Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Çamlıca Hastanesi

Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No: 113

34692 , Üsküdar ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Çamlıca Hastanesi, İstanbul Anadolu yakasında 1999 yılında kurulmuştur.
Kardiyoloji, Pediatrik ve Yetişkin Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Gastroenteroloji, Hemodiyaliz, Nefroloji, Organ Nakli, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Göğüs Cerrahisi (Akciğer Kanserleri Tanı ve Tedavi Kliniği) gibi özel branşlarda verdiği hizmetlerle ön plana çıkmış olan hastanemiz 91 yatak kapasitelidir. 7 Salonlu ameliyathanesi, toplam 26 yataklı yoğun bakım üniteleri ve 40 yataklı bir hemodiyaliz merkezi ile hizmet verilmektedir.

Medicana Çamlıca Hastanesi radyoloji ünitesinde; Bilgisayarlı Tomografi (BT), Manyetik Rezonans (MR), Panoramik Röntgen, Mamografi ve Renkli Doppler Ultrasonografi tetkiklerinin yanı sıra; Girişimsel Radyoloji (Periferik Damar, Karotis, Renal ve Çölyak Anjiyografileri, Embolizasyon, Radyofrekans Ablasyon) işlemleri de yapılabilmektedir.

Hastanemizde Kalp Kateterizasyon (Anjiyografi) Laboratuarı'nda (Koroner Anjiyografi, Stent Uygulamaları, Ablasyon, Elektrofizyolojik Çalışmalar, Kalp Pili Uygulamaları) işlemin yapıldığı altyapıyla; aynı zamanda By-Pass ameliyatları gerçekleştirilmektedir.

Kanser türlerinin medikal olarak tedavi edilmesine yönelik, Medikal Onkoloji ve Hematoloji branşlarında hizmet verilmektedir.
Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi bölümleri bulunmakta ve medikal - cerrahi uygulamalar yapılmaktadır.
Havacılık Sağlık Ünitesi'nde (AMC) uçuş hekimlerinin oluşturduğu sağlık kurulu ile havacı ve uçucu tüm personele sağlık raporları verilebilmektedir.
Genel Cerrahi bölümümüzde laparoskopik (kapalı) cerrahi teknikleri, endokrin ve metabolizma (Obezite) cerrahisi uygulamaları da yapılmaktadır.

Medicana Sağlık Grubu'nun dört Transplantasyon Merkezi'nden biri olan Medicana Çamlıca Hastanesi böbrek yetmezliği hastalarına hizmet vermektedir.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Özşahin Diğer

  Tahlil ve EMG sonucu miyastenia gravis hastasıı olduğum tesbit edildi.dotortakvimi sitenizde Selda hocamı tercih ettim tedavisi sonucu çok kısa sürede yaşam kalitem ve rahatsızlıklarım düzeldii hocam ve siteniz hizmetine teşekkür eder bu rahatsızlığı çekenlere öneririm . Saygılarımla Sariye Yıldırım


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nuray Erdoğan Ünlütürk 4 Boyutlu Ultrason

  Nuray hanım için yazıcak çok şey var işini hakkıyla yapan bir doktor stres içinde gittiğim ultrasondan birbirimize sarılarak ayrıldık panik olduğumu anlayarak beni sabırla sakinleştirdi o an ne gördüyse açıkladı her sorumu cevapladı inanılmaz bir doktor kendisi sabrına neşesine ve enerjisine diyecek söz yok teşekkürler hocam..


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eren Soner Tekin Randevu

  Çocuğumun sünneti
  Herkese merhaba soner beyle yaklasık 5 sene önce tanıstık kendisi cok mütevazi bir kişiliğe sahip.kendi adıma cok tesekkur ediyorum kendisine umarım o da hep güzel insanlarla denk gelir.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ertan Yıldırım Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Gribal enfeksiyon şikayetiyle gitmiştim Çok ilgili bir doktor kesinlikle tavsiye ederim detaylı açıklama yapıp aydınlattığı için teşekkür ederim


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aylin Akıncı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik takibine Aylin Hanım ile başladık. Hamileliğin ilk aylarında Aylin Hanım bebeğin eşi aşağıda olduğunu söyledi. Kesinlikle sezaryen olması gerektiğini belirtti. Her gittiğimizde doğum sezaryen olacak diye söylüyordu. Biz ikinci çocuk olduğu için biraz tecrübeliydik, yukarı çıkabileceğini düşünerek standart kontrollere devam ettik. Gebeliğin son aylarına yaklaştığımız bir zamanda bize plasenta previa olduğunu, kendisinin bu doğumu yapamayacağını söyledi. Kesinlikle sezaryen olur başka ihtimal yok, sezaryen olsa bile çok tehlikeli ve zor olur dedi ve bizi başka hastane aramaya yönlendirdi. Bunun üzerine biz başka birkaç farklı doktora gittik. Hepsi bu söylemler için erken olduğunu söylediler. Sonucunda başka bir özel hastanede takiplere devam ettik ve tamamen sorunsuz bir normal doğum yaptık. Deneyimimiz maalesef çok olumlu olmadı, tavsiye etmiyoruz.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Duran Diğer

  Eşimin kalp krizi geçirmesi sebebiyle acilden giriş yaparak tamamen tesadufen kendisiyle yolumuz kesişti. Hayatımızın en şanslı tesadüflerinden biri olabilir. Mesleki uzmanlığının yanında hasta yakınına gösterdiği yakın ilgi ve detaylı açıklamalar harikaydı. Eşimin sağlığına kavuşmasını kendisine borçluyuz. Her şey için teşekkür ederiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Safiye Arık Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu

  Doktor hanıma annemi getirdim. Annemin tiroid nodülünü teşhis edip bizi detaylı bilgilendirdi. Gerekli tetkikler sonucunda tedavimizi planladı. Kontrollerimizi belirli aralıklarla yapıyor. Doktor hanım alanına oldukça hakim size güven veriyor. Odasından çıkarken soru kafanızda soru işareti kalmadığını hissediyorsunuz detaylı anlatım ve bilgilendirme ile kendimizi emin ellerde hissettik. Ayrıca içten samimi ve güler yüzü tavrı iyi ki Safiye hocama gelmişiz dedirtiyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonra Endokrin bölümü ile ilgili her sorunda kapısını ailecek çalacağız. Bizim gibi sorun yaşayan her hastaya Safiye hocamı öneririm. Kendisine buradan teşekkür etmek istedim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Özşahin Diğer

  KENDİSİNE ŞİDDETLİ BAŞ AĞRISIYLA GİTDİĞİM OGÜN 3. DOKTORDU KOYDUĞU TEŞHİS VE TAVSİYELERİ HAYATIMI KURTARDI DİYEBİLİRİM ÇÜNKÜ BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞİM DAHA SONRALARI İLGİSİ ALAKASI SÜPERDİ KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mert Göl Laparoskopi

  Yıllardır adet dönemime yakın yaşadığım ağrının tarifini yapmam çok zor. Çevremdeki herkesin "evlenince geçer" dediği için doktora gitmemiştim. Evlendim ama yine geçmedi o ağrı. Aslında doktora yine ağrıdan kaynaklı gitmedim. Eşim çok çocuk istiyordu, çocuğumuz olmadığı için gittik. Kayseri'de bir kadın doğum uzmanına giderek muayene olunca bütün tetkikler yapıldı ve benim endometriozisin adını duymam bu şekilde oldu. Çok büyük, yapışıklıklar fazla ve bağırsaklarıma kadar yayıldığını söylediler. Ameliyatın açık olması gerektiğini, bağırsaklarım kesileceğini duyunca psikolojim çok bozuldu. Araştırmalarımla birkaç doktor göründükten sonra en sonunda Mert Bey'e ameliyat olmaya karar verdim. İstanbul'a gitmeden Kayseri'de benden birçok test yaptırmamı istedi. Bana önerisi yumurtalarımı dondurup öyle gelmemi söyledi. Yaptık. İlk karşılaştığımızda sanki yıllardır tanıyor gibi samimiyetiyle beni ve yakınlarımı kendisine hayran bıraktı. Muayene, tekrar tetkikler, ameliyatım yaklaşık 4 saat sürdü. Bağırsaklarım kesilmedi, dışarıya torba koymadan ameliyatımı yaptı. Meğer ben yıllardır o ağrıyı boşa çekmişim. Bilseydim bekarken o ağrıları çekmemek için Mert beye ulaşır ameliyat olurdum. Ve çocuğum olmadığı içinde eşim ya da eşimin ailesi tarafından "kısır" damgası yemek zorunda kalmazdım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mert Göl Laparoskopi

  Çikolata kisti resmen bir mücadele gerektiren bir hastalık olduğunu 6 yıl önce tanıdım. İlaçlar kullandım, ağrı kesiciler, antidepresanlar, iğneler, psikolojik destekler.. Son zamanlarda belime ve bacaklarıma vuran o ağrı yerimden kalkamayacak duruma geldim. Artık rahmimi alsınlar adet dönemi olmasın yeterki diyordum. Aynı benim yaşadıklarımı yaşayıp Mert beye ameliyat olmuş bir akrabam sayesinde Mert beyi tanıdık. Tek kurtulayım düşüncesiyle ulaştım. Yayılmış olduğundan açık olacağımı söyleyen doktorların aksine kapalı olabileceğimi söyledi. Önümde akraba örneğim vardı ve Mert beyi anlat anlat bitiremiyor bende ailemle birlikte Kars'tan yanına gittik. Çok profesyonel insanlardan oluşan bir ekip kurmuş. Her ayrıntıyla ilgilenip, asla kendimizi yabancı hissetmedik. Ameliyat oldum ve evime geldim. 4 ayı geçti. Çok şükür diyorum çok ama çok iyiyim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar