Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Çamlıca Hastanesi

Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No: 113

34692 , Üsküdar ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Çamlıca Hastanesi, İstanbul Anadolu yakasında 1999 yılında kurulmuştur.
Kardiyoloji, Pediatrik ve Yetişkin Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Gastroenteroloji, Hemodiyaliz, Nefroloji, Organ Nakli, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Göğüs Cerrahisi (Akciğer Kanserleri Tanı ve Tedavi Kliniği) gibi özel branşlarda verdiği hizmetlerle ön plana çıkmış olan hastanemiz 91 yatak kapasitelidir. 7 Salonlu ameliyathanesi, toplam 26 yataklı yoğun bakım üniteleri ve 40 yataklı bir hemodiyaliz merkezi ile hizmet verilmektedir.

Medicana Çamlıca Hastanesi radyoloji ünitesinde; Bilgisayarlı Tomografi (BT), Manyetik Rezonans (MR), Panoramik Röntgen, Mamografi ve Renkli Doppler Ultrasonografi tetkiklerinin yanı sıra; Girişimsel Radyoloji (Periferik Damar, Karotis, Renal ve Çölyak Anjiyografileri, Embolizasyon, Radyofrekans Ablasyon) işlemleri de yapılabilmektedir.

Hastanemizde Kalp Kateterizasyon (Anjiyografi) Laboratuarı'nda (Koroner Anjiyografi, Stent Uygulamaları, Ablasyon, Elektrofizyolojik Çalışmalar, Kalp Pili Uygulamaları) işlemin yapıldığı altyapıyla; aynı zamanda By-Pass ameliyatları gerçekleştirilmektedir.

Kanser türlerinin medikal olarak tedavi edilmesine yönelik, Medikal Onkoloji ve Hematoloji branşlarında hizmet verilmektedir.
Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi bölümleri bulunmakta ve medikal - cerrahi uygulamalar yapılmaktadır.
Havacılık Sağlık Ünitesi'nde (AMC) uçuş hekimlerinin oluşturduğu sağlık kurulu ile havacı ve uçucu tüm personele sağlık raporları verilebilmektedir.
Genel Cerrahi bölümümüzde laparoskopik (kapalı) cerrahi teknikleri, endokrin ve metabolizma (Obezite) cerrahisi uygulamaları da yapılmaktadır.

Medicana Sağlık Grubu'nun dört Transplantasyon Merkezi'nden biri olan Medicana Çamlıca Hastanesi böbrek yetmezliği hastalarına hizmet vermektedir.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Engin Yurt

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M

   Engin bey artık aile doktorumuz gibi kendisinden çok memnunuz.başarılı bir dahiliye uzmanı.kesinlikle tavsiye ederim.doktora gitmek isteyen bütün tanıdıklarımı DR.Engin beyi tavsiye ediyorum.


 • Salih Cüneyt Aydemir

  Göğüs Cerrahisi, Dr. Öğr. Üyesi

  • M

   hastaya empati yaparak yaklaşan güleryüzlü samimi alçakgönüllü harika bir hekim medicana hastanesi için büyük bir kazanım


 • Ayşegül Öziş

  Gastroenteroloji, Uzm. Dr.

  • B

   dr aysegul hanimla iki yildir tedavi goruyorum dr olarak mukemmel bir i dr ziyade bir arkadas gibi benim kurtarici melegim cok tesekkurler ilginiz icin

  • S

   dr.ayşegül hanıma ilk defa muayene oldum.gözlemim dr -hasta ilişkilerinde mükemmel diyebilirim.tedavim devam ediyor.teşhis ve tehkikleri olumlu.


 • Hülya Yanbay

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • M

   Dr. Hülya Yanbay başta hastayı karşılamasıyla insana moral veriyor. Sorunlarımı en başından itibaren dinledi. Hastaya özgü tedavi yöntemini sunuyor. İlacın olabilecek yan etkilerini de söylüyor. En uygun ilacı buluyor kişiye özgü. Hatta cep tel numarasını da vererek sürekli yanınızda olduğu duygusunu da vermesi takdir edilir. Tavsiye ediyorum.

  • M

   Öncelikle Medical Park Hastanelerinin uzman kadrosuna son derece güvendiğim için hastaneyi tercih ettim. Tesadüfen hocama gittim. Yaptığı yönlendirmelerin veı tavsiyelerin yerinde olması kişiler analizin çok doğru çözümlemesi ve kısa süre içerisinde var olan sorunlarımı çözmüş olması benim daha sonrasında devam etme sebebim oldu. Terapiden sonrada istediği zaman hastalarının kendisine ulaşabiliyor ve aklımıza takılan sorun cevabını net olarak alabiliyoruz. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktor. Kendisinden çok memnunum.


 • Bahar Besen (Özkan)

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • BAhar hanım iyi bu doktor ama hamileleri sezeryana itiyor eşimi takip ediyordu biz normal doğum istiyorduk son kontroller gittiğimizde çok korkuttu bizi rejimde hiç su kalmamış dedi acil sezeryan dedi bizde başka doktora gittik herşey normal olduğunu söyledi ve yaklaşık bir hafta sonra normal doğumla oğlumuz u kulağımıza aldık bahar hanıma hakkımızı helal etmiyoruz karımı çok korkuttu panikletti

  • S

   bahar hanım çok güler yüzlü tatlı bir bayan onu tanıdığım çok memnunum kendisi hastalarıyla güler yüzlü davranıyor dertlerini dinliyor hiç bir zaman surat yapmıyor ve arkadaşlarıma onu tavsiye ediyorum sizi tanıdığıma çok memnunum şimdi oğlum önce allaha sonra ona boçluyum neden derseniz oğluma sakat yani özürlü dediler ama o sağlam hiç birşeyi yok dedi ve 3 ay süren yas bitti ve 9 ay geçtiktensonra bebeyimi kucama aldım teseli vermesi güler yüzlü olması verdiği samimiyeten kendisine teşekür ederim hala bir sorunum olduğunda kendisine giderim çünkü bir doktor kendine güven vermesi önemli iyiki sizi tanımışım bahar hanım

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Aylin Akıncı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • A

   Hamileligim ve dogumum suresince bana verdigi guven ve ilgi tum endiselerimi bertaraf etti. Samimiyeti ve ictenligi hamilelik surecimde bana hep huzur verdi. Tecrubesi ile de basima gelmis gelecek her ihtimali dusunerek onlem almasi cok onemliydi. Gonul rahatligi ile gidebileceginiz bir doktor.

  • M

   Hastalarına karşı güven ve güler yüzünü eksik etmeyen mükemmel bir insan, iyi ki dr hanımı tanımışım.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Mustafa Ahmet Denizli

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • A

   Ali Çalışkan[03 Aralık 2016
   Benim içinde süpriz olan.C.tesi günü çok yoğun bir karın agrısıyla akşam saat 17.30 18.00 gibi acil servise gittim yapılan tahlil ve tehkiklerden sonra apandisimin çok büyüdüğünü mutlaka ameliyat olmam gerektiği
   Genel cerrahi ile konunun körüşüleceğini yatış işlemlerini ona göre yapacaklarını söylediler.Op.Dr.Ahmet bey,le görüşüldü kendisi sağ olsun evden kalkıp geldi güleryüzlü güven veren biri beni ameliyata aldılar başarılı bir operasyonla sağlıma ağrılardan kurtulmuş bir şekilde kavuştum.Herkese tafsiye ederim Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.Saygılarımla.

  • U

   İç ve dış hemoroid şikayetim nedeniyle, Mayıs 2013 tarihinde, Ahmet Bey tarafından Longo yöntemiyle Hemoroid ameliyatı yapıldım. İyileşme sürecimde hiç bir sıkıntım olmadı . Şu an hiç bir şikayetim yok. Sağlığıma kavuştum. Konusunda uzman bir hekimdir ve çok anlayışlıdır. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Eren Soner Tekin

  Üroloji, Op. Dr.

  • Kapısı her daim açık. Hastalarıyla çok ilgili. Siz anlamasanızda, hastalığınızı anlatmak için uzun uzun detaylı bir şekilde sıkılmadan anlatıyor. Sayesinde yaşam kaliten yükseldi sağolsun.

  • Bebeğimizin kontrolü için kendisine gittik. İlgisi, anlayışı, konusuna hakimiyeti, ticari olmayan yaklaşımı, hastasına değer veren tutumu, aceleye getirmeden, gerekli zamanı ayırarak hastasına konuyu detaylı anlatması ve bunu yaparken ne kadar anlaşıldığını da kontrol ederek ilerlemesi, başka soru kalmadığından emin olmak istemesi dikkat çekici ve ciddi anlamda memnuniyet vericiydi. Bir çok özel hastane doktorunda dahi maalesef yeterince olmayan bu nitelikleri onda görebilmiş olmaktan mutlu olduk. Kendisine şükranlarımızı sunuyor ve bu alanda hizmet almak isteyen hastalara tavsiye ediyoruz.

   Sağlıklı günler dileklerimizle...

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Murat Tuncer

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • Bugün tanıştık Murat bey ile Babam siroz hastası gittiğimiz çok yer umut yok dedi ancak Murat bey bizim birazda olsa içimizi rahatlattı hem güleryüzü hemde başarıları bize umut oldu mükemmel bir doktor ve mükemmel bir insan

  • N

   Hayatının 20 yılı ciddi hastalıklarla gecmis biri olarak bu yorumu yapiyorum. Keşke insan kopyalama mümkün olsa Murat Bey'den binlerce kopya yapsak her hastane her bölüme.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Hüseyin Arık

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Op. Dr.

  • Konum: Medicana Çamlıca HastanesiHizmet: Gebelik ve Doğum

   Hüseyin Bey'e bu site üzerinden ulaştım. Hamile kalmadan önce kadın hastalıkları için gittim memnun kaldım. Hamile kaldığımı farkettiğimde hiç düşünmeden o güzel yolculuğa kendisiyle çıkma kararı aldım. Mükemmel bir 40 hafta geçirdik. Hastasını üzmeyen, aradığım zaman saatin hiç önemi yok ulaşabildiğim, muayneleri keyifle geçen, gereksiz hiçbir tahlil için hastasını yormayan ve en önemlisi son ana kadar sezeryan yada normal doğum diye baskı yapmayan bir doktor. Biz spinal sezeryanla 25.03.2016 da mükemmel bir doğuma imza attık kendisiyle. Hiç pişman değilim. Hep iyi ki dediğim , hayatım boyunca hep güzelliklerle anacağım ve unutmayacağım tek doktor. Başarılarınızın devamını diliyorum. Tekara görüşmek üzere

  • E

   Cok iyi bir doktor. Ilk basta bana soguk gelmisti ama herkezin sanirim bir alisma süresi vardir :D doktorumu cok seviyorum cok ilgili ve en önemlisi her zaman ulasabiliyorum doktoruma ve sabirla en kisa zaman da da dönus yapiyor. Henüz dogumum gerceklesmedi ama simdiden hersey icin tesekkür ederim.

  Tüm görüşlere (11) göz at


İlgili aramalar