Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Beylikdüzü International İstanbul

Beylikdüzü Cad. No:3

34520 , Beylikdüzü ,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

Medicana İnternational İstanbul 30.000 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilmiş olan bir hastanedir. 5 VIP, 1 CIP, 109 standart hasta odasında toplamda 115 hasta yatağı, 4 Genel Yoğun Bakım(7 Dahili Yoğun Bakım , 7 Cerrahi Yoğun Bakım) , 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı(küvöz), 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım ve 7 Acil, 3 Endoskopi, 9 Anjiografi gözlem yatağı ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Medicana Beylikdüzü Hastanesi, biri 5 (poliklinik katları), diğeri 13 ( hasta katları) kat üzerine kurulu ve birbirine geçişlerin varolduğu iki bölümden oluşmuş bir yapıdır. Medicana İnternational İstanbul kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Medicana İnternational İstanbul İstanbul ilinde Beylikdüzü Cad.no:3 Beylikdüzü Medicana Büyükçekmece adresinde bulunmaktadır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O

  or...n

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ömer Faruk Elmas Dermatoloji Randevusu

  Boynumda olusan kucuk sigil benzeri benlerden hocamiz sayesinde hic iz kalmadan tek seferde kurtuldum ustelik bunlar boyun cevresinde cok fazlaydi tedaviden cok memnun kaldim hic iz kalmadi .Tabiki burda hocamizin hastayla ilgi alakasinin guzel anlatiminin guler yuzunun cok ilgisi var keza esimde kendisinde ben ve akne tedavisi olmustur bu sebeple tesekkur ederiz kurum olarakta doktorumuzun ilgisi ve hersey hersey gayet mukemmel kendisine tesekkurlerimizi sunuyoruz ustelik cevremizde hangi dermotolaga gittigimizi soruyor onlarada oneriyoruz memnuyitemiz ust duzeydedir herkesin ayni seyi dusundugune eminim tekrar tesekkur ederiz.


  M

  mü...

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ömer Faruk Elmas Ben Alma

  İlk etapta akne ve sivilce problemim vardı bu sebeple gittim daha sonra yüzümde beğenmediğim görsel anlamda beni rahatsız eden BEN alma işlemini de sevgili hocamız gerçekleştirdi her iki tedaviden çok memnunum herkese önerdim gerçekten güzel geçen bir tedavi sürecim oldu ve bundan sonraki tek dermotologumuz hem eşimin hemde benim olmak üzere sevgili hocamizdir tesekkurlerimizi sunariz.


  M

  me...u

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Metin Celep Normal Randevu

  Ali metin bey beni 10cmlik myomdan açık ameliyatla kurtardı iki günde toparladım herseyi detaylı anlattı çok ilgilendi onca doktora gitmiştim ama hiçbiriyle telefonda görüşmemiştim Doktorum sağolsun bi telefon kadar uzak o yüzden herkese tavsiye ederim


  U

  uğ...u

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ömer Faruk Elmas Dermatoloji Randevusu

  Ömer Faruk beye tavsiye üzerine gittim. Daha önce gittiğim iki dermatologtan istediğim verimi alamamıştım. Hastalık öykümü epey dinledi ve hemen tedaviye başlandı. Cildimdeki kabarıklıklar ve döküntüler bir türlü geçmemişti. Medicana Beylikdüzü hastanesinde kendisine gittiğimde sorunu detayları ile dinledi ve önce ilaç tedavisi o yanıt vermeyince iğne tedavisi ile 2 ay içinde kalıcı çözümler bularak rahatlattı. İyileştim çok iyiyim. Ürtiker gibi ciddi bir rahatsızlıktan kurtuldum. Tüm çevreme tavsiye etmeye devam ediyorum. Çok teşekkürler Ömer Hocam.


  L

  l.....

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Petek Balkanlı Jinekolojik Onkoloji

  Sitedeki yorumlara bakarak Petek hanımı tercih ettim. Smear sonucu ve kolposkopi sonucundaki pürüz hakkındaki görüşüp muayene oldum. Karşılaması ve bilgi vermesi oldukça iyiydi. İnş gebelik durumu olursa yine kendisini tercih edeceğim . İyiki varsınız Petek hocam


  E

  e.....

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ömer Faruk Elmas Dermatoloji Randevusu

  Şahsımda uzun süredir ürtiker hastalığı bulunmaktaydı. Birçok doktor ve hastane gezdim hayat standardı mı düşüren ürtiker hastalığının tedavisi için denemediğim yol kalmadı. Arkadaşımın önerisi ile çok değerli Ömer Faruk elmas hocamım yanında tedavi gördüm. Ömer hocamın uyguladığı tedavi olumlu etkiler gösterdi. Hayat kalitem ve sağlığıma kavuştum. çok teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık. Saygılarımla...


  S

  sa...

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ömer Faruk Elmas Dermatoloji Randevusu

  Dermatolojik rahatsızlığım vardı. Doktorumuzdan randevu aldık, randevu saatinde güler yüzle ve ilgiyle karşılandık, muayenemiz yapıldı, konulan teşhis ve tavsiye edilen tedaviden, doktorumuzun ilgisi ve alakasından çok çok memnunum.


  G

  g.....

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Metin Celep Randevu

  Doğum öncesinde de gittiğim doktorumdur, doğum dahil tüm süreç boyunca her zaman detaylı bilgi veriyor,güzel ilgileniyor,muayenesi detaylı ve yeterli.Çok bilgili insanı rahatlatıyor, 3 senedir tanıyorum ve güveniyorum


  Y

  y.....

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Osman Kaya Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Bana kanser teşhisi konulduğunda nasıl bir yola adim atacağım derken Ali Osman hocam ile tanıştım ve tedavi surecim başladı.Hocamın her dedigini yaptım uzak dur dediginden uzak durdum yapmalisin dediklerini yapmaya calistim. Doktoruma guvendim.Hocamın işine verdiği önem, titizlik ve harika ekibi ile bugün iyileşmenin coşkusunu yaşıyorum. Öncelikle doktorum Ali Osman Kaya ve ekibine sonsuz teşekkürler.
  Yelda Can


  M

  ms...a

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ömer Faruk Elmas Deri Lezyonlarında Biyopsi Ve Kesi Alımı

  Hastanede tanıştığımız Doktor Ömer Faruk by boynumda bulunan rahatsız edici benlerden ve göz kenarlarında bulunan et çıktılarından beni kurtardı. Konuşmaları ve hastaya gösterdiği alaka ve bilgilendirme süperdi. Tedavim 10 günde bitti. Hocam çok teşekkürler. İyi ki varsınız.:)


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar