Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Manisa Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfe... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Manisa Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi

Reşat Bey Mahallesi 167. Sokak No:126

45200 , Akhisar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Manisa Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Manisa ilinde Reşat Bey Mahallesi 167. Sokak No:126 Akhisar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Alper İkiz Diğer

  Çok iyi bir doktor iki çocuğumda da hep ona gittim son derece memnun kaldım, tavsiye ederim çok güzel ilgileniyor.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İsa Öğüt Diğer

  Randevu çok kısa sürdü kulak çınlaması için gittim birseyim yok denildi kulagim sürekli çınlıyor alakasiz ilaç verilmiş kas gevşetici deneyimledigim kötü bir randevuydu başka doktora gideceğim

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mümtaz Ak Tendon Onarımı

  Kaslar 'daki sorunum için gitmiştim. Ne mr ne ultrason nede en ufak bir muayene etmeden ağrı kesici yazıp gönderdi 1 kaç ay sonra tekrar gittim ağrılar devam ediyor dedim ağrı kesici yazayım dedi. Ki bir kaza sonucu bu ağrıların oluştuğunu söylememe rağmen ağrı kesici ve kas gevşetici yazıyor.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  .
  Doktor: Op. Dr. Levent Sapmaz Diğer

  Yavuz ünlü Allah Sizden Razı olsun hocam Omzumds 4 tane lif yırtığı vardı ve canım çok yanıyordu ve bunu başardınız şuan kolum çok iyi başarılarınızın devamını dilerim

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İlker Elmas

  Burun ameliyatımın her aşamasını mükemmel gerçekleştirdi. Ağrı morarma bile olmadı. Tamponlardan korkuyordum hissetmedim bile. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ercan Kutlu Katarakt Ameliyatı

  2009 yılında katarakt ameliyatı oldum. O zamanlar muayenehanesi de vardı. Aradan yıllar geçmesine rağmen hâlâ kontrole gittiğimde " Kataraktın ne durumda?" diye sorar.
  2018 de iki kere gözümde çıkan arpacıklara ufak operasyonlar yaptı.
  Akhisar için bir şans.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hüseyin Hasan Ersoy Diz ağrısı

  Akhisar sigorta hastanesinde 3 yıl önce diz protez ameliyatı oldum çok memnunum doktoruma çok tsk ederim

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Alphan Ecebay Sepsis

  Hastasının huysuzluğuna ve inatçılığına rağmen görevini sabırla yapan, hastalarına insani değerlerle yaklaşan, hastalarının moral ve motivasyonunu önemseyen, hastasını iyileştirmeden göndermeyen, doktor gibi doktor, adam gibi adam. Her ne kadar size biraz sıkıntı verdiysek de şükür sebebimizsiniz. Sağ olun, var olun hocam.
  Isoon Green

  Hata oluştu, tekrar deneyin