Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Medistate Kavacık Hastanesi

Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:24 Kavacık

34805 , Beykoz ,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Medistate Kavacık Hastanesi, Levent'e 8 km, Ataşehir'e 12 km mesafede olup, sağlık hizmeti sunuyor. 17 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulan Medistate Kavacık Hastanesi, 113 yatak kapasitesi ile profesyonel sağlık kadrosu 14 yenidoğan, 12 erişkin, 4 koroner ve 5 kalp damar cerrahisi yoğun bakım üniteleriyle Beykoz Kavacık’ta hizmet veriyor.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Diğer

  Serdar Demiral beye tırnağıma sehpa düşmesi sonrası oluşan ve 3 defa çektirmek zorunda kaldığım tırnak şikayeti sebebi ile gittim .Benim için sıkıntılı bir süreçti Serdar beyle tesadüfen karşılaştım ancak kendisinden çok memnun kaldım. Daha öncesinden bildiğim için tırnak çekimi hiç böyle ağrısız ve acısız yapılabilecek bir işlem değil ama tam olarak bunu başardı iğneyi bile hissettirmeden bir işlem yaptı . Muayenede çok ilgiliydi ve detaylı açıklamalar yaptı tırnak çekildiği sırada da psikolojik anlamda da çok rahatlattı ve güven verdi ayrıca yanımda gelen yakınıma da kapıya çıkarak bilgi vermesi de çok hoşuma gitmişti. Çekim sonrası da ağrılı sancılı bir süreç yaşamadım.Büyük bir operasyon değil evet ama acısını çeken bilir keşke bu kadar bekletmeseydim dedirtti. Serdar bey çok başarılı bir doktor ve işini de severek yaptığı çok belli.
  Herşey için tekrar çok teşekkür ederim.

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Apandisit Alınması

  Medistate acile bir cumartesi gecesi cok ciddi bir karin agrisi/sancisi ve kisma sikayeti ile gittim. Serdar Beyi aradilar gorus icin, kendisi nobetci olmadigi halde tetkiklerimi degerlendirdi ve pazar gunu takibimi yapti. Dogru tetkik ile apandist oldugunu ve alinmasi gerektigini belirledi. Pazar gunu soz konusu hastanede ameliyat olma konusunda tereddut edip cikis yapmaya karar verdik. Sonra tekrar kalmaya karar verdik. Serdar hoca hastaneden ciktigi halde geri bizim icin dondu. Basariyla ameliyatimi gerceklestirdi. Kendisi iletisim konusunda cok iyi, her zaman guler yuzlu, her soruyu samimiyetle, detaylica cevapliyor ve hastasini cok iyi takip ediyor. Kendisine cok teşekkür ederim.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Genel Cerrahi Randevusu

  Kıl dönmesi şikayeti ile Serdar Bey e gittim. Yapılacak işlemi ve sonrasında yapmam gerekenleri bana detaylıca açıkladı. Ameliyat ile temizlenen bölgenin büyük olmasına rağmen 10 gün sonra yurt dışı seyahatine bile gidebildim ve hiçbir sorun yaşamadım. Serdar Bey in tavsiyeleri sayesinde ameliyat sonrası süreçte de hiçbir sorun yaşamadım. 2 yıldır ağrısını çektiğim sorunumdan 10 günde tamamen kurtuldum. Tekrardan teşekkür ederim.

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Serdar hocamın safra kesesi için yapılacak ameliyat öncesi açiklamaları, ameliyat saatine uyumu, ameliyat sonrası kontrol ve iletişimi mükemmeldi. Başta DR. Serdar DEMİRAL olmak üzere tüm ekibe tekrar teşekkür ederim.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Genel Cerrahi Randevusu

  Lipom şikayetlerim için ziyaret ettiğim Serdar Bey, uzmanlığı dışında pozitif enerjisi ve güven veren duruşuyla bile endişelerinizden uzak kalmanızı sağlayacaktır. Sürecin başlangıcından sonuna kadar ilgili yaklaşımı, bilgilendirme konusundaki hassasiyeti için kendisine teşekkür ederim. Ayrıca ilk operasyon bölgesinde dikiş izi bile kalmaması estetik görünüş için de gösterdiği özenin de imzasıdır diye düşünüyorum. Tedavi sürecime güvenle devam edebildiğim için kendisine teşekkür ederim.

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Serdar bey’in çalıştığı Medistate hastanesinin aciline şiddetli karın ve sırt ağrısı nedeniyle gittim. Acilde herkes çok ilgilendi. Daha sonrasında Serdar bey yanıma geldi. Yaptığı detaylı muayene ve tetkikler sonucunda safra kesemde büyük bir taşımın olduğunu ve safra kesesin alınması gerektiğini belirtti. Yaptığı detaylı muayene, tetkikler, hastaya yaklaşımı, konuya hakimiyeti ile ameliyat konusunda bana %100 güven verdi ve tereddütsüz ameliyat olmaya karar verdim. Hemen ertesi gün yapılan Lapraskopik Safra Kesesi ameliyatım çok başarılı geçti. Hastanenin ilgin ve alakası da bu süreçte çok güzeldi. 5 yıldızlı otel kalitesinde hizmet verdiker. Ertesi gün eve çıktım. Bir gün sonrasında da günlük yaşantıma aynen geri döndüm. İnanılmaz bir şey. Kendisini keşke daha önce tanıma fırsatım olsaymış. Çok önceden ameliyatımı olurdum. Kendi uzmanlığı dahilinde ki cerrahi ameliyatları tereddütsüz ve gönül rahatlığı ile yaptırabilirisiniz. Serdar Bey’e her şey için tekrardan çok teşekkür ederim.

  U
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi

  Baştan sona çok ilgili yönlendirici ve yardımcı bir doktordut. Özellikle hemeroid gibi insanların çekindiği bir rahatsızlıkta bile yaklaşımı sayesinde beni çok rahatlattı. Tedavi öncesi değil sonrasındada her türlü sorumla sıkılmadan yorulmadan ilgilendi. İşini layıkıyla yapan ve saygıyı hak eden güzel bir doktordur kendisi.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Genel Cerrahi Randevusu

  Safra kesesi ameliyatı için Dr. Serdar Demirali tercih ettim. İyi ki de etmişim kendisinin güleryüzü, yaklaşımından çok memnun kaldım. Her soruma detaylı bir şekilde cevap verdi. Ameliyat sonrasındada detaylı tetkiklerimi kendisine yaptırmak istedim. Her şey için teşekkür ederim.

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Genel Cerrahi Randevusu

  Merhaba... Yaşamış olduğum sağlık problemi sebebi ile, öneri üzerine gitmiş olduğum medistate Hastanesi'nde cerrahi polikliniğinde cerrah olarak görev yapan Serdar hoca ile tanıştım kendisi, özellikle sağlık problemim ile yakından ilgilendi. Yapmış olduğu muayene ve tetkikler sonucunda, meme kanseri olduğumu öğrendim ilk anda çok üzülmüştüm ancak; hiçbir zaman, cenab-ı hak tan umudumu kesmedim ve karamsarlığa kapılmadım aynı zamanda Serdar hoca'nın hastasına karşı bu kadar ilgili ve alakalı olması bana güven verdi tedavi sürecine başladık ardından rahatsızlığım nedeni ile meme kanseri ameliyatı oldum ilgili bölgedeki kitle alındı ve temizlendi çok şükür ameliyatım çok iyi geçti. Bu mânâda hasta-doktor iletişimi çok önemli Umutsuz olmayın unutmayın ki ; bu tür rahatsızlıkların tedavi süreçlerinde iyi bir doktor çok önemli... İlgi ve alakasından dolayı, Doktorum Serdar hocaya çok teşekkür ediyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Demiral Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Serdar Hocam sayesinde safra kesesi ameliyatım çok kolay ve sorunsuz bir şekilde geçti. Ameliyat sonrasında da hiç bir problem yaşamadım, 2. gün ayağa kalktım diyebilirim. Kendisinin tıbbi tecrübesine güvenerek sıkıntısız bir operasyon geçirdim. Kendisine ilgi alakası ve dosthane yaklaşımı için çok teşekkür ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar