Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Beylikdüzü International İstanbul

Beylikdüzü Cad. No:3

34520 , Beylikdüzü ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana İnternational İstanbul 30.000 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilmiş olan bir hastanedir. 5 VIP, 1 CIP, 109 standart hasta odasında toplamda 115 hasta yatağı, 4 Genel Yoğun Bakım(7 Dahili Yoğun Bakım , 7 Cerrahi Yoğun Bakım) , 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı(küvöz), 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım ve 7 Acil, 3 Endoskopi, 9 Anjiografi gözlem yatağı ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Medicana Beylikdüzü Hastanesi, biri 5 (poliklinik katları), diğeri 13 ( hasta katları) kat üzerine kurulu ve birbirine geçişlerin varolduğu iki bölümden oluşmuş bir yapıdır. Medicana İnternational İstanbul kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Medicana İnternational İstanbul İstanbul ilinde Beylikdüzü Cad.no:3 Beylikdüzü Medicana Büyükçekmece adresinde bulunmaktadır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Aysun Laçin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Y

   merhaba ben 7,5 yıllık evliyim her türlü yolu denememize rağmen bir türlü hamile kalamıyordum aysun hanımı ve ekibini nette araştırma yaparken tesadüfen buldum ve form bıraktım ve en kısa sürede bana döndüler ve görüşmeye çağırdılar gittik o gün bizi aysun hanımın karşılaması motive etmesi olumlu konuşması güler yüzlülüğü samimiyeti dedim benim aradığım yer burası eşimin ve benim içimize sinerek tedavimize başaldık tek enbiriyo transferi ile ilk denemede hamile kaldım .. :)şu an 4 aylık hamileyim Allaha çok şükür önce Allah ın izni ile sonrada aysun hanım ve ekibini başarısı ile muardımıza eriştik şimdi en büyük dileğimiz evaldımızı sağ sağlim kucağımıza almak ... şimdi aysun hanıma ne kadar dua etsem azdır diyorum ve çocuğu olmayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum ... ve sevgilerimi yolluyorum kendisine ve başarılı ekibine ...


 • Cengiz Uzun

  Enfeksiyon Hastalıkları, Dr. Öğr. Üyesi

  • A

   mükemmel bi doktor Allah başımızdan eksik etmesin böyle zeki doktorları ,çok zeki bi doktor Türkiyedeki en iyi enfeksiyon uzmanı Türkiyedeki en iyi enfeksiyon uzmanı Türkiyedeki en iyi enfeksiyon uzmanı Türkiyedeki en iyi enfeksiyon uzmanı Türkiyedeki en iyi enfeksiyon uzmanı

  • K

   CENKIZ UZUN ICIN COK UZUN BIR YORUM YAPMAQ ISTEMIYORUM ONU TANIYANLAR ZATEN BILIYORLAR AMMA BILMEYENLER ICIN SOYLEYIM HEM PARAM HEM CANIM GEDIYORDU (((((((CENGIZ UZUN SAYESINDE SHINDI COK MUTLUYUM.ALLAH BUTUN HASTA KULLARINA OYLE BIR DOKTOR NASIB ETSIN INSHALLAH.


 • Mehmet Oğuzhan Özyurtkan

  Göğüs Cerrahisi, Prof. Dr.

  • M

   Çok ilgili bir doktor herkese tavsiye ederimm..çok memnun kaldık.güler yüzü de insanı rahatlatiyor telaşını yok ediyor.saolsun şimdi oğlum inşallah tekrarlamaz böyle bi durumda yine inşallah oğuzhan doktora denk geliriz.saolsun teşekkürler.


 • Mutlu Demiray

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • D

   Benim annem 2 sene once rahim kanseri teshisi kondu ve total Rahim ameliytindan sonra cok eziyetli bir donem basladi Taki Mutlu bey ile tanisincaya Kadar hasta ile cok anlayisli cok guven guven veren Doktor biz tedavimizi olduk annem kanser hucrelerinden tamamen temizlendi insallah bir daha bunu Allah yasatmasin Allah her kesin yardimcisi olsun.


 • Hülya Yonucu

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Dr. Öğr. Üyesi

  • S

   Çok memnun kaldığım bir hekim.ilgili,hastasını dinleyen ve güleryüzlü. Teşhislerini anlaşılır bir dille açık açık anlatması çok güzel. Kısacası ilaç yaz gönder hekimlerimizden değil...


 • Zeliha Arslan Ulukan

  Göğüs Hastalıkları, Doç. Dr.

  • Zeliha Hanimi tanidigim ve kendisine muayene oldugum icin cok sansliyim. Dogru teşhis ile tedavimi başlatti ve istedigi tetkikler sonrasi gerekli gordugu bolumlere beni yonlendirdi. Hastasiyla olan iletisimi bana guven verdi. Her konuda beni detayli olarak bilgilendirdi ve teşhisini koydugu astim hastaligindan korkmamam gerektigini hastaligimin hangi seviyede oldugunu , bundan sonra hangi yolu izleyeceğimizi uzun uzun anlatti. Doktoruma hastasiyla olan iletisimi ve verdigi guven icin cok tesekkur ederim. Bundan sonra gogus hastaliklari doktorum kesinlikle kendisidir ve tedavime kendisi ile devam edecegim. Zeliha Hanim'a cok tesekkur ederim.


 • Murat Tuncer

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • Bugün tanıştık Murat bey ile Babam siroz hastası gittiğimiz çok yer umut yok dedi ancak Murat bey bizim birazda olsa içimizi rahatlattı hem güleryüzü hemde başarıları bize umut oldu mükemmel bir doktor ve mükemmel bir insan

  • N

   Hayatının 20 yılı ciddi hastalıklarla gecmis biri olarak bu yorumu yapiyorum. Keşke insan kopyalama mümkün olsa Murat Bey'den binlerce kopya yapsak her hastane her bölüme.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Mustafa Temizel

  İç Hastalıkları, Dr. Öğr. Üyesi

  • M

   Gerçekten her seferinde bu kadar pozitif, bu kadar samimi ve ilgisiyle bir doktordan çok bir abi gibi davranan Mustafa Temizel'e çok teşekkür etmek istedim. Her seferinde kendisinden pozitif ayrılıp beni engin tecrübeleriyle bilgilendirmesi gerçekten olağanüstü. Bu platformdan yaptığım teşekkürüm umarım kendisine ulaşır.

  • F

   Tesadüfen muayene olduğum, hasta ile olan iletişimi, davranış şekli ve mesleki bulguları dikkatimi çekmesi nedeniyle memnuniyet formunu yazma ihtiyacı hasıl olmuştur.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Necmettin Kutlu

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Prof. Dr.

  • Konum: Medicana Beylikdüzü International İstanbul

   Hayatımda tanıdığım en harika insan o sadece bir doktor değil bence o bir baba gibi merhamet dolu biri. 2 kere operasyonumu gerçekleştirdi ve ikisinde de çok ama çok ilgiliydi

  • D

   Sevgili doktorum o kadar ince o kadar kibar bir insan ki. Ameliyatımı çok başarılı bir biçimde gerçekleştirdi, 2. Günü ayağa kalktım. Gerek ilaç seçimi olsun gerek bilgi birikimi olsun, hepsinde çok başarılı bir hekim. İyi ki tanışıp Necmettin hocam da karar kılmışım diyorum. Tüm ekibinden, Medicana international personelinden çok memnun kaldım.

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Yıldız Eren Çetin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Konum: Medicana Beylikdüzü International İstanbulHizmet: Sezeryan Doğum

   3 günlük bir baba olarak bugüne kadar tanıdığım ve işinin ehli olmasıyla beraber insana pozitif enerji veren naif insanlardan biridir. Şiddetle tavsiye ediyorum. Biz babalar bu gibi forumlara yabancı insanlar olmamızı düşündüğünüzde eğer böyle bir yorum yapıyorsam bir bildiğimiz var demektir. Ablam olsa bu kadar severdim kendilerini. Teşekkürler Yıldız Eren Çetin.
   Melih Alen Saraçer


İlgili aramalar