Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Kayseri Hastanesi

Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sok. No: 13 38010

Kocasinan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Gök Diğer

  Guatr ameliyatı oldum çok güzel geçti hiç sorun yaşamadım ilgisi kişiliği de gayet güzel çok çok memnun kaldım teşekkür ederim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Türkmen Bahadır Arıkan Kanser Cerrahisi

  12 kur aldıktan sonra Türkmen Bahadır hocama yönlendirdiler hocam kolon, karaciğer ve safra kesesi bölümünde bulunan kanserli hücreleri ameliyat ederek yok edeceğini beyan etti ameliyatın kapalı bir şekilde yapılacağını risklerini anlattı bende kabul ettim ve kalın bağırsak ta bulunan kanserli bölümü karaciğerdekileri ve safra kesesini kapalı ameliyat ederek temizledi bir gün yoğun bakım da misafir oldum ikinci gün odama çıktım çok güzel ve sağlıklı operasyon geçirdim. hiç bir sıkıntı ve ağrı olmadan altıncı gün evime gittim ikinci gün bütün sargılar açıldı ameliyat yerlerim çok küçük yerlerdi bu konuda bütün hasta kardeşlerimi korkusuz ve kaygısız bir şekilde Türkmen Bahadır hocama teslim olmalarını tavsiye ederim. Bir hafta sonra işimin başındaydım şu an 14 gün oldu Allah a şükür hiçbir sıkıntım kalmadı Hastaneye bütün çalışanlara teşekkür ederim Bahadır hocama ayrıca teşekkür eder Allah razı olsun beni bu İLLETTEN kurtardığı için minnettarım


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ülkü Aksoy Normal (Vajinal) Doğum

  Onca korkuya rağmen bana normal doğumu kolayca yaptıran, yanında güvende hissettiğim, sakin ve naif doktorum benim herşeyi ayrıntılı anlatır acele etmez. Arayınca mutlaka hemen döner.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Türkmen Bahadır Arıkan Genel Cerrahi Randevusu

  Onkoloji hastasıyım. Türkmen bey ameliyatımı gerçekleştirdi. Batın bölgesindeki tümörleri temizledi ve hipec uyguladı. Çok zorlu bir süreç olmasına rağmen bu durumu olabileceğinden kolay yaşamamı sağladı ve kendisi gerçekten çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası hep çok titiz ve ilgiliydi ayrıca ulaşılabilirdi. Ozellikle ameliyattan sonra her gelişmeyle itinayla ilgilendi. Kendisi eşime dostuma gönül rahatlığıyla tavsiye edebilecegım bir cerrah.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burak Tanır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Burak beye bebek istemiyle gittik ve bana çok güler yüzlü bir şekilde olması gerekenleri nasıl bı yol izlemem gerektiğini anlattı ve uyguladı çok şükür şu an gebeyim hala devam ediyorum ve gerek güler yüzüyle muayenesiyle içimizi o kadar rahatlatıyor ki süreç şu an çok güzel ilerliyor iyiki yolumuz Burak beye düşmüş çünku gördüğüm en ilgili ve en mükemmel doktor :)


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Abdullah Demirtaş Üroloji Randevusu

  Babam Mustafa Ekici uzun süredir yaşadığı prostat CA rahatsızlıktan sonra araştırmalar sonucu Abdullah hocam ile tanıştık kendisi ameliyatını yaptı başından sonuna kadar bizzat ilgilendi ilgisi bilgisi tedavi yöntemleri insanlığı herşeyiyle harika bir insan sayesinde babamın ufacık bir sıkıntısı kalmadi Allah hocamdan razı olsun iyiki varsın hocam


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Türkmen Bahadır Arıkan Kanser Cerrahisi

  20 gün önce babamın 1 hafta boyunca büyük abdeste çıkmama sebebi ile hastaneye gittik ve babam o kadar kötü durumdaydı ki artık dayanacak gibi değildi kolonda 4 cm tümör babamın bağırsaklarını tıkamış bağırsaklar neredeyse patlamak üzereymiş allahtan karşımıza TÜRKMEN HOCA gibi bir hekimi çıkardı hem insanlığı hem hocalığı için kayserimizde de çok şükür böyle doktorlar da var dedirtti. Sonuç olarak babam kolon kanseri çıktı ve TÜRKMEN HOCAM ben ameliyat yaptım benle işiniz bitti demedi onkoloji bölümüyle görüşüp babam hakkında hala bilgi almakta ilgilisi için kendisine minnettarız inşallah bu zorlu süreçte de babam bu sıkıntıyı atlatır sağlığına kavuşur. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ TÜRKMEN HOCAM

  Doç. Dr. Türkmen Bahadır Arıkan

  Gecmis olsun.iyi dilekleriniz için teşekkürler


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Türkmen Bahadır Arıkan Kanser Cerrahisi

  Türkmen hoca annemin whipple ameliyatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi.Süreç boyunca her konuda yanımızdaydı her sorumuza ayrıntılı ve içten bir şekilde cevap verdi.Hastasına değer veren ,güler yüzlü , her durumu titizlikle takip eden bir hekim kendisi.Ailemiz ve annem için yaptığı herşey için teşekkürler.

  Doç. Dr. Türkmen Bahadır Arıkan

  Gecmis olsun.iyi dilekleriniz için teşekkürler


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burak Tanır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hasta yorumları ve teşekkür mesajları üzerine 18 haftalık ikiz gebeligim sebebiyle gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde doğru yerde olduğumuzu anladık. Burak Bey ile yeni tanışmamıza rağmen yaşadığımız olumsuzluklara yönelik iyi düşünmeye sevk etmesi, sabrı ve ilgisi bizi oldukça memnun etti. Tecrübesi, hasta doktor ilişkisi gercekten çok iyi, kendisi ile tanıştığımız için çok mutluyuz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burak Tanır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gerek hamilelik öncesi gerek hamilelik dönemi boyunca çok iyi yönlendiren , bilgilendiren bir doktor. Muaneden çıktıktan sonra kafanız da hiç bir soruya yer bırakmıyor. Çok açıklayıcı ve çok iyi bir doktor.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar