Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Bahçelievler Hastanesi

Bahçelievler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No:227

34180 , Bahçelievler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul’un Merkezinde Bir Dünya Hastanesi...

Üstün teknoloji, seçkin akademik kadro, hasta odaklı hizmet anlayışı, yeşil ve sanatın iyileştirici gücü, modern mimari tasarımlar…

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
64 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Gökhan Bozkurt Randevu

  Geçirdiğim bir rahatsızlık nedeniyle ameliyat olmam gerektiğini öğrendik.Bu ameliyata beyin cerrahisi katılması gerektiğini şart söylediler.Bir hocamızın tavsiyesiyle Gökhan Hocamızla tanışma fırsatımız oldu. Ve tedaviye onunla ilerlemeye karar verdik.Kendisinin ve ekibinin göstermiş olduğu başarılı çalışmadan dolayı tekrar eski sağlığımıza kavuştuk. Çok umutsuz vakalara umut olan Gökhan Bozkurt hocamı tanımadan ve dinlemeden umutlarinizi kaybetmeyin.Kendilerine ve ekibine başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.Iyi ki varsınız değerli hocam.Allah razı olsun.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aylin Tatlıadım Doğum Kontrol

  Gebeliğimin 20. Haftasında doktorumu değiştirmeye karar verdim. Ve tatlı Aylin Hanım’la da bu sırada arkadaşımın önerisiyle tanıştım. Eşim de ben de keşke daha önce tanışsaymışız dedik. Önceki doktorumuza giderken ayaklarımız geri geri gidiyordu ve hep kafamızda soru işaretleriyle ayrılıyorduk. Ancak Aylin Hanım’la hepsi son buldu. Bir kere hastasına gerçekten önem veriyor ve bunu hissettiriyor. Kocaman bir gülümsemeyle kapıda karşılıyor, dikkatle dinliyor, çok detaylı sorular soruyor, kendisi de her soruya inanılmaz detaylı cevap veriyor. Kendimizi ilk saniyeden itibaren hem doğru yerde hem de çok özel hissettik. Su an gebeliğimin 28. Haftasındayım gönlümden geçen normal doğum. Umarım Aylin Hanım’la sağlıklı bir şekilde gerceklestiririm.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Onur Yaman Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Belimde ve sol bacağımda ciddi ağrılarım vardı. Detaylı bi araştırma yaptıktan sonra Onur beye muayene olmaya karar verdim hayatımda verdiğim en doğru karardı. Muayenesi teşhisi ve tedavisi ayrıca hastaya olan ilgisi okadar iyiydi ki ağrılarımdan eser kalmadı. Tedavi öncesi ve tadavi sonrası hastasını bence mükemmel bilgilendiriyor. Yakın zamanda tedavim bitti rutin kontrollerime devam edeceğim.Yaşam standartlarıma beni tekrar kavuşturduğu için herdaim Onur beye minnettar kalacağım.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ömer Göktekin Stent(Koroner Anjiyoplasti)

  Ömer hocam Ankara’da 3 profesörün by pass AMELİYATI olmadan açamayız dedikleri annemin %100 kapalı damarı el bileğinden anestezi i olmadan ,cerrahi işlem olmadan 30 dk içerisinde açtı. İşinin ehli bir insan olan Ömer Bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır. Ömer Bey’i herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Adnan Kaya Kardiyoloji Randevusu

  Adnan hocam ankarada birçok profesörün by pass AMELİYATI olmadan açamayız dedikleri annemin %100 kapalı damarı el bileğinden anestesi olmadan cerrahi olmadan 30 dk içerisinde açtı. Gerek ameliyat öncesi, gerekse ameliyat sonrası gösterdiği çaba ve verdiği emekler için müteşekkirim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Veysel Şal Randevu

  Veysel beyi arastirmalarim sonucu buldum. Daha görmeden bile güvenebilcegimi biliyordum. Hpv 18 33 55 vardi o kadar korkarak gittim ki cunku ne olacagini bilmiyodum kanser mi olacaktim iletide gibi sorular vardi. Kolposkopi yapilmadan bana o kadar detayli o kadar guzel anlattiki her seyi korkacak bi sey olmadigini her hangi anormallik oldugunda bile tum cozumleri iletti zaten kendisi konusurken bile diyosunuz ki hasta olsam bile veysel bey beni kesin iyilestirir. :) o tecrubeyi ve guveni hissediyosunuz. Sonuclarim temiz cikti cok sukur , guvenilir ve isinin uzmani birinden sonuc hakkinda bilgi almak guven veriyor.
  Boyle doktorlari Allah basimizdan eksik etmesin iyi ki varsiniz


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Veysel Şal Laparoskopi

  Kistlerim için Veysel hoca ile tanıştım.Kendisine gitmeden önce çok araştırmıştım ve doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. Son derece bilgili ve tecrübeli bir hoca size her detayı açıklıyor güven veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim sizin gibi hekimlere çok ihtiyaç var hocam


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Salih Boğa Gastroenteroloji Randevusu

  Karin agrisi gecmeyen siskinlik yorgugunluk istahsizligim vardi devamli crp yuksek cikoyordu ama salih hocam sayesinde 20.gundur kemdimi cok iyi hisediyorum iyiki salih hocayi.tanimisim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Atilla Adnan Eyüboğlu Meme Küçültme

  Atilla hocama yorumlar eşliğinde tanıştık oğlum İçin jinekomasti teşhisi kondu çok samimi detaylı anlatımı sayesinde bize güven verdi ve tereddüt etmeden ameliyat oldu oğlum sonrasında da çok ilgilendi yolunuz açık olsun hocam çok kıymetlisiniz


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Adnan Kaya Kardiyoloji Randevusu

  DR.Adnan beyefendi ile daha önce başka yerde kesinlikle by-pass ameliyatı olması gerek denilen amcamızı götürmemiz vesilesiyle tanıştık iki damarına Stent takarak bizi büyük bir sıkıntıdan kurtardı.Gerek işlem öncesi yapacaklarını tek tek açıklaması gerek sonrasında ilgi alakası ile sadece hastamızın değil bizim de yüreğimizi ferahlattı kendisinden Allah razı olsun. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz..


  Hata oluştu, tekrar deneyin