüzlülüğüyle olsun davranış şekli olsun hastayla ilgilenmesi olsun on numara bir doktor ilk doğumumu o yaptırdı nasip olursa ikinciyide o yapcak onu çok seviyorum

  • S
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Randevu

   Dr. Esra Aydın Şahin güler yüzü ve ameliyat öncesi ve sonrası bilgilendirmesinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Mine Fisun Ergül

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • I
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Kontrol Amaçlı

   Merhaba,
   Mine Hanım'a ilk kez gittim ve çok memnun kaldım. Kontrol amaçlı gitmiştim ve malesef çok rahat olamıyorum jinekolojik muayene esnasında ama kendisinin ilgisi beni çok rahatlattı. Çok teşekkür ederim

  • B

   Öncelikle gerçekten çok mütevazı çok ilgi ve alakalı bir insan bu yüzden başta teşekkür etmek isteriz eşimle Beraber kendisine uzmanlık alanı olarak da gerçekten çok bilgili işini karşıdaki insanı psikolojisini anlayabilen tecrübeli bir doktor kendisine başarılarının devamını dileriz tabiki allah korusun tekrar bir sağlık sorunu muayene durumu olduğunda terettüt etmeden gideceğimiz bir doktor

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Sezin Başoğlu

  Psikoloji, Uzm. Psk.

  • I

   Sezin Hanım'ın biz çok faydasını gördük.Her iki kızımı getirdim.Özellikle küçük kızımı getirdiğim de kısa bir sürede sonuç aldım.Büyük kızımla da görüşmeleri devam ediyor.İlk zamanlar bir hafta aralıklarla geliyorduk şimdi ayda bir gidiyoruz.Çocuğumda kaygı bozukluğu vardı, özellikle derslerinde.Ama şu anda dersleri çok iyi.Yaklaşımı, iletişimi çok güzel.Çok sevecen.Küçük kızım hala ara sıra ziyaretine gidiyor.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  • F

   Sezin Hanım'a önce kızımı götürdüm, okuldan rehber öğretmenin tavsiyesi ile gittik. Yaklaşık 1,5-2 yıllık bir süreçte tüm problemlerimiz Sezin Hanım'ın yönlendirmeleri ile ve terapi süreci ile çözüme kavuştu. Oğlumda da opsesyon sorunlarımız vardı, çevresine uyum sağlamakta zorlanıyordu. Şu an oğlum ile ilgili sürecimiz devam ediyor, 1 yılı geride bıraktık. Büyük ölçüde sorunlarımız çözüme kavuştu. Herkese tavsiye ederim. Arkadaşlarıma da öneriyorum Sezin Hanım'ı.


 • Yakup Yıldırım

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi

   12 Aralık 2018 Çarşamba günü Eşim Nuriye Ergenekon ortopedi ve travmotoloji servisinde Prof. Dr. Yakup Yıldırım ve Ekibi tarafından ameliyat edildi. Başarılı ameliyat için Prof.Dr. Yakup Yıldırım ve Ekibine teşekkür ederim. Yakup hocam 8 yıldır eşimin doktorudur.. Şeker hastası olan eşime ve bize her zaman aile bireyi gibi davranarak bizim gözümüzü arkada bırakmamıştır. Kendisine ayrıca teşekkür ederim.FATİH ERGENEKON

  • E
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Boyun Fıtığı

   Boyun ağrısından dolayi Dr. Yakup bey muayene oldum çok güler yüzlü ve mesleğinde iyi bir beyefendi kendisine çok teşekkür ederiz.

  Tüm görüşlere (9) göz at


 • Ayşegül Kalın

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Doğum

   Canım doktorum..bir insan bu kadar mı iyi yaklaşımı ferahlatan anlayışlı saygılı bir insan olur.. dualarımızin karşılığı olarak bize verilen biricik doktorum adaşım Ayşegül hocam seni çok özledik.. vesilenizle çok güzel ve kolay bir şekilde doğan biricik oğlum bugun 69 günlük oldu.inanin her daim duamda ve yuregimdesiniz.hamile olan her tanıdığıma sizden bahsediyorum.gelenker çok memnun kalmışlar. Rabbim ilginizi güzelliğinizi daim eylesin..insaAllah ikinci hatta 3.bebegim olursa onlarda sizin ellerinizden gelsinler dünyaya.. sizi çok seven hastanız duaciniz Ayşegül..

  • Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Hamilelik ve doğum

   Hamilelik sürecimin takibini ve doğumumu ayşegül hanım yaptı. Kendisine sayfanızdaki yorumlar üzerine gittim ve yazılanlar doğru çok memnun kaldım. Her zaman güler yüzlüydü,ilgiliydi. Doğum sırasında beni hiç germedi tatlı diliyle bütün nazımı çekti. Doğumuma kendisi geldi ve ne zaman istersen kendisiyle telde görüştüm sabırla saat kaç olursa olsun sorularımı cevapladı. Kendisine çok alışmışız. Doğum sonrası görüşemediğimiz için özlüyoruz????

  Tüm görüşlere (22) göz at


 • Bekir Atik

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Prof. Dr.

  • F
   Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi

   10 numara bir insandır.85 yaşındaki babamın kafasında çıkan lezyonları operasyonla almıştır.Hastalarına çok güzel davranır.Allah böyle insanları başımızdan eksik etmesin.

  • M
   Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi

   04.07 2017 Tarihide Bekir hocaya burun ameliyatı oldum sonuçtan çok memnun artık rahat rahat nefes alabiliyorum gerçekten işinde çok iyi bir hoca.allah razı olsun sizden hocam

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Aydın Özgül

  Üroloji, Androloji, Op. Dr.

  • Y
   Konum: Kurtköy Ersoy HastanesiHizmet: Böbrek Ameliyatı

   Diyaliz hastasıyım, sağ böbreğimde 3 cm boyunda bir tümör vardı.Diyaliz hastası olduğumdan böbreğin zaten işlevini görmediği ve ilerde böbrek nakli olacağım için sağ böbreğimin tamamen alınması kararına varıldı.Bu ameliyat Kurtköy Ersoy hastanesi sayın Op. Dr. Aydın Özgül tarafından 13.Mayıs 2019 da gerçekleçti.
   Sayın Op. Dr. Aydın Özgün son derece başarılı, mesleğini tam anlamı ile yapan fevkalade doktor. Bu vesile ile kendisine teşekkürlerimi bildirmek istiyorum.Böyle Doktorlar tüm ülkemiz için çok gereklidir.Doktoruma sağlık ve uzun ömürler diliyorum.
   YILDIRIM BESLEN

  • Konum: başka bir yerHizmet: Annemin ameliyatı

   2015 te başka bir hastanede annemin 3.evre böbrek tümörünü başarıyla alan ve çok şükür annemi sağlığına kavuşturan hekim. Iyi ki yolumuz sizinle kesişmiş. Teşekkürler..

  Tüm görüşlere (9) göz at