Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Marmara Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 8 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 3 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 5 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 11 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 28 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 7 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 4 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 7 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 10 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 17 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet hematoloji uzmanı, 23 adet iç hastalıkları uzmanı, 13 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 10 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 17 adet kardiyoloji uzmanı, 13 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 4 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 19 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 12 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 12 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 11 adet tıbbi patoloji uzmanı, 8 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Fevzi Çakmak mahallesi Mimar Sinan Cad. No: 41 Üst Kaynarca Pendik adresinde bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2163271010 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (189)

Genel skor

  N
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. İpek Midi Diğer

  Ben bir miyastenia gravis hastasıyım. İpek hocam ilk miyastenik atağımda yoluma çıkan en büyük şansımdır. Bana umut olmuştur, uygulanan tedavi sonrası tekrar eski düzenime dönmeye başladım. Kol bacaklarımdaki kas güçsüzlüğü eklem ağrılarım neredeyse minimuma düştü. Tedavinin başından sonuna dek kontrollerimi hep sağladı Allah bin kere razı olsun. Her zaman dualarımda olacaksınız hocam allah sizin gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin.

  O
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Özercan Diğer

  Ahmet Bey ile anksiyetem konusunda bana yardımcı oldu.
  Hastasını iyi dinleyip anlayan ve ona göre tedavi uygulayan bir doktor. Herkese tavsiye ederim.

  Ş
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nazire Afşar Diğer

  Mükemmel bir doktor.Tam bir melek.Ne dediğimi tanışınca anlarsınız.Ensefalit(Beyin zarı iltahapı) rahatsızlığım vardı.Başka doktorlar rahatsızlığımı bulamamıştı.Sayesinde düzeldim.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Gürsu Kıyan Diğer

  Bebebiğimiz 18 ekim 2022 tarihinde doğumun 2. gününde diyafram herni ameliyatına giren Gürsu hocamız ameliyat öncesi ilgi alakası ve bize güven veren yaklaşımıyla geçirdiğimiz süreçte kendisine ve ekibine şükranlarımızı sunuyorum. Allah razı olsun bugün kızımız 1 yaşında. Gerek servis personeli gerekse geçirmiş olduğumuz 28 günlük yoğun bakım sürecindeki her bir çalışanımızdan Allah razı olsun. Onların yılmayan ve güçlü bir şekildeki işlerine sarılmaları sayesinde nice ailelerin mutluluğuna sebep olmaktadırlar. Tekrardan sayın hocamıza ve ekibine şükranlarımızı sunuyorum.

  T
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Cumhur Yegen Diğer

  S.a
  Anneme rektum kanseri teşhisi koyuldu ve tedavi süreci 10 seans kemoterapi sonrası ameliyat dendi.bir şekilde Cumhur hocamla yollarımız kesişti. Yanına vardığımızda incelemesini yaptı ve 1 hafta sonraya yatış verdi.cok şükür ameliyatimizi olduk.hocamdan Allah razı olsun 2 seferde ziyaret ve kontrole geldi.
  Bizler çekingen insanlarız, bisey soramadik.ayak ustu ameliyatın iyi geçtiğini korkacak birsey olmadığını,geçici torba takildiginin bilgisini verdi.
  10.gun taburcu edildik.Hocamdan tekrar Allah razı olsun.
  Keşke taburcu anında kontrollerimiz ile ilgili bilgide verilseydi.bize dikişlerin alınması ile ilgili tarih verildi ama her hangi bir kontrol muayenesi tarihi verilmedi.
  Acil bir şey olursa Acile gidin dendi.Uygulama taburcu sonrası boylemidir acaba.tedirginiz.ne yapacağız, kontrole gitmemiz gerekiyormu bilmiyoruz.
  Sonuç olarak Cumhur hocamızdan Allah razı olsun.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Cumhur Yegen Diğer

  Canım annemin midesinde tümör vardı kanser Allah cumhur hocamızdan razı olsun.Sifa Allahtan tedavi ameliyat hocamızdan.Annem midesi alındı şuanda Allaha çok şükür ki iyi yarın hayırlısıyla inşallah taburcu olacağız.Annemi bu illetten kurtarıp sağlığına kavuşturduğu için hocamızın ellerinden öperim.Tabiki kemoterapi sürecimizde olacak inşallah onkoloji kemoterapidende Allahın izniyle ordanda şifalı bişekilde çıkarız bu hastalıktan tamamen kurtuluruz.Allah tüm hastalara sağlık sıhhat şifa versin Allah doktorlarımızın eksikliğini göstermesin.Prof.Dr.Şevket cumhur yeğen hocam Allah sizi ve sizingibileri bu milletin başından eksik etmesin.Allah yar ve yardımcınız olsun.Önce Allah sonra siz anneme şifa oldunuz biz Allahımdan sonrada sizden razıyız Allahta sizden razı olsun inşallah.Saygılar hürmetler sevgilerle var olun.Allaha binlerce nekadar şükretsek azdır sonsuz şükürler.Amin

  H
  Doğrulanmış
  Ass. Dr. Derya Gün Kocakaya Diğer

  Kendisi annemin doktoru, muhteşem bir hekim ve hastasıyla son derece ilgili. Annem de kitlenin bulunması, kitlenin alınması ve tedavi süreci boyunca bize inanılmaz boyutta destek verdi. İyiliğini ve yardımlarını unutmamız mümkün değil. Derya Hocam iyi ki varsınız Çok teşekkür ederiz

  U
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. İbrahim Ziyal Diğer

  Babamın beyninin sol tarafında kulağın üst çaprazında 4 mm büyüklüğünde tümör tespit edilmişti. Hocamız 25 Ağustos 2022 tarihinde operasyon gerçekleştirdi yaklaşık 6 saat süren bir operasyon sonrasında babam sağlıklı bir şekilde ameliyattan cıktı ameliyat öncesi her doktorun verdiği gibi bir çok ihtimal verildi yüz felci kulagın duymaması vs. Ameliyat sonrası kulağındaki duyma arttı diyebiliriz hocamızdan Allah razı olsun Şuan gayet sağlıklı normal hayatına devam ediyor randevu almanızı tavsiye ederim Allah tüm hastalara şifa versin

  A
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Kıvılcım Uprak Diğer

  Babamın(Yalçın Tekin) mide ca ameliyatı sayesinde iyi ki tanıma fırsatı bulduğumuz mükemmel bir doktor,ameliyat öncesi ve sonrası her zaman iletişim kurabildiğimiz anlayışlı ,ilgili,bilgili bir kişi ,her şey için çok teşekkür ederiz

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Mesut Yıldız Psikiyatri Randevusu

  Mesut beyle geçirdigim zor dönemde tanıştım. Kısa sürede hayatıma dokunduğu katkılarından ve danişanina özveriyle yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Fevzi Çakmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:10, Pendik 34899 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar