Hakkımızda

Adres bilgisi

Maltepe Ersoy Hastanesi

Altayçeşme Mah. Varna Sok.No:16

İstanbul,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

Hastanemiz, 12.000 m2 kapalı alanda, 2 doğumhane, 4 tam donanımlı ameliyathane, cerrahi yoğun bakım, dahili yoğun bakım, koroner yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile 47 hasta yatağı kapasitesine sahiptir. Radyoloji bölümü ile hastalarına 24 saat hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

Maltepe Ersoy Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Maltepe Ersoy Hastanesi İstanbul ilinde Altayçeşme mahallesi Varna sokakno:16 - adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Fotoğraflar

Kuruluştaki doktorlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hakan Levent Gül

  Nöroloji, Doç. Dr.

  • M
   Konum: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Muayene

   Doktor Hakan bey ile Maltepe Ersoy Hastanesinde rutin yazdırdığım ilaçlarımı almak üzere tanıştım. Birçok nöroloji doktoru ile karşılaşmıştım ama kendisi gerçekten üslubu ile sorularıma yanıtlarıyla farklı olduğunu gösterdi. Tedavimde yaptığı müdahaleyle (yazdığı farklı bir ilaçla) sağlığıma kavuştum. Hakan Levent Bey çok az sayıda bulunan hekimlerden biridir. Kendisine teşekkürlerimi sunarım. Merve Kesgin

  • N

   Babamın baş dönmesi ve yürüyememe şikayetiyle 13 Temmuz 2016' da Maltepe Ersoy Hastanesine gece acilden giriş yaptık. Acil hekimi ilk muayene sonrası nörolojik bir problem olabileceği düşüncesiyle Nöroloji Uzmanı Hakan Levent GÜL' ü gece hastaneye çağırdı. Levent Bey gece 03:00' te evinden gelerek babamı muayene etti ve beyin sapında damarda pıhtı olabileceğinden şüphelenerek gerekli tetkikleri isteyerek daha önceki saatlerde gitmiş olduğumuz Maltepe Devlet Hastanesinde tespit edilemeyen beyin damarındaki tıkanıklığı tespit etti. Babamın erken teşhisle hayati tehlikeyi atlatmasına yardımcı olan özverili ve titiz çalışan Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL' e çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • İbrahim Tahmazoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • Y
   Konum: Sultanbeyli Ersoy HastanesiHizmet: Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

   Ameliyattan önce ki hayatım çok kötüydü. Ibrahim bey işinde gördüklerim arasından en iyisi diyebilirim. Hastaya saygılı anlayışlı ve kibar. Ameliyattan sonra eski acılarımı hissetmiyorum.

  • D

   Eşimin bel fıtığı ameliyatını lokal aneztezi ile başarıyla gerçekleştiren ve ilgisiyle hastanın sıkıntılarını güleryüzüyle moral veren hocamın tecrübesine Güvendik.inşaallah sonuçta kullandığı teknikte ameliyat gibi başarılı olacak.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Ceyhun Caferov

  Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Uzm. Dr.

  • M

   Hem anne babayı hemde çocuğu dinlemesi ve kişiye göre yorum yapması beni memnun etti.Araştırarak kendilerine gitmiştim .Yönlendirmelerini uyguladığımızda hızlı bir şekilde sonuca ulaştık.Yaklaşımlarını,samimi olması ve güler yüzlü olması bizi daha çok motive etti..Kesinlikle almış olduğumuz desteğin yeterli olduğunu düşünüyoruz..Teşekkürler.

  • Ş

   Branşında başarılı bir doktor.Çocuğumda dikkat eksikliği problemi vardı.Bizlere yaklaşımları ve ilgileri çok güzel. Sonuca ulaşabilme ve karşısındaki kişiye karşı yaklaşımı güzel.Tedavi için tek bir amaç değil ,bir çok yöntemi kullandı.Çeşitli testler denedi.Aynı zamanda konuşarak motive etti.Çocuğumda dikkat eksikliği problemi kalmadı.Kendisinin bir akrabasıymış gibi yakından ilgilendi.bu alanda ihtiyacım olduğunda tek tercih edeceğim doktor diyebilirim.Çevremde bu gibi sıkıntıları olan herkes tavsiye etim.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Levent Taşyıkan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • Konum: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Kaza

   2,5 yaşında kızımın parmağı kapıya sıkışması sonucu Levent beye gittik , son derece soğukkanlı çok iyi kriz yönetebilen çocuklarla iletişimi baba olmasından da kaynaklı çok ama çok iyi .
   Maddi kaygı gütmeyen her gittiğimizde tırnağı kontrol edip müdahale etti ,bu da bir hekim olarak onun hastaya özverisini gösteriyor . Teşekkürler ???? minik hastanız aişe Mina


 • Sezin Başoğlu

  Psikoloji, Uzm. Psk.

  • I

   Sezin Hanım'ın biz çok faydasını gördük.Her iki kızımı getirdim.Özellikle küçük kızımı getirdiğim de kısa bir sürede sonuç aldım.Büyük kızımla da görüşmeleri devam ediyor.İlk zamanlar bir hafta aralıklarla geliyorduk şimdi ayda bir gidiyoruz.Çocuğumda kaygı bozukluğu vardı, özellikle derslerinde.Ama şu anda dersleri çok iyi.Yaklaşımı, iletişimi çok güzel.Çok sevecen.Küçük kızım hala ara sıra ziyaretine gidiyor.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  • F

   Sezin Hanım'a önce kızımı götürdüm, okuldan rehber öğretmenin tavsiyesi ile gittik. Yaklaşık 1,5-2 yıllık bir süreçte tüm problemlerimiz Sezin Hanım'ın yönlendirmeleri ile ve terapi süreci ile çözüme kavuştu. Oğlumda da opsesyon sorunlarımız vardı, çevresine uyum sağlamakta zorlanıyordu. Şu an oğlum ile ilgili sürecimiz devam ediyor, 1 yılı geride bıraktık. Büyük ölçüde sorunlarımız çözüme kavuştu. Herkese tavsiye ederim. Arkadaşlarıma da öneriyorum Sezin Hanım'ı.


 • Tufan Evciman

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Konum: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Akıllı Lens Ameliyatı

   1 Numara Tufan EVCİMAN...
   Göz üzerine ne sorununuz varsa gerçekten 1 numara. Bir insan ancak bu kadar sevecen, bu kadar başarılı ve bu kadar alçak gönüllü olabilir. Beni ve eşimi akıllı lens uygulamasıyla hem gözlüklerden, hem de ileride olması muhtemel katarakttan kurtardı. Başarılarının devamı dileğiyle, sevgiyle gözlerinden öpüyoruz. Ekibindeki Önder bey, Buket hanım ve Ceyda hanıma da yakın alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.
   Figen-Tahir DOĞRU.

  • Z
   Konum: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   Tufan bey ile bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine tanıştık ve cok cok memnun kaldık.Katarakt ve mercek operasyonu geçirdim.Ameliyat sonrası ve öncesi ilgisi,rahatlatması gerçekten muazzamdı.Her konuda yanımızda oldu ve yardımcı oldu.İsini cok iyi yapan,cok kibar bir doktordur tufan bey.Goz konusunda sıkıntı yaşayan tüm tanıdıklarımıza tufan beyi öneriyoruz.Gozunuz kapalı guvenebilirsiniz size sen tavsiye ediyorum ????????

  Tüm görüşlere (30) göz at


 • Melih Haboğlu

  Göz Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • I
   Konum: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Lazer Ameliyatı

   Merhaba 10 yıldır gözlük kullanıyordum tv deki yazıları dahi gözlüksüz okuyamazken Melih hoca ile tanıştıktan sonra yaptığı lazer operasyonu ile gözlüklerden kurtuldum sayesinde kendisinin ilgisi ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim hizmet odaklı bir doktor herkese tavsiye ederim.

  • K
   Konum: Maltepe Ersoy Hastanesi

   Göz muayenesi için kendisini ziyaret ettim. Oldukça ilgili bir doktor. Sorduğum tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap verdi. Kendisine teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Serdar Ayçiçek

  Radyoloji, Uzm. Dr.

  • D

   Harika bir doktor, sakinliği ve efendiliği ile de takdir ettim kendisini.Çok şanslıyız Mardinde böyle bir doktora sahibiz.

  • C

   serdar bey hiç bir doktorum teşhis edemediği hastalığımı teşhis etti. sayesinde tedavi oldum ve sağlığıma kavuştum. mardinin en iyi radyoloji uzmanı bence. kendisine sonsuz teşekkür ederim.


 • Cemal Yalçın Ergezer

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • M

   Bence çok cana yakın insanı iyi anlayan ve moral veren bir doktor. Son derece güven verici. Ben kendisine bir yıldır tedavi oluyorum. İlaçlar konusunda sorumlarım olduğunda bana telefonla dozlarını belirtiyor. Her şeyden önemlisi çok güler yüzlü ve insana pozitif yaklaşan bir yapısı var.


 • Cevdet Ersoy

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • S

   Dr cedete beye oglumu goturdum ilgi ve alakasindan cok memnun kaldim maltepe ersoy hastansini ve dr beyi herkese tavsiye ederim