Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Çamlıca Hastanesi

Alemdağ Cad. No: 113 Namazgah

Üsküdar,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

Medicana Çamlıca Hastanesi, İstanbul Anadolu yakasında 1999 yılında kurulmuştur.
Kardiyoloji, Pediatrik ve Yetişkin Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Gastroenteroloji, Hemodiyaliz, Nefroloji, Organ Nakli, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Göğüs Cerrahisi (Akciğer Kanserleri Tanı ve Tedavi Kliniği) gibi özel branşlarda verdiği hizmetlerle ön plana çıkmış olan hastanemiz 91 yatak kapasitelidir. 7 Salonlu ameliyathanesi, toplam 26 yataklı yoğun bakım üniteleri ve 40 yataklı bir hemodiyaliz merkezi ile hizmet verilmektedir.

Medicana Çamlıca Hastanesi radyoloji ünitesinde; Bilgisayarlı Tomografi (BT), Manyetik Rezonans (MR), Panoramik Röntgen, Mamografi ve Renkli Doppler Ultrasonografi tetkiklerinin yanı sıra; Girişimsel Radyoloji (Periferik Damar, Karotis, Renal ve Çölyak Anjiyografileri, Embolizasyon, Radyofrekans Ablasyon) işlemleri de yapılabilmektedir.

Hastanemizde Kalp Kateterizasyon (Anjiyografi) Laboratuarı'nda (Koroner Anjiyografi, Stent Uygulamaları, Ablasyon, Elektrofizyolojik Çalışmalar, Kalp Pili Uygulamaları) işlemin yapıldığı altyapıyla; aynı zamanda By-Pass ameliyatları gerçekleştirilmektedir.

Kanser türlerinin medikal olarak tedavi edilmesine yönelik, Medikal Onkoloji ve Hematoloji branşlarında hizmet verilmektedir.
Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi bölümleri bulunmakta ve medikal - cerrahi uygulamalar yapılmaktadır.
Havacılık Sağlık Ünitesi'nde (AMC) uçuş hekimlerinin oluşturduğu sağlık kurulu ile havacı ve uçucu tüm personele sağlık raporları verilebilmektedir.
Genel Cerrahi bölümümüzde laparoskopik (kapalı) cerrahi teknikleri, endokrin ve metabolizma (Obezite) cerrahisi uygulamaları da yapılmaktadır.

Medicana Sağlık Grubu'nun dört Transplantasyon Merkezi'nden biri olan Medicana Çamlıca Hastanesi böbrek yetmezliği hastalarına hizmet vermektedir.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Kuruluştaki doktorlar

 • Murat Yalçın

  Murat Yalçın

  Kardiyoloji
  Yarın müsait
  Randevu al
 • Engin Yurt

  Engin Yurt

  İç Hastalıkları
  Yarın müsait
  Randevu al
 • Mehmet Kadir Göktürk

  Mehmet Kadir Göktürk

  Enfeksiyon Hastalıkları,Tıbbi Mikrobiyoloji
  Yarın müsait
  Randevu al
 • Zafer Çiftçi

  Zafer Çiftçi

  Kulak Burun Boğaz
  Yarın müsait
  Randevu al
 • Halide Güneş Çiftçi

  Halide Güneş Çiftçi

  Kulak Burun Boğaz
  Yarın müsait
  Randevu al
 • Nilşah Yıldırım Karakurt
  Yarın müsait
  Randevu al
 • Gökçe Şirin

  Gökçe Şirin

  Kalp Ve Damar Cerrahisi
  Yarın müsait
  Randevu al
 • Nilsu Gençyılmaz

  Nilsu Gençyılmaz

  Dermatoloji
  Yarın müsait
  Randevu al