Hakkımızda

Medicana İnternational İstanbul 30.000 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilmiş olan bir hastanedir. 5 VIP, 1 CIP, 109 standart hasta odasında toplamda 115 hasta yatağı, 4 Genel Yoğun Bakım(7 Dahili Yoğun Bakım , 7 Cerrahi Yoğun Bakım) , 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı(küvöz), 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım ve 7 Acil, 3 Endoskopi, 9 Anjiografi gözlem yatağı ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Medicana Beylikdüzü Hastanesi, biri 5 (poliklinik katları), diğeri 13 ( hasta katları) kat üzerine kurulu ve birbirine geçişlerin varolduğu iki bölümden oluşmuş bir yapıdır. Medicana İnternational İstanbul kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Medicana İnternational İstanbul İstanbul ilinde Beylikdüzü Cad.no:3 Beylikdüzü Medicana Büyükçekmece adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (391)

Genel skor

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Metin Celep Normal (Vajinal) Doğum

  Ali metin hocam ile ilk hamileliğimi ve doğumumu gerçekleştirdik , gerek hamilelik sürecindeki muayelerdeki sakin rahat ve özgüvenli tavrı gerekse doğumdaki sizi rahatlatan ve motive eden duruşu ile iyi ki dedirtti bize hamileliğin başından beri sıkı kilo takibi yapmasının sebebini normal doğum yaparken yaşadığım rahatlıkla daha iyi anladım oğlumuz Demir ile bizi kavuşturduğu ve süreçlerin her birinde bana da eşime de yaşattığı konfor ile profosyonelce yardımcı oldu ,sizi seviyoruz hocam

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Metin Celep Diğer

  Sevgili Ali Metin Hocam ile kusursuz olarak tanımlayabileceğim 4,5 yıl ara ile iki myom ameliyatı geçirdim. Daha muayene sürecinde bile size ve hastalığınıza olan yaklaşımıyla sonsuz güveniyorsunuz. İnanın o güvenle birlikte ameliyat sonrası bile inanılmaz rahat hissediyorsunuz.
  Benim için her zaman ‘İyi ki’ dediğim biri olacak.

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Tiryaki Psikiyatri Randevusu

  Ben Ahmet hocama acil randevu alarak gittim panik atagim ve ne olduğunu bilmediğim bir buhran içindeydim ,odasına çok umutsuz girdim ve inanın daha ilk konuşurken bile yavaş yavaş rahatladigini hissettim okadar nokta atişlari yaptiki beni nasıl bukadar iyi anpadigina inanamadim bana 3. 4 gün içinde rahatlayacagimi ama tedavinin biraz zaman alacağıni söyledi hiç düzelemeyecegimi zanneden ben daha iyiyim birdaha ćalişamiyacagimi bile düşündüm ,daha erken ama sizinle en kısa zamanla atlatacagima eminim,

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Metin Celep Sezeryan Doğum

  İlk gebeliğimdeki memnuniyetimle ikinci gebeliğimide Metin bey ile tamamladık.Ulaşmak istediğim her vakitte anında dönüş yapan , ilgili , kafama takılan en ufacık bir soruda itina ile cevap verip beni aydınlatıp içimi rahatlatan , hamilelik sürecimin bu kadar güzel geçmesinde mükemmel doktorumuz Metin Bey in payı büyüktür. Vermiş olduğu samimiyetle ailemizden biri oldu desek abartmış olmayız :) iyi ki tanımışız yollarımız kesişmiş. Hakkınızı asla ödeyemeyiz.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zühre Sarı Sürmeli Romatoloji Randevusu

  Zühre Hanım'a 5 yıl önce annemin kol ve omuzlarındaki ağrı şikayetleri üzerine gitmiştik. Doğru teşhisi ve yaklaşık 1 yılı bulan tedavi süreci sayesinde annemin şikayetleri büyük ölçüde azaldı. Hastaya yaklaşımı, hasta takibi, dalındaki yetkinliği ile hiç tereddüt etmeden gidilecek mükemmel bir doktor. Bugün annemi tekrar görmesi için götürdüğümde aradan geçen zamana rağmen bizi tanıması ve aynı güleryüzü ve ilgisini göstermesi bizi çok mutlu etti. Meslek hayatı boyunca daha çok insanın hayatına dokunmasını diliyorum.

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Metin Celep Sezeryan Doğum

  Kendisi birçok kişinin tavsiyesi üzerine gittiğim harika bir doktor. Doğum sürecimi başından sonuna kadar özenli, bilgilendirici şekilde takip etti ve hep güven verdi.

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Kübra Bilaç Kosvalı Diğer

  Oğlumun rotavirüs hastalığı boyunca hem detaylı bilgilendirmeler yapıp, hemde özenli bir tedavi süreci yönetti. Dikkatli, iletişimi iyi bir doktor.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Metin Celep Sezeryan Doğum

  Ali Metin hocam ile 3 yılı aşkın bir doktor danışan tanışıklığımız vardı. Kendisini çokça tanıdık vesilesinin önerisi ile tercih ettim ‘iyi ki yollarımız kesişti’ diyorum şuan :) Yıllar geçti hocam geçmeyen mantar tedavimi çözüme ulaştırdı ve sonunda kendisiyle doğum sürecimi tamamlama şansım oldu. Doğum sürecimde 6. Ayımdan itibaren rahmimde açılma sebebi ile erken doğum riski olan bir süreci hocam bizimle çok profesyonel bir şekilde korkutmadan, endişelendirmeden, kendine güven ve dolu açıklamaları, sakinliği ile bize süreci stressiz bir şekilde tamamlattı ve oğlum 37. Haftayı görsek yeter derken doğumum 39+5 te gerçekleşti yani nereden nereye getirdi hocam bizi :)

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Metin Celep Doğum Kontrol

  Metin Bey ile tanışmamız 12-13. haftalarımızdayken ve doktor takvimindeki güzel yorumlar aracılığıyla oldu.Kendisi hamilelik sürecimdeki üçüncü doktordu ancak yine hamileliğimi yeni öğrenmişim ve daha önce kimse beni bilgilendirmemiş gibi detaylı, açıklayıcı yaklaşımı ile bilmem gereken her şeyi anlattı.Her konuda detaylı bilgi verip,sorularıma ve içinde bulunduğum durumlara sakinlikle yaklaşıp beni dinlemesi ve açıklamalarla beni bilgilendirmesi beni çok rahatlattı.37. Hafta kontrolümde NST’de gerçekleşen durum sebebiyle ultrasonda boyun çevresindeki kordonu görüp sakince durumun ciddiyetini ve önemini anlattı.Sayesinde paniğe kapılmadan ve zamanında önlem alınarak operasyona girdik.Operasyon öncesinde de aynı yaklaşımıyla benim korku ve endişelerimin buhar olup uçmasını sağladı.Bebeğimin bana sağlıklı bir şekilde.Kendisine bana sağladığı bütün bu güzel süreç için, destek ve motivasyon için minnettarım.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nalan Karacaoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Nalan hanimla ilk kez rutin kontrol ve hamileliğe engel bir durum var mi diye öğrenmek amacıyla tanışmıştık. O zamanki yaklaşımından çok memnun kaldığım için hamile olduğumu öğrenince hemen kendisinden randevu aldım. O odaya insan ne heveslerle giriyor, kalp atışını ne zaman duyarız, bebeğimizi ne zaman göreceğiz derken ilk muayenede bir terslik olduğunu anladık. Ertesi gün yeniden çağırdı ve teşhis net olarak koyuldu. O sırada bizimle birlikte üzüldü ama bir yandan peşinde olacağız, deneyeceğiz diye motive etti. Risklerden, seçeneklerden ve tecrübelerinden bahsetti. Ne zaman istesek ulaşabildik. Ilac tedavisini denedik ancak etkili olmadığı için birlikte ameliyat kararı aldık. Öğrenmemden 10 gün sonrası ameliyat oldum. Şöyle söyleyeyim ameliyattan önceki gece sabaha kadar ağrıdan uyuyamamıştım ama ameliyat sonrası o ağrıların 10da 1i bile yoktu. Eşim inanılmaz panik biridir, o da stres olmadan süreci atlattı. Her zaman karşımızda bilgi, netlik ve tecrübe vardı.Mutlaka tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Beylikdüzü Cad. No:3, Beylikdüzü 34520
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, ... AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Care & Create, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, İstanbul Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar