Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Medical Point İzmir

İmbatlı Mahallesi 1825. Sokak No:12

35575 , Karşıyaka ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Tarihiyle ve doğal güzellikleriyle yalnızca Ege’nin değil Ülkemizin de incisi olan, nice medeniyete ev sahipliği yapmış güzel İzmirimizde modern altyapımız, çalışanlarımız ve JCI akreditasyonu ile tescillenen sağlık hizmetimizle var olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bulunduğumuz topraklar, sağlık anlayışlarını ve deneyimlerini bizlere miras bırakan Hipokrat ve Galenos’un yaşadığı değerli topraklar. Aynı zamanda “sağlığın doğduğu yer” olarak anılan tarihi Bergama Asklepion sağlık merkezi de İzmir’de yer alıyor. Tarihe iz bırakan değerli hekimlerle aynı coğrafyada günümüzün teknolojisini yaşayarak ve yaşatarak sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Her zaman ulaşılabilir bir iletişim anlayışına sahibiz. Aynı zamanda etik kurallara bağlılığımızla birlikte sizlerin ve yakınlarınızın kişisel haklarının korunması için yoğun çaba gösteriyoruz.

Her geçen gün değişen teknolojiye uyum sağlamak adına kalite yönetim sistemlerimizi güncelliyoruz.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Semih Tatlıcan Dermatoloji Randevusu

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kaşıntı şikayeti ile gittik. Bir kere baktı ve uyuz olmuşsun dedi. Çamur gibi bir ilaç yazı. Bunu sürüneceksin dedi. Kaşıntının sebebi kullandığım başka bir ilaçmış. Bırakınca kaşıntı da kesildi. Hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Funda Göde Tüp Bebek

  Funda hocam oldukça güleryüzlü, insanı sakinleştiren ve güven veren bir yanı var ilk karşılaşmada kendisinden bu kadar etkilenebileceğimi beklemiyordum. Güvenli ellerde olduğumu bilmek çok ama çok hafifletti beni de eşimi de. Eksik olmayın hocam iyi ki varsınız

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Funda Göde Tüp Bebek

  Tüp bebek emek ve sabır isteyen bir süreç. Funda Hoca ve ekibi bu süreçte her şeyi titizlikle takip ediyor. Nazik, ilgili, güler yüzlü ve çok enerjik bir doktor kendisi. Bu enerji size de yansıyor. Yapmanız gereken tek şey Funda Hoca ne derse onu uygulamak. Benim burada ilk, toplamda 3.denememdi. Buradaki ilk denememizde hamile kaldım. Başarı sadece şans değildir, doktorumuz araştırmayı sever, bilimsel yöntemleri takip eder. Tüp bebek yaptırmayı düşünen herkes önce Funda Hoca ile görüşmeli, derim.

  W
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi H. Armağan Uysal Nöroloji Randevusu

  Dr. Armağan was dedicated to help me because I don't speak Turkish, he tried to answer all my calls and helped me with all the tests that I needed in the hospital like MRI and EMG.
  He accurately diagnosed the condition as a lumbar hernia and gave me a lot of advice that helped me accept my condition and follow the treatment steps accurately.
  Thank you Dr. Armağan!!

  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykut Türken Kırık Cerrahisi

  Düşme sonucu el bileğim de çoklu kırık meydana geldi. Mutlaka haraket kaybı oluşabilir denen bu kırığı Dr. Aykut Beyin son derece başarılı ameliyatı ve sonrasındaki yakın takibi ile hiç hareket kaybı olmadan atlattım ve sağlığıma kavuştum. Kendisine tıbbı bilgisi, becerisi, samimi ilgisi yaptığı ameliyat ve uyguladığı tedavisi için sonsuz teşekkürler. Iyiki varsınız.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi H. Armağan Uysal Normal Randevu

  Hasan Hoca benim için bir kahramandır. Kendisine uzun süredir yaşadığım ve hayatımı olumsuz yönde etkileyen bir uyku sorunu ile ilgili ve randevu sırasında tesadüfen hekim seçerek gittim. Öncelikle kapıdan girer girmez kocaman bir gülümseme ile karşılaşmak paha biçilemezdi. Sorunumu ve sıkıntımı anlattığımda, bunun Narkolepsi diye bir rahatsızlığın belirtisi olabileceğini söyledi ve bana bir ilaç verdi. Açıkçası ilk etapta umutsuzdum. Çünkü bu şikayetlerle önceden çok kez farklı branşlarda farklı doktorlara görünmüştüm. Ama bir sonuç alamamıştım. Hasan Bey’in bana verdiği tek ilaç resmen hayat kalitemi arttırdı. İlk günlerden itibaren, neredeyse tüm şikayetlerim bıçak gibi kesildi. Gerek güler yüzü, gerek naifliği, gerekse alanındaki uzmanlığıyla kesinlikle müthiş bir hekim. Kendisine bu vesileyle buradan tekrar tekrar teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi H. Armağan Uysal Nöroloji Randevusu

  Merhaba, eylül ayında sol meme ca teşhisi konuldu ve aldığım kemoterapi sürecinde ayaklarımda ağrılar oluştu. Onkoloji doktorum kemoterapinin sinir uçlarını tahrip ettiğini, nöroloji uzmanına gitmemi istedi. Hemen Armağan hocaya gittim. Emg çekimim yapıldı ve ilaç tedavisine başlandı. Ağrılarıma çok iyi geldi. Görüşmelerimizde de hep çok güler yüzlü ve ayrıntılı bilgilendirmeleri için ayrıca çok teşekkür ederim hocama.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi H. Armağan Uysal Alzheimer Takibi

  Armağan beye Alzheimer hastası olan annem için başvurduk sağolsun farklı bulgular farkedince Alzheimer harici sıkıntılarınıda öğrendik tedavisini düzenlediği için içimiz rahat aile büyüklerimiz bizim için kıymetli onların hastalık süreçlerini böyle kıymetli doktorlar ile yürütmek gerekiyor.Deneyimi ve profesyonelliğinin yanında sıfır egoya sahip hastanıza doğru teşhisi koyabilmek adına hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan tetkikler isteyen sımsıcak bir hekim.Daha önceki talihsiz deneyimlerimizi geride bırakıp tedavi sürecimizde güvenle özveriyle birlikte ilerlemek dileğiyle..

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Funda Göde Tüp Bebek

  5 sene boyunca çocuk sahibi olamadık Funda hocam sayesinde ilk transferimizde olumlu sonuç aldık ilgisi alakaları onun ve ekibinin her biri müthiş güler yüzlü kibar ve her detayını inceleyen herşey ile mükemmel bi süreç geçirdim bu süreci onlar sayesinde daha pozitif daha güzel geçirdim Funda hocam dan Allah razı olsun

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Funda Göde Tüp Bebek

  Funda Hanım ve ekibi tek kelime ile mükemmel. Tüm ekip çok ilgili ve güleryüzlü. İlk tüp bebek denememizdi. Mutlu haberi aldık. İkizlerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Başta Funda Hanım olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar