Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Lokman Hekim İstanbul Hastanesi

Yenişehir Mahallesi Kardelen Sokak No:2

34912 , Pendik ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cafer Kaya Diğer

  Merhaba Ben dr Tülin hamdioğlu 8 senedir insülin kullanan seker hastasıyım bir virüs enfeksiyinundan sonra yaptığım insulinler işe yaramadı ve çok kilo aldım endokrinoloji dr Cafer kaya ya başvurdum ve anında çözüme odaklandı ve değerlerine bakıp medikal tedavi amaçlı çalıştığı hastaneye gönül rahatlıkla yatırdı.cok ilgilendi ve gözlem yeteneği çok yüksek ve çok bilgili ve hastasına çok güven veriyor.ve yatırdığı hastane şartlı da çok iyiydi çok ilgilileri Di.ve 1 ay içinde hem ilk önce insulinden kurtuldum ve 2 ay içerisinde de ilaçlardan kurtulacağını öğrendim ekibi de çok iyi diyabet hemşiresi de çok bilgili.doktoruma çok teşekkürler itiki karşıma çıktınız.calustigi hastane de çok iyiymiş dogrusu.birbirlwrini tamamliyorlar .herkese şiddetle tavsiye ederim herkes şifa bulsun dr. Tülin hamdioglu


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Burcu Aktürk Diğer

  Kendisi gerçekten çok iyi bir teknik direktör diyebilirim. İnatçı özellikle bel ve göbek yağlarımdan , kendisini dinleyerek kurtuluyorum. Başarılı ve konusunda uzman.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nilüfer Nihan Özdemir Diğer

  Gebelik planlaması anacı ile gittiğim Nihan Hanımın odasına girdiğiniz an sıcaklığıyla ve güleryüzüyle sizi karşılar, evinizde gibi hissettirir. Kimi zaman heyecanla, kimi zaman tedirgin gitseniz de oradaki huzur her şeyi unutturur. Nihan Hoca o kadar iyi hissettiriyor ki tecrübesini gözü kapalı güveniyor insan ona, o ne derse doğrudur diyorsunuz. Hep korkularla bize anlatılan doğum olayını o kadar kafamda aydınlatıp sakinleştirdi ki beni bir an önce sağlıklı gebelik geçirip , doğum yapmak istiyorum. Hep ilgiyle ve sevgiyle yaklaşan Nihan Hocama çok teşekkür ederim .İyi ki size çıktı yolum.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Alime Burçin Şimşek Diğer

  Panik atak hastalığım için gittim. Mükemmel bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim. Hastalığa bakışım değişti. Gittiğinden beri çok iyiyim. Tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Recep Kavas Diğer

  Recep beye yeni doğan sarılık şikayetinden dolayı gittik kendisi çok ilgili ve işini iyi yapan bir insan anlayışlı


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nilüfer Nihan Özdemir Diğer

  Genel kontrol amaçlı gittim ; çok kaygılı biriyim . Sakinleştirici , sade ve doğal açıklamaları daha ilk dakikadan iyi geldi . Çok sevdim kendisini , tüm kalbimle tavsiye ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cafer Kaya Diğer

  Hastanenizde bulunan Dr Cafer Kaya ya sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Annemin şeker hastalığı için gitmediğimiz yer kalmadı.Cafer Kaya ile tanıştıktan sonra herşey değişti.Tüm ailem adına ilgisi ve alakası için ve hastasını sürekli takip ederek bilgilendirdiği ve tedavi ettiği için çok teşekkür ediyorum.iyiki sizi önerdiler iyiki sizi tanıdık Cafer hocam.Hekimliğinizin yanında insanlığınızda çok iyi.Sizin gibi hekimler oldukça hasta olmaktan korkmuyoruz artık.Lokman hekim hastanesinde böyle bir hekimi olduğu için çok teşekkür ediyorum


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatma Bilginer Diğer

  İlk gebeliğim olduğu için biraz tedirginim ve karşımda ki hekimden detaylı açıklamalar bekliyorum içinde bulunduğum ay’a dair. Eğer böyle bir beklentiniz varsa Fatma hocayı size gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Her kontorlümde detaylı açıklamaları ile beni çok tatmin ediyor. Usg bakarken dahi yorumlarını asla eksik tutmuyor. Kilo takibinize kadar dikkatli bir hekim. Hiçbir detayı atlamadığını düşünüyorum. İletişim numarasını paylaşıyor ve bi kere aramak durumunda kaldım. Saniyesinde cevap aldım ve beni çok profesyonel yönlendirdi. Kendisine ve hekimliğine çok güveniyorum. Kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aysel İbrahimli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Bir gece evime en yakın hastane olması sebebiyle kendisiyle tanıştım gebeliğimin ilk dönemleriydi ağrı sebebiyle acil olarak gitmiştim iyiki öyle bir an yaşanmış ve doktorumuz olmuş ilgisi alakası nezaketi kesinlikle çok şanslıyım kendisiyle birlikte çok güzel bir hamilelik ve doğum süreci yaşadım doğum sonrası ilgisi alakası kesinlikle devam etti. İlk doğumumdu ve kendisi doğum süresince de destekçim oldu. Kısacası asla pişman olmayacağınız bir kadın doğum uzmanı.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Selçuk Özdoğan Mikrocerrahi İle Omurilik Kanal Darlığı Ameliyatı

  Selçuk Bey öncelikle harika bir insan ve bulunması çok zor bir hekim. Annemin 3.5 yıldır kanal daralmasına bağlı çektiği ağrıları 3.5 saatlik bir operasyonla bitirdi. Annem bugune kadar neden ameliyattan kaçındığına pişman oldu, boşuna ağrı ve uyuşmayla gezindiğini söylüyor. Ben de boyun düzleşme ve fıtığım için kendisine başvuracağım. Bir hekim olarak herkese gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar