Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Dicle Hastanesi

Fırat Mah. Urfa Yolu 3. Km. 507. Sok. No: 150

21070 , Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Memorial’in 9’uncu hastanesi olan Memorial Dicle Hastanesi 2013 yılında hizmete başlamıştır. Kaliteli sağlık hizmetlerinin Diyarbakır şehrinde iki adresinden biri olan Memorial Dicle Hastanesi, alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, modern tanı ve tedavi üniteleri, teknolojik donanımı, hasta konforuna uygun mimarisi ile yalnızca Diyarbakır’a değil, tüm bölgeye hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.

Cihazlarımız

 • Eko
 • EEG
 • EMG
 • Ultrason
daha fazla

İşlemler

 • Kolonoskopi
 • Endoskopi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Normal (Vajinal) Doğum

  Zor ve uzun bir süreç olan hamilelik döneminde Ali Emre Hocaya denk gelmek benim için bu süreçte en büyük şanstı. Güler yüzü, insancıl tavrı ve en önemlisi doktor hasta ilişkisinden ziyade sanki bir arkadas gibi yaklaşımı stresli süreci en güzel şekilde geçirmemizi sağlayan etkenlerdir. Gece gündüz demeden her sorunumuza özveri ile cevap vermesi de ayrıca cabası.

  Muayenehane odasına girerken endişeli gözlerimizi her defasında güler şekilde gönderdiği için Ali Emre Hocaya ve ekibine bir kere daha sonsuz teşekkürler.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Normal (Vajinal) Doğum

  Ali emre hoca çok ilgili güleryüzlü anlayışlı ve sakin bir kişiliğe sahip inanılmaz bir bilgisinin oluşu hastayı çok rahatlatıyor . Bence alanında en iyisi bu kadar iyi bir uzmana övgüler az kalır iyiki tercih etmisiz normal doğum sürecimi takip ediyor kendisi ve ekibi mükemmel


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İbrahim H. Taçyıldız Diğer

  DOKTORUMUZ TARAFINDAN FİSTÜL AMELİYATI OLDUM.ALLAH RAZI OLSUN NE AMELİYA ANINDA NE SONRASINDA HİÇ BİR AĞRI VE OLUMSUZ DURUM YAŞAMADIM.İBRAHİM HOCAM ÇOK İLGİLİ VE KİBAR BİRİ.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Normal (Vajinal) Doğum

  Son zamanlarda gebelik takibimi kendisinde gerçekleştirdim preklampsi sağ böbrek genişlemesi vs bi sürü problemim vardı yeterince bilgilendirme alamadım sancım geldi hastaneye gittim suyum da gelmesine rağmen beni kadın doğuma yönlendirdiler benim ve bebeğim için zor bi süreç atlattım doktoru tercih etmem bi daha

  Doç. Dr. Ali Emre Tahaoğlu

  Y. hanım sizin de çok iyi bildiğiniz ve buraya yazmaktan imtina ettiğiniz üzere covid + olmanız ve hastanemizdeki covid servisinde boş yer olmamasından dolayı sizi doğum hastanesine yönlendirdik. Yanıltıcı bilgi paylaşmamanız sizin ve benim açımdan daha şık olacaktır.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Gem Diğer

  Halı sahada meydana gelen diz burkulması sonucu pek çok doktor gezmeme rağmen çözüm bulunamadı. Dizim kilitleniyordu. Aradan 45 gün geçince tekrardan kilitlendi bizde Mehmet Bey'e muayene olduk. Gerçekten son derece bilgili ve işinde uzman birisi. Ameliyat esnasında da sonrasında da çok iyi bir süreç geçirdim. Hastalığım hakkında her şeyi anlattı. Bu kadar detaylı bilgilendirme yapan ve ilgili bir doktoru daha önce görmedim. Zor bir ameliyattı eklem içi kırık kemikler (OCD) mevcuttu. Mehmet Hoca tecrübesi ile başarılı bir ameliyat yaptı. Kendisi çok ilgili ve işini severek yapıyor bu sebepten ötürü de kendisinden çok memnunum. Şu an 5. haftadayım ve herhangi bir ağrı söz konusu değil kırılmış kemikler son derece iyi kaynamış tabi hala tam kaynama için vakti var. Dikişlerde de çok az iz kaldı. Kesinlikle tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Emin Günel Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Bebeğim erken doğdu doğumundan yoğun bakım sürecine her seyiyle ilgilendi çok ilgili bi doktor güler yüzlü işini hakkıyla yapan bi doktor şiddetle tavsiye ediyorum


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Taner Kamacı Sünnet

  Taner bey oğlumuzun henüz 1 haftalıkken sünnet etti. Biz çok memnun kaldık. Aksam sabah her an sorularımıza sabırla yanıt verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Op. Dr. Taner Kamacı

  Çok teşekkür ederim. Ne mutlu bize.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zelal Savaş Coşkun Sezeryan Doğum

  Doktorumuza başka bir doktordan sonra geçiş yaptık 4-5 ay süre boyunca sürekli kontrollere gittik, doktorumuz bizi aydınlatarak daha çok bilgilendirerek doğumu muzu gerçekleştirdi, çok cana yakın ve çok samimi bir insan, doğum sürecinde ve doğumdan sonra defalarca kontrole gelip gitti, kendisine çok teşekkür ederiz.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zelal Savaş Coşkun Doğum Kontrol

  Gebelik takibinde hastaneden ayrılan başka bir doktordan Zelal hocama geçiş yaptık, kendisine kontrole gidene kadar eksik yapılan kontrollerin farkında bile değildik, herşeyi tek tek açıkladı kafamızda bir soru işareti kalmadı inşallah doğumu da birlikte gerçekleştiricem, buradaki diğer olumlu yorumları gördükçe daha çok ısındım kendisine


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hüseyin Arslan Randevu

  Hocamıza omuz ağrısı ile gittim. Muayeneden sonra MR çekmemi söyledi MR sonucunun temiz olduğunu söyledi ödem oluştuğunu bu tür ağrıların 3 günde sürebilir 3 ayda bir ağrı kesici kas gevşetici hap yazdı eve gönderdi. 2 ay 5 gün boyunca iyileşmesi bekledim hiç bir değişiklik olmadı. Ağrılar daha artı kolum resmen kilitlendi. Başka hocaya gittim MR bakınca küçük bir yırtık olduğu söyledi iki adet krem ve egzersiz verdi on günün sonunda ciddi bir ilerleme oldu artık kolumu kulanıp yemek diğer ihtiyaçlarımı kendim yapıyor.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar