Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Marmara Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenm... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Fevzi Çakmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:10

34899 , Pendik ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Marmara Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 8 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 3 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 5 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 11 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 28 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 7 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 4 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 7 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 10 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 17 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet hematoloji uzmanı, 23 adet iç hastalıkları uzmanı, 13 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 10 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 17 adet kardiyoloji uzmanı, 13 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 4 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 19 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 12 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 12 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 11 adet tıbbi patoloji uzmanı, 8 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Fevzi Çakmak mahallesi Mimar Sinan Cad. No: 41 Üst Kaynarca Pendik adresinde bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2163271010 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mesut Yıldız Psikiyatri Randevusu

  Mesut hoca benim hayatimda cok farkli kapilar açtı diyebilirim. Doktorum la ilk karsilasmamizda depresif ruhumda çöküş ve intihar eğilimiydim. Hayattan bezmiş nerde oldugumu bilmeden ve kimseye guvenim kalmamisken beni ayaga kaldiran beni tekrar hayata sıkı sıkı baglanmama vesile oldu. Verdigi terapilerde ayrintili sabirla dinledigi seanslari icin ayri teşekkürü bir borc bilirim. artik daha aydinlik daha mutlu daha özgür hissediyorum kendimi. Iyi ki mesut hoca ile tanismis iyi ki beni saglikli bir birey haline getirmis. Nasil tesekkur etsem bilemiyorum. Iyi ki varsınız hocam. Bu arada halen ne zaman kucuk sıkıntılarım olsa da biliyorum hocam elini bana uzatacaktir.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mesut Yıldız Yetişkin Hasta Psikoterapisi

  Üniversite yıllarımdan beri duygusal anlamda zaman zaman çöküşler yaşıyordum ve ilişkilerimde tam anlam veremediğim sıkıntılar çıkıyordu. Daha önce de terapi deneyimim olmuştu ancak o deneyim belki de benden kaynaklı iyi gitmemişti. Mesut Bey’in samimiyeti ve sorgulayıcı tarzıyla kendimle yüzleşmiş oldum, terapiyi bırakmayı düşündüğüm haftalar da oldu ancak hafta hafta işler daha iyiye gitti.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mesut Yıldız Psikiyatri Randevusu

  Ağabeyimde bir süredir başgösteren aşırı öfkelenme, etraftaki eşyaları kırıp dökme gibi şikayetler nedeniyle Tavsiye üzerine gittiğimiz Doç.Dr Mesut Yıldız, bıkmadan usanmadan sürekli bir ilgiyle takip altına aldı ağabeyimi iyileştirdi. Halen kendisinin kontrolü altında tedavimiz devam ediyor. Artık ağabeyim çok daha iyi, bizlerle ve arkadaşları ile uyumunu çok arttırdı. İyi ki varsın sevgili hocam

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Cumhur Yeğen Diğer

  Arkadaşlar kendisi babam için karaciğer ameliyatı yaptı planlamadan tutunda hastaneye yatış ve ameliyat sürecinde hasta bilgilerini tüm ayrıntılarını paylaşan kesinlikle mükemmel bir hoca ve insan Allahrazı olsun sizin gibilere ihtiyacımız var.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mesut Yıldız Diğer

  Oğlumda 21 yaşında ani öfkelenmeler ve arkadaşlarıyla uyumsuzluk gibi karekter değişiklikleri başlamıştı. Gittiğimiz diğer doktorların verdiği her ilaç kendisini daha kötü yaptı. Bir kaç doktor degiştirmemize rağmen hiç bie değişiklik olmadı. Daha sonra karşılaştığımız Mesut Yıldız hocamızın verdiği ilaçlar, olağanüstü sabır ve ilgili takipleri ile oğlumuz bir kaç ay içinde oldukça düzeldi ve hayatını düzene koydu. Mesut hoca tam bir psikiyatristte olması gereken sakinlik, sabır, bilgi ve ilgiye sahip. Kendisine ailemiz adına teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyorum.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mesut Yıldız Diğer

  Dokuz ay kesintisiz devam eden Ağır Anksiyete bozukluğu, Bipolar bozukluğu ve Depresyon. Kayseri'den kalkıp geldim Mesut YILDIZ Bey'in yanına. Dinledi diğer Doktorlar gibi. Ama öyle bir nokta atışı ilaç tedavisi uyguladı ki bir ay biterken. Allah'ın izniyle ayağa kaldırdı beni. Ne deyim: Allah Mesut YILDIZ Bey'den razı olsun. Dokuz ay perişan olan ben razı oldum kendisinden.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mesut Yıldız Diğer

  Sinir stres sıkıntı kafa karisikligi ve mantikli kararlar alma ve duzgun davranma konusunda sikinti yasiyordum. Bu nedenle Mesut Yildiza basvurdum.Kendisi alaninda çok iyi birisi.İki ay arayla yaptigimiz 5,6 gorusmeden sonra Bir çok yere gitmeme rağmen tam olarak tedavi edilmeyen hastalığımı; verdiği ilaçlar ve tavsiyeler sayesinde Mesut Yildiz Bey tedavi etti.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mesut Yıldız Diğer

  Mesut Hoca ile ilk randevuma hayatımdaki en kötü dönemde gittim. Daha önce hiç olmadığı kadar işe yaramaz ve değersiz hissediyordum. Geçirdiğim panik ataklar, içimdeki gitmeyen kaygı hissi, günlük yaşantıma dahi devam etmekte zorlandığım depresif zamanlar, durup dururken gelen ağlamalar, uyku ile ilgili sorunlar...
  Hem çaresizlik hem umutsuzluk hayatımı katlanılamaz bir hale getirmişti.
  Daha önce başarısızlıkla sonuçlanan psikiyatrist denemelerim olduğu için Mesut Hoca'ya giderken asla bir beklenti içinde değildim.
  Ne şanslıyım ki Mesut Hoca işinde bu derece başarılı bir doktormuş. Kendisi öncelikle ilaç tedavimi düzenledi ama esas farkı düzenli gittiğim terapilerde sağladı.
  Görüşme boyunca ne konuşursak konuşalım, odadan çıktığımda sırtımdaki bir yükten daha kurtulmuş, rahatlamış hissediyordum.
  İyileşebileceğime dair umutsuzluğum, Mesut Hoca ile görüşmelerimiz devam ettikçe yerini hevese bıraktı. Panik ataklarımı kontrol altına alabilmiştik. Bir yandan üzerimdeki baskı ve hissettiğim kaygı hafifliyor, bir yandan da depresif hallerim yerini yaşama isteğine bırakıyordu.
  Bambaşka bir hayatım olabileceğini görmemde bana yardımcı olduğu için Mesut Hoca'ya teşekkür ediyorum.
  Kendisinin hastaya yaklaşımının çok profesyonel ve etkili olduğunu düşünüyorum. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sena Tokay Diğer

  Sırt agrilarim için gitmiştim iyiki de o hastanedeki ilk randevumu Sena hocamdan almışım..3 yıldır hastasıyım kendisinin ve o kadar memnunum ki anlatamam güler yüzlü,nazik,anlayışlı ve çok sevimli biri aynı zamanda çok yardımsever biri..umarım böyle duyarlı doktorlarımız hep var olur..örnek bir insan ve mesleginde deörnek bir doktor bana göre...Ben ve ailem ona minnet borçluyuz ve asla hakkını odeyemeyiz..Artık o bizim ailemizden biri oldudaha uzar gider bu cümleler böyle ama yeterlidir sanırım randevu secimlerinizde yardımcı olacaktır herkese...Herşey için çok tşkler Sena Tokay Tarhan hocam

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mesut Yıldız Diğer

  Doktor Mesut Yıldız hocamız bizim hayatımıza giren en büyük şanslardan biridir. Kendisine hem hekimlik bilgisi hem de insancıl ve pedagojik yaklaşımından dolayı ne kadar teşekkür etsek az. Hastamızın tedavi sürecini çok iyi organize etmiş olup, hem hastalığın ilerlemesini durdurdu hem de bu süreçte bize de vermiş olduğu tıbbi ve insani destek ile zor süreçleri kolaylıkla atlatmamızı sağladı. İyi ki varsınız sayın hocam. Sizin gibi doktorlar olduğu sürece umudumuz artıyor.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar