Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Tarihiyle ve doğal güzellikleriyle yalnızca Ege’nin değil Ülkemizin de incisi olan, nice medeniyete ev sahipliği yapmış güzel İzmirimizde modern altyapımız, çalışanlarımız ve JCI akreditasyonu ile tescillenen sağlık hizmetimizle var olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bulunduğumuz topraklar, sağlık anlayışlarını ve deneyimlerini bizlere miras bırakan Hipokrat ve Galenos’un yaşadığı değerli topraklar. Aynı zamanda “sağlığın doğduğu yer” olarak anılan tarihi Bergama Asklepion sağlık merkezi de İzmir’de yer alıyor. Tarihe iz bırakan değerli hekimlerle aynı coğrafyada günümüzün teknolojisini yaşayarak ve yaşatarak sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Her zaman ulaşılabilir bir iletişim anlayışına sahibiz. Aynı zamanda etik kurallara bağlılığımızla birlikte sizlerin ve yakınlarınızın kişisel haklarının korunması için yoğun çaba gösteriyoruz.

Her geçen gün değişen teknolojiye uyum sağlamak adına kalite yönetim sistemlerimizi güncelliyoruz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (607)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Volkan Emirdar Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İki doğumumuda kendisinde yapmış biri olarak yazıyorum yorumumu. Öncelikle içeri girdiğiniz gibi samimiyeti, konuştukca bilgisi, tüm süreçte deneyimleri dogrultusunda beni hep doğru yönlendirdi. Her iki doğumumuda vajinal yaptım hatta sayesinde öyle rahat dogumlar yaptım ki hem teknik hem psikolojik rahattı tüm sürec iyi ki var. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Baha Zengel Diğer

  Mememdeki kistler için farklı farklı doktorlara gittim ama hep içim de bir şüphe kaldı ve içim rahat etmedi hiç. Baha Beyle görüşmeye karar verdim ve inanılmaz tatlı inanılmaz nazik inanılmaz bilgili bir doktor .Kendisine hayran kaldım . İşinde inanılmaz iyi muayene esnasın da bile beni o kadar rahatlattı ki aklım da en ufak bir şüphe korku kalmadı.Böyle doktorlar iyi ki var SİNEM ÖZTÜRK

  E
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Gülin Okay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamilelik şüphesiyle MedicalPoint e Gülin Okay a gittim. vajinal Ultrason ile gebeliğine bakalım dedi testi yapmadan dış gebelik boş gebelik olabileceğine ilişkin konuşmaya başladı. Ultrason ile baktı dış gebelik gibi duruyor derken gebelik kesesini farketti(1,31cm) a kese var fakat içinde hiçbir oluşum yok yüksek ihtimal boş kese dedi (5.hafta 3gün) Haftaya gittiğimde kesen yoktu senin dış gebelikti dimi diye sordu ben hayır kese var bebek yoktu dedim ilgisizdi memnun kalmadım.

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Evren Sandal Diğer

  21.12.2022 de L bölümünde ağrılar uyuşmalar çekmeler nedeni ile Evren bey tarafından ameliyat oldum.Beni 6 saat kadar ameliyat etti uyandığımda ağrım sızım yoktu hastanede kaldığım süre içerisinde pansumanı mı bile kendisi yaptı şu anda yeniden doğmuş gibiyim hiç bir sorunum kalmadı Evren beye minnettarım. Sihirli eller diyorum iyi ki varsınız saygılar

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Mansur Kayataş Nefroloji Randevusu

  Mansur Hocamıza Ankara’dan beri tedavi oluyorum , 20 yıl olmuştur . Kronik böbrek yetmezliği olan bir hastayım tedavim hastalığımın ileri evresinde hacamla tanışmamla başladı . Hayatımı kurtardı sayesinde eski ağrılarım , ızdıraplarım yok . Ben de daha çok dikkat ediyorum yediklerime ama Mansur hocaya bir hayat borçluyum . Empatisi , bilgisi , deneyimi güvende hissettiriyor ve hastayı azarlamadan konuşması , her şeyi detaylıca anlatması benim için çok önemliydi . Bu yüzden yazmak istedim , belki benim gibi olan varsa ona da faydam olur .

  V
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Yekta Tüzün Gastroenteroloji Randevusu

  Hekimliği mi desem, insanlığı mı desem, naif tavırları mı desem muhteşem bir hoca. Mide ağrılarım sebebi ile kendisine başvurmuştum. Nokta atışı tedaviler ile beni sağlığıma kavuşturdu. Dikkatinizi çekmek istiyorum bu hususa. Herkes doktor olabilir fakat herkes Hekim olamaz. İyi ki sizin gibi insanlarımız var.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Pınar Tuğçe Özer Diğer

  Karın ağrısı ile hastanenin aciline giriş yaptıktan sonra bir anda kendini Pınar Hocamın odasında buldum. Ağrı ve sancıdan bitap düşmüşken üzerimdeki kıyafetlerimi ayakkabımı çıkarmasına kadar nasıl bir ilgi, destek ve yardımcıydı anlatamam (daha öncesinde bir doktor tarafından görmediğim bir muamele idi) sonrasında, hemen teshisi koyup ameliyata girmem gerektiğini o güzel bakışları ve tatlı diliyle izah etti. Buz gibi ameliyathanede Hocamın sesiyle dokunmasıyla sıcaklığını hissetmek tüm korkumu gidermişti. Ameliyat sonrası kendi özel telefonumu arayıp nasıl olduğumu sorması, kontrol günümde sonuçlarımın iyi çıkmadı üzerine sarılarak vedalaşmamız unutmayacağım bir an oldu.. İyi ki Pınar Hocam, kesinlikle keşke doğum sürecimde de kendisiyle tanışsaydım dediğim ama yine sonraki rutin kontrollerim de ilk tercih edeceğim doktorumdur artık kendisi. Kadın doğum muayenesinden korkan endişe eden varsa bir de Pınar Hocamı lütfen tercih edin göreceksiniz nasıl mutlu sağlıklı ayrıldığınızı..

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Toyly Meredov Melanom Alınması

  Iletisimde özenli, hasta hekim iliskisine onem veren doktorumla bacagimdaki bir kitle muayenesi ve operasyonu surecini yasadim. Detayli bilgilendirmesi, her asamayi aciklamasi, operasyon sonrasi aktarimlari ve ulasilabilirligine dair verdigi bilgiler soracagim sorular ve duyacagim endiseyi sonlandirdi. Icim cok rahat bir surec gecirmemi saglayan hekimim, sadece muayene amaciyla gittigim konuyla ilgili degil yasim ve genetik risklerimi gozonunde bulundurarak farkli alanlar icin de bilgi verip tetkiklerim icin yonlendirdi. Korkarak basladigim sureci cok rahat gecirmemi saglayan; butuncul bakan ve hasta iletisimine son derece onem veren doktorum sayesinde muayene, operasyon ve tedavi surecimi cok rahat gecirdim.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Arda Bozgül Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Çok fazla doktor ile tanıştık, sonunda aradığımız doktoru bulduk . İnanılmaz ilgili ve detaycı. 2 aylık bebeğimiz için nefes alırken zorlanması sebebi ile gittik , bronşit olduğu söyleyip hemen tedaviye başladık. İlaç seçiminde de en az benim kadar endiselenerek en az kullanimi destekledigini hissettirdi.Bunun yanında sorduğum her soruya da sıkılmadan cevap veriyor .

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Erdem Eren Diğer

  3 yaşında kızımı otitis media için götürdük, detaylı değerlendirdi ve başarılı tedavi ile kısa sürede iyileşti. Erdem hoca pediyatrik hasta ile çok iyi iletişim kuran, ebeveyn ile çocuğu dikkatle dinleyerek akılcı bir şekilde süreci yöneten bir hekim. Güleryüzlü ve iletişime açık bir hoca. Kendiniz ve çocuğunuz için tereddütsüz öneririm

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

İmbatlı Mahallesi 1825. Sokak No:12, Karşıyaka 35575 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, ... Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Şeker Sigorta, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, QNB Finansbank Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, HDI Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, Fiba Emeklilik, Doğa Sigorta Kooperatifi, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Türkiye Sigorta, Gulf Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medical Point İzmir, Karşıyaka şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medical Point İzmir, Karşıyaka şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kardiyolog, İç Hastalıkları Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Acil Tıp Doktoru, Genel Cerrah, Göz Doktoru, Nörolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Gastroenterolog, Ürolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Hematolog, Radyolog, Onkolog, Çocuk Cerrahı, Psikiyatrist, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Nefrolog, Göğüs Cerrahı, Dermatolog, Aile Hekimi, Neonatolog, Nükleer Tıp Doktoru, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Mikrobiyolog, Psikolog, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz Doktoru, Romatolog, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Çocuk Alerjisi Doktoru, Radyasyon Onkoloğu, Çocuk İmmünolojisi Doktoru, Embriyolog Ve Histoloji Doktoru, Biyokimya Uzmanı.
 • Medical Point İzmir, toplam 677 hizmet sunuyor. Uzmanlarının deneyimi sayesinde sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif), Ampütasyon, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Artritte Steroid Tedavisi, Artroplasti, Artrosentez (Eklem İçi Sıvı Aspirasyonu), Artroskopi, Artroskopik Cerrahi, Ayak Ve Ayak Bileği Artrodezi, Batık Tırnak Tedavisi.
 • Hayır, şu anda Medical Point İzmir online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medical Point İzmir tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medical Point İzmir aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam 607 hasta, Medical Point İzmir hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama 5 yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medical Point İzmir adresi İmbatlı Mahallesi 1825. Sokak No:12 Karşıyaka şeklindedir.
İlgili aramalar