Bireyin ruhsal yaşamını; yaşadığı çevrenin, kurduğu sosyal ilişkilerin, biyolojik yapının, duygularının, bilişlerinin ve davranışlarının etkileşimi oluşturur. MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi olar... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Kayabaşı Mahallesi Gazi Yaşargil Caddesi No:176D-1/18 Emlak Konut Başakşehir Evleri 1. Etap 4. Kısım D blok Daire 18

34494 , Başakşehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Doğu Mahallesi 23 Nisan Caddesi No:61/7 Lale Apartmanı

Pendik ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bireyin ruhsal yaşamını; yaşadığı çevrenin, kurduğu sosyal ilişkilerin, biyolojik yapının, duygularının, bilişlerinin ve davranışlarının etkileşimi oluşturur.

MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak bireylerin çıktıkları içsel yolculuklarında ihtiyaçları doğrultusunda onlara eşlik etmek, içsel çatışmalarını çözümlemek, farkındalık, iç görü ve olumlu bakış açısı kazandırmak, var olan potansiyellerini ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz.

MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nin kadrosu, klinik psikoloji eğitimi almış psikologlardan oluşmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sena Ekici

  Psikolojik Danışma Ve Rehberlik, Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • P
   Konum: MEFA Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Bireysel Terapi

   Kendisi çok tatlı ve anlayışlı bir uzman. Dikkatle dinliyor tespit ediyor ve daha sonrasında tedavi sürecine giriyor. Tavsiye edeceğim bir uzman. İnsan pskolojisinde öncesi sonrası diye bir çalışma eğer çok çok fark gösterirdi. Kendisine tekrardan teşekkür ederim. İyi ki de Sena hanımı seçmişim diyorum.

  • A

   Sena Hanım'a kızım için 4 ayı aşkın devam ettik.Çok ilgili, çok güler yüzlü.Eşimle ayrıldığım dönemde kızım nasıl hafif atlatır bu dönemi, bunun için gittik.Sağolsun çok yardımcı oldu.Kızımda bu durumla ilgili kötü bir izlenim kalmadı.Bu dönemi çok rahat atlattık.İlerde bu konu ile ilgili bir sıkıntı yaşarsam tekrardan Sena Hanım'ı tercih edeceğim.Anneye ve bana cephe almıştı kızım, şu anda çok iyi, tamamen kabullendi.Daha önce agresifti, bu agresif tavırları ortadan kalktı.Şu anda kızım daha 6 yaşında,oturup beraber konuşabiliyoruz.Beni çok daha iyi anlayabiliyor.

  Tüm görüşlere (44) göz at


 • Fatmanur Yenigün

  Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • S
   Konum: MEFA Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Bireysel Terapi

   İlk görüşmemizdi ve kızımın insanlara karşı korkusunu yenmek hedefimiz.
   Samimi huzurlu bi ortamda ilgili ve dinlerken örneklerle desteklemesi beni memnun etti hatalı yönlerimi bile incitmeden rencide etmeden değerlendirdi.
   İç dünyamı rahatlıkla anlatıp yargılanmayacağımı hissettirdi. En önemlisi ilk görüşmemiz olduğu halde kendini rahat kızımı emin ellere getirdiğimi hissettirdi. Tabi sonuçları aldığımızda yada almaya başladığımızda daha farklı bir görüşüm olacaktır.

  • S

   Herşeyden önce çok naif biri.Bu işi gerçekten gönülden yapan biri, yardımcı olmak için yapıyor.Elinden gelen çabayı gösteriyor.Bütün fikirleriyle size destek oluyor, herkese tavsiye ederim.Benim teşhisimi koyup gerekli yere yönlendirdi. Yıllar önce çok doktora gittim ama teşhis konmadı.Önemli olan sıkıntımın ne olduğunu bulup beni yönlendirmesiydi.Çok kibar, anlayışlı, güleryüzlü, kesinlikle eleştirmeyen biri.Sizin hassasiyetinize önem veren bir psikolog kendisi.

  Tüm görüşlere (19) göz at


 • Merve Yaşar

  Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • F

   Merve Hanım işinde gerçekten ilgili. Çok iyi ilgilenen, anlayan ve güzel teşhis koyan bir danışman.Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.Oyun terapisine gerek kalmadı.Bunun için farklı bir yere Merve Hanım yönlendirdi.8 seans aldık Merve Hanım'dan.Hiperaktivitesi olan bir çocuktu, bunlarda oyun terapisinden sonuç alınamıyordu ama teşhis edilemediğinden devam ettik.Sonra verdiği teşhise karar kıldık ve seanslarını sonlandırdık.

  • N

   Biz çok memnunuz, severek geliyoruz .Tavsiye üzerine gittik.Kızım için oyun terapisi alıyoruz, gayet memnunuz ve devam ediyoruz.Çok güzel ilerliyoruz.Bir süre önce başladık, kovit nedeniyle ara verdik.Şimdi yeniden başladık ve sonuç alacağımıza inanıyoruz.Çocuğun psikolojisinden, seanslara gidip gelmekten memnunuz.Kişisel olarak rahatlama olmuştu.Çocuğumun çok severek gitmesi, rahatlaması ve kendisini rahatlıkla ifade etmesinden memnun kaldım,devam ediyoruz.

  Tüm görüşlere (21) göz at


 • Zeynep Arslan

  Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • K
   Konum: MEFA Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Psikoloji Randevusu

   Kızımla özel olarak görüşüyorlar. Kızımın ergenlik sorunları için gidiyorum .Eşim ve benimle de görüştü. İşine ve mesleğine çok hakim. Ciddi anlamda yol alıyoruz. Çok memnun kaldım.


 • Betül Esra Baba

  Psikoloji, Psk.

  • M
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   Betül hanımla online görüşmeler yaptık. Mesafe olmasına rağmen yakın hissettim empati ile anlayış gösterek dinledi,problemlerimin kaynağını bulmamı sağladı,farkındalık oluştu,duygularımı farkettim.özgüvenim yerine geldi.bana çok güzel rehberlik etti rahatlattı.benim gibi başkalarına da faydalı olacağına inanıyorum,herkese tavsiye ederim.rabbim yolunu açık etsin.insanlara şifa dağıtsın inşallah

  • B
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   Betül Esra hanım ile görüşmeye başlama sebebim iç dünyamda çözemediğim derin duygularmdı onları görmeyi redediyordum, cok şükür sayesinde kendimi daha iyi hissetmeye başladm

  Tüm görüşlere (11) göz at


İlgili aramalar