Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Memorial’in 9’uncu hastanesi olan Memorial Dicle Hastanesi 2013 yılında hizmete başlamıştır. Kaliteli sağlık hizmetlerinin Diyarbakır şehrinde iki adresinden biri olan Memorial Dicle Hastanesi, alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, modern tanı ve tedavi üniteleri, teknolojik donanımı, hasta konforuna uygun mimarisi ile yalnızca Diyarbakır’a değil, tüm bölgeye hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (71)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. İbrahim H. Taçyıldız Diğer

  Prof.Dr.İbrahim Halil TAÇYILDIZ hocama naçizane değinmek isterim ki kendisine 07Kasım 2023 tarihinde muayene oldum sonrasında fistül ameliyatı oldum, bu süreçte hastasını detaylı şekilde dinleyip akılda soru işareti kalmayacak şekilde açıklıyor, size ameliyatta dahi yaptığı işlem hakkında ve süreç hakkında bilgi veriyor. Kapısına gelen kim olursa olsun yoğunluğu içerisinde kendisi bizzat sabırla dinliyor ve size mevcut durum hakkında alternatifler sunabiliyor. Hocama gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.

  H
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ömer Alyan Diğer

  Ömer hoca 1 ay önce bana anjio yaptı üç damarım tikaliydi kalp krizi geçirdim bana çok yardimi oldu kontrole gidecem çok iyi bir hoca yürekten teşekkür ediyorum adım hasan bu arada

  I
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Diğer

  Ali Emre hocaya geçen ay tüp bebek tedavisi için başvurdum ve ilk denemede şuan hamileyim kendisinin ve ekibinin güler yüzü destekleyici tavırları ve hassasiyetleri beni çok motive etti kendilerine binlerce kez teşekkür ederim .

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Doğum Kontrol

  Ali Emre Bey sayesinde çok güzel bir 2. gebelik süreci yaşadım.Merak ettiğimiz tüm sorularımıza içimizde en ufak şüphe bırakmadan güzelce, sabırla cevapladı.Tecrübesine,bilgisine,ilgisine, güler yüzlü karşılamasına diyecek tek bir kelime yok.Heyecanla gittiğim her kontrolden çok şükür sakin ve mutlu bir şekilde ayrıldım.Tereddütte kaldığımız acil durumlarda iletişim konusunda hiç sıkıntı yaşamadık.Oğluşum her ne kadar kendisini göstermese de görüntü alabilmek için çok uğraştı her detayi görüp,bize de aktarimini sağladı.Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz işini özveri ile yapan bir hekim kesinlikle güven veriyor.
  Her şey için çok teşekkür ederim Ali Emre bey, biricik oğlumuza sağ salim kavuşmamıza vesile oldunuz.İyi ki varsiniz.İşiniz hep rast gitsin.Sevgiler(:

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Diğer

  6 buçuk sene çocuğumuz olmamıştı Ali Emre hocaya geldik ani bir kararla ve ilk tüp bebek denememiz tuttu Allah'a şükürler olsun. Gerçekten çok ilgili her zaman iletişim kurabildik rahatlıkla ve herşeyi kendisi açıkladı , çok pozitif ve çok bilgili biri. Herkese tavsiye ediyorum iyi ki varsınız

  R
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Remzi Beştaş Kolonoskopi

  Remzi hocayla Ülseratif kolit teşhisi konularak tanışmıştık çok kötü durumdaydım gerek kan değer düşüklüğüm gerek hastalığımın aktifliği sayesinde ki sosyal hayatımda ki kötü durumlar.Hepsi Remzi hocamın ilgisiyle düzeldi eski hayatıma geri döndüm.Gözü kapalı kendizi emanet edeceğiniz bir doktor Allah razı olsun

  Z
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Sezeryan Doğum

  Hamilelik ve doğum süreci oldukça stresli bir süreç. Böyle bir süreçte Ali Emre hocaya rastladığımız için çok şanslıyız. Bazı durumlardan dolayı sezaryen doğum gerçekleştirdim. Ve doğum sonrasi iyileşme surecim çok rahattı. Hocamızın elinin ustalığına ve hafifliğine bağlıyorum bunu. Hem bilgisiyle hemde hastalara gösterdiği ilgisiyle dört dörtlük bir hekim. İnsana gereksiz ilaç yüklemeyen, önemli durumlarda hemen ulaşabileceğiniz, hastalarıyla iletişim halinde olan, samimi, güler yüzlü, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bi doktor.

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Sezeryan Doğum

  Temmuz ayında sayesinde bebegimi sag salim kucağıma aldım. Daha önce iki bebek kaybından sonra çok endiseliydim ancak kendisi bütün endiselerimi ve teleslarımı giderip rahat bir hamilelik gecirmemi ve bebeğime sag salim kavuşmamızi sagladi. İyiki yolumuz kesişmis. Hocam diyarbakırda en iyi kadın doğumculardandır.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Çavuş Diğer

  Yunus beye kolposkopi (rahim ağzına kamerayla bakılması) işlemi için gittim. Operasyon sırasında doktor, hasta psikolojisini ve rahatlığını düşünmüyordu. Hatta muayene masasında benimle çok negatif konuştu. Vajinam dar olduğu için işlemin başından sonuna kadar çok fazla zorlandım. Ama doktor bunu kolaylaştırmak için bir şey yapmadı. Hatta kendimi sıktığım için rahim ağzını göremediğini sakin olmayan bir dille ifade etti. Yardımcı olmasını ve stresli olduğumu söylememe rağmen yine sakin olmayan bir dille “sen bize yardımcı olacaksın” dedi. İşlem bitene kadar çok acı çektim. Bittiğinde bayılmak üzereydim ve siğil yaktırma işleminden vaz geçtiğimi bir an önce kalkıp gitmek istediğimi söyledim. Ama doktor benim o durumuma rağmen elinde iğneyle beni ikna etmeye çalıştı. Israrla istemediğimi söylediğimde ise yüzünde olumsuz bir ifadeyle kalkıp gitti. Bana işlem sonrası verilen epikrizde ağrısı yok ve psikolojik durumu iyi yazıyordu fakat durum böyle değildi. 3 ay önce doğum yaptım emziren bir anneyim. Hak ettiğim hizmeti alamadım.

  K
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Emre Tahaoğlu Diğer

  2tane preeklemsi öykumden dolayı alanında en iyi doktor arayışındaydım doktor araştırarak gittim ilk muayene bunun doğru karar oldugunu anladım. 9 ay boyunca gerek özel olarak hep ulaştım gerekse psikolojik olarak beni rahattı gebelik sürecimi çok rahat bitirdim sayesinde doktordan çok abi olarak yaklaşımından dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim. Gitmek isteyenlerinde asla tereddüt etmeden gitmelerini tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Fırat Mah. Urfa Yolu 3. Km. 507. Sok. No: 150, Diyarbakır 21070 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Care & Create, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar