Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Mersin Mut Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 ade... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Mersin Mut Devlet Hastanesi

Deveci Mah. Uğurmumcu Cad. No:1

33600 , Mersin ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Mersin Mut Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mersin Mut Devlet Hastanesi Mersin ilinde Deveci mahallesi Uğurmumcu Cad.no:1 adresinde bulunmaktadır. Mersin Mut Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3247741044 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kılınç

  2 ay önce bogazimda kötü kokuya sebep olan bir şey için gittim ilaç yazmak yerine karbonatlı su ile çalkala yeter dedi.Bircok dr gibi ilaç yazıp yollamadı.dedigi de fayda etti.Mehmet bey gayet ayrıntılı inceliyor ve dikkatli bir doktor, çok da kibar hastalarına kaşlarını çatılar çatıp bakmıyor.
  Bugün de 5 gündür çektiğim boğaz ağrısı için gittim su bile yutamiyordum.Dün ameliyat günü diye başka Dr a gittim alakasız ilaçlar yazıp yolladı.Bugun Mehmet bey 3 ilaç yazdı,eve gelip direkt içtim ve bı kaç saat sonra etki gösterdi kana kana su içtim.dr a evde durup durup sesli iyi dileklerde bulunuyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kılınç Diş abzesi

  Harika bir doktor mesleğini severek yaptığına inanıyorum çok ilgili diş abzesinden dolayı çok kötü duruma geldim çok sakinleştirdi ilgilendi suanda da tedevi aşamasındayız çok güveniyorum kendisine.ALLAH razı olsun.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar