Hizmetler

Hakkımızda

300 hasta yatağı ile genel yoğun bakım(reanimasyon), kardiyovasküler cerrahi, koroner ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile yoğun bakımlarda yaşanan sorunlara çözümler sunacak. Kafeterya ve dinlenme alanları, çocuklar için oyun ve hobi bölümleri yanında 1000 kişilik personel için özel dizayn edilmiş yemekhane, teras dinlenme alanı , eğitim ve konferans salonu bulunmaktadır.
SGK ve Özel Sigorta anlaşmaları ile onkolojik tedavi üniteleri , Kemik İliği ve Çocuk Hemato Onkoloji Ünitesi ile spesifik dalların da da halkımıza hizmet verecek.
Daha fazla bilgi

Cihazlar

 • Anjio Cihazları
 • Nükleer Tıp ta Pet Ct
 • Tomo Terapi
 • MR ve Ct
 • Radyoloji
Daha fazla bilgi

Adres

Medicana Bursa Hastanesi
Odunluk Mahallesi, İzmir Yolu Cd No:41, Nilüfer 16150
Medicana Bursa Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Medilab Assist, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (645)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Adnan İpçioğlu Katarakt Ameliyatı

  12 Temmuz 2024 günü katarakt ameliyatımı başarı ile yapan doktorumu tavsiye ederim.Şevkat ve ilgi ile açıklamalarını yaptı ,operasyonu birlikte planladık.Hiçbir acı duymadan ameliyatımı yaptı.Kendisi ve ekip hemşirelerine minnettarım.

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. M.Muharrem Erol Akciğer Cerrahisi

  Rutin kontrollerde tespit edilen, akciğerimdeki hava kisti için görüşmeye gittiğimde bana verdiği güven sayesinde ameliyat kararını hemen gönül rahatlığı ile aldım. Kapalı operasyonla akciğer bülünü alıp, hızla sağlığıma kavuşmamı sağladı. Muharrem Bey, ilgisi, bilgisi ve profesyonelliği ile güven veren bir doktorumuz.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuğberk Güçlü Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Muhteşem bir doktor. İşini çok severek yapıyor, güler yüzlü ve işinde oldukça titiz. Hastasıyla sürekli ilgileniyor, durumunu takip ediyor, bilgi veriyor sorularını sabırla yanıtlıyor. Genel anestezi ile sezaryen oldum, ameliyattan epey korkuyordum ama ameliyatı iyi ki Tuğberk Bey yapmış.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ömer Öz Psikiyatri Randevusu

  Annemin yoğun anksiyete problemi ve ağır depresyonu vardı.Verdiği ilaçlar üç günde etkisini gösterdi.

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Şahan Üroloji Randevusu

  Prostat kanseri teşhisi sonrası yapılan ameliyat ve akabinde otuz üç seanslık radyoterapi aldım. Aradan yaklaşık bir sene geçmişti ki, radyoterapinin olumsuz etkileri nedeniyle idrar kanalımda daralma oldu. Neredeyse idrarımı hiç yapamayacak durumdaydım. Ahmet Hocam, kapalı bir operasyon ile daralan bölgeyi açtı, fakat yaklaşık kırk beş gün sonra kanal tekrar kapanmaya başladı. Yaptığım araştırmalarda bundan sonraki süreç için açık ameliyat önerilmekteydi fakat bu operasyon hem başarı oranı düşük, hem de hasta için zor bir süreçti. Ahmet Hocamla durum değerlendirmesi yaptık ve bana şu an çok yeni bir yöntem olan ilaçlı balon uygulamasından bahsetti. Başarı oranı yüzde seksenlerin üzerinde olan ve risk içermeyen bu uygulamayı kabul ettim ve hemen uyguladık. Şu an uygulamanın üzerinden tam olarak 80 gün geçti ve ben idrarımı kolaylıkla yapabiliyorum. Benimle aynı sıkıntıyı yaşayan hastalara Bu yöntemi ve değerli hocamı ısrarla tavsiye edrim. Saygı ve sevgilerimle

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Şahan Diğer

  İlk olarak Mesane boynu darlığının sebep olduğu ve yaklaşık 6cm çapa ulaşmış olan mesane taşı ameliyatımı büyük bir sabırla gerçekleştirerek mesane taşını temizleyen ardından asıl problemim olan mesane boynu darlığı ameliyatımı ameliyatımı gerçekleştirerek, bana sağlıklı bir insanda olması gerektiği gibi idrar yapabilmenin mutluluğunu, huzurunu ve rahatlığını yaşatmakla kalmayıp, tur p ameliyatı olmama rağmen bu duruma hocamızın sırrı mı denir yoksa uzmanlık alanında ki bilgi birikimi, el becerisi, tecrübesi ve profesyonelliği mi denir bilmiyorum ama sayesinde meninin geriye kaçması gibi bir olumsuzluk yaşamamak bambaşka bir duygu. Çocuk sahibi olmayı düşünüp bu ameliyatı olmak zorunda kalan tüm hastalara doçent doktor Ahmet Şahan ile tanışmalarını kesinlikle ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Allah'a emanet olun.

  Ö
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Cansabuncu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Yaklaşık üç ay önce, 6 yaşındaki oğlumuzun sol dirseği kırıldı. Görüşme yaptığımız birkaç doktor 24 saat içerisinde ameliyat olması gerektiğini söylediler. Gece 00:00-02:00 saatleri arasında bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Medicana Bursa Hastanesine gittik. Bu saatlerde ortopedi doktoru olmamasına rağmen, acil bölümünde hasta kayıt işlemlerini yapan arkadaşlar ve acil doktorunun göstermiş olduğu hassasiyet üzerine Doç. Dr. Gökhan CANSABUNCU ile gece saatlerinde telefonla görüşmeler yapıldı. Kendisine gönderilen röntgen görüntüleri sonucunda, ameliyat olmadan müdahale edilmesi gerektiğini ifade etti. Sonraki gün saat 10:00'a doğru tekrardan hastaneye gittik. Doktorumuzun yaptığı müdahale sonucunda çocuğumuzun ameliyat olmasına gerek kalmadı. Sonraki süreçte röntgen görüntülerini paylaştığımız bir çok doktor da ameliyat olunmadan yapılan müdahaleyi takdir ettiler. Sayın Doç. Dr. Gökhan CANSABUNCU'ya mesleki yeterliliği ile birlikte, vicdani yaklasımı adına sonsuz saygılarımı dilerim.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuğberk Güçlü Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doğum için Ardahan’dan memleketim Bursa’ya gelme kararı aldığımız zaman doktor araştırmalarımıza başlamıştık eşimle. Daha önce kendisine hiç muayene olmadığım halde hamileliğimin son haftalarında gelip ilk muayenenin ardından gönül rahatlığıyla doğum sürecini Tuğberk hocayla yürütme kararı aldık. Geç de olsa iyi ki yollarımız kesişmiş doktorumuzla. İşini güleryüzle ve titizlikle yapıyor olması, herhangi bir durumda ulaşabileceğimizi bilmemiz, sorularımızı yanıtlamak bir yana sorumuz var mı diye sorması o kadar değerliydi ki bizim için. İlk heyecanımızı sıkı takibi, ilgisi ve yüksek enerjisi sayesinde çok güzel yaşadık ve kızımızı sağlıkla kucağımıza aldık. Doğum sürecini de kendisi ve ekibi sayesinde çok rahat bir şekilde geçirdim. Ben hamilelik sürecimde çok yorum okumuştum ve şimdi memnuniyetimi paylaşmak istedim, araştıranlara faydalı olması dileğiyle…

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Başak Burgazlıoğlu Randevu

  Başak hanımın öncelikle insana hitabı samimiyeti ve ilgisi çok iyi,hastalığınız hakkında detaycı bilgiler veriyor,güvenerek gidebilirsiniz,kronik öksürük şikayetiyle başvurdum kendisine tedavi sürecindeyim.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ersin Şen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Bugün gittim kendisine.ilgi alaka yok detaylı testler istemiyor sadece akıl veriyor kimseye tavsiye etmem


  Kendisine randevu aldım ve zamanında gittim şikayetim horlama uyku apnesi idi.
  Muayene etti tek burun deliğine baktı ve maalesef sadece akıl veriyor kilo verirsen horlaman geçer dedi.ve ben 180 boy 85 kiloyum :)
  kendisi.gittiğime pişman oldum.kimseye tavsiye etmiyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular