Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

(13 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 13 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Şehitler Mahallesi 814 Sokak No: 28

Manisa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 13 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Manisa ilinde Şehitler mahallesi Zülfikar sokakno:24 adresinde bulunmaktadır. Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2362314624 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selma Polat Diğer

  Temizlik takintilarim yuzunden basvurdum Selma hanıma. Evime kimseyi istemiyordum. İşlerimi yetistiremiyordum. Ailecek perişandik. Selma hanıma giden komşum tavsiye etti. 1 yıldır tedaviye gidiyorum. Cok sabirli, guleryuzlu ve sakin biri. Sayesinde takintilarim cok cok azaldi. Daha sabirli oldum. Ailem kurtuldu. Ona cok teşekkür ederim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selma Polat Diğer

  Yemek yeme sorunum vardı selma hanım olmasaydı herhalde Bi 7 sene daha yiyemezdim en kısa sürede iyileştim tavsiye ederim çok anlayışlı ve güleryüzlü biri kendisi ona minnettarım lütfen ön yargılarınızı kaldırmaya çalışın ve daima gülümseyin herşey için teşekkürler hocam

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aylin Deniz Uzun Diğer

  Aylin hocama hiperaktifite tedavisi için oğlumu getiriyorum. Sıkıntılarımızı dinleyip net şeyler söyledi bizim korkularımızı anlayışla karşılanmıştı. Bu gidişimizde uşak a görevlendirme için gittiğini öğrendik. Çok üzüldük. Insallah tekrar manisaya gelirsiniz hocam.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şahut Duran Diğer

  Bipolar hasta olarak 11 yıldır gittiğim doktor. Sadece hastalık yönünden değil hem iş ve aile hemde ekonomik yönden kazandığım başarılarımın en büyük mimarı Şahut Bey'dir.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Didem Sücüllüoğlu Dikici Diğer

  Didem hanımı hayatımın zor ve hassas bir döneminde buldum, beni her zaman ilgiyle dinledi. Görüşmelerimiz sonrasında kendimi daha iyi tanıdığımı ve hayatımdaki sorunlarla daha kolay baş edebildiğimi görüyorum. Herkese tavsiye edebileceğim bir hekim. Teşekkürler doktor hanım.

  Uzm. Dr. Didem Sücüllüoğlu Dikici

  Teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Didem Sücüllüoğlu Dikici Diğer

  Ben bipolar bozukluk hastasıyım. Kendisi teşhisimi koyup tedavimi başlattı. Ataksız geçirdiğim bu süre boyunca danıştığım konularla ilgili sorularıma her zaman sabırla cevap verdi. Yaptığı ilaç ayarlamaları ile ruhen dengede kalmamı sağladı. Düzenli şekilde kullandığım ilaçlarla birlikte, yaptığımız görüşmeler hayatımı kolaylaştırdı. Doktorumdan çok memnunum. Teşekkürler Didem Hocam.

  Uzm. Dr. Didem Sücüllüoğlu Dikici

  Teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ebru Gürlek Yüksel Diğer

  En yakinimdakilerin bile anlayamadığı dusuncelerimi beni hic tanımayan birinin bu kadar iyi anlaması bana çok iyi geliyor bunun için iyi ki sizi tanımışım herşey için çok teşekkür ederim.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Semra Erkek Bipolar Bozukluk Tedavisi

  Degerli Hocama sonsuz tesekkur ederim uzun Yillar sikayetlerim Vardi izmir e animist ziyarete gittigimde hastahaneden randevu alarak hitting D 2 servisinde Ike haft a gozetimde kaldim ilaclarimi duzenli aliyorum gercekten Semra Erkek hocami herkese tavsiye ederim ayrica D2 servisinde calisanlarina da sonsuz tesekkur ederim Emir Ali

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Öznur Bilaç Çocuk ve Ergen Psikolojisi Problemleri

  Çok ilgili bir hekim. Çocuklarıma ve bana gayet olumlu yaklaşarak sorunlarımıza çözüm bulmamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Çiğdem Özen Bilgin Annemin rahatsızlığı

  Doktor hanıma sonsuz güvenim vardı.Annem sayesinde çok çabuk toparladı.Anneme şefkatli bakışları,onu iyileştirmek için çabaları,takdire şayan.İşini ciddiye alan severek yapan nadir doktorlardan iyi ki var.Melahat Cırrık

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar