Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Medistate Kavacık Hastanesi, Levent'e 8 km, Ataşehir'e 12 km mesafede olup, sağlık hizmeti sunuyor. 17 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulan Medistate Kavacık Hastanesi, 113 yatak kapasitesi ile profesyonel sağlık kadrosu 14 yenidoğan, 12 erişkin, 4 koroner ve 5 kalp damar cerrahisi yoğun bakım üniteleriyle Beykoz Kavacık’ta hizmet veriyor.
Daha fazla bilgi

Adres

Medistate Kavacık Hastanesi
Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:24 Kavacık, Beykoz 34805
Medistate Kavacık Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, ... Ziraat Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Diğer (İade), Yapı Kredi Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, AIG Sigorta, Eureko Sigorta, Halk Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Şeker Sigorta, Liberty Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Tarsim Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (202)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Demiral Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

  İç hemoroid ve makat çatlağı şikayeti üzerine gittiğim Serdar Demiral hocama çok kısa sürede ağrılarım dan ve şikayetlerimden sayesinde çok kısa sürede kurtuldum iyiki tanımışım kendilerini çok ilgili ve hastalarıyla iletişimi çok sıcak bir Doktor kesinlikle tavsiye ederim

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Demiral Kıl Dönmesi Tedavisi

  Yaklaşık 1,5 senedir devam eden bir kıl dönmesi sorunum vardı. Serdar hocam gayet samimi bir şekilde hastalık ve tedavi hakkında detaylı bilgileri paylaştı. Bir hafta sonrasına operasyon tarihi belirledik. Hiç bir sorun olmadan operasyon başarıyla tamamlandı. Operasyon sonrasında iyileşme sürecinde de çok ilgiliydi. Kıl dönmesi şikayeti olan kişiler gönül rahatlığı ile Serdar hocama başvurabilirler.

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Demiral Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Safra kesesi ağrısıyla gittim .ağrılarım çok vardı.doktorumuz ilgili açıklayıcı bilgilendirmesi. Safra kesemde taşlar ve çamur varmış.Ameliyat olmam gerektiği olmazsam karşılaşıcağım başka sorunları anlattı. Hemen planlandı ameliyatım. Başarılı geçen ameliyat ve sonrasında kontroller. İyiki hemen ameliyatımı olmuşum ve kurtuldum ağrılardan.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Demiral Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Yıllardır yaşadığım hangi hastaneye hangi doktora başvurduysam çözüm bulamadığım mide şikayetlerim vardı.Gece uykudan uyandıracak kadar şiddetli ağrılar.Bir arkadaşımızın önerisiyle Doktor Serdar Demiral ile yollarımız kesişti.Ağrılarımın sebebinin mide değil safra kesesinden kaynaklandığını öğrendik.Başarılı bir tedavi ve ameliyatla safra kesemdeki taşlar alındı .Bu süreci rahat ve kolay bir şekilde atlattım .Serdar hocamın açıklayıcı bilgilendirici rahatlatıcı yaklaşımıyla çok şükür şimdi çok iyiyim.Rabbim böyle hekimlerin sayısını artısın

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Demiral Genel Cerrahi Randevusu

  Serdar Bey'e göbek ağrısı şikayetimle gittim. Muayene ettikten sonra, sakin ve detaylı anlatımı ile göbek fıtığımın olduğunu teşhis etti. Cerrahi bir müdahale ile sıkıntımdan hızlı kurtulacağımı söyledi. Kısa sürede ameliyat tarihimi oluşturduk. Engin tecrübesi sayesinde çok başarılı bir ameliyat süreci geçirdim. Ameliyat sonrasında da soruları yanıtlayarak içimi rahatlattı. Çok kısa zamanda normal hayatıma ve işime döndüm.

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. İsmail Yılmaz Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Doktorum ile tanismadan once surekli solunum yolu enfeksiyonu geciren biriydim . septum deviasyon oldugunu bilgisini verdikten sonra ameliyati oldum ayni zamanda burun uzerindeki kikirdark kemigi aldi. Harika bir açı vererek orjinalligi bozmadi burun yapisinda . Gercekten olabilecegi sizin yuzunuze giden aciyi cok iyi goruyor. Ve uyguluyor herkese tavsiye edeeim . Doktorum sayesinde sagligima yeniden kazanmis bulunmaktayim . Doktorum nereye ben oraya

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Şebnem Önsel Işık Diğer

  Şebnem Hoca ile tesadüfen randevu alıp gittiğimde tanıştık, yine tesadüfü şekilde hamile olduğumu öğrendim. Kendisinin yaklaşımı çok sıcak, ilgili, sen senin aklındakilerini sormadan sana cevap olan bir doktor Bu süreçten sonra ne olur bilmiyorum ama benim düşük yapmamam için elinden geleni yapıyor. Allah razı olsun ondan.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Demiral Genel Cerrahi Randevusu

  Sayın Genel Cerrah Serdar Demiral safra kesesi ameliyatımın öncesi ve sonrasına kadar olan süreçte , ameliyatla ilgili anlaşılabilir güzel açıklamalarına , korkumdan dolayı sorduğum sorulara sabırla cevap verip beni çok rahatlattı.. Ve yaptığı başarılı safra kesesi ameliyatımın sonrasında çok sıkıntı yaşamadığım içinde ayrıca kontrollerimdede hiç bir sıkıntı çıkmadı gayet sağlıklıyım yaşantıma kaldığım yerden devam ediyorum… Allah’ın izni ile Serdar hocamın sayesinde sağlığıma kavuştum ..

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Demiral Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Gecmeyen Sırt ve omuz ağrısı şikayeti ile Serdar Beye başvurdum. Safra kesemde taş oldugu ve alinmasi gerektigine karar verdi. Hem açıklayıcı, hem rahatlatıcı tavırları ile beni ameliyat olamaya ikna etti ve süreci sorunsuz bir şekilde anlatmamı sağladı.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Demiral Kolon Ve Rektum Cerrahisi

  Serdar hocam hakkında buraya ne kadar güzel şeyler yazsam o kadar az kalır ki. Aralıklı olarak yıllardır süren geçmek bilmeyen ve her hangi bir tanı koyulamayan karın ağrısı problemim özellikle son 2 ayda çok spesifik boyutlarda komalık derecede artmaya başlamıştı ve 10 kg kadar kilo kaybı yaşadım. Tabi bu kilo kaybını yıla vurursak totalde 23 kilo kaybı oldu. Gece uyutmayan gündüz yataktan kaldırtmayan bu karın ağrın ağrısı için çare ararken Serdar hocamıza denk geldim. Muayene için gittiğim ilk günden itibaren ve ameliyatımın bitip iyileşme sürecine girdiğim zamana kadar sürekli ilgi ve mükemmel yaklaşımıyla beni yeniden hayata döndürdü. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissetme hissiyatını bana yaşattığı için ne kadar teşekkr etsem az. Hayatının her alanında bütün güzellikler seninle olsun hocam. Yer yüzündeki koruyucu meleğim senmişsin. Bir rahatsızlığınız varsa bir gram tereddüt etmeden serdar hocam ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Kendinizi ona emanet edin gerisini düşünmeyin.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medistate Kavacık Hastanesi, Beykoz şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medistate Kavacık Hastanesi, Beykoz şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Dermatolog, Kardiyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Radyolog, Genel Cerrah, Göz Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Nörolog, Ağız Ve Diş Sağlığı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Acil Tıp Doktoru, Psikiyatrist, İç Hastalıkları Uzmanı, Ürolog, Onkolog, Biyokimya Uzmanı, Romatolog, Neonatolog, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz Doktoru, Çocuk Hematolojisi Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Çocuk Onkoloji Uzmanı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Fizik Tedavi Uzmanı, Gastroenterolog, Psikolog, Nükleer Tıp Doktoru.
 • Medistate Kavacık Hastanesi, toplam 861 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Afp Kan Testi(Alfa-Fetoprotein Kan Testi), Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Esd (Sedimantasyon), Hemaferez, Karaciğer Kan Testleri, Lenfaferez, Lökoferez, Tam Kan Sayımı-Hemogram, Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı.
 • Hayır, şu anda Medistate Kavacık Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medistate Kavacık Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medistate Kavacık Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medistate Kavacık Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Medistate Kavacık Hastanesi adresi Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:24 Kavacık Beykoz şeklindedir.