Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

İstanbul’un Merkezinde Bir Dünya Hastanesi... Üstün teknoloji, seçkin akademik kadro, hasta odaklı hizmet anlayışı, yeşil ve sanatın iyileştirici gücü, modern mimari tasarımlar…

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (180)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Taha Takmaz Laparoskopi

  eylül ayınca laparoskopik myom ameliyatı oldum. Birçok korkum ve endişem vardı sonrasında gebelik düşündüğüm için endişeliydim. Taha beyin bilgisi, tavrı, samimiyeti en önemlisi ameliyatımı sorunsuz geçirmemi sağladığı için minnettarım. İyi ki varsınız

  P
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Timur Selçuk Akpınar Diğer

  Hekimliğinin yanı sıra insanlığı ile de kendisine hayran bırakan çok değerli bir hekim..Hasta ile empati kurması,bilgi birikimi ve mütevaziliği ile örnek alınacak işinin ehli bir doktor.Sebebi bilinmeyen ateş nedeniyle kendisine başvurdum.İlgili tüm tetkikleri yaptı.Yolu hep aydınlık olsun.

  K
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Selçuk Sılay Diğer

  22 yaşındayım ve spina bifida hastasıyım. Canım hocam öyle güzel ilgili alakalı ki herşeyin hallolucagina inanıyorum ve hocama bu konuda güveniyorum

  Ö
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ulviye Hanlı Doğum

  Doğum sürecinde hastane + doktor araştırmalarımız sonucu Bahçelievler Memorial Hastanesi Ulviye Hanlı Hocamıza gittik. Hamilelik sürecinden doğuma ve sonrasına kadar harika bir dönem geçirdik. Ulviye Hocamız ile neden harika dönem geçirdik:
  1. Güler yüzü
  2. Kendi de bir anne ve o empati duygusunu gerçekten hissediyorsunuz ve bu güven ilişkisini kuruyor.
  3. Ulaşılabilir olması. Başınız sıkıştığında veya acil durumlarda çabucak ulaşabiliyorsunuz.
  4. Her türlü sorunuzu ve merak duyduğunuz hususu sorduğunuzda çok detaylı bir şekilde anlattığını ve konusunda uzman olduğunu göreceksiniz.
  5. Sakinliği ve anaçlığı ile hiç bir zaman strese girmeyecek ve rahat bir hamilelik-doğum süreci geçireceksiniz.

  Oğlumuzu sezaryen doğum ile 23.12.2023 tarihinde elimize aldık. Hamilelik sürecinde, doğum sürecinde ve doğum sonrasında İyi ki Ulviye Hocamız :)

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aylin Tatlıadım Sezeryan Doğum

  Aylin Hanım doğum öncesi ve doğum sonrasında gittiğim 4.doktordu. Diğer gittiğim doktorların ilgilenmeleri ve yanlış tanıları yüzünden hamileliğimin 10. Haftasına kadar çok mutsuz bir süreç geçirmiştim. Aylin hocayla tanıştıktan sonra herşey çok daha rahat,güzel ve keyifli geçti. Gittiğimiz günden doğum ve sonrasına kadar herşey çok güzel ve özenliydi. Bu kadar ilgili, aklınızdaki tüm herşeye cevap veren, gerçekçi, tatlı dilli, kibar ve sizi anladığını hissettiren başka bir doktor daha ben görmedim. Kendisine minnetarım. İyi ki gitmişiz, iyi ki tanımışız..

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Taha Takmaz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Taha hocam olmasaydı normal doğuma kendimi bu kadar teslim edemezdim sanırım iyi ki kendisiyle gebelik sürecimi yaşamışım. Bilgisiyle sakinliğiyle tecrübesiyle hoşgörülüğüyle bi doktordan çok abi gibi oluyo insana ve daha emin teslim ediyo insan kendini doğum anına. iyi ki siz hocam. Emeğinize ve desteğinize minettarım. Züzü’den sevgiler :)

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Taha Takmaz Doğum

  İlk günden beri yanımızda bize destek oldu gece gündüz demeden kendisiyle iletişim kurabildik, bu çok önemli çünkü hamilelik sürecinde günü saati belli olmayan sorunlarla karşılaşıyorusunuz ve doktorunuzun yanınızda olduğunu bilmek bile insanı çok rahatlatıyor. Bilgisi ve donanımı kesinlikle müthiş seviyede, muayenelerimizde bizi sürekli bilgilendirdi ve yol gösterdi. Doğumumuzu da sorunsuz gerçekleştirdi.

  D
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Taha Takmaz Laparoskopik Cerrahi

  Taha hoca çok özverili ve profesyonel bir hekim . Daha evvel başka iyi bir hekim eliyle büyük bir miyom operasyonu geçirmiştim yaklaşık 3 hafta evvel de Taha hocam lap miyom ameliyatımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası detaylı ve yalın bilgilendirmeleri ile süreci psikolojik olarak kolay bir şekilde geçirmemi sağladı. Kendisine her şey minnettarım ve gönül rahatlığıyla şifa bulmak isteyen her hastaya tavsiye ediyorum .

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Taha Takmaz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Taha hoca bir doktordan çok ote, insani yanı agır basan ve isine ziyadesiyle onem veren nadir doktorlardan. Kendimi bildim bileli miyom sorunum ayrica kadin dogum doktoru fobim de vardi. Check-up yaptirma nedenim kendisini sosyal medya uzerinden rastgelmis olmamdi.Taha hocayla tanismadan evvel ameliyatlarini da izleyip oyle guvenimi toplayip check-up yaptirmaya karar verdim.Hatta Anadolu yakasinda oturmama rağmen sırf Memorial Bahcelievler subesinde calistigi için orayi tercih etme sebebimdir. Kendisi ameliyat deyince korkumun yaninda bana yansittigi guvenle o an kararimi verdim ve tarih, surec konusunda kendisi bizzat ulasarak bana bilgilendirme yaptı.Ameliyat laparoskopik oldu ki kendisi bir haftalik istirahatimde hep takipteydi ve ulasilabilir durumdaydi. Kendisi ameliyatta hastasinin olasi estetik kaygisini bile ondan evvel dusunur, sorulariniza ayrintisiyla gorsel kullanarak cevap verir. Taha hoca benim icin doktordan ote canim doktorumdur iyi ki var iyi ki de tanimisim kendisini.

  Y
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ufuk Özkaya Diğer

  Sayın Dr. Ufuk Özkaya'ya kalça kireclenmesi şikayetim nedeniyle başvurdum. Kendisi çok tecrübeli, donanımlı bir hekim bana kalça protezi ile alakalı yapılması gerekenleri çok detaylı ve anlaşılır şekilde anlattı kafamda hiçbir soru işareti kalmadı. Hastasına son derece güven veren oldukça başarılı bir hekim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Bahçelievler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No:227, Bahçelievler 34180 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Medilab Assist, Türk Nippon Sigorta, Ak Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Halkbank Mensupları, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Memorial Bahçelievler Hastanesi, Bahçelievler şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Memorial Bahçelievler Hastanesi, Bahçelievler şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Ağız Ve Diş Sağlığı, Akupuntur Uzmanı, Alerji Hastalıkları Doktoru, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Çocuk Alerjisi Doktoru, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktoru, Çocuk Nöroloji Uzmanı, Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme Uzman, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Çocuk Psikiyatristi, Çocuk Üroloğu, Dermatolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Fizik Tedavi Uzmanı, Gastroenterolog, Genel Cerrah, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Genetik Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Jinekolojik Onkoloji Cerrahı, Nükleer Tıp Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Psikiyatrist, Psikolog, Radyolog, Ürolog.
 • Memorial Bahçelievler Hastanesi, toplam 792 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Aort Kapak Replasmanı, Atriyal Septal Defekt Onarımı, Periferal Vasküler Bypass, Variköz Ven Skleroterapisi, Koroner By-Pass Ameliyatı, Damar Cerrahisi Ameliyatları, EVAR (Endovasküler Tedavi), Endovasküler Cerrahi, Randevu.
 • Hayır, şu anda Memorial Bahçelievler Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Memorial Bahçelievler Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Memorial Bahçelievler Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Memorial Bahçelievler Hastanesi adresi Bahçelievler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No:227 Bahçelievler şeklindedir.
İlgili aramalar