Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Bahçelievler Hastanesi

Bahçelievler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No:227

34180 , Bahçelievler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul’un Merkezinde Bir Dünya Hastanesi...

Üstün teknoloji, seçkin akademik kadro, hasta odaklı hizmet anlayışı, yeşil ve sanatın iyileştirici gücü, modern mimari tasarımlar…

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Melih Çiçek

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • N

   Kulağımdan yıllardır çok sıkıntı yaşıyordum.Sol timpanoplasti ameliyatı oldum. Ameliyattan 15 gün sonra cihaz olmadan iyi duyabiliyorum. Teşekkürler doktorcuğum. Elinize ve bilginize sağlık.

  • Y

   Güler yüzlü ve kendinden emin, oğlumu ameliyat etti , cebinden ulaşmak çok zor ama yinede hayran oldum...


 • Volkan Tuğcu

  Üroloji, Prof. Dr.

  • H

   Doktoruma ne kadar teşekkür etsem azdır..Mesleğini en iyi şekilde yerine getiren,güven veren, mükemmel bir hekim..Başarılarının her zaman devam etmesini diliyorum.

  • C

   DEĞERLİ HOCAM SAĞLIĞIMA KAVUŞMAMDA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ KATKILARDAN DOLAYI GEÇ DE OLSA SİZE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.ŞU AN HAYATTAYSAM BANA VERDİĞİNİZ FIRSAT SAYESİNDEDİR.SAĞOLUN VAROLUN....

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Atilla Adnan Eyüboğlu

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Dr. Öğr. Üyesi

  • D

   Ben kendisinden hala tedavi görüyorum. Çok ilgili, kendisini çok seviyorum. Doktorum çok iyidir.Estetik ameliyat olacaktım Eylül ayında. Atilla Bey'in yaptığı ameliyatları,tecrübelerini araştırdım.Daha sonra kendisiyle sohbet etme şansım oldu.Kendisi de çok güven verdi bana.O yüzden tercih ettim.Ben tüp mide ameliyatı olmuştum.Kilo kaybımdan dolayı vücudumda sarkıklar oluştu.Göğsüm, kollarım ve karın bölgelerinin toparlanması gerekiyordu..Benim de ameliyat korkum vardı.Atilla Bey bir kerede yapabileceğini söyledi. Üç ameliyatı birden oldum ve ben çok memnun kaldım. Her anımda ilgilenmesi, hastanede yattığım zaman gece bile gelmesi güzeldi.Telefonla bile tedavi etti beni, korkmamam gerektiğini söyledi. Hasta-doktor ilişkimiz çok kuvvetli. Yaralarımın iyileşme sürecinde ne zaman arasam hemen ulaşabiliyordum.Kesinlikle tavsiye ediyorum kendsini.Bence çok güvenilir bir doktor.

  • E

   Hastanenin en değerli hocası ile karşı karşıyayım. Gerçekten çok mükemmel,güler yüzlü,hastasına çok değer veren bir insan. İlk geldiğimden bu yana peşimi bırakmadı. Ayağımda bir rahatsızlıktan dolayı bacak kısmında bir yara çıktı.Atilla Bey o yarayı göz ardı etmeyip üstüne gitti.Şu an yarayı kapatmaya çalışıyoruz.Çok mütevazı, çok güleryüzlü,işinin ehli,harika çalışan bir insan.Böyle sorunlarla karşılaşan bütün hastalara, arkadaşlarıma kendisini tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Salim Şentürk

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç. Dr.

  • F

   On numara bir doktordur.Salim Bey'e bir tanıdık vasıtasıyla ulaşmıştık.Ben boyun fıtığından ameliyat olmuştum.Ameliyat sonrasında fıtığım geçti.İyi bir insan,yaklaşımı gayet iyi.Arkadaş gibi davranıyor.Hasta takibi ve yönlendirmeleri güzeldi.Başka hastalara da tavsiye ediyoruz kendisini.

  • I

   Mesleki açıdan hekimliği, insani yönü olarak son derece memnunum kendisinden.Araştırmalarım sonucunda daha önce yaptığı ameliyatlar benim için referans oldu. İki kez operasyonumu gerçekleştirdi kendisi.Bel fıtığımdan dolayı ameliyat oldum ve ameliyat tekrarlayınca operasyon geçirdim.4 tane platin takıldı.Salim Bey'in samimi olması güzeldi.Süreçle ilgili bilgilendirdi.Kesinlikle tavsiye ediyoruz kendisini.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Mustafa Kürklü

  Ortopedi Ve Travmatoloji, El Cerrahisi, Prof. Dr.

  • N
   Konum: Memorial Bahçelievler HastanesiHizmet: El Cerrahisi

   Sol el orta parmağımda çıkan bir şişlik nedeni ile kendisine muayene oldum, güler yüzü ve ilgisi için kendisine teşekkür etmek ihtiyacı duyduğum nadir doktorlardan biri,bir kere daha buraya da belirterek kendisine ve hastanedeki yardımcı olan kişilere teşekkür ederim,ortopedi için artık tek ve vazgeçilmez doktorumuz olacaktır.

  • E

   Kasım 2019 da düşme sonucu sağ ayağımda oluşan jones kırığı için Mustafa Hocamıza gitmiştim. Konusunda tartışılmaz uzmanlığı, ilgisi, güler yüzü ve tüm detaylarıyla bilgi vermesi mükemmel. Ayağımın tedavi süreci devam ediyor ama ilk günlere göre çok daha iyiyim. Kendisine ve ekibine tüm bunlar için çok teşekkür ederim. İyi ki o gün size rastlamışım hocam.

  Tüm görüşlere (16) göz at


 • Selçuk Sılay

  Çocuk Ürolojisi, Prof. Dr.

  • O
   Konum: Memorial Ataşehir HastanesiHizmet: Diğer

   Bebeğimizi güvenle ellerine teslim ettiğimiz ve en korktuğumuz anlarda bile bizi rahatlatan bilgisi ve ilgisiyle her daim yanımızda olan doktorumuz.Rabbim ellerinden sifa bulan bütün yavrular hürmetine kendisine sağlıklı ve mutlu bir hayat nasip etsin.Her iki cihanda da kendisinden razı olsun.Gözümüz kapalı güvenebilecegimiz bir hekimdir.Böbrek büyümesi olan 3 aylık bebegimizdeki sıkıntının idrar kanalındaki darlıktan kaynaklandığı teşhisini koydu ve çok hızlı bir şekilde tedaviye başladı.Kendisine ve Çocuk nefroloji doktorumuz Ali Anarat'a Allah sıkıntı göstermesin.Elleri vesilesiyle daha birçok hasta şifa bulsun inşallah.

  • M
   Konum: Memorial Bahçelievler HastanesiHizmet: Robotik Cerrahi

   Oğlumun seviye 5 böbrek reflüsü vardı.Çok hoca arasından Selçuk hocayı seçtik.Robotik kapalı ameliyat yaptı.Oğlum ertesi gün ayaklandı.Allah hocamızdan razı olsun.Kendisinin memleketimiz için milletimizin bir değer.Allah böyle hocalarımızın sayısını arttırsın.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Kadir Serkan Orhan

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • N
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   Serkan hocam İyiki varsınız iyiki tanıdık sizleri
   Tayfun hocamızın aracılığı ile sizleri tanıdık oğlum Hamza’nın boğazındaki subglottik Web korkusu bizleri nice hastanelerde ameliyat kapısından geri çevirdi ta ki sizleri tanıyana kadar oğlumun ameliyatındaki başarınızdan dolayı sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır hem Güleryüz’lü oluşunuz hem başarınız bizleri onure etti ALLAH eksikliğinizi göstermesin iyiki varsınız ...

  • B
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   31.12.2019 yılında dilime skuamöz hücreli karsinom teşhisi konuldu. Hastalığımla ilgili karamsar bir şekilde doktor arayışına girmişken, karşıma yakışıklı doktorum Prof. Dr. Kadir Serkan Orhan hocam çıktı. Branşında bana hissettirdiği emsalsiz güvenle çıktığım bu yolda, gerek ameliyatta gerekse ameliyat sonrasındaki sabrı ile beni dinleyen, her aşamayla ilgili beni aydınlatan ve sağlığıma kavuşmamı sağlayan yakışıklı doktoruma gönülden teşekkürler. Siz hep var olun ve varlığınız benim durumumdaki tüm hastalara umut ve şifa olsun hocam. Belgin ÖZDEMİR

  Tüm görüşlere (25) göz at


 • Onur Yaman

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç. Dr.

  • M

   Doktorumu daha öncesinde çalıştığı hastaneden biliyorum bana :2018 Ocak ayında c5..c6..c7 arasında karpektomi köprüsü ve disk dejenerasyonu ameliyatı ve sağ el bileğimde karpal tünel sendromu operasyonu yapmış ve yeniden sağlığıma kavuşma mı sağlamıştı. Gerek ameliyatları ve gereksede sonrası tedavi takip süreci çok başarılı olmuştu.Farklı bir hastaneye geçtiğini SMS lerde takip ettim ve son kontrolünü de o hastanede 2019 Ekim ayında yaptı.Öz ve nokta atışı konuşması ve tavsiyeleri benim için çok önemli olmuştur.Kendisini bulmasaydım yada dinlemeseydim bir yıl içinde tekerlekli sandalyeye mahkum olacaktım. Şimdi ise sağlıklıyım ve tedavi sürecini aksatmadan her yıl kontrollerimi yapıyor,çok memnunum.Kesinlikle doktorumuzu çevreme tavsiye ederim.

  • F

   Onur Bey'e boyun fıtığı şikayeti ile tavsiye üzerine araştırarak gittim. Tedavimi çok başarılı bir şekilde yürüttü ve sonlandırdı. Onur Bey'in hastalığınız hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirmesi ve hastaya bütün aşamaları anlatması, sonrasında takibi, samimiyeti ve içtenliği ayrıca beni çok memnun etti. Herkese tavsiye ederim zaten öyle yapıyorum. Onur Bey'e tıbbi olarak beni sağlığıma kavuşturduğu için ve ilgi ve takibinden dolayı buradan da ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim.

  Tüm görüşlere (24) göz at


 • Gökhan Temiz

  Nefroloji, Dr.

  • A

   süper ilgili bir doktor,insani yönü çok fazla.Allah kırkbin kere razı olsun.


 • Murat Köse

  İç Hastalıkları, Doç. Dr.

  • N

   ANNEMİN VE BENİM MUAYENEYE TESADÜFEN ŞANŞLI HASTALARDAN BİRİ OLDUK SONRA ABLAM KARDEŞİM AİLE DOSTLARINA TAVSİYELER OLDU HASTAYI TANIYARAK HASTALIĞININ SEYRİNİ ÇOK GÜZEL TAKİP EDİP BİLĞİLENDİREN BİR HEKİM İNSANİ DAVRANIŞI İLE ÖRNEK BİR HEKİM ŞU AN POLİKLİNİK RANDEVULARININ OLMADIĞI SÖYLENDİ AYRICA HST AYRILDI DENİLDİ BULMAK İÇİN ARAŞTIRIRKEN BU SAYFAYI GÖRDÜM UMARIM DOĞRU HEKİMDİR İSİM BENZERLİĞİ DEĞİLDİR CAPA TIP FAK DEN GELEN HEKİMDİ UMARIM TEKRAR BULURUM


İlgili aramalar