Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Beylikdüzü International İstanbul

Beylikdüzü Cad. No:3

34520 , Beylikdüzü ,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

Medicana İnternational İstanbul 30.000 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilmiş olan bir hastanedir. 5 VIP, 1 CIP, 109 standart hasta odasında toplamda 115 hasta yatağı, 4 Genel Yoğun Bakım(7 Dahili Yoğun Bakım , 7 Cerrahi Yoğun Bakım) , 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı(küvöz), 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım ve 7 Acil, 3 Endoskopi, 9 Anjiografi gözlem yatağı ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Medicana Beylikdüzü Hastanesi, biri 5 (poliklinik katları), diğeri 13 ( hasta katları) kat üzerine kurulu ve birbirine geçişlerin varolduğu iki bölümden oluşmuş bir yapıdır. Medicana İnternational İstanbul kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Medicana İnternational İstanbul İstanbul ilinde Beylikdüzü Cad.no:3 Beylikdüzü Medicana Büyükçekmece adresinde bulunmaktadır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
182 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yunus Öksüz Randevu

  Merhaba. İnsülin direncim var, aynı hastanedeki kadın doğum uzmanıyla birlikte paslaşarak Yunus beyle tedavi takibime devam ediyoruz. Bir çok uzman gezdim ama benzer ilaçlar olsa da yeterli iyileşmeyi sağlayamıyordum. Yunus bey sağolsun çözdüm diyebilirim artik. 12 kilo verdim düzenli takip ve tedavi yontemiyle birlikte. Yunus bey odasina girdiğiniz andan itibaren çoğu doktorun yapmadığı fakat aslında rutin olması gereken genel kontrolleri yapıyor. Gösterdiği özeni ilk dakikadan anlıyorsunuz. Bilgisine güvenim sonsuz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları Görüntü Eşliğinde Radyoterapi (IGRT)

  2016 senesinde meme ca sonrasında Radyoterapimi ve sonrasında rutin kontrollerimi yapan sevgili doktorum iyi ki varsınız..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Savaş Yıldırım Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  İlk defa kendilerine muayeneye gittim ve iyi ki gitmişim çok güzel açıklayıcı bir dille sizi rahatlatan bir hekim. Gerçekten bu zamanda böyle ilgili doktorlar bulmak zor. İşini severek yaptığı çok belli. Hamileliğimde oluşan varis problemi için gittim ve çok güzel bir şekilde muayene ettiler. Korku ve kaygılarımı da ortadan kaldırmış oldu kendileri. Çok teşekkür ederim Savaş hocam bundan sonra ailemizin bir kalp doktoru ihtiyacı olunca ilk akla gelen siz olacaksınız. İlgi ve alakanız için ayrıca teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Esin Çeliker Oğul Diğer

  Esin Hanım'a pandemi dönemi öncesinde alerjik astım, kronik öksürük, göğüste hırıltı şikayetleriyle başvurmuştum. Süreç içerisinde kendisi oldukça ilgili, güler yüzlü ve destekleyici idi. Ilaçların etkisi kendisi tarafından çok iyi bir şekilde düzenli olarak takip edildi ve uzun süredir çözüm bulamadığım şikâyetlerim sona erdi. Kendisine içtenlikle çok teşekkür ederim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Necmettin Kutlu Normal randevu

  7 gün önce Necmettin Bey’e rinoplasti ameliyatı oldum. İyi ki de olmuşum..! İnanılmaz rahat bir ameliyat süreci istiyorsanız ve gereksiz herşeyden uzak kalmak istiyorsanız tek adres diyebilirim, harika bir burnum var sanki kalemle çizilmiş gibi doğal ve bana ait sonsuz teşekkürlerr..


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Necmettin Kutlu Diğer

  Düşmüştüm gözümün kenarına çömlek battı yarık açılmıştı gittiğim diğer 2 hastahanede dikiş atılamadı iyiki beni medicanaya gidin demişler Necmettin dokturunuzla tanıştım kendisine çok teşekkür ederim iyiki tanıdım çok ilgili bilgili acımı unutturan ve kendi mesaisi bittiği halde bana yardımcı oldu tekrar teşekkürler iyiki sizi tanımışım


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özlem Mutluay Soyer Randevu

  Annemin şiddetli kanlı ishali vardı. 2 hastaneye gidip çözüm alamadık ve tesadüf olarak Özlem Hocamla tanıştık. Dakikalar bile bizim için çok değerliydi. Çoğu doktorun aklına bile gelemeyecek hastalığı Özlem Hoca teşhis etmişti. Bir an önce tedaviye başlandı ve annem eski sağlığına kavuştu. Kendisi hem çok iyi bir insan hem de tıp alanında çok bilgili bir kişidir. Kendisine buradan da çok ama çok teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları Radyasyon Onkolojisi Randevusu

  Radyoterapi, Işın tedavisi için kendisine başvurduk. Gerekli açıklama ve tedavi süreçlerini açıkladı. Eşimin daha önce kemoterapi be ameliyat sonrası takip edeceği tedavi şeklini izah etti ve 30 seanslık tedavi yaptı ve tetkikler ped ve tahliller sonucu olumlu çıktı. Bundan sonraki tedavi süreçlerini anlattı.
  İlk önce mükemmel bir insan ilgili ve bilgili bir doktor. Açıklamaları tatmin edici ciddi bir hastalık geçirdiğiniz için o derece size ciddi bir şekilde yaklaşımda bulunuyor. İstediğiniz zaman odasına girip soru sorabiliyorsunuz. İstediğiniz saatte mesaj atın cepten arayın mutlaka dönüş yapıyor. 3 ayrı hastanede aynı branşta doktorlarla tedavimiz oldu Özgür Hoca ve Asistanları kıyaslanamaz derecede iyiler. Ülkem ve milletim adına Özgür Hoca gibi genç yaşına rağmen, bilgili son derece anlayışlı böyle doktorlarımızla gurur duyuyorum. Eşim tedavi gördü her aşamada yardımcı oldu. Gönül rahatlığı ile başvurabilecek bir doktor.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  bel ağrısı şikayetiyle gittiğim muayenede hastayı dinlemesi ,güler yüzlü sevecen tavrından, detaylı muayene etmesi ve tedaviden kısa sürede sonuç almaktan cok memnun kaldım.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları Radyasyon Onkolojisi Randevusu

  Radyoterapi ve devam eden kontrollerimiz suresince her sorumuza cevabi, tüm detaylariyla aydınlatmasi , takibi hic birakmamasiyla minettar oldugumuz doktorumuz . Bu surecte iyi ki özgur bey ile ilerlemisiz. İyi ki varsiniz hocam .


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar