Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Hakkımızda

Adres bilgisi

Mehmet Toprak Hospital

Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:547

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Adem Kara Diğer

  Bebeklerinin doğduğu günden itibaren tedavilerini adem bey yapmıştır. Kuvez sürecinin coğul bebek olduğu için uzun sürdü. Taburcu olduktan sonra da aynı hassasiyetle ilgilendi . her zaman 7 24 ulaşabiliyorum doktorumuza .Su an 7.5 aylık kızım ve oglum.aklıma ne takılsa hemen sorup cevabını alıyorum. Adem beyden Allah razı olsun. Çok ilgili bir doktor


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Adem Kara Diğer

  Çocuğum ateşlendiği için muayene olmaya gitmiştik.Memnun kaldım muayene olurken çocuğumuza karşı çok ilgiliydi nasıl davranılması gerektiğini biliyordu.Yazdırdığı ilaçları düzenli kullanınca beklediğimiz gibi iyileşti.Memnun kaldık bundan sonra daimi doktorumuz olucaktır


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Adem Kara Diğer

  Kızımın sürekli tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu İçin başvurmuştuk. Çok ilgili bir hekim. Güler yüzlü ağlayan çocuğu sakinleştirmesini iyi biliyor. Doğru teşhis ve tedaviyle kısa sürede sağlığına kavuştu kızım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Adem Kara Diğer

  Yeni doğan bebeğimizin ateşi/enfeksiyonu var diyerek 5 gün yoğun bakım antibiyotik tedavisine başladım dedi. Bebeğin testleri temiz çıkmasına rağmen bence ateşi vardır herhalde, gidin siz 5 gün sonra duruma göre bakarız dedi. Eve gittik 5 dakika sonra hastane arayıp bebeği almamız gerektiğini söyledi.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Necmi Cam Omuz Artroskopisi

  Necmi hocam’a ilk kayınvalidemin bileğini kırması sebebi ile gittik.Arkasından annemin bileği ile sıkıntı yaşadık ve yine hocama başvurduk.En son sağ omuzumda gittikçe kötüleşen ağrı ve hareket kaybı yaşadığım bir süreç başladı ve yine Necmi hocama başvurduk.Bağım kopmuş ve iki yırtık teşhisi ile Atroskopi ameliyatına girdim.Son derece dikkatli dinleyerek güven veren teşhisleri ile her seferinde sağlıkla çıktığımız hocama çok tşk ederiz.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Necmi Cam

  Bir kaç ay önce annemin dayanılmaz bir omuz ağrısı vardı,devlet hastanesinde acile gitmemize rağmen hiçbir fayda göremedik. Necmi Bey'e gittiğimizde kas kireçlenmesi olduğunu söyledi ve omuzdan bir iğne yaptı. Tam ağrıyan noktayı kolaylıkla bulması, ilacin dağılması için basit birkaç hareket yaptırması başarılı bir ortopedist olduğunu gösteriyor. Allah'a şükür ağrımız hafifledi ve bir kaç güne geçti. Güleryüzlü ve ilgili bir doktor, herkese tavsiye ederim.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bülent Baştürk

  Dr bulent bey ile 2012 yilinda tanistik. Ilk cocugumdaki telaslarim nedeniyle 1 haftada belki 10 tane doktor gezdim. Bir arkadasimin tavsiyesiyle Bulent bey e gittik. Doktorlugu zaten tartisilmaz ama bana o kadar guven verdi ki butun endiselerimi giderdi. Sanki ne dusundugunuzu okuyor. Cok ilgili ve samimi.. Her gittigi hastanede yakasini birakmadim:) iyiki var...


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bülent Baştürk

  Her aradıgınızda rahatca ulusabieceginiz tüm sorularınıza cvp bulabileceginiz gercek dr Bülent bey cocuklara olan sevgisi samimiyetii zaten tartışılmaz çokk memnunumm kendisinden gördügümüz ilgiyi hiç bir dr dan göremedik.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bülent Baştürk

  Ben Bülent beyi 2002 yılında nisa hastanesinde tanıdım . Hayatımda gördüğüm en başarılı Dr. İlk muayenede çocukla ilgili tüm bilgileri detaylı bir şekilde veriyor.İlk cocugumda dudak yapısında sorun vardı biz fark etmemiştik ilk muayene fark edip bizi bilgilendirdi.2.cocugmdada kalbinde ufurum vardı onuda ilk muayenede fark etti.Çok küçük olduğundan hemen müdahale edilmedi 6 ay bekledik.6.ayda eko için bizi başka bir Dr. Yönlendirdi.inanin bizi yönlendirdigi Dr. Ufurum yerini bulmak için çok uğraştı sonunda buldu.Dr.bize verdiği cevap aynen aktarıyorum :
  Eger sizi Bülent bey gondermeseydi bu çocukta bişey yok boşuna gelmissiniz diycektim ama Bülent beyin çok hassas olduğunu biliyorum önemli olmasa sizi yonlendirmiyceginide biliyorum.Zor oldu ama üfürumun nerde olduğunu buldum dedi.Evet cocugumun kalbinde küçük bir delik vardı ve bunu 6.ayında bile zor tespit edilen bu sıkıntıyı Bülent bey bebek 2 Günlükken fark etmişti. Tanıdığım en iyi çocuk doktoruydu.Onun kadar iyisine hiç raslayamadim sonradan.Keşke tekrar avrupa yakasında olsanız .


  A
  Doktor: Uzm. Dr. Bülent Baştürk

  Bülent Beye kızımı götürüyorum ve ne zaman gitsek ilgisi alakası çok iyi teşekkür ederiz kendisine


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar