Hakkımızda

300 hasta yatağı ile genel yoğun bakım(reanimasyon), kardiyovasküler cerrahi, koroner ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile yoğun bakımlarda yaşanan sorunlara çözümler sunacak. Kafeterya ve dinlenme alanları, çocuklar için oyun ve hobi bölümleri yanında 1000 kişilik personel için özel dizayn edilmiş yemekhane, teras dinlenme alanı , eğitim ve konferans salonu bulunmaktadır.
SGK ve Özel Sigorta anlaşmaları ile onkolojik tedavi üniteleri , Kemik İliği ve Çocuk Hemato Onkoloji Ünitesi ile spesifik dalların da da halkımıza hizmet verecek.
Daha fazla bilgi
Cihazlar
 • Anjio Cihazları
 • Nükleer Tıp ta Pet Ct
 • Tomo Terapi
 • MR ve Ct
 • Radyoloji
Daha fazla bilgi
Yasal ayrıntıları

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (592)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Gül Uçar Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) Randevusu

  Çocuk diş hekimi Gül hanıma 6 yaşındaki kızımın diş dolgusu için gittik.Tedaviye başlamadan once bizleri cok detaylı bir şekilde bilgilendirdi.Çok inatçı olan kizim bile hiç tereddüt etmeden kendini Gül hanıma bıraktı ve cok mutlu oldu.Çünku çocuklara olan yaklaşımı o kadar ilgili ve güler yüzlü ki çocuklar onu cok seviyor.Gerek İlgi ve alakasindan gerek çocuklarla olan iletişiminden ve en önemlisi tedavisinden dolayı yanından cok mutlu ayrıldık.

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Şahan Üroloji Randevusu

  Ahmet Bey, 10 gün önce babamı prostat ameliyatı etti. Bugün patoloji sonuçlarımızı aldık ve sonuçlar çok güzel geldi. Ameliyattan 10 gün sonra yani bugün(16.02.2024) sondası çıkarıldı ve çıkarıldıktan sonra herhangi bir idrar kaçırması meydana gelmedi. İlgisi ve bilgisiyle bulunmaz bir doktor kendisi. Kesinlikle emin ellerdeydik.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Önder Devay Genel Cerrahi Randevusu

  Safra kesemde taş olduğu için tavsiye üzerine gittim fakat hiç memnun kalmadım. Elimde ultrason sonuçlarım vardı, baktı ve ameliyata gerek yok dedi muayene süreci maalesef bundan ibaret.

  F
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Şahan Böbrek Kanseri Laparoskopik (Kapalı) Ameliyatları

  Ahmet bey eşimin böbrek kisti ameliyatında böbreğin kiste yapışık olduğu için diğer doktorların böbrekle beraber alınması gerektiğini söyledi ama Ahmet bey bize mucize yaşatan doktordur 4saat ameliyatında uğraş vermiştir böbreğini kurtarmak için eşimin yaşı genç yeniden doğmuş gibi oldu Allah kendisinden razı olsun bizim en büyük şansımız kendisine denk gelmemiz oldu kendisine mucize doktor diyebiliriz Bursa'da işini en iyi yapan doktordur bizim için kesinlikle tercihiniz tek olmalı

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Gül Uçar Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) Randevusu

  Doktor hanıma araştırıp tavsiyeler sonucu 3 yaşındaki oğlumun rutin diş kontrolu ve lekelenme sebebiyle gittik .İlk diş randevusu olduğu için tedirginlik hisseden oğluma yaklaşımı konuşması durumu onun seviyesine uygun anlatması ve ardından muayeneye geçmesi bizim icin harikaydı.Çocuk deyip geçmeyip alanina saygı duyulmasi ebeveyn olarak bizleri de mutlu etti.Dis bakimiyla ilgili ayrıntılı bilgilendirmesi ve yönlendirmesi detayci yaklaşımı bizim icin gayet tatmin ediciydi.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Şahan HoLEP Prostat Ameliyatı

  Kalp hastası olan babam için en uygun işlemi uygulayarak sağlığına kavuşturdu. Babam idrarını yapamıyor sık idrara çıkıyor son zamanlarda idrar kaçırmaya başlamıştı. Ancak anestezi yüksek riskli bulunuyor ve ameliyat önermiyorlardı. Rezum su buharı tedavisinin babamın genel sağlık durumundan dolayı daha uygun olacağını söyledi. İyi ki olmuşuz babam çok rahatladı. Rahat idrar yapabiliyor sıklığı azaldı kaçırması kalmadı. Herkese tavsiye ederim..

  O
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Şahan İdrar Yolu Darlıkları

  Üretra darlığı idrar yapamama rahatsızlığı ile hocama başvurdum. Çok caresizdim. Çok eziyet çekiyordum. Uretroplati açık ameliyat yaptı bana. Ağzımın içinden yanagimin içinden parca alıp idrar kanalina yama yaptı. Üstin başarısı ile beni hayata döndürdü. Idrarımı rahat bir şekilde yapabildim. Çok memnun kaldım. Güler yüzü ile hayatıma dokundu. Haftalarca sondali kalmak demir buji ile genişletme olmaktan yorulmuştum. Allah razı olsun. Sağlıkla mutlu yaşasın. Emeklerine sağlık. Çok çok iyi bir doçenttir kendisi. Elinden gelenin en iyisini gerçekleştirir. Ilgisi alakası süper.

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Adnan İpçioğlu Lazer Ameliyatı

  23.01.2024 tarihinde Adnan bey göz lazer ameliyatımı yaptı. Çok memnun kaldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Lens var gibi net görüyorum. Kontrolümde güzel geçti.Çok güler yüzlü ve anlayışlı bir doktor .

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Bünyamin Teymuroğlu Randevu

  Oğlum atopik dermatit, 4 aylıkken tanıştık doktor beyle çok ilgili çok tatlı dilli panik bir yapıya sahip olmama rağmen konuşmasıyla anlatımıyla rahatlamayı başardı ;) kısacası çok sevdik çokta memnun kaldık

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hüsamettin Olgun Diğer

  Merhaba, hocamıza bir virüs sonrası (Adenovirüs) gelişen komplikasyon ile ulaştım, 3 gündür yüksek ateş vardı ve bademcikler şişmişti, o gece nefes alamadım ve uyuyamadım, üç gündür antibiyotik kullanıyordum ama hala geçmemişti, kendisine tüm durumu anlattım, durumu inceledi ve boğazımın iltihaplı bir durumda oldugunu belirtti, kendisi boğaz çubuğu ile bademciklerimde ozel bir islem yaptı, kusmamak icin kendimi zor tuttum ama çok zor bir islem, o gün gece rahat uyabileceğimi söyledi ve gercekten de rahat uyudum, o islem sayesinde membran tabakalarını temizlemiş oldu, kullandığım antibiyotiklerle bu islem günler surecekti, ayrıca ağrım azaldı, o gün beni acile seruma da yonlendirdi, tekrar gel dedi ben çıkmadan ve görüştük, özünde isini iyi yapan bilgili ve net doktor, az konuşur ama oz konuşur, hastasını iyi takip eder, tüm sorularımada güzel cevap verdi.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Odunluk Mahallesi, İzmir Yolu Cd No:41, Nilüfer 16150
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Medilab Assist, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ak Sigorta, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Doğa Sigorta Kooperatifi, Katılım Emeklilik Ve Hayat

Sıkça Sorulan Sorular