Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial TBV Hizmet Hastanesi

Bahçelievler Merkez, Güneş Sk. No: 2

34180 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Onur Yaman Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  boyun fıtığı dar kanal tedavisi için, il dışında bulunan bir beyin cerrahı arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışdık. İyi ki de beni Dr Onur beye yönlendirmiş. Allah razı olsun işinin ehli, iletişimi çok güzel, hasta takibi yapan, kişiliği düzgün 10 numara bir hekim. tüm tanıdıklarımı Dr Onur beye yönlendiriyorum. iyi ki varsınız hocam.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ramazan Yavuz Akman Prostatektomi

  Prof. Dr. Ramazan Yavuz Akman, benim 7 yıldır prostat takibimi yapan değerli bir doktor.
  Bir yakınımın tavsiyesi ile kendisini tanıma şansını elde ettim. Prostat büyümesi boyunca hep tedavisini aldığım güzel insan hem moral olarak hem yaptığı uygulamalarla beni rahatlattı. Sonunda ameliyat zamanım geldi. Pandemi ortamında bulduğu riski en az zamanda ameliyatımı yaptı. Açık ameliyat olmama rağmen 4 gün gibi kısa bir zamanda taburcu olabilecek duruma geldim. Kendisi ve ekibinin olağanüstü ilgisi ve bakımından çok memnun kaldım. Allah hepsinden razı olsun. Yakınlarım ve arkadaşlarım da Yavuz beyin takibindeler.( 7/24 ulaşılabilir olması ayrı bir avantaj)Sonsuz teşekkürler, elinize emeğinize sağlık Prof.Dr.Ramazan Yavuz Akman


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Onur Yaman Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Onur Bey 2019 yılında babamı bel fıtığı ameliyatı yaptı. Onur beye babam zor durumdayken gittik. O kadar ağrısı vardı ki, bükülerek zor yürüyordu. Onur beyin mr ve diğer sonuçları gördükten sonra babama abi seni ameliyat edelim vakit kaybetmeden demesi, sıcak ve samimi yaklaşımı bize güven verdi. Ameliyat öncesi ve sonrası ASİSTANI a herzaman ulaşabildik. Gerekli konularda bizi bilgilendirdi sağolsun. Ameliyat kapalı ameliyat şeklinde yapıldı ve Onur hocam sayesinde babam sağlığına kavuştu. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyorum, Allah razı olsun diyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ramazan Yavuz Akman Üroloji Randevusu

  Mesane tümörü şikayeti ile Ramazan hocamın yanına gittim , 35 yaşında olmama rağmen tümörle karşılaşınca oldukça demoralize olmuştum . Hocam ilk muayenede içimdeki tüm endişeleri bertaraf etti . 7 Mart 2020 tarihinde başarılı bir operasyon gerçekleştirdi . Sonrasında 6 ayda bir takip amaçlı kontrollerim var . Allah’ıma şükürler olsun ki hocamı karşıma çıkardı . Hekimlik becerisi yanı sıra insani özellikleri de mest ediyor. Rabbim ona uzun ve sağlıklı bir ömür versin , bize verdiği şifaya da vesile kılsın .


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ramazan Yavuz Akman Üroloji Randevusu

  76 yaşındaki babamın prostat ameliyatını muhteşem bir şekilde yapan ve ameliyattan hemen sonra sanki hiç ameliyat olmamışçasına sağlıkla taburcu eden hocamıza ne kadar teşekkür etsek az. İnanın babamın covid den korunması için aylardır destek tedaviler ile çift doz aşı olmasını ve korunmasını bekleyerek onu sağlıklı bir şekilde bu ameliyata hazırlayan hocamıza rastladığımız için şükrediyoruz .Muhteşem hekimliğinin , bilgi ve birikiminin yanı sıra insani vasıfları , samimiyeti ,hastasına gösterdiği olağanüstü özeni , her daim iletişim kurması ile Sevgili Yavuz hocamız kimselerle mukayese edilmeyecek bir ürolog. Tekrar çok ama çok teşekkürler , iyi ki varsınız Yavuz hocam . Minnettarız .


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Harun Arbatlı Koroner By-Pass Ameliyatı

  30 mart2021de eşimi ameliyat ederek 3 damar 1 kapak ameliyatını başarı İle gerçekleştiren,ameliyat öncesi ve sonrası her türlü bilgiyi vererek bizleri rahatlatan Prof DrHarun Arbatlı hocamıza ve değerli ekibine sonsuz minnettarız.Son derece nazik,sabırlı,hoşgörülü bir insan.Binlerce kez teşekkürler.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çağrı Canbolat Diğer

  Sağ bacağimdaki uyuşma nedeniyle gittim çağrı hocamin muayenesiyle ameliyat oldum Çok ilgili Dr tşk


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İdris Kuzu Diğer

  İdris hocama adet düzensizliği ve aşırı tüylenme için gittim. Daha önceki tedavilerden sonuç almamıştım. Önce hızlı bir şekilde polikistik over sendromu tanısı koydu. Sonra 1 senelik tedaviyle tüylenme ve adet düzensizliğinden kurtuldum. İdris hocama çok teşekkür ediyorum


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İdris Kuzu Diğer

  İdris hocama aşırı saç dökülmesi vücudumdaki çatlaklar ve adet düzensizliği nedeni ile gittim. Bana yaptığı araştırmadan sonra böbrek üstü bezinde nodüle bağlı cushing hastalığı tanısı koydu. Ve hızlıca ameliyat olmamı sağlayarak bütün şikayetlerimden kurtulmamı sağladı. Kendisine minnettarım.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İdris Kuzu Diğer

  İdris hocama tiroid bezinde nodül vardı onun için gittik. Öncesinde nodül için biyopsi girişimi yapılmıştı. Fakat başarısız biyopsi girişimi olmuştu. İdris hocam ilk seferde biyopsi işlemini tamamlayarak başarılı bir biyopsi girişimi gerçekleştirdi. Nerdeyse ağrı duymadım diyebilirim. Eli çok hafifti. Kendisine çok teşekkür ediyorum


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar