Bireyin ruhsal yaşamını; yaşadığı çevrenin, kurduğu sosyal ilişkilerin, biyolojik yapının, duygularının, bilişlerinin ve davranışlarının etkileşimi oluşturur. MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi olar... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Kayabaşı Mahallesi Gazi Yaşargil Caddesi No:176D-1/18 Emlak Konut Başakşehir Evleri 1. Etap 4. Kısım D blok Daire 18

34494, Başakşehir,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Doğu Mahallesi 23 Nisan Caddesi No:61/7 Lale Apartmanı

Pendik,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bireyin ruhsal yaşamını; yaşadığı çevrenin, kurduğu sosyal ilişkilerin, biyolojik yapının, duygularının, bilişlerinin ve davranışlarının etkileşimi oluşturur.

MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak bireylerin çıktıkları içsel yolculuklarında ihtiyaçları doğrultusunda onlara eşlik etmek, içsel çatışmalarını çözümlemek, farkındalık, iç görü ve olumlu bakış açısı kazandırmak, var olan potansiyellerini ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz.

MEFA Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nin kadrosu, klinik psikoloji eğitimi almış psikologlardan oluşmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sena Ekici

  Psikolojik Danışma Ve Rehberlik, Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • N

   Biz gittiğimize çok memnun olduk.Çok güleryüzlü,kızım da çok beğendi.Kızımın bazı durumda korkuları vardı,gece korkuları vardı .Sena Hanım'la görüştükten sonra bir tık daha iyiydik,iyi sonuçlar aldık.Gece sıkışmaları oldu, nefes alamıyordu ve öleceğim korkusu vardı,panik atak geçiriyordu.Şimdi bunların hiç biri kalmadı.Bir kaç aydır yok.

  • H
   Konum:

   Merhaba benim sorunum sosyal fobiydi, 2 sene ilaç kullandım daha sonra doktorum ilaçla tedavilik bir durumumun olmadığını, psikoloğa gitmem gerektiğini söyledi, 3 sene kabullenmeyip psikoloğa gitmeye cesaret edemedim, daha sonra kaygılara dayanamayıp internetten araştırıp cesaret edip tedaviye başlamaya karar verdim.Bugüne kadar haftada 1 seans alarak toplamda 16 seans aldım Sena hanımdan , hala devam etmekteyim , kaygılarım büyük oranda azaldı çok şükür, çok memnun kaldım, çok umutsuzdum ve inancım yoktu başlarken ama güzel sonuçlar aldık , hala şaşkınım, sizler de korkmayın, bu rahatsızlığı kabullenin , sıkıntı çekmek yerine tedaviye başlayın.Sena hanım gerçekten uzman bir psikolog, güler yüzlü , merhametli biri.Sağlıklı günler dilerim.

  Tüm görüşlere (38) göz at


 • Merve Yaşar

  Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • Ç
   Konum: MEFA Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Randevu

   Merve hanıma oğlumun korkulari için başvurmustuk. Oyun terapisine başladık. Terapi sirasinda dikkat eksikliği olabilir dendi. yapilan test sonucunda dikkat eksikliği çıktı. Merve hanım Gizem büşra hanıma yönlendirdi. Attentioner dikkat testine başladik. şuanda çok iyi gidiyoruz. oğlumda ki değişimler harika Merve hanıma ve Gizem hanıma çok teşekkur ediyorum

  • F

   Çok güleryüzlü,işinin ehli bir insan.3 yaşındaki oğlum için gittik.Beni çocuk anlamında baya rahatlattı oğlumla alakalı.Kafamda hiç bir soru işareti kalmadı.Merve Hanım çok güleryüzlü,çok anlayışlı ve çok misafirperver. Gitmek isteyenlere tavsiye ederim.Bir seans aldık, Merve Hanım'ın branşında değilmiş.Konuşma ile ilgili problemler yaşıyorduk.Dil konuşma terapistine yönlendirdi ve doğru bir tespit oldu.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Fatmanur Yenigün

  Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • H
   Konum: MEFA Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Şema Terapi

   Mefa Psikolojide düzenlenen 2019 Aralık ayında, bir farkındalık atölyesine katıldım ve görüştüm kendisiyle. Kendisiyle daha sonra bireysel görüşmeler de yaptım ve öz-güven ve değersizlik hissiyle alakalı. Güler yüzü, samimiyeti ve danışanını koşulsuz kabulü için kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle danışmanlık almayı düşünen herkese tavsiye ederim.

  • D
   Konum: MEFA Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Psikoloji Randevusu

   Arkadaşımın ısrarıyla psikolojik destek almaya karar verdim. Sosyal fobim vardi, insanlarla ilişki kurmakta zorlanıyordum. Özellikle iş hayatı benim için çok zor geçiyordu. Seanslara devam ettikçe kendimi daha rahat hissettim, seanslar hala devam ediyor. Kendimi daha özgüvenli hissediyorum. Teşekkürler.

  Tüm görüşlere (5) göz at


İlgili aramalar