Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Bahçelievler Hastanesi

Bahçelievler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No:227

34180, Bahçelievler,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

İstanbul’un Merkezinde Bir Dünya Hastanesi...

Üstün teknoloji, seçkin akademik kadro, hasta odaklı hizmet anlayışı, yeşil ve sanatın iyileştirici gücü, modern mimari tasarımlar…

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Melih Çiçek

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • N

   Kulağımdan yıllardır çok sıkıntı yaşıyordum.Sol timpanoplasti ameliyatı oldum. Ameliyattan 15 gün sonra cihaz olmadan iyi duyabiliyorum. Teşekkürler doktorcuğum. Elinize ve bilginize sağlık.

  • Y

   Güler yüzlü ve kendinden emin, oğlumu ameliyat etti , cebinden ulaşmak çok zor ama yinede hayran oldum...


 • Volkan Tuğcu

  Üroloji, Prof. Dr.

  • H

   Doktoruma ne kadar teşekkür etsem azdır..Mesleğini en iyi şekilde yerine getiren,güven veren, mükemmel bir hekim..Başarılarının her zaman devam etmesini diliyorum.

  • C

   DEĞERLİ HOCAM SAĞLIĞIMA KAVUŞMAMDA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ KATKILARDAN DOLAYI GEÇ DE OLSA SİZE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.ŞU AN HAYATTAYSAM BANA VERDİĞİNİZ FIRSAT SAYESİNDEDİR.SAĞOLUN VAROLUN....

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Onur Yaman

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç. Dr.

  • A

   Hasta yorumlarını inceleyip, araştırarak tercih ettik Onur Bey'i. Annemin belinde kırık vardı, bunun için bir ameliyat geçirdi. Kırıklar yerine vidalar takıldı. Ameliyat sonrasında normal yaşantısına döndü. Tüm hizmetlerinden çok memnun kaldık. Çok samimi ve çok güleryüzlü bir hekim.

  • N

   Bacak ağrısı ve uyuşukluk şikayeti için gittim Onur Bey'e. Şikayetlerim üzerine bir ameliyat süreci geçirdim. Kendisinden ve herşeyinden çok memnunum, güleryüzlü ve samimi bir doktor. Bende anestezi hemşiresiyim, kendisini tanıyordum ve başarılarını biliyorum bundan dolayı tercih ettim.

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Atilla Adnan Eyüboğlu

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Dr. Öğr. Üyesi

  • D

   Ben kendisinden hala tedavi görüyorum. Çok ilgili, kendisini çok seviyorum. Doktorum çok iyidir.Estetik ameliyat olacaktım Eylül ayında. Atilla Bey'in yaptığı ameliyatları,tecrübelerini araştırdım.Daha sonra kendisiyle sohbet etme şansım oldu.Kendisi de çok güven verdi bana.O yüzden tercih ettim.Ben tüp mide ameliyatı olmuştum.Kilo kaybımdan dolayı vücudumda sarkıklar oluştu.Göğsüm, kollarım ve karın bölgelerinin toparlanması gerekiyordu..Benim de ameliyat korkum vardı.Atilla Bey bir kerede yapabileceğini söyledi. Üç ameliyatı birden oldum ve ben çok memnun kaldım. Her anımda ilgilenmesi, hastanede yattığım zaman gece bile gelmesi güzeldi.Telefonla bile tedavi etti beni, korkmamam gerektiğini söyledi. Hasta-doktor ilişkimiz çok kuvvetli. Yaralarımın iyileşme sürecinde ne zaman arasam hemen ulaşabiliyordum.Kesinlikle tavsiye ediyorum kendsini.Bence çok güvenilir bir doktor.

  • E

   Hastanenin en değerli hocası ile karşı karşıyayım. Gerçekten çok mükemmel,güler yüzlü,hastasına çok değer veren bir insan. İlk geldiğimden bu yana peşimi bırakmadı. Ayağımda bir rahatsızlıktan dolayı bacak kısmında bir yara çıktı.Atilla Bey o yarayı göz ardı etmeyip üstüne gitti.Şu an yarayı kapatmaya çalışıyoruz.Çok mütevazı, çok güleryüzlü,işinin ehli,harika çalışan bir insan.Böyle sorunlarla karşılaşan bütün hastalara, arkadaşlarıma kendisini tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Salim Şentürk

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç. Dr.

  • F

   On numara bir doktordur.Salim Bey'e bir tanıdık vasıtasıyla ulaşmıştık.Ben boyun fıtığından ameliyat olmuştum.Ameliyat sonrasında fıtığım geçti.İyi bir insan,yaklaşımı gayet iyi.Arkadaş gibi davranıyor.Hasta takibi ve yönlendirmeleri güzeldi.Başka hastalara da tavsiye ediyoruz kendisini.

  • I

   Mesleki açıdan hekimliği, insani yönü olarak son derece memnunum kendisinden.Araştırmalarım sonucunda daha önce yaptığı ameliyatlar benim için referans oldu. İki kez operasyonumu gerçekleştirdi kendisi.Bel fıtığımdan dolayı ameliyat oldum ve ameliyat tekrarlayınca operasyon geçirdim.4 tane platin takıldı.Salim Bey'in samimi olması güzeldi.Süreçle ilgili bilgilendirdi.Kesinlikle tavsiye ediyoruz kendisini.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • M. Öner Şanlı

  Üroloji, Prof. Dr.

  • F
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   2015 de İstanbul Üniversitesi Çapa tıp fakültesinde kardeşime Renal Transplantasyonda donör oldum.Hemşire olmama rağmen Ameliyatımı hangi hocanın yapacağını araştırmadan girdiğim ameliyattaki başarısı ve ilgisine binlerce teşekkürler. Başarılar

  • I
   Konum: İstanbul Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Testis kanseri

   Testis kanseri olan kardesim batin ve karaciger metastalarini temizlemek icin 7 saat suren bir amelyatini yapti Oner hocamiz. Amcam hep derki profisorler gokteki yildizlar gibidir sayilari az ve ozeldirler bu deyimi oner hocamla anladik tanidigimiz gune sukurler olsun. Nerdeyse sabah ezaniyla gorevinin basinda o kadar alcak gonullu o kadar basarili ve ozenliki tarifi yok oner hocam iyiki varsiniz emeginizin asla karsiligi yok sizler bize umut oldunuz morel oldunuz iyiki varsiniz sevgiler ugur leblebicinin ablasi ilknur

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Mustafa Kürklü

  Ortopedi Ve Travmatoloji, El Cerrahisi, Prof. Dr.

  • N
   Konum: Memorial Bahçelievler HastanesiHizmet: El Cerrahisi

   Sol el orta parmağımda çıkan bir şişlik nedeni ile kendisine muayene oldum, güler yüzü ve ilgisi için kendisine teşekkür etmek ihtiyacı duyduğum nadir doktorlardan biri,bir kere daha buraya da belirterek kendisine ve hastanedeki yardımcı olan kişilere teşekkür ederim,ortopedi için artık tek ve vazgeçilmez doktorumuz olacaktır.

  • E

   Kasım 2019 da düşme sonucu sağ ayağımda oluşan jones kırığı için Mustafa Hocamıza gitmiştim. Konusunda tartışılmaz uzmanlığı, ilgisi, güler yüzü ve tüm detaylarıyla bilgi vermesi mükemmel. Ayağımın tedavi süreci devam ediyor ama ilk günlere göre çok daha iyiyim. Kendisine ve ekibine tüm bunlar için çok teşekkür ederim. İyi ki o gün size rastlamışım hocam.

  Tüm görüşlere (16) göz at


 • Kadir Serkan Orhan

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • B
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   31.12.2019 yılında dilime skuamöz hücreli karsinom teşhisi konuldu. Hastalığımla ilgili karamsar bir şekilde doktor arayışına girmişken, karşıma yakışıklı doktorum Prof. Dr. Kadir Serkan Orhan hocam çıktı. Branşında bana hissettirdiği emsalsiz güvenle çıktığım bu yolda, gerek ameliyatta gerekse ameliyat sonrasındaki sabrı ile beni dinleyen, her aşamayla ilgili beni aydınlatan ve sağlığıma kavuşmamı sağlayan yakışıklı doktoruma gönülden teşekkürler. Siz hep var olun ve varlığınız benim durumumdaki tüm hastalara umut ve şifa olsun hocam. Belgin ÖZDEMİR

  • M
   Konum: Memorial Bahçelievler HastanesiHizmet: Diğer

   Merhaba
   Ben göz kasından sinüs bölgesine doğru uzanan bir tümör nedeniyle Serkan hocama yine prof.arkadaşı Samuray Tuncer aracılığıyla gittim.İlk teşekkürüm bizi Serkan hocama yönlendirdiği için Samuray beyedir.
   İlk gittiğimizde o kadar gergin ve üzgündüm ki ,ne olacağını bilmeden,bizi neler bekliyor diye düşünürken ;Serkan hocamın kendine özgüveni,rahatlığı beni rahatlatmaya yetti.Sol gözümü tümör bir santim yukarı kaldırmıştıve göz kasına yapışıktı.Biopsinin ardından önemli bir tümör ameliyatını gerçekleştirdi.Gözümü korumak için elinden geleni yaptı ,gözüm eski yerine geldi.çok zorlu bir ameliyattı bana göre,Serkan hocamsa o kadar rahattı ki bana sonsuz güven verdi.Kendisine herşey için teşekkür ediyorum,İyiki varsınız hocam..

  Tüm görüşlere (24) göz at


 • Selçuk Sılay

  Çocuk Ürolojisi, Doç. Dr.

  • O
   Konum: Memorial Ataşehir HastanesiHizmet: Diğer

   Bebeğimizi güvenle ellerine teslim ettiğimiz ve en korktuğumuz anlarda bile bizi rahatlatan bilgisi ve ilgisiyle her daim yanımızda olan doktorumuz.Rabbim ellerinden sifa bulan bütün yavrular hürmetine kendisine sağlıklı ve mutlu bir hayat nasip etsin.Her iki cihanda da kendisinden razı olsun.Gözümüz kapalı güvenebilecegimiz bir hekimdir.Böbrek büyümesi olan 3 aylık bebegimizdeki sıkıntının idrar kanalındaki darlıktan kaynaklandığı teşhisini koydu ve çok hızlı bir şekilde tedaviye başladı.Kendisine ve Çocuk nefroloji doktorumuz Ali Anarat'a Allah sıkıntı göstermesin.Elleri vesilesiyle daha birçok hasta şifa bulsun inşallah.

  • M
   Konum: Memorial Bahçelievler HastanesiHizmet: Robotik Cerrahi

   Oğlumun seviye 5 böbrek reflüsü vardı.Çok hoca arasından Selçuk hocayı seçtik.Robotik kapalı ameliyat yaptı.Oğlum ertesi gün ayaklandı.Allah hocamızdan razı olsun.Kendisinin memleketimiz için milletimizin bir değer.Allah böyle hocalarımızın sayısını arttırsın.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Serdinç Özdoğan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • M

   slm ben 2009 yılında etlık zübeyde hanım hastanesınde doğum yaptım.dktrm serdınç ozdogandı,hastane ve doktorumdan çok memnun kaldım.ben normal doğum yaptım ve zorunlu haller dışında herkese normal dğm öneririm.dr serdinç beyi tüm anne adaylarına tavsiye ederim.kendisini güleryüz,samimiyet ve başarılarından dolayı tebrik ederim.

  • D

   merhba,öncelikle size doktorluk hayatınızda başarılar diliyorum,2009 yılının mayıs ayında sezaryenle bir bebeğim oldu,ameliyatımdada eğer yanılmıyorsam siz vardınız,daha sonra kontrol amaçlı 2010 yılının ekim ayında da size muayene olmuştum,ultrason sonucundada birşey çıkmamıştı çok şükür.iyi çalışmalar


İlgili aramalar