Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Maltepe Ersoy Hastanesi

Altayçeşme Mah. Varna Sok.No:16

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hastanemiz, 12.000 m2 kapalı alanda, 2 doğumhane, 4 tam donanımlı ameliyathane, cerrahi yoğun bakım, dahili yoğun bakım, koroner yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile 47 hasta yatağı kapasitesine sahiptir. Radyoloji bölümü ile hastalarına 24 saat hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cemal Yalçın Ergezer Diğer

  Cemal Hoca daha önce gördüğüm psikiyatristler gibi doğrudan antidepresan veya ilaç yazmayıp önce doğru teşhisi koymaya yönelik kan tahlili istedi. Bunun faydasını tedavi sırasında gördüm.

  Kendisi gerçekçi ve pozitif bakış açısına sahiptir, samimi bir yaklaşımla hastayla sıcak bir iletişim kurar.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Kadayıfçı Diğer

  Ali hocamızı çok sevdik. Çok iyi bir doktor çocuk ruhundan anlayan bir hekim iyi ki denk geldik sünnet korkumuzu yenmemize yardımcı oldu. Hiç şüphesiz herkese önerilir. Elinize emeğinize sağlık acıtmayan doktor amca…


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Semih Karaketir Diğer

  Yakın zamanlar da burun estetiği ameliyatı oldum ameliyatım ve sonrasında ki süreç çok güzel geçti doktorum Semih karaketir aynı zaman da çok ilgili çok güvenilir bir doktor işinde çok başaralı daha da çok başarıya imza atıcağına inanıyorum yolunuz açık olsun her şey için teşekkür ediyorum emeğinize elinize sağlık :)


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ramadan Terzi Geniz Eti Ameliyatı

  Oğlumun gece uyku apneleri oluyordu.Tam 4 doktor gezdim hiç biri bana güven vermedi.Surekli farklı görüşler belirttiler Sonra Ramadan Bey'i bulduk. Geniz eti ameliyatı olması gerektiğini soyledi.Onu iyi ki tanisimisiz daha ilk görüşmemizde ameliyat kararı verdik 5 yaşındaki evladımızı ona teslim ettik. Ameliyat sonrası hiç ağrı sızı olmadı iyileşme sürecini çok kolay atlattı. Ramadan Bey gerçekten işinin ehli bir doktor.Her şeyi güzelce anlatıyor, dinliyor. En önemlisi evladimiza kendi evladı, torunu gibi hep sevecen yaklaştı çok ama çok memnun kaldık Allah ondan razı olsun.Hocam Sevgiler AFFAN


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ramadan Terzi Diğer

  KBB konusunda ailece 11 senedir Ramadan hocaya tedavi oluruz çok güleryüzlü teşhisleri yerinde mükemmel bir doktor burun ameliyatımız da hiç bir sorun olmadan sağlığımıza kavuştuk teşekkürler hocam.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Neşe Savaş Diğer

  Neşe hanıma yaklaşık bir sene önce yenidoğan bebeğimin takibi için gitmeye başladım. İlk randevularda göz teması kurmamasına ve bazı sorularımı terslemesine rağmen tecrübeli ve ayrıntılara dikkatli bir doktor olduğu için devam ettim bir sene boyunca. Çalıştığı hastane de oldukça temiz ve evime yakın tercih ettiğim bir hastanedir. Son randevumda yaşadığım iletişim sıkıntısı ile farklı doktor arayışına girdim. Hanımefendi tecrübeli ve bilgili bir doktordur. Fakat bizimle bugüne kadar kurduğu ilişkiden memnun değilim. Önermiyorum


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Kadayıfçı Diğer

  Ali beyi şans eseri bulduk. İyi ki bulmuşuz. Kendisi çocuk ruhundan anlayan ve işini çok severek yapan bir doktor. Hem muayene esnasında hem de sünnette oğluma sevgiyle yaklaşımı aile olarak bizi çok memnun etti. Sünnet öncesi ve sonrası neler yapmamız gerektiğini uygulamalı şekilde eşime ve bana anlattı. Sünnet olmadan önce verdiği hediyelerle de oğlumu rahatlattı. Kendisine minnettarız. Hiç düşünmeden randevu alabilirsiniz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Neşe Savaş Diğer

  İstanbul maltepe ersoy hastanesi dr. Neşe savaş bızım çocuk doktorumuz. İşini çok titizlikle yapan doktorlugun hakkını veren tecrubelı yılların doktoru… Ne kadar minnettarız kendısıne… Bebegımın sarılıgı yukselınce baska hastaneye sevk ettıler kendisi gecenin bir yarısı gelıp 2 3 saat sevkımızle ılgılendı. Arabası ıle bızı goturmeyı teklıf ettı. Bız kendı aracımızla gıttık içi rahat etmedı hastaneye kadar geldi ve bebegımı kuvezıne koydu ordakı doktorlarla gorustu. Bu iyiliğini hiç unutmam. Ertesı gun bız onu aramadan bebegımızın durumunu öğrenmek için bızı aradı. Bu devırde boyle doktor.. Ne yazsam hıc cevapsız bırakmadı. Daha nıce ıyılıklerı… Adeta ıyılık melegı:) bebeklerın neşesi cok sevıyoruz


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Kadayıfçı Diğer

  Ali bey gerçekten çok iyi bir doktor çocuklarla iletişimi çok iyi oğlumun sünnetini yaptı ve çok güzel geçti kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim çocuğunu sünnet ettirmek isteyenlere tavsiye ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Hakan Peker Diğer

  Dört dörtlük muayene olduk. bilgi ve tecrübesi ile birleşen dürüst karakteriyle mükemmel doktor. Dişlerimi panaromik film ile detaylıca inceledi, Son olarak da Annemin protezine ek diş yaptı ve oldukça kullanışlı sağlam ve ağza tam oturan, ailecek kendisinden çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Hakan hocam.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar